Paintball

Popis Hráčom bude zapožičané základné paintballové vybavenie - Marker (značkovač), pohonné médium CO2 v tlakovej fľaši, ochranná maska a oblečenie (maskáče a rukavice). Pred začiatkom hry absolvujú všetci hráči inštruktáž o manipulácii s požičaným značkovačom, pravidlách hry a bezpečnosti. Hrá sa na dvoch ihriskách o celkovej rozlohe 25 000 m2. Celková hracia doba je cca 2 hodiny. Počasie Nemá na uskutočnenie zážitku vplyv, záleží od odolnosti hráčov. Podmienky Zážitok je vhodný pre mužov aj ženy. Minimálny vek je 15 rokov. Počet účastníkov Určené pre 4 osoby, pre všetky osoby je zaistené vybavenie. Diváci Diváci sa môžu mimo ihriska po dovolení inštruktora pohybovať bez ochranných prostriedkov a sledovať dianie na ihrisku. Pri dodržaní bezpečnostných pokynov inštruktora diváci môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa pohodlné športové oblečenie a pevná obuv. Ostatná výstroj a výzbroj bude zapožičaná. Sezóna Od marca do novembra. Objednávka Aspoň týždeň dopredu.

Jazda na koni

Popis Vyskúšajte si jazdenie priamo na ranči. Hlavnou relaxačnou aktivitou krásneho ranča sú kone a možnosť jazdenia v sedle, jazdy na koči a v zime aj na saniach. Máte možnosť vyskúšať si vychádzku na koni do prekrásnej prírody okolo rieky Hron, ktorá tečie len pár metrov od ranča. Ak sa chcete naučiť jazdiť na koni, tak je pre Vás pripravený výbeh, v ktorom sa pod dozorom skúsených trénerov jazdenia naučíte ovládať koňa v kroku, kluse či cvale. Pre detičky do 4 rokov je možnosť zajazdiť si na poníkovi. Podmienky Vhodné pre deti aj dospelých, začiatočníkov i pokročilých. Možnosť jazdenia od 1 roku, ranč poskytuje špeciálne trénované kone. Obdarovaný bude oboznámený s koňom a bezpečnosťou počas jazdy. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Čas Dĺžka jazdy je 45 minút. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Oblečenie Podľa počasia, odporúčame priliehavé (pohodlné) jazdecké nohavice - rajtky (legínsy, menčestráky), pevné topánky bez profilovej podrážky (nie trekkingové). Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Jazda na koni do okolia je iba pre skúsenejších jazdcov. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

Zorbing - Šialená guľa

Toto adrenalínové dobrodružstvo pochádza z Nového Zélandu, kde vznikol tiež dnes už všetkým známy bungee jumping. Vynálezcovia tohto športu, Andrew Akers a Dwan van de Sluis sa nechali inšpirovať skicou Leonarda da Vinciho - muž s rozpaženými rukami v kruhu. Zorb je priehľadná guľa zo špeciálneho PVC s priemerom viac, ako 3 metre a s hmotnosťou 90 kilogramov. Dovnútra vleziete tunelom, pripútate sa a potom sa už len gúľate a gúľate dolu svahom. Na konci tohto zážitku je bezpečné zastavenie vďaka protisvahu, špeciálnej sieti alebo vodnej hladine.

Program

Po krátkom zoznámení sa so zorbom prebieha príprava na vlastné zorbovanie, kde bude všetko precízne prebrané a pripravené. Nasleduje prielez do "priehľadnej gule" a bezpečné pripútanie popruhmi k zorbu. Potom už nasleduje len kotúľ za kotúľom, pri ktorom budete mať neustále úsmev na tvári.

Podmienky

Zorbovanie sa neodporúča osobám menším ako 150 cm. 1 osoba nesmie prevýšiť hmotnosť 90 kg a dve osoby dohromady 150 kg. Osoby mladšie ako 18 rokov musia mať súhlas zákonného zástupcu. Pred jazdou je nutné podpísať prehlásenie o zdravotnom stave.

