Viazače

Peach PB200-09

510694Peach Personal Binding Machine PB200-09

Univerzálny viazací stroj Peach Personal Binding Machine PB200-09 nájde svoje využitie doma aj v kancelárii. Ľahko a rýchlo zviažete dohromady stránky vo formáte A4 do plastovej väzby. Dierovať môžete 4 A4 strany zároveň a zviazať maximálne 50 listov naraz.

Použitie viazače je veľmi jednoduché . Všetky dokumenty najprv postupne predierkujte, potom umiestnite pružný chrbát do viazača a roztvorte ho viazacím mechanizmom. Vaše dokumenty potom vrátane predného a zadného krytu nasuniete na otvorený chrbát. Po uvoľnení viazacieho mechanizmu je väzba hotová.

Parametre a špecifikácie:??Typ rezačky:

Kancelársky ručný viazač pre plastovú väzbu s dierovačom

Počet dierovaných strán súčasne: 5 listov 80 g/m2

Max počet viazaných listov: 50; 80 g/m2

Max pracovná šírka: 302 mm

Počet rezacích nožov: 21

Max priemer plastového chrbta: 6 mm - 12 mm

Hmotnosť: 1,5 kg

Rozmery: 42 × 14,5 × 8 cm

FELLOWES Cosmic 2 A3

Novinka z dielne americkej spoločnosti Fellowes, laminátor Cosmic2 A3 s novým atraktívnym dizajnom. Inovovaný model, ktorý nahrádza starší, veľmi úspešný laminátor Cosmic A3. Umožňuje kvalitnú lamináciu až do formátu A3 v rozsahu 80-100 mic hrúbky laminovacej fólie vrátane laminácie fotografií. Je vhodný pre príležitostnú lamináciu v kancelárii.

Stroj je vybavený systémom HeatGuard Technology ™ - zdvojenou tepelnou ochranou laminovacieho priestoru, ktorá zaisťuje rýchle vyhriatie stroja do pracovného stavu a zamedzuje zbytočnému ohrievaniu tela krytu laminátora. Stroj je ďalej vybavený unikátnym systémom Jam Free, ktorý vďaka lamináciu s nízkym trením, 100% zabraňuje uviaznutia laminovaného dokumentu vo vnútri stroja. Vybavený taktiež spätným chodom pre prípadné spätné vysunutie laminovaného dokumentu. Oproti pôvodnému modelu je laminátor vybavený LED diódovým displejom pre ľahší výber funkcií.

Súčasťou dodávky je štartovacia sada 10tich laminovacích fólií formátu A4 hrúbky 80 mic.

 • Laminovacie šírka: 315 mm
 • Laminovacie rýchlosť: 30 cm / min.
 • Hrúbka laminovacej fólie: 80-100 mic
 • Nábeh do pracovného stavu: 5 min
 • Počet laminovacích valcov: 2
 • Menovité napätie: 220-240V
 • Rozmery: 11x55x15, 5 cm
 • Váha: 2 kg

Fellowes Helios 60

Nový termoviazač atraktívny dizajnovej rady Fellowes. Pre termoväzbu jedného alebo viacerých zväzkov súčasne až do celkovej hrúbky 60 mm. Automatické stanovenie doby väzby podľa hrúbky zväzku. Pre formát A4. Systém HeatGuard Technology - zdvojená tepelná ochrana pre bezpečnú obsluhu. Nahriatie do pracovného stavu za 4 minúty. Zvuková a svetelná signalizácia pripravenosti stroja. Automatické vypnutie po 30 minútach nečinnosti. Stroj je možné skladovať vo zvislej polohe. Rozmery 530 × 240 × 100 mm. Hmotnosť 2,6 kg.

Fellowes Helios 30

Nový Termoviazač v duchu atraktívnej dizajnovej rady Fellowes. Na termoväzbu jedného alebo viacerých zväzkov súčasne až do celkovej hrúbky 30 mm. Určené pre formát A4.

