Vonkajšia dlažba

G21 Príchytka pre WPC palubovky pro WPC palubky

Príchytka G21 pre WPC palubovky slúži na bezpečné uchytenie obkladových paluboviek G21. Ich orientačná spotreba je 8ks na jednu obkladovú palubku . Rozmery: Šírka: 4 cm Výška: 4,5 cm Hĺbka: 1 cm Hmotnosť: 0,01 kg

G21 WPC Palmyra Incana 2,3x30x30 cm

WPC dlaždice G21 Palmyra sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu. Spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy podlahových krytín.Dlaždice G21 majú veľmi ľahkú a rýchlu montáž aj demontáž. Jednoducho ich spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susediacich dlaždíc. Ich okraje smerujúce do voľného priestoru potom osadíte prechodovou lištou. Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená zo 60 % drevitých vlákien a zo 40 % plastu. S pomocou vplyvu tlaku a teploty (extrudácia) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín a zároveň sú výrazne cenovo dostupnejšie. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 teda navonok vyzerajú ako z dreva, ale na rozdiel od drevených krytín nevyžadujú ďalšiu údržbu ani nátery. V porovnaní s klasickým plastom má tento materiál zase vysokú stálofarebnosť a je odolnejší voči teplotným výkyvom. WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. Využijete ho teda na vonkajších terasách, plochách okolo bazénu, na balkóne a pod.Technické údaje: rozmery dlaždice: (v) 2,3 x (š) 30 x (d) 30 cm farebné prevedenie: Incana v balení je 11 ks dlaždíc sú predávané po baleniach či po jednotlivých kusoch uvedená cena je za 1 ks dlaždice Pre vybudovanie podlahy budete k WPC dlaždiciam potrebovať prechodové lišty G21, ktoré nájdete v našej ponuke. Používajú sa na zakrytie rozdielov medzi výškovo rôznymi typmi podláh a poskytujú predovšetkým estetický dojem a bezpečnosť pri užívaní. Podlahový systém G21 má niekoľko nesporných výhod v porovnaní s inými podlahovými krytinami:Bezúdržbovosť – materiál nie je potrebné udržiavať ani ošetrovať pomocou najrôznejších náterov. Čistí sa jednoducho prostredníctvom vody. Stálosť – WPC materiál je zafarbený v celej hmote, preto v priebehu času nedochádza k zmenám farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady.Úspora nákladov – Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu.Životnosť – WPC terasy a podlahy majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od terás z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo trieskovaniu dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a škodcom. WPC kazety sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode a sú preto vhodné k bazénom. Bezpečný a protišmykový povrch – Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC terasách a podlahách chodiť kľudne aj naboso, pretože Vás nebudú ohrozovať triesky. Dlaždice sú vybavené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.  

G21 WPC Samoa Incana 2,3x30x30 cm

WPC dlaždice G21 Samoa sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu. Spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy podlahových krytín.Dlaždice G21 majú veľmi ľahkú a rýchlu montáž aj demontáž. Jednoducho ich spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susediacich dlaždíc. Ich okraje smerujúce do voľného priestoru potom osadíte prechodovou lištou. Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená zo 60 % drevitých vlákien a zo 40 % plastu. S pomocou vplyvu tlaku a teploty (extrudácia) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín a zároveň sú výrazne cenovo dostupnejšie. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 teda navonok vyzerajú ako z dreva, ale na rozdiel od drevených krytín nevyžadujú ďalšiu údržbu ani nátery. V porovnaní s klasickým plastom má tento materiál zase vysokú stálofarebnosť a je odolnejší voči teplotným výkyvom. WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. Využijete ho teda na vonkajších terasách, plochách okolo bazénu, na balkóne a pod.Technické údaje: rozmery dlaždice: (v) 2,3 x (š) 30 x (d) 30 cm farebné prevedenie: Incana v balení je 11 ks dlaždíc sú predávané po baleniach či po jednotlivých kusoch uvedená cena je za 1 ks dlaždice Pre vybudovanie podlahy budete k WPC dlaždiciam potrebovať prechodové lišty G21, ktoré nájdete v našej ponuke. Používajú sa na zakrytie rozdielov medzi výškovo rôznymi typmi podláh a poskytujú predovšetkým estetický dojem a bezpečnosť pri užívaní.Podlahový systém G21 má niekoľko nesporných výhod v porovnaní s inými podlahovými krytinami:Bezúdržbovosť – materiál nie je potrebné udržiavať ani ošetrovať pomocou najrôznejších náterov. Čistí sa jednoducho prostredníctvom vody. Stálosť – WPC materiál je zafarbený v celej hmote, preto v priebehu času nedochádza k zmenám farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady.Úspora nákladov – Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu.Životnosť – WPC terasy a podlahy majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od terás z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo trieskovaniu dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a škodcom. WPC kazety sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode a sú preto vhodné k bazénom. Bezpečný a protišmykový povrch – Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC terasách a podlahách chodiť kľudne aj naboso, pretože Vás nebudú ohrozovať triesky. Dlaždice sú vybavené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.

