Genius SW-G2.1 1250

Zostava herných 2.1 reproduktorov Genius, ktorá nesmie chýbať u žiadneho výkonného herného stroja. Poriadnu porciu basov si vychutnáte vďaka drevenému subwooferu s 5,25 "meničom a pripravte sa na poriadne bitky, ktoré rozochvejú celý váš dom. Ani milovníci hudby si neprídu skrátka, pretože subwoofer v kombinácii so zaoblenými satelity a ich magnetickými meničmi reprodukuje kvalitný a dynamický zvuk. Súčasťou je tiež samostatná riadiaca jednotka pre ovládanie hlasitosti a pripojenie zvukových zdrojov.   

Skylink Standard HD M7

Karta Štandard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY. Nové karty sú výhodné hlavne pre záujemcov o platené balíčky Skylinku. Na rozdiel od doposiaľ predávaných kariet totiž cena novej karty nie je navýšená o Servisný poplatok, ktorý je zahrnutý v cene platených balíčkov. Záujemcovia o platené balíčky tak vďaka novej karte významne ušetria.

Genius SP-U115

Kompaktné reproduktory Genius SP-U115 sú ideálnym príslušenstvom k prenosným počítačom. Na napájanie im stačí obyčajný USB port a signál prijímajú klasickým 3,5 mm jack konektorom. Využívajú 50 mm meniče, s ktorých pomocou obstarávajú hlasný a čistý zvuk s výkonom 1,5 W RMS. Priamo na bočnej strane jedného z reproduktorov sa navyše nachádza praktické ovládanie hlasitosti zaisťujúce pohodlnú obsluhu. Elegantná lesklá povrchová úprava potom sprostredkuje výborné výzoru v každom počítačovom kútiku.

Genius SW-HF 2.1 1205

Genius vás pozýva vychutnať si úžasné basy s novým 3-dielným systémom drevených reproduktorov, SW-HF2.1 1205., SW-HF2.1 1205 používa ultra-tuhé MDF drevené skrine ktoré mu dodávajú solídny zvuk. S veľkým 5 " vývodom subwoofera, môžete cítiť zvuk s hlbokými basmi a prekvitajúcim účinok. Štýlová diamantová textúra panela robí SW-HF2.1 1205 ešte viac elegantným. Vďaka 2,5" papierovým kužeľom vodičov satelitov môžete počuť všetky akustické zvuky jasne. Ovládanie basov a hlasitosti sú pohodlne umiestnené na subwooferi.

Genius SP-HF 800A

Elegantný reprosústavy Genius SP-HF800A vám sprostredkujú jasný a dokonale vyvážený zvuk. Ich výkon 20 W RMS bez problémov postačí aj pre náročnejšie počítačové kútiky. Na čelnom paneli máte navyše k dispozícii line-in vstup pre pripojenie akéhokoľvek prenosného prehrávača - ideálne ak si chcete pustiť hudbu, ale neradi by ste kvôli tomu zapínali celý počítač. Dvojica dvoupalcových stredobasových reproduktorov bez problémov vykryje väčšinu frekvenčného spektra. O krištáľové výšky potom prednes dopĺňajú 1 "tweetery. K tomu všetkému pripočítajte naozaj atraktívny dizajn a dostanete ideálneho kandidáta na ozvučenie pre náročnejších užívateľov.

Verbatim CD-R 700MB 52x, 10ks

Verbatim CD-R, 80, 52x, box 10ks, printable Verbatim média sú vysoko hodnotené pre svoju spoľahlivosť a kvalitu a data zapísané na tieto média sú bezproblémovo prehrávané vo všetkých prehrávačoch.Disk Verbatim demonštruje výsoký stupeň kompatibility medzi všetkými prehrávačmi s rozdielnou rýchlosťou prehrávania. Disky Verbatim majú: zvýšenu ochranu proti UV iradiácií 100 rokov archivačná záruka najnižšia poruchovosť v porovnaní s inými značkami vytvorenie plného CD do dvoch minút. Kapacita: 700MB Max. Zapis. Rýchlosť: 52x Balenie: 10 Pack Jewel Case Povrch: Wide Inkjet Printable Oblasť tlače: 48 mm od stredu Popri podpore najvyšších možných rýchlostí sú média Verbatim k dispozícii aj s potlačiteľným povrchom. Pred nejakým časom sa farby mohli zdať nejasné, vyblednuté alebo odlišné od farieb na predlohe. Vdaka povrchu potlačiteľných diskov Verbatim však teraz budú farby živé a jasné ako na originále. K dispozícii sú aj disky s lesklou povrchovou úpravou. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov si môžete, podobne ako pri tlači fotografií, vybrať buď lesklý, alebo matný povrch. K dispozícii sú dalej aj média s možnosťou širokej tlače, takže obrázok môže zasahovať až k stredovému otvoru v disku.

