FDZN 4011 Zahradní stůl FIELDMANN

Záhradný skladací stôl FIELDMANN. FDZN 4011 Záhradný stôl FIELDMANN   Konštrukcia tohto stola umožňuje veľmi ľahké zloženie vďaka ktorému minimalizuje nároky na uskladnenie. Tento stôl je vhodné kombinovať so stoličkami FDZN 4012, prípade s lavicou FDZN 4013.   Uprostred stola je pripravený otvor pre umiestnenie slnečníka. Stabilita stola je zvýšená vďaka robustným priečkam v spodnej časti nôh.   Stôl je vyrobený z dreva Akácie a je tak vhodný ako pre vnútorné tak aj vonkajšie použitie.   Záhradný stôl Rozmery: 120 x 70 x 74 cm Doska stola s otvorom pre slnečník Možnosť zloženia stola,, Určené pre vonkajšie aj vnútorné používanie Ošetrené olejovým náterom Vyrobené z dreva tropickej Akácie     Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.   Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.   Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.   Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

FDZN 5030 AL Stôl čierna doska

Doska stola z čierneho tvrdeného sklaMožnosť umiestnenia slnečníkaUrčené pre vonkajšie použitie PopisOdolný a stabilný stôl z hliníkových profilov. Doska stola je vyrobená z čierneho tvrdeného skla. Do otvoru v strede stola je možné umiestniť slnečník. Rozmer stola je 150 x 96 x 71 cm. Použité materiály nevyžadujú žiadnu zvláštnu údržbu. Tento typ nábytku je ideálny pre vonkajšie použitie. Technické parametreMateriál    HliníkPoužitie    Outdoor/IndoorDĺžka       150 cmVýška        71 cmŠírka         96 cm

Záhradný domček G21 GAH 429 ZNG-2S0

Zahradní domek G21 GAH 327 - 251 x 171 x 198 cm je ideální, cenově výhodný a praktický na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoho dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete ocelový, žárově pozinkovaný plech s práškovým nástřikem, který je odolný vůči počasí s velmi dlouhou životností. Dvoje velké posuvné dveře a vysoký dveřní otvor umožňuje pohodlný přístup. -jednoduchá montáž -včetně dveřních úchytů - možnost uzamčení -barva zelená s béžovými lištami, moderní design -bezpečný při maximálním zatížení střechy sněhem do 90 kg/m2 -ventilační mřížky -dodáváno v kartonové bedně -doporučujeme montáž např. na dlážděnou nebo betonovou terasu nebo předem předpřipravený povrch, dřevěná podlaha, deska apod. -montážní návod v českém jazyce Materiál: kvalitní profilovaný ocelový plech tloušťky 0,25 mm - 0,30 mm žárově pozinkovaný plech s práškovým postřikem ocelová pozinkovaná konstrukce Rozměry: Š251 x H171 x V198 cm Rozměr dveří: 109 x 160 cm Váha cca: 64Kg Kvalitní zahradní domek německé značky G21 Záruka kvality! - 10 let záruka na prorezivění !

Záhradný domček G21 GAH 905 ZNG-2S0

Zahradní domek G21 GAH 905 - 311 x 291 x 205 cm je ideální, cenově výhodný a praktický na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoho dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete ocelový, žárově pozinkovaný plech s práškovým nástřikem, který je odolný vůči počasí s velmi dlouhou životností. Dvoje velké posuvné dveře a vysoký dveřní otvor umožňuje pohodlný přístup. -jednoduchá montáž -včetně dveřních úchytů - možnost uzamčení -barva zelená s béžovými lištami, moderní design -bezpečný při maximálním zatížení střechy sněhem do 90 kg/m2 -ventilační mřížky -dodáváno v kartonové bedně -doporučujeme montáž např. na dlážděnou nebo betonovou terasu nebo předem předpřipravený povrch, dřevěná podlaha, deska apod. -montážní návod v českém jazyce Materiál: kvalitní profilovaný ocelový plech tloušťky 0,25 mm - 0,30 mm žárově pozinkovaný plech s práškovým postřikem ocelová pozinkovaná konstrukce Rozměry: Š311 x H291 X V205 cm Rozměr dveří 135 x 160 cm Váha cca. 100Kg Kvalitní zahradní domek německé značky G21 Záruka kvality! - 10 let záruka na prorezivění!

