Záhrada

FISKARS 136528

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.

Ideálny pomocník pre rôzne práce na záhrade

Špeciálne navrhnutá pre použitie s násadou 30 cm 136012 a 136022

Objímka a zámka sú z materálu FiberComp™; čepeľ z kalenej ocele - 345 mm dlhá

 • Hmotnosť: 200 g
 • Dĺžka: 620 mm
 • Šírka: 50 mm

Fieldmann FZS 2001-E

FIELDMANN FZS 2001-E Elektrická strunová kosačka 50000112

 • Motor: ELEKTROMOTOR
 • Príkon: 350 W
 • Záber kosenia: 260 mm
 • Systém kosenia: DVE STRUNY
 • Poloautomatický posun struny: ÁNO
 • Priemer struny: 1,4 mm
 • Dĺžka struny: 4 m
 • Náhradné struny v balení: NIE
 • Nastaviteľná rukoväť: ÁNO
 • Obojručné rukoväť: ÁNO

Nastavenie polohy druhej (oporné) rukoväte

 • Teleskopická rukoväť: ÁNO
 • Rozpätie teleskopu: 85 - 114 cm
 • Soft grip: NIE
 • Dištančný oblúk: ÁNO
 • Bezpečnostný spínač: ÁNO
 • Hmotnosť: 2,6 kg

Strunová kosačka s motorom s príkonom 350 W. Záber kosenia predstavuje 260 mm, kedy posun struny do maximálnej možnej miery prebieha poloautomaticky jednoduchým poklepaním strunovej hlavy o povrch. Hlava je vybavená dvoma strunami o celkovej dĺžke 4 m. Balenie obsahuje 4 m struny, ktoré sú navinuté na cievke a kosačka je tak pripravená na okamžité použitie. Teleskopická rukoväť umožňuje nastavenie dĺžky v rozmezní 85 - 114 cm

Strunové kosačky | Pre dokonalý trávnik

Strunové kosačky sú praktickým nástrojom pre úpravu okrajov trávnika, pokosíte nimi porast okolo plotov, okrajov stien, schodov, záhonov aj pod lavičkami a prevísajúcimi stromy. V našej ponuke nájdete dva typy strunových kosačiek - akumulátorové a elektrické.

Elektrické strunové kosačky Fieldmann sú pre pohodlnú prácu opatrené teleskopickou rukoväťou s možnosťou nastavenia výšky. Nastaviť je možné tiež polohu hornej rukoväti a pri vybraných modeloch aj uhol žacej hlavy. Kosenie trávy zaisťujú dve struny, ktorých odvíjanie prebieha poloautomaticky.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom

Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Fieldmann FVC 2001-EC

Ponorné čerpadlo FVC 2001-EC je využiteľné pre prečerpávanie čistej vody z nádrží, bazénov, sudov, atď. - v priebehu jednej hodiny dokáže odčerpať až 5000 litrov čistej vody. Prečerpávať môžete vodu s maximálnou teplotou 35 °C až do hĺbky 5 metrov s maximálnym výtlakom do výšky 6 metrov, pričom veľkosť pevných častíc v čerpanej kvaline nesmie presiahnuť 5 mm. Prívodný kábal je 10 m dlhý. Čerpadlo je naviac vybavené automatickým plavákovým spínačom, ktorý pri zvýšení hladiny v danom priestore automaticky spustí odčerpávanie vody a v prípade poklesu hladiny pod určitú úroveň dôjde k vypnutiu čerpadla. Technické parametre: Príkon: 250 W Max. dopravná výška: 6 m Max. ponorná hĺbka: 5 m Max. veľkosť pevných prímesí: 5 mm Dĺžka kábla: cca 8 m Max. teplota prečerpávanie vody: 35 ° C Max. dopravované množstvo vody: 5 000 l / h Automatický plavákový spínač Ideálne čerpadlo pre prečerpávanie a odčerpávanie bazénov, nádrží, cisterien, studní a kadí. Aký je priemer tela čerpadla FVC 2001-EC / FVC 2003-EK? Samotné telo čerpadla FVC 2001-EC má priemer 15,5 cm a FVC 2003-EK potom 17 cm, hadicová spojka s kolenom čerpadla u oboch modelov ale potrebuje ďalších 6 cm.