Verbatim CD-R 700MB 52x, 25ks

CD-R AZO Wide Inkjet Printable Verbatim média sú vysoko hodnotené pre svoju spoľahlivosť a kvalitu a data zapísané na tieto média sú bezproblémovo prehrávané vo všetkých prehrávačoch.Disk Verbatim demonštruje výsoký stupeň kompatibility medzi všetkými prehrávačmi s rozdielnou rýchlosťou prehrávania. Disky Verbatim majú: zvýšenu ochranu proti UV iradiácií 100 rokov archivačná záruka najnižšia poruchovosť v porovnaní s inými značkami vytvorenie plného CD do dvoch minút. Kapacita: 700MB Max. Zapis. Rýchlosť: 52x Balenie: 25 Pack Spindle Povrch: Wide Inkjet Printable - ID Branded Oblasť tlače: 48 mm od stredu Popri podpore najvyšších možných rýchlostí sú média Verbatim k dispozícii aj s potlačiteľným povrchom. Pred nejakým časom sa farby mohli zdať nejasné, vyblednuté alebo odlišné od farieb na predlohe. Vdaka povrchu potlačiteľných diskov Verbatim však teraz budú farby živé a jasné ako na originále. K dispozícii sú aj disky s lesklou povrchovou úpravou. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov si môžete, podobne ako pri tlači fotografií, vybrať buď lesklý, alebo matný povrch. K dispozícii sú dalej aj média s možnosťou širokej tlače, takže obrázok môže zasahovať až k stredovému otvoru v disku.

Genius SW-HF5.1 4500

Špičková drevená sada reproduktorov Home Theater SW-HF 5.1 4500 od firmy Genius je tou pravou voľbou pre zvukové nadšencov, ktorí hľadajú sústavu s výborným pomerom ceny a kvality zvuku. Vysoký stály výkon 125 W bohato postačí aj pre ozvučenie väčších miestností. O silné a hlboké basy sa postará subwoofer s rozmerným 6,5 "meničom. Subwoofer sete Home Theater SW-HF 5.1 4500 je vybavený špeciálnym ovládacím panelom, na ktorom máte prístup k ľahkému a jednoduchému ovládaniu celej sústavy. Všetku činnosť vám tiež prehľadne zobrazuje LED displej.

Verbatim DVD-R 4,7GB 16x, 10ks

DVD-R Wide Inkjet Printable ID Brand Disky DVD-R spoločnosti Verbatim boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám užívateľov, ktorí vyžadujú vyššiu kapacitu médií. Z toho dôvodu sú určené najmä pre podnikateľov a spotrebiteľov, ktorí ich využijú k archivácii dát, pre audio/video záznamy, multimediálne prenosy a mnoho ďalších! Užívateľom starších zapisovacích jednotiek (osemnásobná rýchlosť zápisu alebo nižšia) a video rekordérov odporúčame, aby sa informovali u výrobcu hardwaru a aktualizovali firmware svojho počítača. Vedľa podpory najvyšších možných rýchlostí sú média Verbatim k dispozícii aj s potlačitelným povrchom. Skôr sa farby mohli zdať nejasné, vybledlé alebo odlišné od farieb predlohy. Vďaka povrchu potlačiteľných diskov Verbatim však teraz budú farby živé a jasné ako na originále. K dispozícii sú aj disky s lesklou povrchovou úpravou. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov si môžete, podobne ako pri tlači fotografií, vybrať buď lesklý, alebo matný povrch. K dispozícii sú ďalej aj média s možnosťou širokej potlače, takže obrázok môže zasahovať až k stredovému otvoru v disku. Špecifikácia: ¦ Kapacita: 4.7GB ¦ Maximálna rýchlosť zápisu: 16x ¦ Balenie: 10-pack Branded jewel ¦ Povrch: Wide Inkjet Printable ¦ Zapisovacia vrstva AZO ¦ Vynikajúca životnosť ¦ Pre čítanie na jednotkách DVD-ROM a v prehrávačoch DVD-Video

