Zubné kefky

Akuku První zubní kartáček s pouzdrem

Prvá zubná kefka s puzdrom Akuku Ružová Prvá zubná kefku Akuku je určená pre deti od narodenia. Pomáha udržiavať zúbky detí v čistote. Nasunutím na prst môžete kefkou masírovať ďasná bábätiek a tak im uľaviť od bolesti v dobe rastu prvých zúbkov. Kefka má praktické puzdro. Je vyrobená zo silikónu. Neobsahuje BPA.

NUK Zubná Kefka

Prvá zubná kefka NUK je určená pre deti od narodenia. Pomáha udržiavať zúbky detí v čistote. Neobsahuje BPA. Charakteristika: špeciálne vyvinutá pre jemnú starostlivosť o prvé zúbky vášho dieťaťa ergonomická, protišmyková rukoväť oblá hlavica so zvlášť zaguľatenými a mäkkými štetinami s bezpečnostnou zarážkou, ktorá sa dá použiť aj ako stojan

Elmex dětský cvičný (0-3)

Cvičný zubná kefka pre deti od 0-3 rokov cvičný zubnú kefku bol vyvinutý najmä pre jemné čistenie prvých zubov pre deti od 0-3 rokov pravidelná starostlivosť o ústnu dutinu začína v okamihu, keď sa objavia prvé mliečne zuby malá čistiaca hlava s mäkkým povrchom je pre veľmi malé deti osobitne vhodná kefka má pole žltých vlákien = pomôcka pre dávkovanie vhodného množstvo zubnej pasty pre deti, zhruba veľkosti hrášku, odporúčaného zubnými lekármi mäkká, zaoblená vlákna chránia ďasná a čistí dôkladne, pritom však jemne vedecky testovaná ergonomická rukoväť bola vyvinutá najmä pre detskú ruku (uchopenie do dlane) a pomocné vedenie rodičia Použitie: Zuby svojho dieťaťa čistite raz denne, pokiaľ možno večer, a to fluoridovou zubnou pastou pre deti v množstvo veľkosti hrášku.

Curaprox CS 1560 Soft 3 ks

Špeciálne štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu CUREN, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Z tohto dôvodu je možné, aby vlákna boli tenšie a celý proces čistenia zubov jemnejšie ako s bežnými zubnými kefkami. Zároveň malá hlavica kefky Curaprox zaručuje intenzívnejší a šetrnejšie čistenie. Prečo si vybrať zubné kefky CURAPROX CS 1560 soft? Čistiaca časť s vláknami je menšia než býva zvykom. Tým je zaručený jednoduchý prístup do všetkých miest. Vlákna sú na koncoch zaoblené, čo zabraňuje poškrabaniu skloviny. Tesne zviazaná, ultratenká, ale ohybná vlákna CUREN si zachovajú svoju hladkú a citlivú funkciu, nech sa používajú za sucha alebo vlhké. Vlhká vlákna CUREN si ponechávajú svoju výbornú pôvodnú pevnosť. To umožňuje ich používať pre jemné, hlboké čistenie.

Elmex Sensitive Extra Soft 1 ks

  Elmex zubná kefka sensitive extra soft   Špeciálne vyvinutý pre jemné, ale účinné čistenie odhalených zubných krčkov či precitlivených zubov. Podporuje použitie Stillmanovy techniky čistenia, ktorú zubní lekári odporúčajú pacientom s odhalenými zubnými krčkami.   Dávkovanie 2 × denne naneste na zubnú kefku Elmex sensitive extra soft zubnú pastu Elmex sensitive a vyčistite zuby.   Užitie Prevencia zubného kazu.   Balenie 1 ks

Parodontax velmi Soft

Zubná kefka parodontax® Extra Soft bola špeciálne navrhnutá tak, aby bola šetrná k ďasnám. Zubná kefka parodontax ® Extra Soft má malú hlavu, čo umožňuje ľahko vyčistiť aj ťažko dostupné miesta Zadná strana kefky je určená pre čistenie jazyka a môžete ju použiť namiesto stierky na jazyk Zubnú kefku parodontax® Extra Soft používajte spolu so zubnou pastou Parodontax® a ústnou vodou parodontax® pre každodenné použitie. Farebné varianty obrázkov produktu sú orientačné a nemusia vždy zodpovedať skutočnosti.

