Vysávače lístia

Fieldmann FZF 4010-E

Záhradný vysávač s príkonom elektromotora 2600 W PopisZáhradný vysávač s príkonom elektromotora 2600W a s možnosťou plynulej regulácie výkonu. Túto funkciu oceníte najmä pri upratovaní lístia z povrchov pokrytých mulčovacou kôrou alebo štrkom. Výkon jednoducho nastavíte tak, aby ste nasali či odfouknuli len spravidla ľahšie lístie a ostatný materiál zostal na mieste. Vysávač samozrejme aj drví nasatý materiál, čím dochádza k desaťnásobnému zníženiu objemu. Rozdrvený materiál lepšie zhnije a je tiež vhodnejší pre kompostovanie. Pre pohodlnú prácu na väčších plochách je možné využiť oporné koliesko a ramenný popruh, ktorý je súčasťou balenia.Technické parametreMotor    ELEKTROMOTORPríkon    2 600 WFunkcie    FÚKANIE A VYSÁVANIEDrvenie záhradného materiálu    ÁNOMulčovanie materiálu    ÁNO Mulčovací podiel    10:1Variabilná rýchlosť vzduchu    ÁNORýchlosť vzduchu    250 km/hSací výkon    10,7 m3/minZberný vak    45 lNastaviteľný popruh    ÁNOVodiace kolieska    ÁNOHmotnosť    3,5 kg

Bosch ALS 25

Záhradný vysávač BOSCH ALS 25

Jediný váš problém bude, že nebudete mať dostatok listov.

 • Bezpečná manipulácia bez námahy: ergonomicky skonštruované rukoväti zabezpečujúce lepšie rozdelenie hmotnosti a vyšší komfort.
 • Dlhšia práca: Pomer drvenia 10:1 znamená menej chodenia ku kope kompostu.
 • Jednoduchá manipulácia so zberným vakom: ľahké zakladanie, ľahké vyprázdňovanie, zo špeciálneho textilného materiálu odolného voči vode.

Silný výkon. Výkon motora 2 500 W, objemový prietok vzduchu 800 m³/h

Nízka hmotnosť. 3,2 kg (funkcia fúkania) a 4,4 kg (funkcia vysávania) pre zber záhradného lístia bez námahy

Praktický 45 l zberný vak. Druhá rukoväť a zips na ľahké vyprázdňovanie

Nastaviteľná rukoväť a ramenný pás. Pre neunavujúcu prácu bez bolestí ramien alebo paží

Nastaviteľný objemový prietok vzduchu 300 km/h umožňujúci ľahké zametanie a odstraňovanie zlepeného mokrého lístia

Funkcia drvenia. Rozdrví lístie v pomere 10:1, aby sa lepšie kompostovalo

Technické parametre :

Príkon motora 2.500 W

Variabilná rýchlosť prúdenia vzduchu 280 – 300 km/h

Objemový prietok 800 m³/h

Hmotnosť (záhradné dúchadlo) 3,2 kg

Hmotnosť (záhradný vysávač) 4,4 kg

Zberný vak 45 l

Redukcia množstva lístia 10:1

Rozsah dodávky :

Zberný vak 45 l

Podšitý ramenný pás

RIWALL REBV 3000

• extra silný 3 000 W motor• výkonné mulčovače pre zmenšenie objemu hmoty v zbernom vaku - odolné oceľové brity rozsekajú odpad v pomere 12: 1• ľahký prístup z boku pre rýchlu kontrolu alebo vyčistenie ventilátora a mulčovacích nožov• elektronicky nastaviteľná rýchlosti prúdu vzduchu otočným prepínačom• odnímateľná hubica pre jednoduché skladovanie alebo transport• ventilátor z pružného nylonu je odolný proti prasknutiu v prípade nasatie pevných nečistôt• držadlo so špeciálnou protišmykovou vrstvou SoftGrip• jednoduché prepnutie medzi funkciami fúkanie a vysávanie jednoduchým otočením spínača• nástavec s kolieskami pre jednoduchú obsluhu bez námahy• objemný vak s veľkým otvorom pre ľahké vyprázdňovanie odpadu• popruh na rameno• úchyt kábla zamedzujúce jeho poškodeniu