G21 WPC Palmyra indický teak 2,3x30x30 cm

WPC dlaždice G21 Palmyra sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu. Spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy podlahových krytín.Dlaždice G21 majú veľmi ľahkú a rýchlu montáž aj demontáž. Jednoducho ich spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susediacich dlaždíc. Ich okraje smerujúce do voľného priestoru potom osadíte prechodovou lištou. Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená zo 60 % drevitých vlákien a zo 40 % plastu. S pomocou vplyvu tlaku a teploty (extrudácia) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín a zároveň sú výrazne cenovo dostupnejšie. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 teda navonok vyzerajú ako z dreva, ale na rozdiel od drevených krytín nevyžadujú ďalšiu údržbu ani nátery. V porovnaní s klasickým plastom má tento materiál zase vysokú stálofarebnosť a je odolnejší voči teplotným výkyvom. WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. Využijete ho teda na vonkajších terasách, plochách okolo bazénu, na balkóne a pod.Technické údaje: rozmery dlaždice: (v) 2,3 x (š) 30 x (d) 30 cm farebné prevedenie: indický teak v balení je 11 ks dlaždíc sú predávané po baleniach či po jednotlivých kusoch uvedená cena je za 1 ks dlaždice Pre vybudovanie podlahy budete k WPC dlaždiciam potrebovať prechodové lišty G21, ktoré nájdete v našej ponuke. Používajú sa na zakrytie rozdielov medzi výškovo rôznymi typmi podláh a poskytujú predovšetkým estetický dojem a bezpečnosť pri užívaní. Podlahový systém G21 má niekoľko nesporných výhod v porovnaní s inými podlahovými krytinami:Bezúdržbovosť – materiál nie je potrebné udržiavať ani ošetrovať pomocou najrôznejších náterov. Čistí sa jednoducho prostredníctvom vody. Stálosť – WPC materiál je zafarbený v celej hmote, preto v priebehu času nedochádza k zmenám farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady.Úspora nákladov – Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu.Životnosť – WPC terasy a podlahy majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od terás z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo trieskovaniu dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a škodcom. WPC kazety sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode a sú preto vhodné k bazénom. Bezpečný a protišmykový povrch – Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC terasách a podlahách chodiť kľudne aj naboso, pretože Vás nebudú ohrozovať triesky. Dlaždice sú vybavené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.