Curaprox CS 1560 Soft

Curaprox CS 1560 Soft je mäkká zubná kefka vhodná pre tých, ktorým nevyhovuje príliš tvrdá kefka inej značky a chcú prejsť na mäkšiu. 1560 jemných vlákien Curen zabezpečujú dôkladné vyčistenie zubov a ďasien. Výhody kefky Curaprox CS 1560 Soft: 1560 vlákien Curen s priemerom 0,15 mm dôkladne vyčistia všetky plôšky zubov a zachovávajú pružnosť bez ohľadu na to, či sú mokré alebo suché Vysoko odolné vlákna s lepšími čistiacimi vlastnosťami Ohybný kŕčok umožňuje vytvorenie individuálneho uhla podľa potreby každého užívateľa Jednoduchá manipulácia vďaka osemhrannému prierezu rukoväte Šetrne vyčistí aj drobné nerovnosti zubov a ďasnového žliabku Malá hlavička kefky sa dostane aj do ťažko dostupných miest Kefka na zuby Curaprox CS 1560 Soft je vhodná na prechodnú dobu na získanie návyku na jemné zubné kefky. Mäkká zubná kefka Curaprox CS 1560 Soft je vhodná pre ľudí, ktorí si obľúbili tvrdosť medium, či pre tých, ktorí boli zvyknutí na tvrdé zubné kefky a teraz chcú prejsť na mäkšiu, napr. Curaprox CS 3960 2+1 alebo Curaprox CS 5460 2+1. Obrázky pri produkte sú orientačné a nemusia vždy zodpovedať skutočnosti. Ak máte záujem o konkrétne farebné prevedenie, uveďte svoje želanie v poznámke pri vytváraní objednávky. Ak to bude len trochu možné, budeme sa snažiť Vám vyhovieť.

Curaprox CS Smart 7600 Ultra Soft 1 ks

Nová detská zubná kefka CURAPROX CS 7600 ultrasoft SMART Zubná kefka CURAPROX smart 7600 ultrasoft, Vám pomôže vyčistiť si zuby správne. Má malú hlavičku, v ktorej je osadených až 7600 ultrajemných vlákien CUREN® s priemerom 0,08mm. Smart 7600 zabezpečí maximálnu a predsa extrémne jemnú účinnosť pri čistení. Dokonalá aj pre detské zúbky. Pri správnej technike čistenia chráni ďasná a zabezpečí vysoko efektívne čistenie, ktoré je zároveň jemné a účinné aj na ťažko dostupných miestach. Koľkokrát ste počuli od svojich detí , že chcú rovnakú zubnú kefku ako máte Vy? Teraz ju môžu mať a dokonca lepšiu, 7600 ultra jemných vlákien kefky ( majú revolučný priemer vlákna a to 0,08 mm! ), ktorý je veľkostne prispôsobený menším ústam - pre deti aj dospelých, ktorí ocenia technickú dokonalosť a vychutnajú si skvelý pocit pri čistení ... Pre dôkladné vyčistenie ťažko prístupných miest. Čistiaca hlavička je husto osadená viac ako 7600 ultrajemnými vláknami CUREN s mimoriadne účinnými čistiacimi vlastnosťami. Kefka s viac než osemnásobkom vlákien bežnej zubnej kefky zaisťuje účinné a šetrné odstránenie zubného povlaku. Špeciálna hlavička umožňuje ľahký prístup aj k ťažko dostupným miestam, ako sú zadné plochy stoličiek alebo zuby spojené fixným strojčekom. Vďaka revolučnému konceptu držania kefky medzi prstami, dosiahnete optimálneho tlaku na vaše zuby a ďasná. Sklon hlavičky uľahčuje jej držanie pod správnym uhlom, približne 45°. Unikátne vlákna CUREN od Curaprox Jemné, ultratenké a ohybné vlákna sú tesne zviazaná k sebe, zachovávajú si svoju funkčnosť za sucha aj za vlhka. Rovno zastrihnuté vlákna CUREN® dokonale odstraňujú zubný povlak pri súčasnom zachovaní jemnosti. Absorbujú vodu 6 x menej ako nylonové vlákna a preto si udržujú svoju výbornú pevnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Mimoriadne vlastnosti vlákien CUREN® zaisťujú oveľa šetrnejšie hlboké čistenie aj s jemnými vláknami. Doporučovaná je pre deti vo veku od 4 do 10 rokov, ktorým už je zubná keffka CURAkid malá. Farby: modrá, zelená, ružová, oranžová