Systém HeatGuard Technology-zdvojená tepelná ochrana pre bezpečnú obsluhu. Zvuková a svetelná signalizácia pripravenosti stroja. Automatické vypnutie po 30 minútach nečinnosti. Stroj je možné skladovať vo zvislej polohe.

 • Maximálna hrúbka dokumentu: 30 mm
 • Maximálny počet listov: 300 ks papiera 80g/m2
 • Nábeh do pracovného stavu: 4 min
 • Vstupná šírka :297mm
 • Menovité napätie: 220-240V
 • Rozmery: 53 × 24 × 10 cm

Hmotnosť 2,6 kg

Fellowes Quasar 500

Silné zariadenie s manuálnym dierovaním a jednoduchou obsluhou vhodné pre stredne veľké kancelárie v atraktívnom dizajne. Súčasne predieruje do 18 listov papiera A4 80 g. Zviaže až do 500 listov 80 g papiera (priemer hrebeňa 6 až 51 mm). Súčasťou balenia sú hrebene a obálky na zviazanie 10 dokumentov.

 • Vrchný kryt ako opora papierov počas dierovania
 • Ergonomické kĺbové rameno na dierovanie, páka na otváranie a zatváranie hrebeňa
 • Patentovaná mierka výberu priemeru hrebeňa so zásuvkou na hrebene
 • Nastavenie vzdialenosti dier od okraja
 • Zásuvka na zber papierových odrezkov.

Fellowes Pulsar 300

Zariadenie s manuálnym dierovaním do každej kancelárie. Jednoduché na použitie, elegantné a praktické. Pevný dizajn s možnosťou vertikálneho zloženia pre šetrenie s pracovným miestom v prípade dlhšieho nepoužívania. Súčasne predieruje do 15 listov papiera A4 80 g. Zviaže do 300 listov 80 g papiera (priemer hrebeňa 6 až 38 mm). Súčasťou balenia sú hrebene a obálky na zviazanie 10 dokumentov.

 • Oddelený proces dierovania a viazania
 • Patentovaná mierka výberu priemeru hrebeňa so zásuvkou na hrebene
 • Nastavenie vzdialenosti dier od okraja
 • Zásuvka na zber papierových odrezkov s okienkom
 • Nožičky pre väčšiu stabilitu.

RENZ SRW 360

Viazače - krúžková väzba drôtová RENZ Viazače RENZ SRW 360 sú silné viazače s manuálnym dierovaním a zároveň možnosťou elektrického dierovania inštalovaním voliteľného modulu RZ 261000. Viazače majú stabilnú kovovú konštrukciu a jednoduchú obsluhu - sú vhodné na maximálne vyťaženie v kanceláriách. Viazače RENZ SRW 360 súčasne predierujú do 22 listov papiera A4 80 g a viažu dokumenty do kovových hrebeňov s priemerom 5,5 až 16 mm. Pomer vzdialeností dier 3:1, rozmer dier 4x4 mm. Do jedného hrebeňa viazače zviažu maximálne 135 listov 80 g papiera. Viazače majú hmotnosť 15 kg.

Fellowes Galaxy-E

Jedinečné prevedenie robustného viazacieho stroja s užívateľsky samostatne prevádzkovateľnými viazacie jednotkou ponúka elektrický model Fellowes Galaxy. Dierovacie kapacita až 20 listov 80g papiera. Kapacita väzby až 500 listov. Možnosť nastavenia vzdialenosti dier od okraja zväzku. Vyraditeľné perforačné nože (pre formát A5). Veľký odpadové šuplík s možnosťou uloženia plastový chrbtov. Integrovaná mierka na správnu voľbu priemeru chrbta. Na čelnej strane stroja je priezor pre ľahkú kontrolu zaplnenie odpadového prostoru.Stroj je vhodný pre intenzívne využitie v kancelárii alebo aj pri poskytovaní služieb v menšom copy centre.

