Vysokotlakové čističe

Vysokotlakový čistič 105 bar, 1200 W Extol

Vysokotlakový čistič Extol Craft (413101) je určený na čistenie povrchov a plôch z kameňa, dreva, kovu, plastu atd.převážně v domácnosti, dielni, garáži, na záhrade apod.Hlavní uplatnenie nachádza ten ...

HECHT 317

Detailný popis Vysokotlaková umývačka

  • Obľúbená domáca elektrická tlaková umývačka s príslušenstvom za skvelú cenu pre príležitostné čistenie napríklad: automobilov, motocyklov, bicyklov, prívesov, dlažieb, fasád, vonkajších okien a dverí, strechy, bazénov, skleníkov, alebo záhradného nábytku. Umývačka má príkon 1600 W a vďaka 3 metrovému prívodnému káblu má dostatočný dosah od elektrickej siete. Súčasťou umývačky je 3 metrová tlaková hadica s pištoľou, s jednoduchým ovládaním a presným smerovaním prúdu vody. Nástavec na pištoľ je vybavený variotryskou, vďaka ktorej je možné pohodlne nastavovať prúd vody podľa aktuálnych potrieb každého užívateľa. Umývačka je konštruovaná na jednoduché pripojenie k vodovodnej sieti pomocou štandardného prívodného adaptéru pre rýchlospojku záhradnej hadice. Jej maximálny tlak je 105 Bar a vďaka prietoku až 360 l/hod spoľahlivo odstráni všetky nečistoty. Pre ešte lepšie výsledky je naviac vybavená nádržkou na čistiaci prostriedok s penovou tryskou. Jednoduché ovládanie zaručí komfortné užívanie bez zdĺhavej prípravy. Pre jednoduchý prenos je umývačka vybavená ergonomicky tvarovaným madlom a držiakom pištole s hadicou i držakom na prívodný kábel.
  • Vysokotlaková umývačka s príkonom 1600W, max. tlakom 105bar a max. prietokom 360l/hod. Výbava: trojmetrová tlaková hadica s pištoľou, variotryska, nádržka na čistiaci prostriedok s penovou tryskou, trojmetrový prívodný kábel.

Vysokotlaková umývačka ŠPECIFIKÁCIA príkon (W) 1 600,0 max. prevádzkový tlak (bar) 105,0 výkon (l/hod.) 360,0 príslušenstvo v cene 3m tlaková hadica s pištoľou

Michelin MPX 100

Srdcom stroja je veľmi kvalitné triplexné kovové piestové čerpadlo s piestom z tvrdenej nerezovej ocele, s automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. Stroj je vybavený systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Rýchlospojka, ktorou sa pripája voda do umývačky, je vyrobená z priehľadného materiálu. Čistotu filtra tak vždy môžete skontrolovať voľným okom a predísť  tak prípadnému poškodeniu čerpadla spôsobeného vniknutím nežiaducich nečistôt.

  • Výbava: 
  • Tlaková pištoľ s rýchlospojkou: plast Nadstavec s nastaviteľnou keramickou tryskou: áno Výstuž tlakovej hadice: áno, textilná Dĺžka tlakovej hadice: 3 m Dĺžka kábla: 5 m Nádoba na saponát: 0,5 l

Parametre:

Príkon (W) 1300

Typ motora 230 V, 50 Hz

Vinutia motora

Cu

Max. Tlak (bar) 100

Pracovný tlak (bar) 67

Prietok (l/hod) 360

Max. teplota na vstupe (°C) 50

Typ čerpadla

Alu

Total Stop systém ano

Hmotnosť (Kg): 6.50

HECHT 320

Vysokotlakový čistič HECHT 320

Vysokotlaková umývačka pre domáce použitie. Vhodná na umývanie automobilov, motocyklov, fasád, terás, chodníkov, bazénov, záhradného nábytku a pod. Umývačka má príkon 2000 W. Dokáže vyvinúť tlak až 165 bar, maximálny prietok je 390 l / h. Súčasťou umývačky je 5 m tlaková hadica s pištoľou a 5 m prívodný kábel. V príslušenstve je variotryska a nádržka na umývací prostriedok s penovou tryskou. Umývačka má integrovaný držiak príslušenstva a tak všetky doplnky budete mať vždy po ruke na okamžité použitie.

