Nivea Intimo Natural ubrousky pro intimní hygienu 20 ks

Pre okamžitý pocit čistoty a sviežosti kedykoľvek a kdekoľvek. S výťažkami z harmančeka a kyselinou mliečnou.

Jemná starostlivosť o intímné partie kedykoľvek a kdekoľvek.

Obrúsky na intímnu hygienu NIVEA Intimo NATURAL obsahujú výťažky z harmančeka a kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou ženských intímnych partií a je nevyhnutná pre udržanie ich zdravej, prirodzene kyslej úrovne pH, ktorá je nižšia ako u ostatných častí tela.

Vďaka svojmu jemnému zloženiu dodajú príjemný pocit čistoty, sviežosti a zdravia. Pre okamžité použitie kdekoľvek a kedykoľvek.

Neobsahuje mydlo ani farbivá.

Úroveň pH 4,6 zodpovedá kyslému prostrediu intímnych partií.

Len na vonkajšie použitie i viackrát denne.

Gynekologicky, dermatologicky a klinicky testované a schválené.

Nivea Intimo Sensitive sprchová emulze 250 ml

Nivea Intimo Sensitive Emulzia pre intímnu hygienu

Jemná starostlivosť o citlivé až podráždené intímne partie. S ochranným zložením s aloe vera, pantenolom a kyselinou mliečnou.

Upokojujúci účinok a ochrana intímnych partií.

Ako funguje:

  • Upokojujúce a ochranné zloženie veľmi šetrne umýva intímne partie, je optimálne na každodenné použitie. Obmedzuje pocit napnutia, pálenia či bolesti intímnych partií a dodáva im sviežosť a zdravie po celý deň.
  • Obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou intímnych partií a je nevyhnutná k udržaniu ich zdravej, prirodzene kyslej úrovne pH, ktorá je nižšia než u ostatných častí tela.
  • Posilňuje ochranu pred rôznymi ženskými ťažkosťami a podráždením. Aloe vera a pantenol sú známe pre svoj upokojujúci a zvlhčujúci efekt.
  • Neobsahuje mydlo ani farbivá.
  • Úroveň pH 4,6 zodpovedá kyslému prostrediu intímnych partií.
  • Iba pre vonkajšie použitie i viackrát denne. Dôkladne opláchnite.
  • Gynekologicky, dermatologicky a klinicky testované a schválené.

Objem: 250ml

Tvárová sauna LANAFORM Facial Care

Popis produktu

NAPAROVACIA A INHALAČNÁ MASKA . POPIS:Jednoduchý, ale velmi účinný prístroj pro liečbu onemocnení horných dýchacích ciest a vedlejších nosných dutín. . Tvárovú saunu možno použít aj v kozmetike: . Tvárová parná sauna má dva nádstavce. Táto príjemná tvárová parná sauna hydratuje pokožku. Prirodzene čistí a objasní Vašu pleť. Ľahko odstraňuje make-up a čistí póry &ndash, jednoduchšie sa vytláčajú upchaté póry. Jednoduché ovládanie a použitie. Doba prevádzky na 20 minut.

MultiCare 3v1, Glukozové prúžky 25 ks

UPOZORNENIE:

Pred zakúpením testovacích prúžkov si prosím skontrolujte, ku akému prístroju si dané prúžky kupujete. V ponuke máme dva typy podobných prístroj MultiCare 3v1 a MultiCare IN.

Testovacie prúžky pre MultiCare 3v1 sa používajú spolu s glukomerom MultiCare 3v1 a testovacie prúžky pre MultiCare IN sa používajú spolu s glukomerom MultiCare IN !!!  

Glukózové prúžky - v tube je 25 prúžkov + 1 čip. Na použitie s Multicare 3v1 : diagnostický prístroj na meranie cukru, cholesterolu a triglyceridov.

Naturella Ultra Normal 10 ks

NATURELLA Camomile Ultra Normal, hygienické vložky 10ks NATURELLA Camomile jednorázové hygienické vložky pre vašu ochanu počas strednej až stredne silnej menštuácie. Teraz so špeciálnou povrchovou vrstvou pre váš úžasný pocit pohodlia. Vieme, že vediete aktívny život a potrebujete vložku, ktorá sa tomu prispôsobí. Preto vložky Naturella Camomile s jemnou vôňou poskytujú úžasnú ochranu a dobre držia na mieste. Nezáleží na tom, aký aktívny je váš život, pretože ste dobre chránená. Spoľahnite sa na Naturella Camomile.