Počasie

Termíny sú naplánované podľa predpovede na dni, kedy bude počasie vhodné. V prípade silného dažďa a víchrice je zorbovanie nevhodné.

Čas

Samotné "gúľanie" trvá približne 1-2 minúty. Príprava s jazdou približne 10 minút.

Počet účastníkov

Darček je určený pre 1 až 2 osoby. Ďalšie jazdy sa dajú na mieste dokúpiť.

Diváci

Diváci sú vítaní, pri jazde môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Odporúčame priliehavejší športový odev. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou, väčšie šperky, predovšetkým náušnice, odporúčame odložiť.

Sezóna

Od mája do augusta. Najlepšie možnosti sú v lete.

Rezervácia termínu

Minimálne 2 týždne vopred.

Kurzy líčenia

Program K dispozícii budete mať všetky pomôcky potrebné na zvládnutie líčenia (štetce, hubky, kozmetické produkty) a produkty dekoratívnej kozmetiky od rôznych výrobcov, aby ste mali možnosť porovnať kvalitu, prevedenie, konzistenciu, odtiene a zistili čo najviac vyhovuje Vášmu štýlu líčenia. V rámci kurzu budete mať zabezpečený aj pitný režim (minerálka, káva, čaj). Môžete si priniesť produkty, ktoré aktuálne používate na konzultáciu o vhodnosti používania. Budete tak mať poriadok aj vo Vašej dekoratívnej kozmetike. Počas celého kurzu sme pripravení zodpovedať Vaše otázky z oblasti líčenia. Po kurze si odnesiete okrem nových vedomostí aj podrobný popis použitých líčidiel a ich odtieňov a náčrt kam nanášať správne jednotlivé líčidlá. Podrobný obsah kurzu: - starostlivosť o pleť - príprava pleti pred líčením - prehľad pomôcok na líčenie - prehľad dekoratívnej kozmetiky - korektory a korekčné bázy pre zakrytie nedokonalostí pleti - výber a nanášanie make-upu - fixácia púdrom - výber a správne zladenie očných tieňov - použitie ceruziek na oči a očných liniek - postup aplikácie očných tieňov - nanesenie riasenky, rôzne postupy - úprava tvaru obočia a jeho farebné doladenie - vhodný odtieň líčok a ich umiestnenie vzhľadom k typu tváre - líčenie pier, nanášanie kontúrovacej ceruzky, rúžu a lesku - rekapitulácia použitých techník líčenia, zápis použitých líčidiel a náčrt ich vhodného umiestnenia - konzultácia k Vami prineseným líčidlám Špecifikácia Kurz obsahuje základy líčenia, od výberu make-upu až po nanášanie očných tieňov. Je to rýchlokurz zvládnutia základných techník vhodných pre podčiarknutie Vašich najzaujímavejších čŕt. Vhodný ako tréning na denné líčenie a jednoduchú úpravu vzhľadu. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Dĺžka trvania kurzu je 90 minút. Počet účastníkov Pre 1 osobu. Diváci Kurz je určený len pre obdarovanú. Oblečenie Pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

Bodyzorbing

Program Bodyzorbing je nový variat zorbingu, pri ktorom nepotrebujete kopec. Navlečiete na seba veľkú nafukovaciu guľu a zábava sa môže začať. Fantázii sa medze nekladú. Môžete skákať, gúľať sa alebo súťažiť, kto z dvojice sa udrží dlhšie na nohách. Uvidíte, že bodyzorbing je väčšia zábava ako sa na prvý pohľad môže zdať. Podmienky Vhodné pre osoby s dobrým zdravotným stavom. Počasie Bodyzorbing sa nekoná za silného vetra, v daždi ani za snehových zrážok. Čas Zážitok trvá 1 hodinu. Počet účastníkov Zážitok je určený pre maximálne 2 osoby. Diváci Diváci sú vítaní a môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúčame pohodlné športové oblečenie, Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť K dispozícii sú 2 kusy bodyzorbu. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