Pre manipuláciu je umývačka vybavená praktickým madlom a pojazdovými kolesami.

Makita HW 111

Vysokotlakový čistič s príslušenstvom.

Ideálny k čisteniu menších plôch, terás, áut, okien, záhradného nábytku, kolies, bicyklov, motocyklov alebo markíz.

Maximálny tlak 110 bar, maximálna teplota vody 50°C.

Nové odolné čerpadlo.

Triplex čerpadlo s axiálnymi piestami, Integrované držiaky príslušenstva.

Nádobka na saponát.

Teleskopická rukoväť..

Pogumované kolieska..

Automatický poisťovací ventil zamedzuje nízkemu tlaku.

Vodný filter zabraňuje poškodeniu čerpadla.

Total Stop System zaručujúci automatický štart/stop motora pri stlačení ovládača pištole a nástavec s nádržkou saponátu pre jeho jednoduchú aplikáciu.

Technické parametre:

Menovitý príkon 1700 W

Maximálny tlak 110 bar

Maximálne množstvo vody 370 l/hod

Maximálna teplota prívodnej vody 50 st.C

Hmotnosť 9,8 kg

Príslušenstvo:

Vysokotlaková hadica 5,5 m.

Striekacia pištoľ.

Turbo tryska.

Aretačná tryska.

Kefa,

Injektor na čistiaci prípravok.

MICHELIN MPX 130 BW SET

MICHELIN MPX 130 BW TLAKOVÁ UMÝVAČKA S ELEKTRICKÝM MOTOROM. TLAKOVÁ UMÝVAČKA MICHELIN MPX 130 BW je skvele vybavená umývačka pre tých, ktorí pri práci ocenia veľké množstvo príslušenstva. Hodí sa všetky náročné práce okolo domu. Hlavné príslušenstvo je šikovne integrované do tela umývačky a dlhá hadica je pohodlne uložená v navíjacom bubne. Pre jednoduchú manipuláciu je TLAKOVÁ UMÝVAČKA MICHELIN MPX 130 BW vybavená pohodlným madlom a kolesami , ktoré majú vzorku z ozajstnej gumy, takže si nik dy nepoškriabete citlivú zámkovú dlažbu alebo drevenú terasu. Motor s výkonom 1700 W je osadený akostným medeným vinutím a srdcom stroja je veľmi kvalitný triplexný kovové piestové čerpadlo s automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. TLAKOVÁ UMÝVAČKA MICHELIN MPX 130 BW je vybavená systémom TSS ( Total Stop System ), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Konektor, ktorým sa pripája voda do umývačky, je vyrobený z priehľadného materiálu. V ňom je umiestnený filter, ktorý tak môže používateľ pred každým použitím umývačky skontrolovať len pohľadom. V prípade potreby je tak vždy schopný filter načas vyčistiť a uchrániť tak čerpadlo umývačky pred zničením.