G21 WPC Samoa indický teak 2,3x30x30 cm

WPC dlaždice G21 Samoa sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu. Spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy podlahových krytín.Dlaždice G21 majú veľmi ľahkú a rýchlu montáž aj demontáž. Jednoducho ich spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susediacich dlaždíc. Ich okraje smerujúce do voľného priestoru potom osadíte prechodovou lištou. Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená zo 60 % drevitých vlákien a zo 40 % plastu. S pomocou vplyvu tlaku a teploty (extrudácia) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín a zároveň sú výrazne cenovo dostupnejšie. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 teda navonok vyzerajú ako z dreva, ale na rozdiel od drevených krytín nevyžadujú ďalšiu údržbu ani nátery. V porovnaní s klasickým plastom má tento materiál zase vysokú stálofarebnosť a je odolnejší voči teplotným výkyvom. WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. Využijete ho teda na vonkajších terasách, plochách okolo bazénu, na balkóne a pod.Technické údaje: rozmery dlaždice: (v) 2,3 x (š) 30 x (d) 30 cm farebné prevedenie: indický teak v balení je 11 ks dlaždíc sú predávané po baleniach či po jednotlivých kusoch uvedená cena je za 1 ks dlaždice Pre vybudovanie podlahy budete k WPC dlaždiciam potrebovať prechodové lišty G21, ktoré nájdete v našej ponuke. Používajú sa na zakrytie rozdielov medzi výškovo rôznymi typmi podláh a poskytujú predovšetkým estetický dojem a bezpečnosť pri užívaní. Podlahový systém G21 má niekoľko nesporných výhod v porovnaní s inými podlahovými krytinami:Bezúdržbovosť – materiál nie je potrebné udržiavať ani ošetrovať pomocou najrôznejších náterov. Čistí sa jednoducho prostredníctvom vody. Stálosť – WPC materiál je zafarbený v celej hmote, preto v priebehu času nedochádza k zmenám farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady.Úspora nákladov – Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu.Životnosť – WPC terasy a podlahy majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od terás z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo trieskovaniu dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a škodcom. WPC kazety sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode a sú preto vhodné k bazénom. Bezpečný a protišmykový povrch – Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC terasách a podlahách chodiť kľudne aj naboso, pretože Vás nebudú ohrozovať triesky. Dlaždice sú vybavené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.  

G21 Zakončovacia lišta pre palubovky Eben, 5,5*5,5*350 cm

Zakončovacia lišta G21 pre palubovky Eben z WPC materiálu pre komplexný podlahový systém G21 sa používa na zakrytie pohľadových hrán položenej terasy či iné podlahy. Jej spotreba je individuálna podľa tvaru plochy a veľkosti viditeľných hrán. Parametre: Materiál: WPC Rozmer: 5,5 x 5,5 x 350 cm Farba: Eben

G21 Obkladová palubovka Eben 2,3x13x350 cm

Obkladová palubovka G21 je súčasťou komplexného podlahového a obkladového WPC systému G21, ktorý je vhodný na použitie najmä na fasády domov, zakrytie podhľadov či stropov, apod. Tento systém spĺňa nielen vysoké kvalitatívne nároky, ale je aj cenovo výhodný. Materiál WPC Wood plastic components je zmes tvorená z 60 % z drevitých vlákien a zo 40 % z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty Extrudácie vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový. Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín a zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Dom obložený WPC palubovkami G21 budí dojem, že je obložený kvalitným drevom, ktoré na rozdiel od WPC materiálu musíte udržiavať rôznymi nátermi. WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atd. Parametre: Farebné prevedenie: Eben Rozmer obkladové palubovky hrúbka x šírka x dĺžka: 2,3 x 13 x 350 cm K montáži obkladov z WPC paluboviek budete potrebovať príchytky G21, ktoré nájdete v našej ponuke 6391009. Tie slúžia na bezpečné uchytenie obkladových paluboviek a ich spotreba je cca 8 ks na jednu obkladovú palubku. Výhody palubkového systému G21: Bezúdržbovosť -materiál nie je potrebné udržiavať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody. Stálosť -WPC materiál je prefarbený v celej hmote a tiež nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady ako napríklad hrče, apod. Úspora nákladov -Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu a životnosť cez 20 rokov. Životnosť -WPC palubovky majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od paluboviek z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo třískování dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a drevokazným škodcom.

G21 Obkladová palubovka Cumaru 2,3x13x350 cm

Obkladová palubovka G21 je súčasťou komplexného podlahového a obkladového WPC systému G21, ktorý je vhodný na použitie najmä na fasády domov, zakrytie podhľadov či stropov, apod. Tento systém spĺňa nielen vysoké kvalitatívne nároky, ale je aj cenovo výhodný. Materiál WPC Wood plastic components je zmes tvorená z 60 % z drevitých vlákien a zo 40 % z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty Extrudácie vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový. Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín a zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Dom obložený WPC palubovkami G21 budí dojem, že je obložený kvalitným drevom, ktoré na rozdiel od WPC materiálu musíte udržiavať rôznymi nátermi. WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atd. Parametre: Farebné prevedenie: Cumaru Rozmer palubovky hrúbka x šírka x dĺžka: 2,3 x 13 x 350 cm K montáži obkladov z WPC paluboviek budete potrebovať príchytky G21, ktoré nájdete v našej ponuke 6391009. Tie slúžia na bezpečné uchytenie obkladových paluboviek a ich spotreba je cca 8 ks na jednu obkladovú palubku. Výhody palubkového systému G21: Bezúdržbovosť -materiál nie je potrebné udržiavať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody. Stálosť -WPC materiál je prefarbený v celej hmote a tiež nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady ako napríklad hrče, apod. Úspora nákladov -Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu a životnosť cez 20 rokov. Životnosť -WPC palubovky majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od paluboviek z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo třískování dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a drevokazným škodcom.

