Záhradné hadice

Rebrík Fieldmann FZZ 4001

Teleskopický rebrík FIELDMANN do výšky 2,6 m, nosnosť 150 kg. FZZ 4004 Teleskopický rebrík 2,6 m FIELDMANN  

Rebrík je vďaka unikátnemu teleskopickému systému veľmi obľúbený u väčšiny remeselníkov, opravárov i majiteľov domov a záhrad. Rebrík sa môže pochváliť minimálnymi nárokmi na priestor, v zloženom stave zaberie miesto 75 x 47 x 9 cm, manipulácia s ním je jednoduchá a pohodlná.  

Špeciálna konštrukcia a vhodne zvolené materiály zaručujú vysokú stabilitu aj pri plnom rozložení rebríka a dovoľuje maximálne zaťaženie 150 kg a rozloženie do 2,6 m.  

Unikátny teleskopický systém

 • Rozmery v rozloženom stave: 260x47x9 cm
 • Rozmery v zloženom stave: 75x47x9 cm
 • Vzdialenosť medzi priečkami: 29 cm
 • Maximálne zaťaženie: 150 kg
 • Maximálna dĺžka: 2,6 m
 • Počet priečok: 9

   

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

Gardena FLEX Comfort, 13 mm 1/2p 18039-20

GARDENA hadica FLEX Comfort, 13 mm (1/2") 18039-20

Špecifikácie

 • Dĺžka hadice: 50 m / 164,04 stopa
 • Priemer hadice: 13 mm / 0,51 palcov
 • Tlak, pri ktorom dôjde k prasknutiu: 25 bar / 362,59 psi
 • Záruka spoločnosti Gardena: Záruka 20 rokov.
 • GARDENA hadica FLEX Comfort s profilom Power Grip zaručuje perfektné spojenie medzi hadicou a spojkou. Vďaka novej technológii funguje toto blokovanie ako ozubené kolesá. Profil Power Grip umožňuje to, čo si mnohí majitelia záhrad už dlho želali: spoľahlivé spojenie s dokonalou prídržnou silou. Pozitívny vedľajší efekt nového profilu: hadica sa lepšie navíja a dobre kĺžu. Vďaka textíliu so špirálovými okami s dvoma špirálami v opačných smeroch, je hadica odolná voči tlaku a udržuje svoj tvar, ale je pružná a ľahko sa s ňou manipuluje. Netvoria sa na nej uzly, ani sa nekrúti. Sú to tie najlepšie predpoklady pre pohodlné a flexibilné použitie vo vašej záhrade. V prípade potreby môže byť systematicky prepojovanie pomocou fitingov Original GARDENA System a prípojných zariadení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani ťažké kovy a samozrejme je odolná voči UV-žiareniu. Vďaka hrúbke stien je obzvlášť robustné a trvanlivá. Tlak, pri ktorom dôjde k prasknutiu: 25 barov. Záruka: 20 rokov. Je predávaná ako metráž.

S profilom Power Grip

Tento nový profil hadice zaručuje dokonalú priľnavosť a bezpečné spojenie medzi hadicou a hadicovou rýchlospojkou. Vďaka vyššiemu profilu hadice sa lepšie navíja a tiež veľmi dobre kĺže.

Vysoko kvalitná špirálová textílie

Vďaka tejto textíliu sa na hadicu netvorí uzly, ani sa nekrúti. Je pružná, ale zachováva si svoj tvar.

Kvalitná hadica odolá tlaku až 25 barov

Hadica je vyrobená z kvalitných materiálov s dodatočnou hrúbkou a hrúbkou steny. Vďaka tomu ľahko odolá tlaku do 25 barov.

Vysoká kvalita pre dlhú životnosť - záruka 20 rokov

Kvalita presvedčí. To je dôvod, prečo GARDENA poskytuje 20-ročnú záruku pri zodpovedajúcom používaní.

Ilustrační foto

Valmon Hadice průhledná 1/2 10m

Hadica. Vysoko kvalitný záhradný hadice, určená pre ich použitím v poľnohospodárstve a záhradníctve. Zosilnenia stena zaisťuje perfektné vlastnosti pri použití v náročnejších podmienkach Ako je priamy kontakt s hustými krikom a podobne. Navyše disponuje nepriehľadnú Dušo, ktora zabraňuje tvorbe Rías a tak ai prípadnému upchávaniu. Materiál: PVCBarva: svetlo zelená, transparentná