Záhradný domček G21 GAH 1092 ZNG-2S0

Zahradní domek G21 GAH 1092 - 311 x 351 x 205 Cm je ideální, cenově výhodný a praktický na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoho dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete ocelový, žárově pozinkovaný plech s práškovým nástřikem, který je odolný vůči počasí s velmi dlouhou životností. Dvoje velké posuvné dveře a vysoký dveřní otvor umožňuje pohodlný přístup. -jednoduchá montáž -včetně dveřních úchytů - možnost uzamčení -barva zelená s béžovými lištami, moderní design -bezpečný při maximálním zatížení střechy sněhem do 90 kg/m2 -ventilační mřížky -dodáváno v kartonové bedně -doporučujeme montáž např. na dlážděnou nebo betonovou terasu nebo předem předpřipravený povrch, dřevěná podlaha, deska apod. -montážní návod v českém jazyce Materiál: kvalitní profilovaný ocelový plech tloušťky 0,25 mm - 0,30 mm žárově pozinkovaný plech s práškovým postřikem ocelová pozinkovaná konstrukce Rozměry: Š311 x H351 x V205 cm Rozměr dveří 135 x 160 cm Váha cca: 113Kg Kvalitní zahradní domek německé značky G21 Záruka kvality! - 10 let záruka na prorezivění !

FIELDMANN FDZN 9025 Sada vankúšov zelená FIELDMANN

FIELDMANN FDZN 9025 Sada vankúšov, zelená 50001880 Sada vankúšikov pre sadu Bella - podsedák & chrbtová opierka Farebné prevedenie: zelená 100% polyester, vodeodolná impregnácia Hrúbka 3 cm, gramáž 180gr / m2 Sada obsahuje vankúše pre jednu stoličku O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať. Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni. Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov. Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek. Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre. ILUSTRAČNÉ FOTO

FIELDMANN FDZN 5015 Zahradní křeslo

Polohovateľné kreslo FIELDMANN s lakťovými opierkami. FDZN 5015 Záhradné polohovateľné kreslo FIELDMANN   Polohovateľné kreslo s lakťovými opierkami 5 polôh nastavenia sklonu chrbtovej opierky Rozmery: 55 x 47 x 105 cm Výplň z odolnej syntetickej textílie Vhodné na vonkajšie i vnútorné použitie Nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu     Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.   Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.   Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.   Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

FIELDMANN FDZN 4101

Možnosť nastavenia operadla do 5 polôhErgonomicky tvarované sedadloVhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie Popis: Komfort pri sedení, kvalitné spracovanie, a zároveň pekný vzhľad ponúka záhradné kreslo FDZN 4101. Kreslo s ergonomicky tvarovanými opierkami možné podľa potreby polohovať do 5 stupňov sklonu. Nastavenie sa vykonáva veľmi jednoducho, a to posunom lakťových opierok rúk. Nábytok disponuje odolnými mosadznými spojmi, vrátane poistky proti samovoľnému zloženiu, a navyše je už vybavený povrchovou úpravou. Použité drevo exotickej akácie je dôvodom vysokej odolnosti voči poveternostným vplyvom, starnutiu, ale aj plesniam, hubám a drevokaznému hmyzu. Kreslá je možné dodatočne vybaviť špeciálnymi sedáky v bielej alebo zelenej farbe, ktoré sú vyrobené presne tak, aby zodpovedali rozmerom a tvaru kresiel.  Technické parametre: Kvalitne spracované záhradné kreslo s rozmermi 74 x 58 x 105 cmMožnosť nastavenia operadla do 5 polôhErgonomicky tvarovaný sedák a podpera kreslaV zloženom stave minimálne nároky na skladovanieMožnosť dokúpenia potahovVhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitieVyrobené z dreva tropickej AkácieNosnosť do 130 kg

