Žartovné predmety

Zámok na fľašu

Chodí Vám niekto popíjať z Vašej obľúbenej fľaše? Uzamykateľný uzáver fľaše Vám tento problém pomôže vyriešiť. Jednoducho si vymyslíte vlastný štvormiestny číselný kód, vložíte uzáver do hrdla fľaše s Vašim nápojom a obsah fľaše je v bezpečí. Uzáver sa hodí na všetky typy fliaš s priemerom hrdla od 1,1 cm do 2,5 cm.

Skladací úložný box a sedačka pre deti

Ideálnym darčekom pre deti je tento šikovný skladací úložný box a sedačka pre deti. S touto parádnou hračkou sa môžu Vaše deti hrať, pretože má tvar roztomilého autobusu, trolejbusu, alebo hasičského auta. Box sa dá použiť aj ako úložný priestor na hračky, alebo ako sedačka pre deti. Tento multifunkčný vynález uvíta každá mamička pre svoje ratolesti. Skladací úložný box a sedačka pre deti je originálny darček pre všetky malé

Prívesok na fotografie

Noste na svojich kľúčoch fotku svojej lásky alebo svojich blížnych. Prívesok na fotografie je malý plastový rámik, do ktorého si môžete dať ľubovoľnú fotku alebo obrázok. Zaveste si fotografiu na kľúče a majte tak svojich blízkych vždy na očiach. Prívesok na fotografie je originálny darček pre každého.

Pero na opravu autolaku

Na každom aute sa časom objavia škrabance. Ak chcete sa ich zbaviť jednoduchou a lacnou formou, použite toto pero. Škrabanec stačí jednoducho zamaľovať a lak Vášho auta bude opäť bezchybný.

Hľadač kľúčov Modern

Tento hľadač kľúčov s elegantným dizajnom aktivujete jedným písknutím a vaše stratené kľúče nájdete behom chvíľky. Stačí si tento prívesok predtým pripevniť na svoje kľúče. Prívesok obsahuje aj červené LED svetielko, ktoré buď bliká pri aktivácii pískaním pri hľadaní stratených kľúčov, alebo svieti po stlačení tlačidla a môžete ho tak použiť v tme napríklad pri hľadaní kľúčovej dierky vo dverách. Nakoľko sa hľadač kľúčov aktivuje pískaním, teda

Zvonček na sex prívesok

Dajte svojej láske najavo, načo máte chuť. Tento humorný zvonček na sex prívesok si môžete zavesiť napríklad na kľúče a mať tak stále po ruke spôsob, ako dať svojej drahej polovičke najavo, že sa chcete pomilovať. Ak má Vaša láska aspoň trochu zmysel pre humor, iste Vám vyhovie. Zvonček na sex prívesok je originálny darček pre partnera či partnerku.

Toaletný papier kámasútra

Možno sa to bude zdať neuveriteľné, ale aj na toalete sa môžete pobaviť. Spestrite svoju toaletu vtipným toaletným papierom Kamasutra, na ktorom sú vytlačené všemožné erotické polohy. Môžete tak skúmať a navnadiť sa na romantický večer so svojou láskou. Aj toaletný papier môže byť poučný. Toaletný papier Kamasutra je originálny darček na wc.    

Vypestujte si štvorlístok - kvetináčik

Potešte svoju mamičku a darujte jej domov pestovateľský darček, Vypestujte si štvorlístok. V tejto sade nájdete mini kvetináč, sáčok so semienkami štvorlístka, výživnú tabletu a návod na pestovanie. Nenamáhajte sa zdĺhavým hľadaním štvorlístka na lúke, keď ho môžete mať ľahšie, stačí Vám len táto originálna sada a môžete si štvorlístok vypestovať v pohodlí svojho domova. Originálny darček pre začínajúcich pestovateľov.

Antistresové prso 8cm

Komu by sa nepáčilo ohmatávať si ženské prsia, kedykoľvek by sa mu zachcelo. Antistresové prso Vám pomôže sa uvoľniť kedykoľvek ste nervózny alebo sa necítite práve najlepšie.
Priemer: 8 cm

Toaletný papier 100 dolárov

Originálny toaletný papier, ktorý poteší každého návštevníka toalety. Ideálny darček pre toho, kto chce zažiť pocit neskutočného bohatstva. Skladá sa zo 100 dolároviek.

Soľnička a korenička Srdiečko

Gadget v kocke:
- Set obsahuje: * 1 soľnička, 1 korenička
-bielo-červená kombinácia v tvare srdiečka.
- Rozmery: * Výška - 6,5 cm * Dĺžka - 5 cm * Šírka - 4 cm

Švihadlo s počítadlom

Švihadlo s počítadlom. Kúpte priamo od výrobcu inSPORTline. Švihadlo inSPORTline s počítadlom preskokov s dĺžkou 230 cm vhodné pre mnoho druhov kondičných cvičení..