Parametre

Typ motoru 230 V, 50 Hz

Výkon (W) 3000

Otáčky (ot/min) 8000-14000

Rýchlosť prúdenia vzduchu (km/h) 270

Sací výkon (l/min) 13500

Objem vaku (l) 45

Pomer drtenia 12:1

Hmotnosť (Kg): 5.15

Rozmery balenia (cm): 52 x 44 x 30

HECHT 972 PROFI

Ak potrebujete dostať nečistoty, prach, listy či ihličie z ťažšie dostupných miest, ideálnou voľbou je pre vás motorový fukár HECHT 972 PROFI. Jeho 2-taktný motor s výkonom 4,6 HP a obsahom 71,9 cm3 produkuje dostatočný výkon aby ani jediná smietka neostala na pôvodnom mieste. Perfektne tak vyčistíte rohové miesta či škáry v záhradnom chodníku alebo odtokové miesta. Fukár tiež obsahuje špeciálny prachový filter, ktorý je užitočným faktorom pri práci v prašnejšom prostredí.

Bosch ALB 18 LI

EAN 3165140772563

Číslo samostatného náradia 3600HA0300

Lítium-iónový akumulátor 18 V/2,0 Ah

Informácia o hlučnosti a vibráciách

Hladina akustického tlaku 60 dB(A)

Hladina akustického výkonu 80 dB(A)

Nepresnosť K 3 dB(A)

Hladina hlučnosti

Úroveň hluku elektrického náradia s hodnotením A je typicky: hladina akustického tlaku 60 dB(A); hladina akustického výkonu 80 dB(A). Neistota K= 3 dB.

Informácie o predaji

Polohovanie

Postarajte sa o poriadok, kdekoľvek chcete.

Používateľské výhody

 • Voľnosť pohybu bez káblov: 18 V lítium-iónový akumulátor pre maximálnu pohyblivosť pri čistiacich prácach okolo záhrady.
 • Nízka hmotnosť: Komfortná práca pri optimálnej manipulácii, hmotnosť len 1,8 kg.
 • Plný výkon: Rýchlosť prúdenia vzduchu 210 km/h. Ľahké odstraňovanie lístia z terás a záhrad.

Vlastnosti

Maximálna pohyblivosť: Akumulátorové záhradné dúchadlo umožňuje voľný pohyb kdekoľvek pri práci 18 V lítium-iónový akumulátor. Umožňuje 14 minút neprerušenej prevádzky, ideálny pre väčšinu aplikácií

 • Rýchlosť fúkania: Prúdenie vzduchu max. 210 km/h – plný výkon na terasy a stredne veľké záhrady
 • Nízka hmotnosť: Iba 1,8 kg, preto sú paže pri práci zaťažené len minimálne

Mäkká tlmiaca vložka rukoväti Softgrip pre pohodlnú prácu v každej polohe

Priestorovo úsporné uloženie vďaka odoberateľnej fúkacej rúre

Stiga SBL 2600

Elektrický fukár a vysávač..

Motor s výkonom 2,6 kW

Plynulá regulácia otáčok

Dvojitý drviaci kovový nôž

Vákuová sada na vysávanie

Textilná nádoba na odpad

Ochrana proti preťaženiu

Tepelná poistka, spätný chod

 • Elektrický motor: 220 V
 • Výkon: 2 600 W
 • Max. rýchlosť vzduchu: 330 km/h
 • Priem. objem vzduchu: 420 m3/h
 • Hmotnosť: 4,2 kg

Balenie obsahuje: vákuovú sadu na vysávanie

Gardena ErgoJet 3000

Výkonný elektrický záhradný vysávač/fúkač

Výkonný a ľahko používatelný elektrický záhradný vysávač / fúkač Gardena ErgoJet 3000 sa skvelo hodí pre sfúkavanie, vysávanie a drvenie lístia pri upratovaní záhrady. Zmena medzi sacou a fúkacou funkciou je rýchla a jednoduchá vďaka unikátnej funkcii ClickFit. Integrované kovové obežné koleso umožňuje drvenie v pomere 16:1 čo je rovnaké ako pri pri vysávaní malých nečistôt. Mokré listy možno odstrániť škrabkou na okraji nasávacieho tubusu. Vďaka optimálnemu rozloženiu hmotnosti a ergonomicky tvarovanej rukoväti s mäkkým držadlom je manipulácia s ErgoJet 3000 veľmi pohodlná.