G21 Terasová doska 2,5*14*300cm, Cumaru mat. WPC

Terasová doska G21 ako súčasť komplexného podlahového systému G21 je praktickým riešením pre použitie exteriérovej podlahovej krytiny. Je cenovo zaujímavé riešenie, ktoré však zároveň spĺňa aj vysoké kvalitatívne nároky. Bezúdržbovosť, farebná stálosť, odolnosť proti poveternostným podmienkam, vhodnosť použitia vo vlhkých podmienkach, praktická montáž sú atribúty, ktoré v porovnaní s drevenými podlahovými doskami výrazne posilňujú argumenty pre použitie kompozitného dřevoplastového podlahového systému G21. Použitie WPC materiálu je vďaka svojim vlastnostiam veľmi výhodný pre použitie na vonkajšie terasy, na pochôdzne plochy okolo bazénov, na podlahy balkónov, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia (vlhko, slnečné žiarenie, vietor, mráz). Skratka WPC (wood plastic components) naznačuje, že ide o zmes drevitých vlákien a plastu v pomere 60% drevitá vlákna: 40% plast vytvárajúca procesom extrudácie praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový materiál, ktorého vlastnosti dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín ale sú však cenovo výrazne dostupnejšie. Podlahy a terasy položené kompozitným systémom G21 navonok vyzerajú ako z dreva, ale nevyžadujú toľko údržby, nepotrebujú náter a oproti klasickému plastu majú vysokú stálofarebnosť a sú odolnejšie voči teplotným výkyvom. Ešte nikdy nebola takáto kvalitná podlahová krytina lacnejšia. !!!!! Terasové dosky G21 sú jedny z cenovo najvýhodnejších a zároveň najkvalitnejších riešení !!!!! VÝHODY SYSTÉMU G21: Bezúdržbovosť: Materiál nie je nutné udržiavať Čistenie len pomocou čistej vody Podlahu zo systému G21 netreba nijako natierať či ošetrovať Stálosť: Farebná stálosť - prefarbený v celej hmote Bez pohľadových vád - žiadne "hrče" Úspora nákladov: Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahu Pri správnej montáži a používaní je životnosť WPC terasy cez 20 rokov WPC terasy a dosky nie je nutné natierať, impregnovať či inak ošetrovať - nepribúdajú dodatočné udržiavacie náklady Dlhá životnosť: Na rozdiel od exotických terás nedochádza ku krúteniu dosiek alebo vytváraniu triesok. WPC terasa nepodlieha poveternostným vplyvom a drevokazným škodcom. WPC dosky sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode, sú teda vhodné k bazénom. Dlhá životnosť, pri správnej montáži podľa zásad montážneho návodu až 20 rokov. Bezpečný, protišmykový povrch Na rozdiel od drevených terás, môžete po WPC terasách chodiť pokojne na boso, tu nehrozí zadretie triesky. WPC podlahy sú opatrené protišmykovou vrstvou. Môžete ich teda bez obáv využívať pri bazéne či za dažďa. Vďaka protišmykovej tvarovej úprave povrchu dosky sú WPC dosky menej klzké ako drevené. Rozmer terasovej dosky (h * š * d): 2,5x14x300cm AKO OBJEDNAŤ? Pre vybudovanie Vašej podlahy budete potrebovať ešte nasledujúce prvky podlahového systému G21: 1) Podkladový hranol Pokladá sa naprieč pod terasové dosky s rozstupom 35cm Odporúčaná spotreba 3 dĺžkové metre podkladového hranolu na 1 m2 terasovej dosky 2) Príchytka dosky k podkladovému hranolu Používa sa v každom bode, kde dôjde ku kríženiu podkladového hranolu s terasovou doskou Slúži zároveň ako dištančný prvok pre vytvorenie dilatačnej medzery medzi jednotlivými terasovými doskami Odporúčaná spotreba je 22ks na 1m2 terasovej dosky 3) Príchytka hranola Je potrebné použiť vždy na každých 40cm dĺžky hranola Odporúčaná spotreba je 8ks na 1m2 terasovej dosky 4) Zakončovací hrana Používa sa na zakrytie pohľadových hrán položenej terasy či iné podlahy Spotreba individuálna podľa tvaru plochy a veľkosti viditeľných hrán