JAZDA NA KTM X-BOW

    Výrobcom vozidla KTM X-Bow je rakúska firma, ktorá je známa hlavne ako výrobca motocyklov KTM. Tento pretekársky roadster začala vyrábať už v roku 2008. X-Bow je športový pretekársky automobil bez strechy s jednoduchým ovládaním. Monokok je vyrobený z uhlíkových vláken, vďaka ktorým má toto vozidlo len 700 kilogramov. S výkonom viac ako 286 koní a nastaviteľnými tlmičmi je jazda v ňom snom každého adrenalínového jazdca. Preto neváhajte a otestujte toto jedinečné vozidlo na okruhu v Senici alebo na S ...

Aquaroller

Program Zahrajte sa na škrečka v kolotoči alebo len tak relaxujte na vratnom kanáli nášho areálu. Je na vás, ako si zážitok v aquarollere užijete. V každom prípade to môže byť divoká jazda a veľká zábava. Podmienky Aquaroller je vhodný pre mužov aj ženy od 6 do 60 rokov. Deti do 18 rokov len v doprovode rodiča. Váha jednej osoby nesmie prekročiť 80 kg. Nie je vhodný pre ľudí s dýchacími, srdcovými problémami, vysokým krvným tlakom a tehotné ženy. Počasie Na zorbing má vplyv len silný dážď. Čas Prenájom aquarolleru na 10 minút.  Počet účastníkov Tento darček je určený pre viac osôb podľa dohody s inštruktorom. Jedna jazda trvá minimálne 5 minút. Na mieste si môžete dokúpiť ďalšie jazdy. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať. Oblečenie Odporúčame plavky a uterák. Sezóna Od apríla do novembra. Mali by ste vedieť Je nutné rešpektovať hygienické a bezpečnostné predpisy stanovené prevádzkovateľom zážitku. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

Snowtubing

Program Pred jazdou vás inštruktor zoznámi so snowtubingom. Po krátkej úvodnej inštruktáži nasadnete do člna a celú hodinu si môžete užívať bláznivú jazdu na snehu. Bude to adrenalínový zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete.   Podmienky Jazda je určená pre mužov, ženy i deti od 7 rokov v doprovode zákonného zástupcu. Počasie Nejazdí sa za snehovej kalamity a veľkého množstva snehových zrážok. Po čerstvom snehu snowtubingový čln nejazdí. Čas Snowtubing trvá 60 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa vhodné oblečenie do zimných podmienok.  Sezóna Snowtubing sa prevádzkuje sa len v zime v prípade dobrých snehových podmienok. Najčastejšie v mesiacoch január a február v čase od 9:00 do 11:30. Rezervácia termínu Aspoň 5 dní vopred. Počas verejných podujatí v areáli nie je možné snowrafting absolvovať. Možnosť snowraftingu vyhodnotí inštruktor podľa aktuálnych snehových podmienok. Ideálne podmienky sú mínusové teploty a vyšmýkaná trať.

Univerzálny certifikát

Popis Pokiaľ teda chcete urobiť niekomu zo svojich blízkych adrenalínovým darčekom radosť, objednajte si taký darček od nás. Nemusíte sa o nič starať. Všetko zariadime a zorganizujeme a darčekový poukaz Vám zašleme na dobierku. Vybraná osoba si potom u nás podľa bodovej hodnoty objedná darček a termín. Tento poukaz je v hodnote 20,00 €.