Verbatim DVD-R 4,7GB 16x, 25ks

Disky DVD-R spoločnosti Verbatim boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám užívateľov, ktorí vyžadujú vyššiu kapacitu médií. Z toho dôvodu sú určené hlavne pre podnikateľov a spotrebiteľov, ktorí ich využijú k archivácii dát, pre audio / video záznamy, multimediálne prenosy a mnoho ďalších! Zapisovacia vrstva AZO, vynikajúca životnosť, pre čítanie na jednotkách DVD-ROM av prehrávačoch DVD-Video, doživotná záruka. Užívateľom starších zapisovacích jednotiek (osemnásobná rýchlosť zápisu alebo nižšia) a videorekordérov doporučujeme, aby sa informovali u výrobcu hardwaru a aktualizovali firmware svojho počítača. Kapacita: 4.7GB Max. Zapis. Rýchlosť: 16x Balenie: 25 Pack Spindle Povrch: Wide Inkjet Printable Oblasť tlače: 48 mm od stredu Vedľa podpory najvyšších možných rýchlostí sú média Verbatim k dispozícii is potlačiteľným povrchom. Skôr sa farby mohli zdať nejasné, vyblednuté alebo odlišné od farieb na predlohe. Vďaka povrchu potlačiteľných diskov Verbatim však teraz budú farby živé a jasné ako na originále. K dispozícii sú aj disky s lesklou povrchovou úpravou. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov si môžete, podobne ako pri tlači fotografií, vybrať buď lesklý, alebo matný povrch. K dispozícii sú ďalej i média s možnosťou širokého potlače, takže obrázok môže zasahovať až k stredovému otvoru v disku.

Verbatim DVD-R 4,7GB 16x, 50ks

Spoločnosť Verbatim aj naďalej zaisťuje spotrebiteľom riešenie pre väčšiu flexibilitu a úsporu času. Užívatelia teraz môžu pomocou DVD-R s 16násobnou rýchlosťou zápisu vypáliť 4,7 GB dát iba za 6 minút! Dôvodom je vývoj vlastného zapisovacieho farbiva Metal AZO, vďaka ktorému bola spoločnosť Verbatim schopná ponúknuť média s dvojnásobnou rýchlosťou zápisu. Tento vývojový proces prebiehal posledných niekoľko rokov a jeho výsledkom je technológia Advanced AZO, ktorá bola najskôr použitá na médiách so 4násobnou rýchlosťou zápisu a teraz je bezpečne použitá taktiež na médiách s 8násobnou rýchlosťou zápisu. Najnovšie média s 16násobnou rýchlosťou zápisu využívajú farbiva Advanced AZO+. Okrem posledných rýchlostí sú média Verbatim k dispozícii taktiež s novo vylepšeným potlačiteľným povrchom, ktorý je širší a belší. Predtým sa farby mohli zdať nejasné, vybledlé alebo odlišné od farieb na predlohe. Vďaka povrchu potlačiteľných diskov Verbatim však teraz budú farby živé a jasné ako na originále. Naviac nový potlačiteľný povrch zasahuje až ku stredu disku; pre tlač je teda k dispozícii celá plocha od vonkajšieho okraja (49 mm)! Obrázky preto v týchto kritických miestach nebudú orezané, ale zostanú celé. Vlastnosti disku DVD spoločnosti Verbatim: 8,5 GB na dvojvrstvom produktu, kapacita 4,7 GB (štandardné použitie a authoring) a 3,95 GB (authoring), DVD-R pre authoring kompatibilný iba s jednotkou Pioneer DVR-S201 (médium s kapacitou 3,95 GB – P/N 43112 – iba s jednotkou Pioneer DVR-S101), DVD-R pre štandardné použitie, kompatibilný so všetkými ostatnými jednotkami DVD-R (v závislosti na rýchlosti), vlastná technológia zapisovacieho farbiva Metal AZO a Advanced AZO, vynikajúca životnosť, pre čítanie na jednotkách DVD-ROM a v prehrávačoch DVD-Video, k dispozícii sú povrchy pre atramentovú a tepelnú tlač, doživotná záruka, - k dispozícii v krabičkách (jewel case), v obaloch o veľkosti videokazety a bez obalu. Existujú dve kategórie diskov DVD: disky pre štandardné použitie a disky pre authoring. Štandardné použitie Disky DVD-R spoločnosti Verbatim pre štandardné použitie boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám užívateľov, ktorí vyžadujú vyššiu kapacitu médií. Preto sú určené najmä pre podnikateľov a spotrebiteľov, ktorí ich využijú k archivácii dát a pre jednorázový videozáznam. Profesionáli, ktorí pracujú s veľkými obrazovými súbormi ihneď zistí, v čom spočívajú prednosti tohoto typu – bez problémov je možné napríklad umiestniť na jeden disk celú obrazovú knižnicu a zároveň zdieľať veľké multimediálne súbory. Domáci užívatelia môžu prevádzať úpravy, poriadať a zdieľať svoje spomienky a ukladať ich na jeden disk vo forme fotografií, videoklipov a hudby. Authoring Disky DVD-R spoločnosti Verbatim pre authoring boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám profesionálnych vývojových pracovníkov a výrobcov softwaru. Tento typ je ideálnym riešením pre audio/video záznamy, multimediálne prenosy, archiváciu dát a mnoho ďalších činností! Tieto disky načítajú všetky jednotky DVD, ale zapisovať na ne je možné iba na jednotke Pioneer DVR-S201.