Vaničky a kýbliky

Sensillo Pěnová podložka Maxi zelená 18533

Mäkká penová podložka na kúpanie pre bábätká. Podložka umožňuje jednoduché a bezpečné kúpanie detí. Súčasťou balenia sú 2 umývacie hubky v tvare zvieratiek. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a je citlivá na najjemnejšie detskej pokožke. Podložka má príjemné farby, a je veľmi praktickým pomocníkom v starostlivosti o bábätko. Rozmer: cca 53x38x7 cm. Zloženie: polyuretánová pena. Obrázok je len ilustračný. Farba podložky je zelená.

Sensillo Pěnová podložka Maxi růžová 18531

Mäkká penová podložka na kúpanie pre bábätká. Podložka umožňuje jednoduché a bezpečné kúpanie detí. Súčasťou balenia sú 2 umývacie hubky v tvare zvieratiek. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a je citlivá na najjemnejšie detskej pokožke. Podložka má príjemné farby, a je veľmi praktickým pomocníkom v starostlivosti o bábätko. Rozmer: cca 53x38x7 cm. Zloženie: polyuretánová pena. Obrázok je len ilustračný. Farba podložky je ružová.

Sensillo Pěnová podložka Maxi žlutá 18532

Mäkká penová podložka na kúpanie pre bábätká. Podložka umožňuje jednoduché a bezpečné kúpanie detí. Súčasťou balenia sú 2 umývacie hubky v tvare zvieratiek. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a je citlivá k najjemnejšej detskej pokožke. Podložka má príjemné farby, a je veľmi praktickým pomocníkom v starostlivosti o bábätko. Rozmer: cca 53x28x7 cm. Zloženie: polyuretánová pena. Obrázok je len ilustračný. Farba podložky je žltá.

Sensillo Penová Podložka Maxi Tyrkysová

Mäkká penová podložka na kúpanie pre bábätká. Podložka umožňuje jednoduché a bezpečné kúpanie detí. Súčasťou balenia sú 2 umývacie hubky v tvare zvieratiek. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a je citlivá na najjemnejšie detskej pokožke. Podložka má príjemné farby, a je veľmi praktickým pomocníkom v starostlivosť o bábätko. Rozmer: cca 53x38x7 cm. Zloženie: polyuretánová pena. Obrázok je len ilustračný. Farba podložky je tyrkysová.

TEGA Detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne Malá Princezná biele

Detské stúpadlo do kúpeľne s obrázkom princeznej. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko stúpadlo ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Stúpadlo umožňuje dieťaťu byť vyššie a vykonávať tak bežné denné činnosti. Stúpadlo má protišmykovú úpravu pre väčšie bezpečie Vášho dieťaťa. Vhodné pre deti 3-14 rokov. - Ideálny k WC, umývadlu atď. - S protišmykovou vrstvou - rozmery: šxhxv - cca 31x22x14 cm

Tega Anatomická vanička 100 cm sova černá

Detská anatomicky tvarovaná plastová vanička s obrázkom sovy. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko vanička ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Vanička má dva otvory na okrajoch pre položenie mydla alebo hubky. Veselý obrázok dieťa zaujme. Dĺžka vaničky je cca 100 cm. Pre deti od 0 do 12 mesiacov. Vaničku naplnenú vodou nepremiestňujte. Vodu z vaničky vždy najskôr odčerpajte.

Tega Baby Lehátko Na Kúpanie Autíčka Červená

Lehátko do vaničky s obrázkom autíčka. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko lehátko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Uľahčuje bezpečné kúpanie dojčatá a vďaka anatomickému tvaru pomáha pri pridržiavaniu bábätka vo vode. Na spodnej strane sú gumové prísavky pre lepšiu stabilitu. Materiál: plast. Rozmer: dxš cca 52x20 cm.

Tega Lehátko ke koupání Malá Princezna růžové

Krásny bavlnený letný overal Baby Service. Overal je bielo-červený s obrázkami dievčatká a módnych doplnkov. Má volánikové rukávky, našitú sukienku s volánikmi, mašličku a vyšitý obrázok dievčatka na prednej strane. Overal má zapínanie na cvočky na ramienku a medzi nožičkami, čo veľmi uľahčuje prebaľovanie. Príjemný, mäkký a kvalitný materiál. Overal je veľmi pohodlný, a preto je vhodný aj pre bábätká. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery: obvod okolo hrudníka cca 46 cm, dĺžka od ramienok cca 42 cm. Vyrobené v ČR.

Tega Lehátko na kúpanie Sova čierna

Krásny bavlnený letný overal Baby Service. Overal je bielo-červený s obrázkami dievčatká a módnych doplnkov. Má volánikové rukávky, našitú sukienku s volánikmi, mašličku a vyšitý obrázok dievčatka na prednej strane. Overal má zapínanie na cvočky na ramienku a medzi nožičkami, čo veľmi uľahčuje prebaľovanie. Príjemný, mäkký a kvalitný materiál. Overal je veľmi pohodlný, a preto je vhodný aj pre bábätká. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery: obvod okolo hrudníka cca 48 cm, dĺžka od ramienok cca 43 cm. Vyrobené v ČR.

TEGA Detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne Autíčka Modrá

Detské stúpatko do kúpelne s obrázkom autíčka. Moderný design, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko stupatko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Schodík umožňuje dieťaťu byť vyššie a vykonávať tak bežné denné činnosti. Schodík má protišmykovú úpravu pre väčšie bezpečie Vášho dieťaťa. Vhodné pre deti 3-14 rokov. - ideálne k WC, umývadlu atď,- s protišmykovou vrstvou,- rozmery: šxhxv - cca 31x22x14 cm.

Tega Baby detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne sova

Detské stúpatko do kúpelne s obrázkom. Moderný design, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko stupatko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Schodík umožňuje dieťaťu byť vyššie a vykonávať tak bežné denné činnosti. Schodík má protišmykovú úpravu pre väčšie bezpečie Vášho dieťaťa. Vhodné pre deti 3-14 rokov.  ideálne k WC, umývadlu atď, s protišmykovou vrstvou, rozmery: šxhxv - cca 31x22x14 cm.

TEGA Anatomická vanička 100 cm Malá Princezná biela

Detská anatomicky tvarovaná plastová vanička s obrázkom princezny. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko vanička ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Vanička má dva otvory na okrajoch pre položenie mydla alebo hubky. Veselý obrázok dieťa zaujme. Dĺžka vaničky je cca 100 cm. Pre deti od 0 do 12 mesiacov. Vaničku naplnenú vodou nepremiestňujte. Vodu z vaničky vždy najskôr odčerpajte.