Vzduchovanie pre jazierka

Vzduchovacia hadička 4/6 mm

Priesvitná silikonová hadička pre záhradné jazierka, odchovne či akvaristiku s priemerom 4/6mm.Cena je za jeden bm (bežný meter).

Vzduchovací kompresor OSAGA LK 35

Vzduchovací kompresor OSAGE LK 35 Elektromagnetický vzduchový kompresor (pôvodné Hailea) Je ideálny zdroj vzduchu k okysličenie vody v záhradných jazierkach, jazierkach av akvaristike. Membránový kompresor ACO pre jazierko z vysoko kvalitnej zliatiny hliníka ZL 102, nenáročný na prevádzku. Súčasťou je plastová vzduchová rozvodka a vzorka rozvodové hadice.

Vzduchovací kompresor OSAGA LK 60

Vzduchovací kompresor OSAGE LK 60 Elektromagnetický vzduchový kompresor (pôvodné Hailea) Je ideálny zdroj vzduchu k okysličenie vody v záhradných jazierkach, jazierkach av akvaristike. Membránový kompresor ACO pre jazierko z vysoko kvalitnej zliatiny hliníka ZL 102, nenáročný na prevádzku. Súčasťou je plastová vzduchová rozvodka a vzorka rozvodové hadice. Technické parametry Rozměry 185 x 95 x 116 cm Hlučnost 60 dB Tlak 0,02 MPa Příkon 32 W Průtok max. 60 l/min. (3600 l/h) Napětí 230 V / 50 Hz Hmotnost ...

Vzduchovací kompresor OSAGA LK 90

Vzduchovací kompresor OSAGE LK 90 Elektromagnetický vzduchový kompresor (pôvodné Hailea) Je ideálny zdroj vzduchu k okysličenie vody v záhradných jazierkach, jazierkach av akvaristike. Membránový kompresor ACO pre jazierko z vysoko kvalitnej zliatiny hliníka ZL 102, nenáročný na prevádzku. Súčasťou je plastová vzduchová rozvodka a vzorka rozvodové hadice.