Ústne spreje

White Pearl Dental Care kvapky pre svieži dych (Without Sugar) 3 x 3,7 ml

Pre okamžité osvieženie úst použite White Pearl kvapky pre svieži dych. Ich použitie je jednoduché, fľaštička sa zmestí aj do vrecka a použitie je vďaka veľkosti fľaštičky veľmi diskrétne. Výhody kvapiek pre svieži dych White Pearl okamžite a dokonale osviežia dych na dlhú dobu ničia baktérie spôsobujúce zápach z úst ideálna veľkosť do vrecka, kabelky apod. bez cukru, bez kalórií Použitie:Vytlačte 1-2 kvapky na jazyk a užite si okamžité osvieženie dychu. Zloženie: Water, Alcohol, Glycerine, Sorbitol, Menthol, Mentha Piperita Oil, Propylene Gylcol, PEG-50, Hydrogenated Castor Oil, Sucralose, Nonyxynol-25, Sodium Benzoate, Blue1.

Swissdent extreme Spray 9 ml

Swissdent Extreme je ústny sprej s novou technológiou OXYgard, ktorá pomáha odstrániť pigmentové škvrny na zuboch a zároveň osviežuje dych. Vlastnosti spreja Swissdent Extreme: Maximálny počet aplikácií: 3x denne Obsah 9 ml postačí na cca 50 dávok Nevhodné pre deti Nevhodné pre osoby s citlivými zubami Ak trpíte na citlivé zuby, pozrite sa aj na ostatné ústne spreje z našej ponuky. Iste si vyberiete. Na rozdiel od ostatných prípravkov, ktoré zlý dych len maskujú, Swissdent Extreme s technológiou OXYgard likviduje pachy pomocou oxidácie. Tento proces má navyše bieliaci účinok, pretože oxiduje aj pigmenty na povrchu zubnej skloviny a tým ich odfarbuje. Účinne odstraňuje aj veľmi výraznú arómu cesnaku, kávy, cigarety či cigary. Červený sprej Swissdent Extreme garantuje svieži dych až 3 hodiny po aplikácii.

Swissdent Spray PURE 9 ml

Ústny sprej Swissdent Pure s antibakteriálnym účinkom doplňuje modrú radu Swissdent Pure: zubná pasta Swissdent Pure dokonale vyčistí a osvieži dych každé ráno, ústna voda PureFreshness dodá sviežosť kedykoľvek - ráno, na obed aj večer - a sprej sa stará o Váš dych kedykoľvek ste mimo domova.  Vlastnosti ústneho spreja Swissdent Pure: Pôsobí proti vzniku zubného kameňa Dodáva dlhodobý pocit sviežosti v ústach Pure možno dávkovať kedykoľvek podľa potreby Obsah 9 ml postačí na cca 50 dávok Proti zlému dychu môžete bojovať na cestách aj pomocou iných ústnych sprejov, ktoré nájdete v našej ponuke.

Alpa-dent ústní dezodor 30 ml

Popis: Alpa Dent je ústny sprej s mätou a eukalyptom. Ide o kvalitný prípravok pre osvieženie ústnej dutiny, kedykoľvek potrebujete. Praktické balenie umožní si vziať sprej sebou i na cesty. Svieži dych zaručuje extrakt mäty piepornej a eukalyptu, ktoré priaznivo pôsobia na sliznicu ústnej dutiny. Použitie: Aplikujte podľa potreby streknutím do dutiny ústnej aj niekoľkokrát denne. Zloženie: mäta, eukalyptus, alkohol

Anginal ústny sprej so šalviou 30 ml

Pri bolestiach v krku a zápalových procesoch v ústnej dutine. Anginal ® ústny sprej so šalviou je prírodný prostriedok ústnej hygieny pre starostlivosť o sliznicu dutiny ústnej. Prináša účinnú pomoc pri bolestiach v krku a mierni priebeh zápalových procesov v ústnej dutine a hltane.

Jox 50 ml

Hlavným liečivom je jódovaný povidón. Táto látka uvoľňuje pri kontakte s kožou a so sliznicou jód, ktorý ničí celý rad choroboplodných zárodkov (baktérie, plesne, niektoré vírusy). JOX je preto vhodný na dezinfekciu ústnej dutiny a hltana. JOX ďalej obsahuje alantoín, ktorý má protizápalové účinky.

Calendula Propofit 25 ml

Dezinfekčný a masážny prípravok na ošetrenie pokožky, ďasien a ústnej sliznice. 

Xerostom sprej 15 ml

Sprej Xerostom okamžite po vstreknutí zvyšuje tvorbu slín, takže kedykoľvek vyrieši Váš problém so suchými ústami. Vlastnosti spreja Xerostom: Obsahuje patentovanú kombináciu prírodných látok (olivový olej, xylitol a betaín) s antibakteriálnym účinkom pre svieži dych Bez cukru Xylitol je efektívny v boji proti zubnému kazu Ďalej obsahuje: kalcium, vitamíny E a B5, draslík, alantoin a citrus medica V prípade, že hľadáte ústny sprej s iným zložením, tak sa pozrite aj na zvyšok našej ponuky. Bojovať proti xerostómii ale môžete aj pomocou ostatných výrobkov značky Xerostom.

PM PROPOLIS ECHINACEA extra 3% 25ml spray

PM Propolis ECHINACEA extra 3% spray  Kombinácia Echinacey a Propolisu využíva  vlastnosti Propolisu a synergické účinky Propolisu a Echinacey k možnosti  zvyšovaniu odolnosti organizmu voči zápalovým ochoreniam,predovšetkým v krku a ústach.Posilňuje všetky mukozne membrány respiračného traktu. Pozitívne ovplyvňuje metabolické pochody organizmu a obranyschopnosť organizmu.Reguluje činnosť mikroorganizmov v ústnej dutine.Výrobok je vhodný ja ako dezinfekcia pokožky po bodnutí hmyzom.  Oblasť použitia -môže potláčať zápalovosť ďasien,zubnej drene,priedušiek,nosohltanu,hrdla -odstraňuje pachové zložky z úst -reguluje prirodzené mikroorganizmy v dutine ústnej -dezinfikuje pokožku po bodnutí hmyzom  Zloženie Propolis rafinovaný štand. 2% Echinacea purpurea 1% Mentol 0,1% Aspartám 0,5% Alkohol 60% add 100% Dávkovanie 3xdenne 3 až 5 vstrekov do dutiny ústnej  Upozornenie Nevhodné pre deti do 14 rokov,pre epileptikov a osoby citlivé na včelie produkty.Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať len po porade s lekárom.Obsahuje zdroj fenylalanínu  Skladovanie Skladovať na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote  Minimálna trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby  Balenie 25 ml NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Halset sprej do krku 30ml

Halset sprej do hrdla slúži na zvlhčenie a ošetrenie slizníc v ústach a v hrdle. Účinné zložky ako ochranný film pokryjú podráždené sliznice a podporujú ich regeneráciu. Zmiernia sa tak ťažkosti pri prehĺtaní, bolesti hrdla a zachrípnutie.

Virde Propolis sprej 50 ml

Prípravok je určený k starostlivosti o ústnu dutinu a pokožku. Aplikuje sa priamo na problematické miesta. V dutine ústnej  sa používajú 3x denne 3 vstreky do úst.