Vysielačky

MOTOROLA TLKR T41

MOTOROLA TLKR T41 je ľahký a kompaktný model dvoch vysielačiek s jednoduchým ovládaním. Pomocou nich zostanete v neustálom kontakte s rodinou či priateľmi a budú Vám robiť spoločnosť, či už sa chystáte obdivovať krásy prírody alebo vykonávať športové aktivity. Vo voľnom priestore majú dosah až 4 km a ponúkajú 8 rádiových kanálov + 121 kódov. Majú odolné, štýlové telo v modrom prevedení a LCD displej. MOTOROLA TLKR T41 vydrží v prevádzke až neuveriteľných 16 hodín. V kontakte s rodinou či priateľmi budete bezplatne, vďaka využívaniu voľnej rádiovej frekvencie PMR446. Súčasťou balenia je praktický klip na opasok.

Motorola TLKR T50

SADA DVOCH VYSIELAČIEK TLKR T50

Popis produktu:

Užite si krásy prírody a zostaňte v kontakte s priateľmi. Odolné a štýlové vysielačky TLKR T50 sú ideálne pre vaše dovolenky, výlety na víkend alebo športové aktivity ako je lyžovanie, cyklistika. Dobíjacie TLKR T50 vám umožní zostať v kontakte s priateľmi vo voľnom priestore až do vzdialenosti 6km a nemusíte zaplatiť ani korunu za telefonovanie.

Vlastnosti:

PMR446 radios – bezplatné pásmo

Dosah až 6km vo voľnom priestore. V zástavbe sa môže výrazne líšiť.

Bezplatné volania

Dobíjacie batérie NiMH sú súčasťou balenia 8 rádiových kanálov + 121 kódov

Funkcia Scan, Monitor, vox, Timer, Auto aquelch, Auto power off 5 vyzváňacích tónov

Funkcia sledovania miestnosti

LCD displej s podsvietením

Klip na opasok

Možnosť napájania 4× AAA alkalická batéria pre každú vysielačku. (nie je súčasťou balenia)

Doba prevádzky pri použití NiMH batérií až 16 hodín

Obsah balenia: 2× vysielačka 2× klip na opasok 2× nabíjacie batérie NiMH 1× nabíjačka pre dve vysielačky

Návod na požitie

Na sklade

Sencor SMR 600

Sada dvou osobních mobilních radiostanic <br /> <br /><b><font color="#DB5324"> SPECIFIKACE:</font></b> <br />¦ Dosah až 8 km v otevřeném terénu <br />¦ 8 kanálů s 38 CTCSS kódy <br />¦ 83 DCS kódů pro soukromou komunikaci <br />¦ Otočný vypínač s regulátorem hlasitosti <br />¦ Automatické skenování kanálů <br />¦ 15 volitelných volacích tónů <br />¦ Funkce VOX <br />¦ Monitorování kanálu <br />¦ Sledování dvou kanálů <br />¦ Automatické potlačení šumu <br />¦ Automatický spořič baterie <br />¦ Tón ukončení vysílání ZAP/VYP <br />¦ Zámek kláves ZAP/VYP <br />¦ Tón kláves ZAP/VYP <br />¦ Velký podsvícený displej <br />¦ Indikátor stavu baterie <br />¦ Nabíjecí konektor <br />¦ Konektor pro náhlavní soupravu 2,5 mm <br />¦ Rozměry: Výška 16,2 cm / Šířka 5,6 cm / Hloubka 3,5 cm <br /> <br />Obsah balení: <br /> <br />- 2 radiostanice <br />- 2 držáky na opasek <br />- Dobíjecí baterie <br />- Nabíjecí stojánek <br />- Síťový adaptér <br />----------------------------------------------------------------------------------------- <br /> <br /><b>CO JE TO PMR446 ?</b> <br />PMR446 je zkratka, označující přenosné (kapesní) radiostanice pro občanské použití. V České republice pro jejich používání není třeba žádné ohlašování a provoz je zcela zdarma. Vysílačky je možné používat v celé EU. <br /> <br /><b>JAK DALEKO SE VYSÍLAČKY DOVOLAJÍ ?</b> <br />Výkon radiostanic je 0,5 W, což umožňuje celkem spolehlivé spojení, v otevřeném terénu na 3 až 5 km, v zástavbě nebo v lese na 0,5 až 1,5 km. Při využití odrazu a lomu signálu lze celkem spolehlivě komunikovat i v budovách, zvláště železobetonových. V každém případě platí, že čím výše vůči okolnímu terénu jsou radiostanice umístěny, tím mají větší dosah. V dokonálém komunikačním prostředí bez překážek a rušení signálu je možné dosáhnout spojení až na vzdálenost 10 km. <br /> <br /><b>CO JE REŽIM VOX</b> <br />VOX - hlasově aktivované vysílaní. V režimu VOX bude vaše PMR vysílat vždy, když detekuje jakýkoliv hlas (nebo jiný zvuk) bez stisknutí tlačítka TALK. Bude vysílat ještě 2 sekundy poté, co ukončíte mluvení. Uroveň citlivost VOX je možné nastavit. <br /> <br /><b>CO JE CTCSS ?</b> <br />Pomocí CTCSS lze oddělit na jednom radiovém FM kanále několik hovorových skupin, aniž by se mezi sebou slyšeli. <br /> <br /> Radiostanice PMR446 jsou vhodné pro spojení například <br /> - při sportu a turistice <br /> - mezi dvěma i více vozidly při společné cestě na dovolenou, <br /> - při výletech větších skupin dětí i dospělých, <br /> - na stavbách, montážích <br /> - pro ostrahu objektů a pro další podobná použití. <br /> <br /><b>Radiostanice kategorie PMR446 je možné používat v následujících zemích Evropy:</b> <br />Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie.