Always Ultra Night 7 ks

ALWAYS Ultra Night 7ks dámske vložky

Always hygienické potreby poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu. Ultra absorpčné jadro obsahuje špeciálny materiál, ktorý rýchlo absorbuje a uzamkne tekutinu vo vnútri vložky v množstve niekoľkonásobne vyššom ako sám váži.

Always sú jediné vložky s Flexi krídelkami. Táto flexibilná krídelká pomáhajú chrániť postranné časti bielizne. Vďaka nim vložka tiež lepšie drží, aj keď je telo v pohybe.

Oba dva druhy Always vložiek, ultra tenké aj hrubé, poskytujú spoľahlivú ochranu. Nižšie uvedená tabuľka poskytuje prehľad rôznych balení vložiek Always. Schopnosť absorpcie je označená malými kvapkami na obale Always. Čím viac kvapiek tu je, tým vyššia je absorpčná schopnosť vložky (tým lepšie si poradí so silnejším výtokom).

Always Ultra Super Plus poskytuje ochranu pri silnejšom výtoku v prvých dňoch.

Always Ultra Normal a Always Ultra Plus sú ideálna vložky pre stredne silnú menštruáciu alebo pre jej posledné dni.

Always Ultra Night sú prispôsobené špeciálne pre použitie na noc tak, aby poskytli ochranu po dlhšiu dobu.

Absorbcie: 6 kvapiek

Chilly Intimní gel (Intima Antibacterial) 200 ml

Chilly intima ANTIBACTERIAL je hypoalergénny gél na intímnu hygienu so špecifickým ochranným účinkom vďaka obsahu extraktu z tymianu a šalvie. Pomáha chrániť pred baktériami a mykózami.

Chilly intima ANTIBACTERIAL vďaka antibakteriálnemu pôsobeniu prírodných látok zaručuje vhodnú ochranu intímnych partií. Nespôsobuje následné podráždenie a zároveň obmedzuje svrbenie. Vracia pocit sviežosti a istoty.

Chilly intima ANTIBACTERIAL je vhodná pre používanie tehotnými ženami, počas menštruačného cyklu, pre použitie pri zvýšenom riziku bakteriálnej infekcie (pri pobyte v telocvičniach, bazénoch, na plavárňach, pri dlhších cestách mimo domova).

Chilly intima spĺňa všetky zásady správnej intímnej hygieny: má hladinu pH 5, ktoré udržiava a obnovuje normálne vaginálne prostredie, ktoré slúžia ako prirodzená bariéra proti infekciám obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá podporuje zdravú bakteriálnu flóru obsahuje látku triclosan (irgasan), ktorá má bakteriostatické účinky

Chilly intima pomáha predchádzať podráždeniu a začervenalosti pokožky.

Chilly intima bola klinicky testovaná a výsledky preukázali, že nespôsobuje podráždenie dokonca ani u pacientok s jemnou a citlivou pokožkou.

Prípravkom Chilly intima bola udelená pečať a garancie Českej gynekologickej a pôrodníckej spoločnosti SLS.

Weleda Rostlinný zubní gel 75 ml

BIO VýrobekTento jemný rostlinný zubní gel čistí chrup důkladně a přesto šetrně. Rostlinné výtažky mj. z květů heřmánku, myrhy, kořene jihoamerické ratanhy (Krameria triandra) jsou koncipovány speciálně pro citlivé dásně. Mají hojivé, protizánětlivé

Weleda Dětský zubní gel 50 ml

BIO VýrobekMá vysokou čistící schopnost, výrobek na nerozpustné křemičité bázi. Jemná osvěžující příchuť, nepěnivý gel.určení: pro dětiŘada: Péče o

Weleda Měsíčkové rostlinné mýdlo 100 g

BIO VýrobekVhodné pro jemnou a citlivou dětskou pleť, čistí obzvlášť jemně a důkladně.určení: pro ženy, muže, dětipoužití: pleť citlivá, pleť normálníŘada: Péče o

OPTOSOAK 250 ml

Roztok OPTOSOAK je klasickým dezinfekčným prostriedkom na
údržbu všetkých makkých kontaktných šošoviek.

Weleda Ústní voda Ratanhia 50 ml

BIO VýrobekPodněcuje přirozené funkce sliznic dutiny ústní a ústní mikroflóry. Posiluje tkáně, zabraňuje krvácivosti dásní přírodním způsobem desinfikuje, zabraňuje vzniku aftů.určení: pro ženy, mužeŘada: Péče o dutinu