ClickFit

Úprava z režimu fúkania na vysávanie alebo naopak je rýchla a jednoduchá vďaka unikátnemu systému upevnenia ClickFit bez použitia náradia. Ľahké vyprázdnenie

Jednoduché vyprázdňovanie veľkého vaku na nečistoty

Regulovateľná rýchlosť

Výkonný fúkač s variabilnou rýchlosťou pre lepšie ovládanie

Pomer drvenia

Pomer drvenia 16:1 redukuje objem lístia

Kovové obežné koleso

Robustné kovové obežné koleso pre dosiahnutie vyššieho pomeru pri drvení.

Špecifikácia   

Špecifikácia motora

Menovitý výkon, W     3000 W

Údaje o výrobku

Rýchlosť fúkania     310 km/h

Výbava

Objem zberného koša, litre     45 l / 1,59 kubických stôp

Zariadenie na drvenie     ?

Dĺžka kábla     0,3 m / 0,98 stopa

Sací výkon     170 l/s

Pomer drvenia     16:1

Vibrácie & údaje o hlučnosti

Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A)     102 dB(A)

Celkové rozmery

Hmotnosť, kg     4,8 kg / 10,58 libier

Gardena AccuJet 18-Li

Ľahko ovládateľný akumulátorový fúkač s nízkou hmotnosťou Ľahký akumulátorový fúkač AccuJet Li-18 s jednoduchou manipuláciou bez prívodnej šnúry je ideálny prístroj pre sfúkavanie lístia, odstraňovanie malých nečistôt z terás, príjazdových ciest a garáží veľmi jednoduchým a nenamáhavým spôsobom. Jeho ergonomická rukoväť obsahuje mäkké prvky pre optimálny úchop. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa ľahko a úsporne skladuje v pivnici, garáži alebo kôlni. 18 V lítium-iónový akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.

Komfortná rukoväť

Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre väčší komfort v každej situácii.

Výkonný

Li-Ion nabíjateľný akumulátor je výkonný a zaručuje skvelú prácu. Fúkač AccuJet Li-18 môže vďaka nemu na jedno nabitie vyčistiť plochu väčšiu ako tenisové ihrisko (> 300m 2).

Nízka hmotnosť

Fúkač s nízkou hmotnosťou môže ľahko používať každý užívateľ.

Špecifikácia   

Vibrácie & údaje o hlučnosti

Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A)     96 dB(A)

Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A)     83 dB(A)

Vibrácie (ah)     2,5 m/s2    

KÄRCHER S 650

Päťkrát rýchlejšie ako metlou: Pohodlný zametací stroj S 650, ktorý šetrí váš chrbát, to umožní. Pevný a voči korózii odolný zametací stroj dosahuje so svojím silným zametacím valcom a svojimi dvomi bočnými metlami zametaciu šírku 650 mm. Oplatí sa už od plochy 40 m2. Nečistoty dopravuje priamo do nádoby s objemom 16 l a presviedča vynikajúcimi výsledkami čistenia. Navyše je S 650 Plus vybavený kliešťami, ktoré je možné pohodlne upevniť na madle. Takto je možné znečistenie z okrajov ciest, záhonov a kríkov pozbierať hygienicky a bez zohýbania. Tento robustný zametací stroj sa jednoducho manévruje a je maximálne obratný. Extra dlhé štetiny bočných metiel zabezpečujú dôkladnú čistotu až po okraj. Madlo s dvomi výškovými polohami s termorukoväťou sa dá optimálne prispôsobiť telesnej veľkosti používateľa a v prípade potreby sa môže kompletne sklopiť – pre úsporné odkladanie vo vertikálnej polohe. Nádoba na nečistoty sa jednoducho vyberá a bez kontaktu so špinou sa dá jednoducho odstaviť a vyprázdniť.

Kliešte s úchytom na držadle na posúvanie - Odpad z okrajov ciest, kríkov a záhonov sa dá zbierať hygienicky a bez zohýbania.

