Ústne vody

Elmex Junior ústna voda 400 ml

  Elmex Junior ústna voda 400ml   Ústna voda bez alkoholu s mentolovou príchuťou. Vhodná ako doplnková ochrana detských zubov. Remineralizuje detskú zubnú sklovinu. Chráni pred zubným kazom. Pomocou Elmex Junior budú zuby vašich detí zdravé a silné.   Dávkovanie a spôsob použitia Po vyčistení zubov alebo po jedle vyplachovať ústa 10ml ústnej vody po dobu 30 sekúnd.   Príznaky a ťažkosti Prevencia zubného kazu.   Balenie 400 ml

Elmex ústna voda bez alkoholu 400 ml

Ústna voda Elmex Caries protection zabraňuje vzniku zubného kameňa a poskytuje svieži dych. Obsahuje aminfluorid, ktorý podporuje prenikanie do zubnej skloviny, čím ju robí odolnejšou voči pôsobeniu kyselín. Vaše zuby ostávajú čisté a zdravé. Znižuje zubný povlak a ničí baktérie v medzizubných priestoroch. Ústna voda je vhodná pre každodenné používanie. Bez obsahu alkoholu. Používajte 2x denne po čistení zubov. Je vhodná pre deti od 12 rokov. Neprehĺtajte. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite dostatočným množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí. Objem balenia 400ml.

Elmex Erosion ústna voda 400 ml

Ústna voda Elmex Erosion chráni pred stratou zubnej skloviny a posilňuje jej odolnosť pred pôsobením erozívnych kyselín. Aminfluorid navyše chráni pred zubným kazom. Prednosti ústnej vody Elmex Erosion: Unikátna kombinácia chloridu cínatého a aminfluoridu zabraňuje rozpúšťaniu zubnej skloviny a zvyšuje odolnosť voči erózii Neobsahuje alkohol a pridané farbivá Vyvinuté švajčiarskymi špecialistami Doplnková starostlivosť na každodenné čistenie zubov pre dospelé osoby a deti staršie ako 12 rokov. Použitie: 1x denne si po dobu 30 sekúnd vyplachujte ústa 10 ml (= plný uzáver) neriedenej ústnej vody Neprehĺtajte, ani nevyplachujte vodou Erózia zubov je nevratný proces. Postihnutý je každý tretí pacient. Príčinou erózie je kyslý útok na zubnú sklovinu, ktorého pôvodcom na rozdiel od zubného kazu nie sú baktérie v ústach, ale potraviny, nápoje a kyseliny žalúdka. Útoky kyselín priamo vedú k úbytku hmoty na povrchu zuba. Pacient väčšinou prebiehajúci proces erózie nezaznamená, v závažných prípadoch môže erózia postihnúť aj dentín..  

Listerine Cool Citrus 500 ml

Ústna voda Listerine Cool citrus s príchuťou citrusov zabraňuje vzniku zubného kameňa a poskytuje svieži dych. Vaše zuby ostávajú čisté a zdravé. Znižuje zubný povlak a ničí baktérie v medzizubných priestoroch. Ústna voda je vhodná pre každodenné používanie. Používajte 2x denne po čistení zubov. Je vhodná pre deti od 12 rokov. Neprehĺtajte. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite dostatočným množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí. Objem balenia 500ml.

Elmex Sensitive Plus 400 ml

Ústna voda Elmex Sensitive plus zabraňuje vzniku zubného kameňa a poskytuje svieži dych. Je špeciálne vyvinutá pre starostlivosť o obnažené zubné krčky. Vaše zuby ostávajú čisté a zdravé. Znižuje zubný povlak a ničí baktérie v medzizubných priestoroch. Ústna voda je vhodná pre každodenné používanie. Bez obsahu alkoholu. Používajte 2x denne po čistení zubov. Je vhodná pre deti od 12 rokov. Neprehĺtajte. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite dostatočným množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí. Objem balenia 400ml.

Listerine Advanced White 500 ml

Advanced White - ústna voda s bieliacim účinkom ústne vody Listerinu sú perfektné finálny starostlivosťou o ústnu dutinu obsahuje esenciálne oleje ničí baktérie čistí a bieli chráni proti novým škvrnám neabrazívny polyfosfátová technológia zmierňuje zafarbenie prilepené na zubec zuby sú prirodzene belšie pôsobí aj v ťažko prístupných miestach pomáha spevniť a posilniť zuby osviežuje dych bojuje s baktériami bezpečnostný uzáver zabraňuje náhodnému požití deťmi Použitie: Každé ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml ústnej vody a preplachujte priestor okolo zubov a ďasien po dobu 30 sekúnd a potom vypľujte.

