Spartan JANA

Nastaviteľné dievčenské korčule s nožom so zúbkami porastú zároveň s Vaším dieťaťom. Vďaka nastaviteľnému systému upravíte veľkosť topánky až o 3 stupne veľkosti.

- nôž so zúbkami
- 2 obojstranné bezpečnostné pracky
- veľkosť S (29 - 32), M (33 - 36), L (37 - 40)
- maximálne zaťaženie 60 kg

Spartan SLAVA

Nastaviteľná korčule s polstrovanou vnútornou vložkou a systémom nastavenia veľkosti topánky pomocou rýchloupínacieho šróbu (až o 3 stupne veľkosti).

Nastaviteľnázimnékorčule

Nastavovaniepomocourýchloupínaciehošróbu

Hokejovýnôž 2obojstranné bezpečnostnépracky

VeľkosťS(28-31),M(32-35),L(36-39)

Maximálne zaťaženie60kg  

SPARTAN Pro

Hokejové korčule Spartan ICE PRO :

Kvalitné hokejové korčule vyrobené z kvalitných materiálov . Zosilnená špička a kvalitný oceľový nôž zaručujú aj agresívnejšie korčulovanie . Korčule sú určené pre hokej ako aj  rekreačné korčulovanie .

Nôž :  brúsené ostrie - niklová oceľVložka:  pohodlná vložka EVAŠpička: spevnená predná časť- mnohonásobné prešitie zabraňuje deformácii- podšívka z mikrovlákien odvádza vlhkosť, ploché švy

Carrera KARMA

Lyžiarska prilba Carrera Karma s integrovaným štítom v tvárovej časti, ktorý úplne nahradzuje lyžiarske okuliare. Štít má povrchovú úpravu AntiFog, krorá zabraňuje zahmlievaniu skla. Sklo chráni oči pred snehom, vetrom, mrazom a poskytuje aj ochranu pred škodlivými UV lúčmi vďaka filtru kategórie - 2. Helma poskytuje veľmi elegantný design. Disponuje regulačným kolieskom pre presné nastavenie veľkosti a skvelé usadenie na hlave. Zapínanie remienkom pod bradou je pohodlné a veľmi ľahké. Mäkká vnútorná stielka je priedušná a v pripade potreby sa môže vybrať. Rovnako tak aj chrániče uší sú vyberateľné a možno ich vyprať. Prilba disponuje niekoľkými vetracími otvormi pre automatickú ventiláciu vzduchu a reguláciu teploty.

Acra koncovka na hokejku

Koncovka na hokejku hranatá - materiál je guma, slúži k ochrane proti poraneniu spoluhráčov a tiež pre lepšie držanie hokejky pri hre - aby nekĺzala z ruky. Vhodná na dlhšie hokejky so silnejšou žrďou.

CARRERA ADRENALYNE

Kvalitný lacnejší model pánskych lyžiarskych okuliarov Carrera Adrenalyn, zaisťujúce vďaka dvojitej vrstve nealergickej, tepelne formovanej mäkkej peny príjemný pocit pri dotyku okuliarov s pokožkou tváre. Všetky filtre sú vybavené špeciálnou vrstvou proti zahmlievaniu a špeciálnym lakom, zvyšujúci odolnosť proti poškriabaniu. Okuliare zaisťujú skvelú ochranu proti tvorbe vlhkosti vo vnútri skla.

Detské lyžiarske okuliare WORKER Miller s grafikou

Detské lyžiarske okuliare WORKER Miller s grafikou. Kúpte priamo od výrobcu WORKER. Kvalitné a ľahké, lyžiarske okuliare pre deti. Anatomicky tvarované s grafickým designom..

DAKINE WRIST GUARD

Dakine Wristguard (1 Pr) black vo velikosti XL od výrobca Dakine v kategorii Prilby a chrániče | chrániče na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Skol běžecké vázání RS

Automatické běžecké vázání vhodné pro boty NNN a RS. Univerzální flexor umožňuje použití jak na bruslení, tak i na klasiku.

Lyžiarske okuliare WORKER Cooper

Lyžiarske okuliare WORKER Cooper. Kúpte priamo od výrobcu WORKER. Anatomicky tvarované lyžiarske okuliare s dvojitým sklom a úpravou proti zahmleniu..

Ace S3-10 VIPER White

Nízkoprofilová verzia populárnej 17S prilby, ACE S3-10 VIPER Vás chráni a zároveň v nejí budete nenápadný.

Tejto prilbe sme navrhli matný povrch a zmiernili sme grafiku. Vďaka nášmu zdokonalenému zadnému upínaciemu systému bude jazdenie vždy pohodlné a príjemné.

Tiež si nebudete musieť neustále upravovať pásik pod bradou. Urobte to iba raz za celý deň.

Táto prilba zodpovedá evrópskej norme CE EN 1077. Celková hmotnosť je 320g.

Veľkosti :

XS - 52-54 cm

S - 54-56 cm

M - 56-58 cm

L - 58-60 cm

XL - 60-62 cm  

Ace S3-10 VIPER Black

Nízkoprofilová verzia populárnej 17S prilby, ACE S3-10 VIPER Vás chráni a zároveň v nejí budete nenápadný.

Tejto prilbe sme navrhli matný povrch a zmiernili sme grafiku. Vďaka nášmu zdokonalenému zadnému upínaciemu systému bude jazdenie vždy pohodlné a príjemné.

Tiež si nebudete musieť neustále upravovať pásik pod bradou. Urobte to iba raz za celý deň.

Táto prilba zodpovedá evrópskej norme CE EN 1077. Celková hmotnosť je 320g.

Veľkosti :

XS - 52-54 cm

S - 54-56 cm

M - 56-58 cm (na sklade -dostupné okamžite)

L - 58-60 cm

XL - 60-62 cm  
Vždy počas zimných mesiacov praví fanúšikovia Zimných športov vytiahnu náradie a idú sa venovať svojím športom . Ale každí potrebuje istú výbavu . Množstvo produktov na Zimné športy nájdete v tejto sekcií nájdete tu Bežecké lyžovanie , Hokejové puky , Hokejová prilba , Hokejové rukavice , Lyžiaska obuv , Lyžiarske  prilby , Vaky na lyžiarsku obuv a lyže , Zjazdové lyžovanie , Boby a sane , Hokej , Hokejové chrániče , Chrániče , Lyžiarské okuliare , Lyžiarské rukavice , Viazanie , Doplnky pre zimné športy , Hokejky , Hokejové oblečenie , Kombinované korčule , Lyžiarske palice , Snowboarding , Zimné korčule . Vyberte si to pravé pre vás na Pesiazona.