Hecht 326

Detailný popis Vysokotlaková umývačka

Výkonná domáca elektrická tlaková umývačka s príslušenstvom za skvelú cenu pre pravidelné čistenie napríklad automobilov, motocyklov, bicyklov, prívesov, dlažieb, fasád, vonkajších okien a dverí, strechy, bazény, alebo záhradný nábytok. Umývačka má výkonný elektromotor s príkonom 2600 W a vďaka 5 metrovému prívodnému káblu má dostatočný dosah od elektrickej siete. Súčasťou umývačky je 8 metrová tlaková hadica pre maximálny dosah s pištoľou s jednoduchým ovládaním a presným smerovaním prúdu vody. Nástavec na pištoľ s kovovou trubkou je vybavený vyriotryskou, vďaka ktorej je možné nastavovať ptúd vody podľa aktuálnych potrieb užívateľa. Umývačka je konštruovaná na jednoduché pripojenie k vodovodnej sieti štandardného prívodného adaptéra pre rýchlospojku záhradnej hadice. Jej prevádzkový tlak je 135 Bar a vďaka prietoku až 420 l/hod. spoľahlivo odstráni všetky nečistoty. Pre ešte lepšie výsledky je naviac vybavená integrovanou nádobou na čistiaci prostriedok. Jednoduché ovládanie zaručí pohodlné užívanie bez zdĺhavej prípravy. Pre jednoduchý prenos je umývačka vybavená ergonomicky tvarovaným madlom, kolieskami a cievkou na tlakovú hadicu. K umývačke je možné prikúpiť za priaznivú cenu i ďalšie príslušenstvo, napr. turbotrysku, 15 m tlakovú hadicu pre čistenie odpadov, ručnú otočnú kefu a veľkú kefu na terasy pre splnenie nárokov každého užívateľa.

Príslušenstvo: 8m tlaková hadica s pištoľou, variotryska, integrovaná nádržka na čistiace prostriedky a navíjanie tlakovej hadice.

Vysokotlaková umývačka ŠPECIFIKÁCIA príkon (W) 2 600,0 max. tlak (bar) 200,0 max. prevádzkový tlak (bar) 135,0 výkon (l/hod.) 420,0 príslušenstvo v cene 8m tlaková hadica s pištoľou

Michelin MPX 150 HL

Srdcom stroja je profesionálne kovové piestové čerpadlo s mosadznou hlavou a keramickými piestami a s automatickým poistným ventilom. Umývačka je vybavená systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Vertikálny oceľový bojler má dvojitú výhrevnú špirálu. Chladenie výhrevnej špirály je zaistené nezávislým elektromotorom. Základňa je z kvalitného žiaruvzdorného materiálu. V prípade nedostatku vody vypne bezpečnostný spínač bojler z prevádzky. Zabudovaná nádrž na saponát. Indukčný motor s tepelnou ochranou.

Výbava: Tlaková pistol s kovovým závitom: kov Nadstavec: ano Umyvacia tryska 1/4: ano Výztuž tlakovej hadice: kovová, max. 155 °C, 250 bar, F 3/8” Dĺžka tlakovej hadice: 8 m

Parametre:

Príkon (W) 2500

Typ motora 230 V, 50 Hz

Vinutia motora

Cu

Max. Tlak (bar) 150

Pracovný tlak (bar)  

Prietok (l/hod) 500

Max. teplota na vstupe (°C) 90

Typ čerpadla mosadz

Total Stop systém ano

Hmotnosť (Kg): 55.00

Kefa s konektorom na hadicu s otočnou hlavou Extol

Predĺžená rukoväť, lievik na saponát, ventil pre otvorenie, reguláciu a uzatvorenie prietoku vody ...

Metla záhradný Fiskars 135531

Metla záhradný Fiskars 135531
Nová rada Fiskars QuikFit ™ prináša mnoho výhod. Jediná násada a veľký výber pracovných nástavcov pre mnoho úloh na záhrade.
Vlastnosti
Na zametanie väčších plôch, ...

Vysokotlaková umývačka Sharks SH 1600 W

Príkon: 1400 W sieťová prípojka 230V/50HzMax. tlak: 140 barSpotřeba vody: 5 l / min.Model s funkciou Aqua-stop (vypne motor po uvoľnení spúšte) ...

Makita HW 102

Vysokotlakový čistič MAKITA HW102 s príslušenstvom  

Vysokotlaková hadica

Striekacia pištoľ

Turbotryska

Aretačná tryska

Injektor na čistiaci prípravok

  • Príkon: 1300 W
  • Max. pracovný tlak: 100 bar
  • Max. prietok vody: 370 l/hod.
  • Max. teplota vody na prívode: 50 °C
  • Dĺžka hadice: 5.0 m
  • Hmotnosť: 5,8 kg

 

Kontakt pre ATRIA.SK: 0917 710 567, 0917 133 662 všetky kontaktné údaje