Meridol ústna voda 400 ml

Ústna voda je určená na každodenné použitie na ústnu hygienu. Slúži ako doplnok k čisteniu zubov. Obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek aminfluoridu / fluoridu cínatého, ktorý špecificky inhibuje baktérie, ktoré spôsobujú zubný kaz, čím podporuje regeneráciu ústnej flóry. Bakteriálny povlak je hlavnou príčinou zápalu a krvácania ďasien. Ústna voda na dlhší čas inaktivuje zvyšky bakteriálneho plaku ostávajúce aj po vyčistení zubnou kefkou. Špeciálne vlastnosti tejto kombinácie účinných zložiek efektívne zabraňujú tvorbe nového plaku. Uľahčuje tak regeneráciu podráždených ďasien. Zachováva prirodzenú rovnováhu mikrobiálneho zloženia ústnej dutiny. Vhodná najmä pri problémoch s ďasnami, v prípadoch obmedzených možností vykonávania ústnej hygieny a v prípade pacientov s výraznou tvorbou plaku. Je obzvlášť vhodná pre nositeľov strojčekov, mostíkov a pod. Prípravok je určený pre dospelých a deti od 6 rokov. Neobsahuje alkohol. Použitie: Ústnu dutinu vyplachujte ústnou vodou Meridol (asi 20 ml) po dobu cca 30 sekúnd raz denne po vyčistení zubov. Vypľujte, neprehĺtajte a nerieďte, Po použití ústa nevyplachujte.

Listerine Coolmint 1000 ml

Charakteristika: Pomáha zaisťovať stálu ochranu zdravým zubom a ďasnám, posilňuje zubnú sklovinu a pomáha tak brániť vzniku zubného kazu, chráni pred vznikom a rozvojom zubného plaku, ktorý je hlavnou príčinou ochorenia ďasien. Udržuje Vaše ústa zdravé a čisté. Znižuje výskyt baktérií a bojuje tak s nepríjemným zápachom z úst. Antibakteriálna zložka ničí baktérie. Obsahuje fluorid sodný.   Použitie: Ústnu dutinu vyplachujte ústnou vodou po dobu cca 30 sekúnd ráno a večer po vyčistení zubov. Vypľujte. Po použití ústa nevyplachujte. Neprehĺtajte, nerieďte, nepoužívajte priamo z fľaše. Nevhodný pre deti do 12 rokov.   Zloženie: fluorid sodný voda sorbitol šťavelan draselný alcohol poloxamer 407 benzoic acid sodium saccharin eucalyptol aroma methyl salicylate thymol menthol sodium benzoate   Balenie: 1000 ml   Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov.    

Curaprox Curasept ADS 205 0,05% SOL ORA 200 ml

CURASEPT ÚSTNA VODA ADS 205 200 ML: CURASEPT ADS 205 je ochranná ústna voda, obsahujúca 0, 05% CHX (chlórhexidínu-digluconate) + 0, 05% fluoride. Príjemná chuť, bez alkoholu. Balenie obsahuje 200 ml ústnej vody na priame použitie. Ústna voda Curasept ADS 205 urýchľuje liečbu zápalov ďasien a súčasne vytvára ochrannú vrstvu proti zubnému povlaku, takže je vhodná aj pre užívateľov zubných strojčekov a ortodontických aparátov. Vlastnosti ústnej vody Curaprox Curasept ADS 205: Ničí baktérie a osviežuje dych Chráni pred usadzovaním povlaku a predchádza vzniku zubného kazu Obsahuje 0,05% chlórhexidínu s antibakteriálnymi účinkami a 0,05% fluoridu sodného, ??ktorý revitalizuje ďasná ADS (anti discolorant systém) znižuje vedľajší účinok neželaného zafarbenia Vhodná pre dlhodobé používanie Upozornenie: Pri používaní ústnych vôd na báze chlórhexidínu pacienti by nemali používať zubné pasty obsahujúce laurylsulfát sodný (SLS). SLS deaktivuje významný účinok chlórhexidínu. Odporúčame kombinovať so zubnou pastou Curasept a jemnou kefkou Curaprox CS 5460.  

Curaprox Curasept ADS 212 0,12% SOL ORA 200 ml

CURASEPT ADS 212 s 0,12% obsahom chlorhexidínu diglukonátu napomáha odstraňovať povlak a zároveň pri dlhodobejšom používaní odporúča sa aj pacientom s implantátmi, periodonálnymi ochoreniami, nositeľom zubnej protézy a ortodontického aparátu napomáha chrániť pred komplikáciami po stomatologických zákrokoch S príchuťou mäty a bez obsahu alkoholu. Curaprox CS 5460 zubná kefka Manuálna zubná kefka je určená na mechanické čistenie zubov pri každodennej dentálnej hygiene Extrémne jemná a citlivá. Informácie o zubnej hygiene: www.zdravedasna.sk

VitalCare Batman ústna voda 237 ml

SmileGuard Batman ústna voda pre deti s fluoridom príchuť Bubble Gum (Sugar and Alcohol Free) 237 ml skladom. SmileGuard Batman ústna voda pre deti s fluoridom príchuť Bubble Gum (Sugar and Alcohol Free) 237 ml expedujeme ešte dnes.

Hello Kitty dětská ústna voda s příchutí jahody 237 ml

Ústna voda pre deti od obľúbenej značky Hello Kitty. Aj deti by mali pravidelne používať ústnu vodu, aby ich dentálna hygiena bola kompletná. Zuby a ďasná potom budú výrazne odolnejšie a bezproblémové do budúcnosti. Skvelá jahodová príchuť Pomáha predchádzať zubnému kazu a plaku Neobsahuje cukry ani alkohol Vhodné pre deti od 6 rokov. Neprehĺtať, po vypláchnutí ústnu vodu vypľuť.