Fieldmann FZD 4020-E

Príkon 2500 WKonáre do priemeru 40 mmFunkcie samovťahovanieBox na odpad o objeme 50l PopisElektrický drvič s príkonom 2 500 W je vybavený tepelnou poistkou, ktorá zabraňuje preťaženiu a následnému zničeniu stroja. Neoddeliteľnou súčasťou je plastová nádoba, vďaka ktorej je manipulácia s drťou výrazne ľahšia. Tento model umožňuje drviť vetvy do priemeru 4 cm. Oceľový rám zvyšuje stabilitu pri práci a tým napomáha bezpečnému používaniu stroja. Súčasťou dodávky je tiež plunžer pre bezpečný posun zvyškov materiálu k nožom.    Technické parametrePríkon    2 500 WBox na drvinu    ÁNOObjem zbernej nádoby    50 lSystém drvenia    NOŽOVÝMax. priemer    40 mmHmotnosť    12,5 kg

Fieldmann FZF 4010-E

Záhradný vysávač s príkonom elektromotora 2600 W PopisZáhradný vysávač s príkonom elektromotora 2600W a s možnosťou plynulej regulácie výkonu. Túto funkciu oceníte najmä pri upratovaní lístia z povrchov pokrytých mulčovacou kôrou alebo štrkom. Výkon jednoducho nastavíte tak, aby ste nasali či odfouknuli len spravidla ľahšie lístie a ostatný materiál zostal na mieste. Vysávač samozrejme aj drví nasatý materiál, čím dochádza k desaťnásobnému zníženiu objemu. Rozdrvený materiál lepšie zhnije a je tiež vhodnejší pre kompostovanie. Pre pohodlnú prácu na väčších plochách je možné využiť oporné koliesko a ramenný popruh, ktorý je súčasťou balenia.Technické parametreMotor    ELEKTROMOTORPríkon    2 600 WFunkcie    FÚKANIE A VYSÁVANIEDrvenie záhradného materiálu    ÁNOMulčovanie materiálu    ÁNO Mulčovací podiel    10:1Variabilná rýchlosť vzduchu    ÁNORýchlosť vzduchu    250 km/hSací výkon    10,7 m3/minZberný vak    45 lNastaviteľný popruh    ÁNOVodiace kolieska    ÁNOHmotnosť    3,5 kg

Fieldmann FVC 2003-EK

Univerzálne kalové čerpadlo s príkonom elektromotora 400 W je schopné prečerpať až 7 500 L za hodinu. Maximálny ponor aj výtlak čerpadla je 5 m. Prípustná veľkosť pevných prímesí v kvapaline môže predstavovať 35 mm. Automatické zopnutie pri dosiahnutí určitej hladiny kvapaliny a naopak vypnutie pri poklese hladiny pod prípustnú hranicu zabezpečuje plavákový spínač. Spínač je možné aj čiastočne nastaviť pre zmenu týchto krajných medzí. K čerpadlu je možné pripojiť 1 "alebo 2" hadicu, prípadne 1 "prípojku so závitom. Prívodný kábel 230 V má dĺžku 10 m.

Spôsob použitia: KALOVÉ
Pohon: sieť 230 V
Príkon: 400 W
Plavákový spínač: AUTOMATICKÝ
Max. dopravované množstvo: 7 500 l/hod
Max. výtlak: 5 m
Max. ponorná hĺbka: 5 m
Max. veľ. pevných prímesí 35 mm
Max. teplota média 35 °C
Dĺžka prívodného kábla 230 V: 10 m

FIELDMANN FZS 2002-E

Výkonnejšia strunová kosačka z ponuky značky FIELDMANN. FZS 2002-E Elektrická strunová kosačka FIELDMANN  

Výkonnejšia strunová kosačka s elektromotorom s príkonom 500 W. Žacia hlava je osadená dvoma strunami, vďaka ktorým dosahuje záberu kosenia 30 cm. Balenie kosačky obsahuje cievku plne navinutú strunou a kosačka je tak pripravená na okamžité použitie.  

Uhol žacej hlavy je vďaka kĺbu nastaviteľná a umožňuje tak dosekanie aj horšie prístupných miest. Žacia hlava je ďalej vybavená vodítkom, ktoré zabraňuje nechcenému pokosenie okrasných rastlín.  

Pri práci na väčších plochách je možné použiť podporné kolieska a maximalizovať pohodlie obsluhy pri práci.  

Elektrická strunová kosačka

 • Výkon: 500 W
 • Šírka záberu: 30 cm
 • Napätie: 230 V/50 Hz

Teleskopická rukoväť 92 - 114 cm

 • Rýchlosť bez zaťaženia: 11 000 rpm
 • Hmotnosť: 2,4 kg

Vyšší výkon, širší záber, teleskopická rukoväť

Pomocné kolieska

Distančný oblúk pre ochranu rastlín

Horizontálne a vertikálne nastavenie strihacej hlavy

Vyvážená konštrukcia    

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

Gril TEFAL GC 205012 červený

TEFAL Minute Grill je praktický a výkonný kontaktný gril, ktorý ponúka predovšetkým nepriľnavý povrch grilovacej dosky, čo do značnej miery uľahčuje manuálne čistenie. Grilovaciu plochu navyše môžete oddeliť od samotného grilu a umyť v umývačke.