Motorola TLKR T80

Odolná rádiostanica TLKR T80 Vám ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete. Vysielačka má dosah až 10 km, je vybavená LED svietidlom a taky odolná proti striekajúcej vode.

SENCOR SMR 130

VYSIEALČKA

Sada dvoch vysielačiek Sencor SMR 130 Twin

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Dosah až 7 km v otvorenom priestore 8 kanálov

Nastavenie hlasitosti

Automatické skenovanie kanálov

Volací tón

Monitorovanie kanálu

Automatické potlačenie šumu

Automatický šetrič batérie

Tón ukončenia vysielania

Zámok klávesnice ZAP/VYP

Podsvietený displej

Indikátor stavu batérie

Držiak na opasok

Konektor na prípojenie náhlavnej súpravy alebo nabíjačky (nie je súčasťou dodávky)

Napájanie: 3x AAA batéria (nie sú v balení)

COBRA AM845

Profesionálne vysielačky Cobra AM 845 s dosahom až 10 km.

Vysielačky sú vodeodolné a majú 8 komunikačných kanálov.

Ďalej poteší prehľadný displej, upozornenie na hovor vďaka vibráciám a vstavaná LED svietidlo.

Motorola TLKR T40

Jednoduché, kompaktné a ľahko použiteľné vysielačky pre celú rodinu.

TLKR T40 je perfektný zpôsob ako zostat v kontakte s rodinou alebo priateľmi keď ste vonku.    

PMR446 radios – bezplatné pásmo

Dosah až 4km vo volnom priestore.

V zástavbe sa môže výrazne líšiť.

Bezplatné volanie 8 radiových kanálov

Funkcia Scan a Monitor

LCD displej

Klip na opasek

Napájanie 3x AAA alkalická batéria pre každú vysielačku.

Výdrž batérií až 16 hodín.

Sada obsahuje: 2x vysielačka 2x klip na opasok

Návod na požitie

Baterie AAA nie sú súčasťou balenia.  

EVOLVEO FT-XM2

EVOLVEO FreeTalk XM2, sada 2 vysílaček s duální nabíjecí základnou, dosah až 8km EVOLVEO FreeTalk

DeTeWe Outdoor 8000 4ks

Tieto rádiostanice sú určené pre prevádzku v extrémnych podmienkach. Vďaka vysokému štandardu krytia IPX2 sú ideálne pre náročné aplikácie v stavebníctve a priemysle. Sú vhodné napr. Pri výstavbe ciest, pri športových aktivitách alebo iných extrémnych aktivitách. Ich výrazná oranžová farba uľahčuje ich hľadanie v prípade straty alebo vypadnutia z vrecka. Vysoký dosah až 9 km uľahčuje spojenie tam kde iné zariadenia zlyhávajú.

Modul VoIP 2 kanály ( obsahuje tiež licenciu pre 2 user SIP ).

 • dosah až 9 km v závislosti na prostredí a teréne
 • frekvencia : 446,00625 - 446,09375 MHz
 • 8 PMR kanálov
 • 121 sub - kódov ( 38 kódov CTCSS a 83 DCS )
 • odstup kanálov : 12,5 kHz
 • výstupný výkon : 0,5 W
 • Vysoká odolnosť proti vniknutiu vody ( IPX2 štandard )
 • Pracujú v bezlicenčnom pásme
 • Podsvietený displej
 • Úsporný režim
 • Funkcia Skenovanie
 • Špeciálne Headset ( Air Tube Headset ) pre bezpečné držanie a maximálnu potlačenie okolitého hluku
 • Vyberateľná spona na opasok
 • Funkcia Dual Channel Monitor ( signalizácia rádiové aktivity na druhom kanáli )
 • VOX ( Automatická aktivácia hlasom vhodná najmä pri použití s headsetom )
 • Automatické Squelch ( pevné hranice, nad ktorou sa otvorí squelch silu signálu )
 • Funkcia Volanie
 • Funkcia Roger Beep ( signalizácia ukončenia volania )
 • 5 tónovej volanie
 • Indikátor nabitia
 • Akustická indikácia vybitia batérie
 • Stopky
 • Zámok na kľúč
 • napájanie : akumulátor 600 mAh, alebo 4x AAA