Parodontax Extra Soft Trio Pack

Zubná kefka Parodontax Extra Soft bola špeciálne navrhnutá na použitie pri krvácajúcich ďasnách. Malá hlavica s veľmi jemnými vláknami umožní ľahko a šetrne ošetriť aj ťažko prístupné miesta a poskytuje Vašim zubom maximálne kvalitnú starostlivosť. Výhody zubnej kefky Paradontax Extr Soft: Jemné, mäkké a ku končekom sa zužujúce vlákna sú jemné k ďasnám Kefka pomáha šetrne, ale efektívne odstraňovať zubný povlak, ktorý je hlavnou príčinu ochorenia ďasien V porovnaní s bežnými zubnými kefkami dosiahne oveľa lepšie do medzizubných priestorov a dokonale obsiahne okraje ďasien Malá hlavica kefky umožňuje ľahko vyčistiť aj ťažko prístupné miesta Ak trpíte krvácaním ďasien, odporúčame používať tiež zubné pasty a ústné vody Parodontax.

Curaprox CS 3960 Super Soft 3 ks

Curaprox 3960 super soft, zubné kefky 3ks Super mäkká zubná kefka, ktorá sa skladá z 3960 aktívnych vlákien Curen s priemerom 0,12mm. Zubná kefka Curaprox 3960 super soft je určená pre tých, ktorí sú pri čistení zubov pritlačiť. Kefka obsahuje osemnásobok vlákien ako má obyčajná zubná kefka. Účinne a jemne čistí Vaše zuby. Zubná kefka 3960 Super Soft sa vyrába vo viacerých farbách a pri objednávke bude zaslaná tá farba, ktorú aktuálne výrobca dodáva na slovenský trh. Do poznámky pri finalizácii objednávky môžete napísať uprednostňovanú farbu, budeme sa snažiť Vám vyhovieť.

TePe Select Compact ZOO Extra Soft

Výhodné balenie 4 kusov detských zubných kefiek TePe ZOO s 2760 veľmi jemnými vláknami šetrne vyčistí všetky plôšky zuba a sú vhodné nielen pre citlivé detské zuby. Rovný zostrih zaručuje dôkladné, rovnomerné vyčistenie celej ústnej dutiny. Vlastnosti zubnej kefky TePe Select ZOO: Malá, trojuholníková hlavica ľahko dosiahne do všetkých ťažko dostupných miest Extra mäkké vlákna sú veľmi šetrné k ďasnám Lekári odporúčajú rovný zostrih na optimálne čistenie Ergonomické ploché držadlo Balenie obsahuje MIX štyroch odlišných motívov. K detským zubným kefkám sa skvelé hodí aj držiaky na zubné kefky v tvare zvieratiek. Viac o kefkách TePe Kefky Tepe sa vyrábajú v troch rôznych   tvrdostiach: MEDIUM - stredne mäkká kefka vhodná pre osoby, ktoré s mäkkými kefkami začínajú SOFT - mäkkú kefku uprednostnia osoby, ktoré chcú jemné čistenie, ale naopak nechcú najmäkšiu kefku X-SOFT - kefka s veľmi jemnými vláknami vhodná aj pre osoby s citlivými zubami alebo ďasnami Okrem tvrdosti si tiež môžete vybrať z troch rôznych veľkostí hlavičky kefky  - Select, Select Compact a Mini. Veľkosť Select si vyberajte na bežné čistenie. Ak máte menšie ústa, tak voľte veľkosť Select Compact, ktorá je vhodná aj pre deti od 6 rokov. Už od prvých zúbkov môžu Vaše ratolesti používať veľkosť Mini . Porovnanie všetkých tvrdostí a veľkostí zubných kefiek TePe sme pre Vás pripravili do článku.

TePe Compact TUFT JEDNOZVAZKOVÁ

Compact Tuff - Jednozväzková zubná kefka jednozväzková kefka s extra jemnými vláknami a krátkym guľatým zástrihom kefka TePe Compact Tuft je vhodný pre tzv. Solo techniku čistenie každého jednotlivého zuba jemným krúživým pohybom s dôrazom na čistenie línie ďasien zahnutá kefka sa snopcov vlákien zastrihnutým do oblúka je vhodný aj pre čistenie okolo zámočkov strojčeka, implantáty a pozdĺž ďasnového žliabku tiež je vhodný pre dočisťovanie, čistenie ťažko dostupných plôch a prerezávajúcich sa zubov jednozväzková kefka sa používa bez zubnej pasty   Použitie: Najúčinnejšia metóda čistenia. Čistenie každého jednotlivého zuba ďasnového žliabku krúživými pohybmi používa sa bez zubnej pasty Farby: modrá, pistáciová, zelená, svetlomodrá, biela, fialová, bordová