Nastaviteľné držadlo na posúvanie s komfortnou rukoväťou - S tepelným opláštením (S 650) a prestavovaním výšky (1 vysunutie, 2 polohy sklonu). Pre zametanie nenamáhajúce chrbát.

Samostojaca nádoba na nečistoty - Nádoba na nečistoty sa dá jednoducho vybrať a je konštruovaná tak, aby sa dala bezpečne odstaviť na iné miesto.

Pohodlné držadlo - Preprava zametacieho stroja je jednoduchá.

Výbava: Ergonomické držadlo na posúvanie, Posuvné držadlo s 2 nastaveniami výšky, Odkladacia poloha, Samostojaca nádoba na nečistoty, Počet bočných metiel, 2

Riwall RPBV 31

 • silnýmotor31cm3
 • bohaté vetracie otvory chráni motor pred prehriatím• funkcia rýchleho prepínania medzi vysávacím a fúkacom módom (nie je potreba prestavovať stroj ako u bežných strojov)• vynikajúci drviacej pomer 12: 1 (do vaku sa Vám tak zmestí viac materiálu)• veľmi dobré vyváženie stroja pre prácu jednou rukou• pomocné pojazdové koliesko na konci nasávacej rúrky• pomocný remeň na plece• ľahko vyprázdniteľný vak s veľkým vysýpacím otvorom

Parametre

Výkon motoru - maximální (kW/HP) 0,75 / 1

Objem motora (ccm) 31

Typ motoru 2-taktný

Rýchlosť prúdenia vzduchu (km/h) 0-270

Sací výkon (l/min) 10200

Objem palivovej nádrže (l) 0.415

Otáčky (ot/min) 7800

Objem vaku (l) 45

Pomer drtenia 12:1

Hmotnosť (Kg): 6.10

Rozmery balenia (cm): 50 x 34 x 49.5

Stihl SHE 71

Pozor! Tovar je možné zakúpiť a odobrať len na našich predajniach osobne kde tovar predvedieme a odskúšame.  

Elektrický záhradný vysávač je vďaka tichému chodu optimálny pre využitie v blízkosti domu. V dodávanom prevedení sa dá použiť aj ako fúkač. Vrátane fúkacej trubice a plochej dýzy

Technické dáta:

Menovité napätie 230 V

Príkon 1100 W

Hmotnosť 4,1 kg

Hladina akustického tlaku 85,0 dB

Hladina akustického výkonu 101,0 dB

Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť 1,2/0,8 m/s2

Maximálny prietok vzduchu 580 m3

Kompletná výbava so sacím adaptérom

Áno

Plochá rúra

Áno

Objemový prietok vzduchu 580 m3/h

Stihl SHE 81

Elektrický záhradný vysávač STIHL SHE 81  

Elektrický záhradný vysávač so silným sacím účinkom pre čistenie veľkých plôch v blízkosti domu. V dodávanom prevedení sa dá použiť aj ako fúkač. Vrátane fúkacej trubice a plochej dýzy.  

Technické parametre :

Menovité napätie 230  V

Príkon 1400 W

Hmotnosť 4,4  kg

Hladina akustického tlaku 88,0  dB

Hladina akustického výkonu 103,0  dB

Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť 5,6/2,6  m/s2

Antivibračný systém

Áno

Okrúhla rúra

Nie

Maximálny prietok vzduchu 650  m3

Kompletná výbava so sacím adaptérom

Áno

Plochá rúra

Áno

Objemový prietok vzduchu 650  m3/h                            
Vysávače lístia
Záhrada plná rozkvitnutých ovocných stromov je pastvou pre oči, no iba do chvíle, kým nepríde jeseň. Ak ste unavení z neustáleho hrabania lístia, malých vetvičiek a iných drobností okolo celého domu, tak vysávač lístia je správna voľba. Vysávače lístia dokážu pohodlne pozbierať lístie, ktoré navyše rozdrvia, takže je v podstate priamo pripravené na kompostovanie. Dôležitou časťou vysávačov lístia je výkon a objem zberného koša, ktoré by mali mať čo najväčšiu hodnotu pre maximálny úžitok. Navyše funkcia vysávania sa dá poľahky reverzne obrátiť a rázom máte k dispozícií účinný fúkač lístia, ktorý dokážete využiť nielen pri starostlivosti o záhradu.