Modul VoIP 2 kanály ( obsahuje tiež licenciu pre 2 user SIP ). < b="">< u="">< font="" color=" # DB5324"> BALENIE OBSAHUJE :< font="">< u="">< b=""> 4x rádiostanice 4x spona na opasok 4x sada batérií 2x stolná nabíjačka 2x napájací adaptér 4x špeciálne slúchadlá ( Air Tube s mikrofónom ) 1x užívateľská príručka 1x prepravné púzdro

Modul VoIP 2 kanály ( obsahuje tiež licenciu pre 2 user SIP ). < br="">---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- < b=""> ČO JE TO PMR446?< b=""> " Personal Mobile Radio"

PMR446 je skratka, označujúci prenosné ( vreckové ) rádiostanice pre občianske použitie. V Českej republike pre ich používanie nie je potrebné žiadne ohlasovanie a prevádzka je úplne zadarmo. Vysielačky je možné používať v celej EÚ.

Modul VoIP 2 kanály ( obsahuje tiež licenciu pre 2 user SIP ). < b=""> AKO ĎALEKO SA VYSIELAČKY dovoláte?< b="">

Výkon rádiostaníc je 0,5 W, čo umožňuje celkom spoľahlivé spojenie, v otvorenom teréne na 3 až 5 km, v zástavbe alebo v lese na 0,5 až 1,5 km. Pri využití odrazu a lomu signálu možno celkom spoľahlivo komunikovať aj v budovách, zvlášť železobetónových. V každom prípade platí, že čím vyššie voči okolitému terénu sú rádiostanice umiestnené, tým majú väčší dosah. V dokonalom komunikačnom prostredí bez prekážok a rušenia signálu je možné dosiahnuť spojenie až na vzdialenosť 10 km.

Modul VoIP 2 kanály ( obsahuje tiež licenciu pre 2 user SIP ). < b=""> ČO JE REŽIM VOX< b="">

VOX - hlasovo aktivované vysielania. V režime VOX bude vaša PMR vysielať vždy, keď detekuje akýkoľvek hlas ( alebo iný zvuk ) bez stlačenia tlačidla TALK. Bude vysielať ešte 2 sekundy po tom, čo ukončíte rozprávanie. Uroveň citlivosť VOX je možné nastaviť.

Modul VoIP 2 kanály ( obsahuje tiež licenciu pre 2 user SIP ). < b=""> ČO JE CTCSS?< b="">

Pomocou CTCSS možno oddeliť na jednom rádiovom FM kanále niekoľko hovorových skupín, bez toho aby sa medzi sebou počuli.

Modul VoIP 2 kanály ( obsahuje tiež licenciu pre 2 user SIP ).

Rádiostanice PMR446 sú vhodné pre spojenie napríklad

 • pri športe a turistike
 • medzi dvoma i viacerými vozidlami pri spoločnej ceste na dovolenku,
 • pri výletoch väčších skupín detí aj dospelých,
 • na stavbách, montážach
 • pre ochranu objektov a pre ďalšie podobné použitie

DeTeWe Outdoor 4000

Špičková vysielačka Outdoor 4000 od spoločnosti DeTeWe je profesionálne zariadenie s rozsiahlymi funkciami a zároveň ľahkým ovládaním. Už podľa názvu je jasné, že je určená do terénu a ponúka preto naviac kompaktné rozmery a vysokú odolnosť. Vynikajúce vlastnosti V dobe mobilných telefónov by sa mohlo zdať, že obyčajná vysielačka má odzvonené ale opak je pravdou. Oproti telefónom ponúka hneď celú radu predností, ako prispôsobenie do terénu, vysielanie i v miestach, kde nemá žiadny z operátorov signál...

Motorola TLKR T41 zelená

Jednoduché, kompaktní a snadno použitelné vysílačky pro celou rodinu. Vhodné kupříkladu pro nakupování, na pláži, nebo jen na hraní na zahradě.TLKR T40 je perfektní způsob, jak zůsta

Sencor SMR 120 Twin

Sada dvoch rĂĄdiostanĂ­c Dosah aĹž 5 km v otvorenom terĂŠne 8 kanĂĄlov s automatickĂ˝m skenovanĂ­m Nastavenie hlasitosti VolacĂ­ tĂłn Monitorovanie kanĂĄlu AutomatickĂŠ potlaÄVysielačky sú rovnako vhodné na detskú hru, ale aj k profesionálnemu využitiu. Mnoho rodičov objavilo kúzlo detských vysielačiek, pomocou ktorých si okamžite vypočujú, že sa dieťa zobudilo. Keď budú deti väčšie, tak zas ocenia vysielačky pri hrách. Ak potrebuje možnosť komunikácie v oblastiach, kde nie je dostatočný signál, tak profesionálne vysielačky sú práve pre vás. Ich dosah môže u niektorých modelov byť až desiatky kilometrov, takže sa nemusíte báť, že sa stratíte.