Snowrafting

Program Pred jazdou vás inštruktor zoznámi so snowraftingom. Po krátkej úvodnej inštruktáži nasadnete do raftu a užijete si bláznivú jazdu v rafte na snehu. Bude to adrenalínová jazda, na ktorú tak skoro nezabudnete.   Podmienky Jazda je určená pre mužov, ženy i deti od 15 rokov v doprovode zákonného zástupcu. Počasie Nejazdí sa za snehovej kalamity a veľkého množstva snehových zrážok. Po čerstvom snehu raft nejazdí. Čas Celá akcia trvá cca 10 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 až 3 osoby v rafte. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa vhodné oblečenie do zimných podmienok.  Sezóna Raftuje sa len v zime v prípade dobrých snehových podmienok. Najčastejšie v mesiacoch január a február. Rezervácia termínu Aspoň 5 dní vopred. Počas verejných podujatí v areáli nie je možné snowrafting absolvovať. Možnosť snowraftingu vyhodnotí inštruktor podľa aktuálnych snehových podmienok. Ideálne podmienky sú mínusové teploty a vyšmýkaná trať.

Medová masáž

Program Medová masáž začína jemným odstránením odumretých buniek z pokožky. Potom Vám masérka potrie chrbát voňavým tekutým medom a špeciálnou technikou ho vmasíruje do tela. Med vplyvom napätia a podtlaku z tela vyťahuje škodlivé látky, hustne a sfarbí sa. Medová masáž je účinná, ako prostriedok k oživeniu organizmu vyčerpaného stresom a nezdravým životným štýlom. Pomôže Vám pri problémoch s nespavosťou, chronickej únave, bolesťami hlavy alebo tráviacimi ťažkosťami. Medová masáž sa odporúča aj ľuďom, ktorí trpia chorobami kĺbov alebo reumatizmom. Podmienky Určené pre ženy aj mužov od 15 rokov. Ak trpíte alergiou na med, máte citlivú pokožku alebo ranky a odreniny na tele, medová masáž sa neodporúča. Oblečenie Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Dĺžka trvania masáže je 60 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

Jazda obrneným transportérom BVP

Program S našim skúseným inštruktorom zažijete jazdu na tanku v náročnom teréne cez les, potoky a samozrejme nebude chýbať ani blato. Veď aká by to bola jazda tankom BVP, ak by ste si to neužili so všetkou parádou. Vašou úlohou bude sa len poriadne držať a užiť si nezabudnuteľnú jazdu v obrnenom transportéri v teréne, do ktorého by ste si netrúfli ani terénnym autom. Technické údaje: Výška prekážky (výstupnosť): 0,7 m Šírka priekopu (prekročivosť): 2,5 m Maximálna rýchlosť: na ceste 65 km/h, v teréne 45 km/h, rýchlosť plavby 7 km/h Spotreba tanku: 5 litrov/1 kilometer Hmotnosť BVP: 14 ton Trať Jazdí sa na trase dlhej 4 km. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy od 10 rokov. Osobám pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok nebude jazda poskytnutá. Podmienkou je minimálna výška 150 cm a osoby od 18 rokov musia byť v doprovode zákonného zástupcu s vlastným poukazom na jazdu v BVP. Sezóna Od mája do októbra v závislosti na počasí.  Počasie Jazdu nie je možné uskutočniť v extrémne nepriaznivom počasí. Počet účastníkov Poukaz je platný na jazdu pre 1 osobu. V tanku budú prítomní i ďalší pasažieri, minimálne ďalších 11 osôb. Maximálny počet je 25. Diváci Sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať. Oblečenie Odporúčame pohodlné športové oblečenie. Je potrebné počítať s tým, že sa môžete zašpiniť. Mali by ste vedieť Tank jazdí v náročnom teréne, preto je nutné počítať s technickými poruchami. V prípade poruchy si môžete dohodnúť náhradný termín. Rezervácia termínu Odporúčame, aby ste si rezervovali miesto čím skôr. Podmienkou konania termínu je naplnenie skupiny minimálne 11 osobami. Termíny jázd v sezóne 2018 26.5.2018 7.7.2018Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .