Žartovné predmety

COOL Darček Mini golf na WC

Popis produktu Poznáte niekoho kto trávi dlhú dobu na toalete? Pokiaľ áno, tak o tímto darčekom zaručene potešíte a pobavíte. Vďaka golfu na WC dotyčnému spríjemníte dlhé chvíle a pokiaľ sa jedná o golfistu, alebo fanúšika golfu tak sa aj zdokonalia a precvičia si úder Pobaví a poteší Vás aj Vaších hostí Zábavný darček Trávník pasuje presne na WC   Technické parametre: Rozmery balenia: 15,5 x 43 x 5,5 cm Obsah balenia: 2x loptička, 1x palička, 1x zelený podklad (slúžiaci ako rohožka), 1x jamka, 1x vlajočka, 1x upozornenie na klučku

Alkoholová ruleta sa 6 panáky

Zahrajte si novú originálnu a veľmi zábavnú formu rulety, ktorá rozprúdi každú párty! Vyberte si obľúbený druh pitia, roztočte ruletu a hurá na to! Ponúkame Vám tri varianty hry: Variant 1 - Polovičný abstinent: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, má smolu / šťastie (záleží na každom, ako to vezme) a v tomto kole nepije. Pokračujú ďalší hráči a víťazom sa stáva ten, kto vypije posledný pohárik. Variant 2 - Študentské roky: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, v tomto kole nepije. Akonáhle však ostávajú menej ako 3 plné panáky, je nutné poháre doplniť a začať ďalšie kolo. Vyhráva ten, kto aj po 10tich kolách povie abecedu pospiatky. Variant 3 - Ruský drevorubač: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Musí vypiť všetky ostatné panáky, okrem toho, na ktorom sa zastavila gulička. Potom je nutné všetky panáky doliať a pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč, ktorý trafí domov. Prajeme príjemnú zábavu :) Priemer rulety: 30 cm Obsah balenia: 1 x Ruleta 2 x Gulička 16 x pohárik (panák)

Toaletný papier 100 Eur

Kto šetrí, má za tri. Kto ešte viac, tak používa tento bankovkový toaletný papier. Pocit z použitia tohto toaletného papiera Vám pomôže aspoň na chvíľu zabudnúť na akékoľvek problémy spojené s finančnou krízou. Bankovkový toaleťák sa skvele hodí ako darček kamarátovi alebo známemu. Určite ním pobavíte. Rozmer: 9×10 cm  Balené v igelite    

Kódový zámok na vrch fľaše

Máte obavy, že Vám niekto vypije Váš nápoj? Kúpte si zámok na fľašu a buďte bez starostí. Zámok je zabezpečený kódom, ktorý budete poznať iba Vy. Tak sa nestane, že sa fľaša dostane do nežiaducich rúk. Nápoj bude takto chránený pred deťmi i pred zlodejmi. Zámok na fľašu by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

Kreditný nôž

skladací nôž veľkosti kreditnej karty, vôjde sa do bežnej peňaženky, čepeľ je istená poistkou,   materiál čepele: nerezová oceľ, materiál tela: Polypropylén, rozmery: 85,6 x 54 x 2,2 mm (veľkosť kreditnej karty), hmotnosť: 13g, veľkosť balenia: 120 x 120 x 5 mm, hmotnosť balenia: 38g (vrátane noža)

Toaletný papier 200 eur

  Kto šetrí, má za tri. Kto ešte viac, tak používa tento bankovkový toaletný papier. Pocit z použitia tohto toaletného papiera dá zabudnúť na akékoľvek problémy spojené s finančnou krízou.   Tento bankovkový toaletný papier sa skvele hodí ako darček kamarátovi alebo známemu. Určite ním dobre pobavíte. Môžete ho použiť ako bežný toaletný papier.

Vitamínová bomba -

Keď je človek chorý, sú pre neho vitamíny a minerály základným regeneračným prostriedkom. Sú nevyhnutné aj vtedy, ak je človek zdravý. Prečo je to tak? Otázka je celkom rozumná. Napokon väčšina obyvateľov u nás má teraz k dispozícii toľko jedla ako nikdy predtým. Je isté, že naša bežná strava uspokojuje všetky potreby nášho tela. Väčšina z nás však neje správne, tak ako by mala.

Golf alkoholový

Výborný darček pre milovníkov golfu a dobrého pitia. Alkoholový golf je skvelá hra, ktorá sa hodí na každú párty alebo oslavu. Zahrajte si Váš obľúbený šport z pohodlia domova. Pomerne pokojná hra sa razom stane bitkou, v ktorej ide nielen o česť, ale aj o to, kto odíde,, po svojich ". Obsah balenia: 1x alkoholový golf - hracie pole 6x panákové poháre 2x golfové palice 2x loptičky 1x vlajka Rozmery: 41x 25 x 8 cm Objem panáky: 40 ml

Rukavice pre zaľúbených

Radi sa so svojou láskou držíte za ruky, keď sa prechádzate vonku a to aj za zimného počasia? Kúpte si tieto zamilované rukavice pre dvoch, ktoré dokonale zahrejú Vaše ruky. Môžete si s kľudom dopriať aj dlhé prechádzky za chladného mrazivého počasia a Vaše ruky sa budú hriať vzájomne. Doprajte si romantické prechádzky v snehu. Zamilované rukavice sú originálny darček pre páry.

zástera Kuchár

Najkrajšia zástera pre pravého milovníka alebo milovníčku varenia. Chcete mu urobiť radosť? Tak neváhajte ani minútu a kúpte mu túto peknú zásteru s kvalitnou potlačou vo vysokom rozlíšení. Zásteru je možné prať v práčke do teploty 50 °C. Výrobca garantuje nezmenenú kvalitu potlače aj po niekoľkých vypraniach vďaka sofistikovanej tlačovej technológii. Zástera spĺňa všetky európske normy.

ZÁSTERA Rimanka

Zástera Rimanka je pekná zástera pre všetky kuchárky milujúce históriu a starý Rím. Zástera je s kvalitnou potlačou vo vysokom rozlíšení. Zásteru je možné prať v pračke do teploty 50°C. Výrobca garantuje nezmenenú kvalitu potlače aj po niekoľkých vypraniach vďaka sofistikovanej tlačovej technológii. Zástera spĺňa všetky európske normy.

Itati Zástera Tarzan

Máte doma divocha? Ak áno, potom zástera Tarzan je pre neho ideálny darček. Zástera s motívom svalnatého Tarzana je zástera s kvalitnou potlačou vo vysokom rozlíšení. Zásteru je možné prať v práčke do teploty 50 °C. Výrobca garantuje nezmenenú kvalitu potlače aj po niekoľkých vypraniach vďaka sofistikovanej tlačovej technológii. Zástera spĺňa všetky európske normy.