Základný popis **********************

TEFAL Minute Grill je praktický a výkonný kontaktný gril, ktorý ponúka predovšetkým nepriľnavý povrch grilovacej dosky, čo do značnej miery uľahčuje manuálne čistenie. Grilovaciu plochu navyše môžete oddeliť od samotného grilu a umyť v umývačke. Vďaka nastaviteľnému termostatu môžete pohodlne nastaviť vhodnú teplotu pre ideálnu prípravu sendviče, mäsa, či ryby.

Vďaka TEFAL Minute Grill si budete užívať perfektný chuti grilovaných potravín aj keď sa budú za oknami vášho domu naháňať všetci čerti. Kontaktný gril má kovovú povrchovú úpravu, ktorá sa hodí do každej kuchyne a elegantný dizajn. Vďaka konštrukcii prístroja ho možno ľahko skladovať aj vo vzpriamenej polohe a šetriť tak miesto na pracovnej doske.

Technické parametre **********************

Typ ======

 • stolný
 • kompaktné

Pracovná plocha ======== * 550 cm2

Povrch ========

 • nepriľnavý
 • kovová úprava

Termostat ======== * 3 polohy (sendvič, ryba,mäso)

Bezpečnosť ======

 • izolovaný plášť
 • veľké držadlo

Údržba =======

 • grilovacie dosky možno umývať v umývačke
 • priestor pre uloženie prívodnej šnúry
 • skladovanie vo vzpriamenej polohe

Príkon ========= * 1600 W

Farebné prevedenie ============ * Strieborno-červené

Fieldmann FZD 4010-E

FIELDMANN FZD 4010-E Elektrický záhradný drvič 50001381

 • Príkon: 2500 W
 • Spôsob drvenia: NOŽE
 • Max. priemer konárov: 40 mm

Ochrana proti preťaženiu

Kolieska pre ľahkú manipuláciu

Súčasťou balenia vak na drvený odpad

Hmotnosť: 10

Dvojnožové drvič s príkonom elektromotora 2 500 W. Široký vstupný otvor pojme konáre do priemeru 40 mm. Nosná oceľová konštrukcia zvyšuje stabilitu stroja pri práci a zvyšuje tak bezpečnosť obsluhy. Rozdrvený materiál je možné kompostovať alebo využiť ako takzvaný mulč. Pre ľahšiu manipuláciu je drvič opatrený kolieskami. Súčasťou balenia je vak na rozdrvený materiál. Drvič je vybavený tepelnou poistkou a ochranou proti preťaženiu.

Drviče a štiepkovače | pre efektívne upratovanie

Záhradné drviče a štiepkovače sú nepostrádateľnými pomocníkmi pri efektívnom a ekologickom upratovaní záhrady. Tieto stroje možno využiť na spracovanie všetkého záhradného odpadu rastlinného pôvodu. nožové drviče

Disk s dvoma nožmi, ktorým sú tieto stroje osadené rozdrví materiál na malé kúsky. Takto vzniknutá drť je, v závislosti od typu drviče, zachytávaná do plastového boxu či látkového vrecia. Nadrvený odpad sa výrazne rýchlejšie rozkladá v kompostéra, prípadne možno využiť ako mulč v okolí okrasných kvetín a drevín. štiepkovače

Využívajú pre spracovanie odpadu ozubený valec. Vznikajúci drť je väčší a možno ju využiť v záhrade ako mulč alebo ju stopit. Štiepkovače sú štandardne vybavené ochranou proti preťaženiu a spätným chodom, ktorý je nevyhnutný pre uvoľnenie zaseknuté vetvy v drviacim ústrojenstva.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom

Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Záhradný domček G21 GAH 905 ZNG-2S0

Zahradní domek G21 GAH 905 - 311 x 291 x 205 cm je ideální, cenově výhodný a praktický na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoho dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete ocelový, žárově pozinkovaný plech s práškovým nástřikem, který je odolný vůči počasí s velmi dlouhou životností. Dvoje velké posuvné dveře a vysoký dveřní otvor umožňuje pohodlný přístup.

