Záhradné stoličky a kreslá

FIELDMANN FDZN 4001

Ergonomicky tvarované polohovateľné stoličky vyrobené z odolného dreva tropickej akácie.  FDZN 4001 Polohovacia stolička FIELDMANN  

Ergonomicky tvarované polohovateľná stolička s rozmermi 71 x 56 x 108 cm. Možnosť vybrať si z 5-ich polôh nastavenia sklonu chrbtovej opierky.  

Samotné nastavenie sa vykonáva posunom lakťovej opierky. Ku kreslu je možné dokúpiť poťahy zelenej alebo bielej farby. Stolička je vyrobená z tropického dreva akácie a je možné ju používať ako v interiéri, tak v exteriéri.  

Balenie obsahuje 2 kusy.    

Ergonomický dizajn pre maximálne pohodlie.

Možnosť nastavenia 5 polôh. materiál:

Prírodné drevo Akácia

Doplnky - galvanizovaný kov rozmery:

 • Dĺžka: 710 mm
 • Šírka: 560 mm
 • Výška: 1 080 mm

Prednosti výrobku:

Možnosť nastavenia operadla do 5 polôh

Skladacie kreslá = ľahké skladovanie

Ergonomicky tvarovaný sedák a podpierka kreslá

V balení 2ks      

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

RATIMOR granule 200 g

Klasická forma nástrahy (granulát) pre hlodavce (myši, potkany, krysy ..)
– nová atraktívna príchuť účinne privábi hlodavce
- obsahuje BITREX (horkasté činidlo), ktoré spôsobuje nekonzumovateľnosť nástrahy pre necieľové organizmy (domáce zvieratá, človek ....) má pre ne veľmi nepríjemnú chuť a spôsobuje zvracanie
– nástraha nevyvoláva obranný reflex
- pôsobí už pri jednorázovom požití nástrahy
– priaznivá cena

Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.

Plážové kresielko

Oceľové kresielko, rozmer: 53x47, 5x39/75 cm ...

Coleman Standard Quad Chair

Pohodlné skladacie kreslo s oceľovou konštrukciou a držiakom nápojov v opierke pre ruky. Má elegantný dizajn zelenej farby. Kreslo je veľmi komfortné, pre vaše pohodlie má veľkorysé rozmery. Chrbtové operadlo, sedadlo aj opierky pre ruky sú mäkké. Kreslo je rýchlo rozložiteľné aj zložiteľné. Vďaka transportnému obalu je šikovné na prenos. Prajeme vám príjemné snenie a oddych v kresle Coleman.  

 • Materiál: 600D polyester, PVC náter proti nečistote
 • Rozmery rozloženého kresla (š x h x v): 93 x 50 x 90 cm
 • Rozmery zloženého kresla (š x h x v): 22 x 16 x 94 cm
 • Konštrukcia: oceľ  spevnená na opierkach
 • Nosnosť: 113 kg
 • Hmotnosť: 3,3 kg

Ľahko skladateľné

Transportný obal

Držiak na nápoje

 • Materiál: 600D polyester, PVC náter proti nečistote
 • Rozmery rozloženého kresla (š x h x v): 93 x 50 x 90 cm
 • Rozmery zloženého kresla (š x h x v): 22 x 16 x 94 cm
 • Konštrukcia: oceľ  spevnená na opierkach
 • Nosnosť: 113 kg
 • Hmotnosť: 3,3 kg

Ľahko skladateľné

Transportný obal

Držiak na nápoje

Oceľové kresielko PE RATAN

Rozmer: 56x55x76cm, oceľ trubky: dia 25 mm, hrúbka 1mm, materiál: PVC ratan, nosnosť 120kg. ...

Kreslo skladacie Acacia 90x45x60cm

Kreslo skladacie z tropického dreva Acacia, rozmery: 90x45x60cm, drevo ošetrené teakovým olejom. ...

Drevená lavica 120x45x80 cm, masívne prírodné smrekové a borovicové drevo

Drevená lavica, masívne prírodné borovicové a smrekové drevo, rozmer: 120 x 45 x 80 cm, profil lát: 55x20mm. ...

NEST stolička - oranžová

NEST stolička - oranžová Kvalitné, vode odpudivý PE ratan. - netradične pletená moderné stoličky - ideálne do kaviarní a reštaurácií - ľahká stohovateľná stolička - hliníková konštrukcia ...

NEST stoličky - biela

NEST stoličky - biela Kvalitné, vode odpudivý PE ratan. - netradične pletená moderné stoličky - ideálne do kaviarní a reštaurácií - ľahká stohovateľná stolička - hliníková konštrukcia - o ...

Záhradná lavička 97334

Počas teplých letných dní nie je dôvod tráviť voľný čas vo vnútri domu, naopak si všetci radi užívame krásneho počasia a slniečka. Pokiaľ máte záhradu alebo dvorček, tak isto poznáte ten slastný pocit relaxácie v prostredí záhrady. Predstava krásneho letného popoludnia a príjemného posedenia pri studenej limonáde je viac než idylická. Ak ste priaznivcami posedenia na záhrade alebo na dvore, venujte pozornosť aj záhradnému nábytku. Vďaka nemu si môžete vytvoriť príjemné zákutia, ktoré budete využívať...

Záhradné kreslo polohovacie Light Green

Praktická záhradná stolička, umývateľná, ľahká, polohovateľná ...