G21 Príchytka terasovej dosky k nosníku terasových dosiek s oceľovou skrutkou

Príchytka terasovej dosky G21 k nosníku terasových dosiek s oceľovým skrutkou sa používa v každom bode, kde dôjde ku kríženiu nosníka s terasovým doskou. Príchytka slúži tiež ako dištančný prvok pre vytvorenie dilatačné medzery medzi jednotlivými terasovými doskami. Odporúčaná spotreba je 22 ks na 1m2 terasovej dosky.

G21 WPC Samoa Cumaru 2,3x30x30 cm

WPC dlaždice G21 Samoa sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu. Spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy podlahových krytín.Dlaždice G21 majú veľmi ľahkú a rýchlu montáž aj demontáž. Jednoducho ich spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susediacich dlaždíc. Ich okraje smerujúce do voľného priestoru potom osadíte prechodovou lištou.Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená zo 60 % drevitých vlákien a zo 40 % plastu. S pomocou vplyvu tlaku a teploty (extrudácia) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový. Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín a zároveň sú výrazne cenovo dostupnejšie. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 teda navonok vyzerajú ako z dreva, ale na rozdiel od drevených krytín nevyžadujú ďalšiu údržbu ani nátery. V porovnaní s klasickým plastom má tento materiál zase vysokú stálofarebnosť a je odolnejší voči teplotným výkyvom. WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. Využijete ho teda na vonkajších terasách, plochách okolo bazénu, na balkóne a pod.Technické údaje: rozmery dlaždice: (v) 2,3 x (š) 30 x (d) 30 cm farebné prevedenie: Cumaru v balení je 11 ks dlaždíc sú predávané po baleniach či po jednotlivých kusoch uvedená cena je za 1 ks dlaždice Pre vybudovanie podlahy budete k WPC dlaždiciam potrebovať prechodové lišty G21, ktoré nájdete v našej ponuke. Používajú sa na zakrytie rozdielov medzi výškovo rôznymi typmi podláh a poskytujú predovšetkým estetický dojem a bezpečnosť pri užívaní. Podlahový systém G21 má niekoľko nesporných výhod v porovnaní s inými podlahovými krytinami: Bezúdržbovosť – materiál nie je potrebné udržiavať ani ošetrovať pomocou najrôznejších náterov. Čistí sa jednoducho prostredníctvom vody. Stálosť – WPC materiál je zafarbený v celej hmote, preto v priebehu času nedochádza k zmenám farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady. Úspora nákladov – Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu.Životnosť – WPC terasy a podlahy majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od terás z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo trieskovaniu dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a škodcom. WPC kazety sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode a sú preto vhodné k bazénom.  Bezpečný a protišmykový povrch – Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC terasách a podlahách chodiť kľudne aj naboso, pretože Vás nebudú ohrozovať triesky. Dlaždice sú vybavené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.  

G21 Nosník terasových dosiek 5*3*300cm, mat. WPC

Nosník terasových dosiek G21 z WPC materiálu je určený pre komplexný podlahový systém G21 . Nosník sa pokladá naprieč pod terasové dosky s rozstupom 35 cm. Jeho odporúčaná spotreba sú 3 dĺžkové metre na 1m2 terasovej dosky. K tomuto podkladovému hranolu nie je možné použiť príchytku nosníka terasových dosiek. Parametre: Materiál: WPC Rozmery: 5 x 3 x 300 cm