-jednoduchá montáž
-včetně dveřních úchytů - možnost uzamčení
-barva zelená s béžovými lištami, moderní design
-bezpečný při maximálním zatížení střechy sněhem do 90 kg/m2
-ventilační mřížky
-dodáváno v kartonové bedně
-doporučujeme montáž např. na dlážděnou nebo betonovou terasu nebo předem předpřipravený povrch, dřevěná podlaha, deska apod.
-montážní návod v českém jazyce

Materiál:
kvalitní profilovaný ocelový plech tloušťky 0,25 mm - 0,30 mm
žárově pozinkovaný plech s práškovým postřikem
ocelová pozinkovaná konstrukce

Rozměry: Š311 x H291 X V205 cm
Rozměr dveří 135 x 160 cm
Váha cca. 100Kg

Kvalitní zahradní domek německé značky G21
Záruka kvality! - 10 let záruka na prorezivění!

Záhradný domček G21 GAH 1092 ZNG-2S0

Zahradní domek G21 GAH 1092 - 311 x 351 x 205 Cm je ideální, cenově výhodný a praktický na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoho dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete ocelový, žárově pozinkovaný plech s práškovým nástřikem, který je odolný vůči počasí s velmi dlouhou životností. Dvoje velké posuvné dveře a vysoký dveřní otvor umožňuje pohodlný přístup.

-jednoduchá montáž
-včetně dveřních úchytů - možnost uzamčení
-barva zelená s béžovými lištami, moderní design
-bezpečný při maximálním zatížení střechy sněhem do 90 kg/m2
-ventilační mřížky
-dodáváno v kartonové bedně
-doporučujeme montáž např. na dlážděnou nebo betonovou terasu nebo předem předpřipravený povrch, dřevěná podlaha, deska apod.
-montážní návod v českém jazyce

Materiál:
kvalitní profilovaný ocelový plech tloušťky 0,25 mm - 0,30 mm
žárově pozinkovaný plech s práškovým postřikem
ocelová pozinkovaná konstrukce

Rozměry: Š311 x H351 x V205 cm
Rozměr dveří 135 x 160 cm
Váha cca: 113Kg

Kvalitní zahradní domek německé značky G21
Záruka kvality! - 10 let záruka na prorezivění !

Fieldmann FPL 4002

Ručná skladacia hliníková lopata FIELDMANN. FPL 4002 Hliníková skladacia lopata FIELDMANN  

Teleskopická hliníková lopatka by nemala chýbať v žiadnom automobile hlavne počas zimných mesiacov. Vhľadom k jej skladnosti v zloženomm stave sa vojde do batožinového priestoru aj toho najmenšieho vozidla.  

Vyniká svojim ergonomickým tvarom a vyváženosťou v rozloženom stave - každá hromada snehu na voľnom parkovacom mieste je hneď premiestnená inam. Samozrejme je lopatku možné využívať aj pri odhadzovaní iného materiálu.  

Hliníková skladacia lopata

Hliníková lopata s eloxovaným povrchom

 • Šírka ocele: 1,5 mm
 • Rozložený rozmer: 820 mm
 • Zložený rozmer: 660 mm
 • Maximálna odporúčaná váha: 15 Kg
 • Hmotnosť: 600 g
 • Rozmery: 220 x 280 mm

   

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
Zaujímate sa kompletnú starostlivosť o trávnik? Tak si nechajte poradiť ešte viac:


Starostlivosť o záhradu je pre mnohých ľudí vítaným uvoľnením. Aj vedci tvrdia, že hrabanie sa v zemi má upokojujúce účinky. Navyše, keď sa vám podarí svojpomocne niečo vypestovať, tak je to aj oveľa chutnejšie a zdravšie ako z obchodu. Preto berte do rúk rýle a motyky a ide sa nato. Pri pestovateľských chúťkach vám budú nápomocné záhradné traktory či záhradné skleníky. Záhradkárstvo ponúka nepoznané krásy a nie je to len tým, že viete, čo jete. Ak nemáte záujem o pestovanie, ale máte záhradu, tak patríte skôr do skupiny, ktorá si údržbu okolia domu moc neužíva. Pre nich sú na trhu pomocníci, ktorí uľahčia ich utrpenie. Krovinorezy, motorové píly, kosačky, vertikulátory, vysávače lístia či drviče. Ich jediným nedostatkom je to, že si vyžadujú vašu spoluprácu a nedokážu pracovať samostatne. Napriek tomu s vhodným náradím je každá záhradná práca oveľa príjemnejšia. Pre milovníkov záhradného leňošenia sa zídu záhradné altánky. Záhradné grily, slnečníky, hojdačky či nábytok poskytnú tú pravú letnú zábavu pre vás aj vašich známych. Veď posedenie pri grilovanom jedle a vylihovanie na lehátku alebo rozvaľovanie sa v kresle určite nie je na zahodenie.