Peach PB200-30, A4

510913 Peach Star Binder Pro PB200-30

Kúpte si do svojho domu, bytu či kancelárie viazací stroj a už nikdy nebudete mať starosť s rozhádzanými dokumentmi. Kancelársky ručný viazač Peach Star Binder Pro je manuálny viazací stroj s dierovačom s masívnou oceľovou základnou doskou na ľahké a rýchle vytváranie brožúr a pre publikáciu s pružným plastovým chrbtom.

Vodiace lišty, ktoré sú súčasťou tohto viazače zaistia jednoduchšiu manipuláciu a presnejšie nastavenie papiera pri dierovaní. Väzba sa vytvára veľmi jednoducho a kedykoľvek, v prípade potreby je možné ju opäť rozobrať. Celkovo môžete zviazať až 350 listov formátu A4 80g/m2 . Vstavaný dierkovač v prístroji má 21 nožov a súčasne dokáže spracovať až 12 strán.

Použitie viazače je veľmi jednoduché . Všetky dokumenty najprv postupne predierkujte, potom umiestnite pružný chrbát do viazača a roztvorte ho viazacím mechanizmom. Vaše dokumenty potom vrátane predného a zadného krytu nasuniete na otvorený chrbát. Po uvoľnení viazacieho mechanizmu je väzba hotová.

Počet dierovaných strán súčasne: 12 listov 80 g/m2

Max počet viazaných listov: 350; 80 g/m2

Max pracovná šírka: 303 mm

Počet rezacích nožov: 21

Max priemer chrbta: 6 mm - 38 mm

Hmotnosť: 2,4 kg

Rozmery: 42 × 18,5 × 29,5 cm

Fellowes Pulsar e300

Zariadenie s elektrickým dierovaním vhodné do každej kancelárie. Kontinuálny chod motora 30 minút. Dizajn s možnosťou vertikálneho zloženia pre šetrenie s pracovným miestom v prípade nepoužívania. Súčasne predieruje do 15 listov papier A4 80 g. Zviaže do 300 listov 80 g papiera (priemer hrebeňa 6 až 38 mm). Súčasťou balenia sú hrebene a obálky na zviazanie 10 dokumentov.

 • Elektrické dierovanie listov spínačom, páka na otváranie a zatváranie hrebeňa
 • Patentovaná mierka výberu priemeru hrebeňa so zásuvkou na hrebene
 • Nastavenie vzdialenosti dier od okraja
 • Zásuvka na zber papierových odrezkov s okienkom
 • Nožičky pre väčšiu stabilitu
 • Indikátor preťaženia

Fellowes Quasar E500

Špičkový dizajn, funkčné precíznosť a komfortná obsluha sú vlastnosti tohto viazače s elektrickým pohonom dierovacieho nástroja.

Dierovacie kapacita až 20 listov 80 g papiera. Kapacita väzby až 500 listov. Je optimálnou voľbou pre komfortnú prácu pri kancelárskom použití.

Vkladanie dierovaných listov zhora a presné nastavenie dorazu zväzku významne pomáha pre zaistenie jeho bezchybnej perforácie.

Stroj je vybavený väčším zásobníkom na uloženie niekoľkých plastových hrebeňov a integrovanou mierkou pre správnu voľbu priemeru chrbta. Na čelnej strane stroja je priezor pre ľahkú kontrolu zaplnenie odpadového priestoru.

Fellowes Star 150

Malé manuálne viazacie zariadenie, ideálne do domácich alebo malých kancelárií s občasným použitím. Elegantný a pevný dizajn s možnosťou vertikálneho zloženia pre šetrenie s pracovným miestom pri nepoužívaní. Súčasne predieruje maximálne 10 listov papiera A4 80 g. Zviaže do 150 listov 80 g papiera (priemer hrebeňa 6 až 18 listov).

 • Oddelený proces dierovania a viazania
 • Ergonomické kĺbové rameno na dierovanie, páka na otváranie a zatváranie hrebeňa
 • Mierka výberu priemeru hrebeňa so zásuvkou na skladovanie hrebeňov
 • Nastavenie vzdialenosti dier od okraja
 • Zásuvka na zber papierových odrezkov s okienkom
 • Nožičky pre väčšiu stabilitu.