FDZN 5020 AL Stôl číra doska

Doska stola z číreho tvrdeného sklaMožnosť umiestnenia slnečníkaUrčené pre vonkajšie použitie PopisOdolný a stabilný stôl z hliníkových profilov. Doska stola je vyrobená z priehľadného tvrdeného skla. Do otvoru v strede stola je možné umiestniť slnečník. Rozmer stola je 150 x 96 x 71 cm. Použité materiály nevyžadujú žiadnu zvláštnu údržbu. Tento typ nábytku je ideálny pre vonkajšie použitie. Technické parametreMateriál    HliníkPoužitie    Outdoor/IndoorDĺžka       150 cmVýška        71 cmŠírka         96 cm

FDZN 4012 Skládací židle 2 ks

Dve stoličky vyrobené z odolného dreva tropickej akácie.  FDZN 4012 Skladacia stolička 2 ks FIELDMANN   Kvalitne spracovaná stolička, ktorú je možné kombinovať so všetkými stoly v našej ponuke. Vzhľadom k atraktívnej cene je obľúbená aj ako prípadná rezerva, pre prípad početnejších návštev.   Komfortný posed zaistí ergonomicky tvarovaná opierka aj sedadlo. Pohodlie sediacich je možé ešte zvýšiť použitím sedákov zelenej alebo krémovej farby.   Sedáky zo 100% polyesteru sú vďaka impregnácii vodeodolné. Stoličky sú vyrobené z odolného dreva tropickej akácie.   Balenie obsahuje 2 ks.   Rozmery: 49 x 59 x 94 cm Nosnosť: 110 Kg V zloženou stave minimálne nároky na skladovanie Možnosť dokúpenia podsedáka Určené pre vonkajšie aj vnútorné používanie Ošetrené olejovým náterom Balenie obsahuje 2 kusy Vyrobené z dreva tropickej Akácie     Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.   Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.   Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.   Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

FIELDMANN FDZN 4001

Ergonomicky tvarované polohovateľné stoličky vyrobené z odolného dreva tropickej akácie.  FDZN 4001 Polohovacia stolička FIELDMANN   Ergonomicky tvarované polohovateľná stolička s rozmermi 71 x 56 x 108 cm. Možnosť vybrať si z 5-ich polôh nastavenia sklonu chrbtovej opierky.   Samotné nastavenie sa vykonáva posunom lakťovej opierky. Ku kreslu je možné dokúpiť poťahy zelenej alebo bielej farby. Stolička je vyrobená z tropického dreva akácie a je možné ju používať ako v interiéri, tak v exteriéri.   Balenie obsahuje 2 kusy.     Ergonomický dizajn pre maximálne pohodlie. Možnosť nastavenia 5 polôh. materiál: Prírodné drevo Akácia Doplnky - galvanizovaný kov rozmery: Dĺžka: 710 mm Šírka: 560 mm Výška: 1 080 mm Prednosti výrobku: Možnosť nastavenia operadla do 5 polôh Skladacie kreslá = ľahké skladovanie Ergonomicky tvarovaný sedák a podpierka kreslá V balení 2ks       Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.   Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.   Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.   Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

Záhradný domček G21 GAH 730 ZNG-2S0

Zahradní domek G21 GAH 730 - 251 x 291 x 198 Cm je ideální, cenově výhodný a praktický na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoho dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete ocelový, žárově pozinkovaný plech s práškovým nástřikem, který je odolný vůči počasí s velmi dlouhou životností. Dvoje velké posuvné dveře a vysoký dveřní otvor umožňuje pohodlný přístup. -jednoduchá montáž -včetně dveřních úchytů - možnost uzamčení -barva zelená s béžovými lištami, moderní design -bezpečný při maximálním zatížení střechy sněhem do 90 kg/m2 -ventilační mřížky -dodáváno v kartonové bedně -doporučujeme montáž např. na dlážděnou nebo betonovou terasu nebo předem předpřipravený povrch, dřevěná podlaha, deska apod. -montážní návod v českém jazyce Materiál: kvalitní profilovaný ocelový plech tloušťky 0,25 mm - 0,30 mm žárově pozinkovaný plech s práškovým postřikem ocelová pozinkovaná konstrukce Rozměry: Š251 x H291 X V198 cm Rozměr dveří: 109 x 160 cm Váha cca: 86Kg Kvalitní zahradní domek německé značky G21 Záruka kvality! - 10 let záruka na prorezivění !