Autoalarm KEETEC CZ 100

Riadiaca jednotka centrálneho zamykania KEETEC CZ 100 s množstvom užívateľských funkcií - obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov RC MOTO. Funkcie CZ 10 sú doplnené o vstavané odomykacie/zamykacie relé centrálneho zamykania, tlačidlo odomknutia/zamknutia kombinované s výstražnou LED diódou umiestnené v interiéri vozidla, inteligentný sekvenčný výstup pripojenia smerových svetiel. Popis systému RF prijímač s extrémne dlhým dosahom ovládania systému zatvorenie centrálneho zamykania po zapnutí zapaľovania sekvenčný výstup s automatickou kalibráciou času bliknutia smeroviek ovládanie otvárania batožinového priestoru optická signalizácia nastaviteľná dĺžka odomykacieho impulzu predĺžený zamykací impulz - doťahovanie okien dvojitý zamykací/odomykací impulz vstup pre kontrolu blikania smerových svetiel programovanie pomocou servisného tlačidla Obsah balenia riadiaca jednotka káblový zväzok 2ks diaľkových ovládačov servisné tlačidlo s LED diodou Typ ovládača - RC MOTO

Autoalarm KEETEC CZ 10

Riadiaca jednotka centrálneho zamykania KEETEC CZ 10 - cenovo dostupný systém KEETEC, obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov RC MOTO. Ovládanie batožinového priestoru, ovládanie centrálneho zamykania výstupom otvorenie/zatvorenie 500mA, optická signalizácia. Popis systému výstupy na ovldanie centrálneho zamykania (-300mA) optická signalizácia programovanie pomocou servisného tlačidla programovateľný výstup na otváranie batožinového priestoru: zopnutie výstupu na nastavený čas (od 1 do 300 sek.). Po aktivácii výstupu na otváranie batožinového priestoru je tento výstup zopnutý na nastavený čas. trvalé zopnutie výstupu stlačením tlačidla na otvorenie batožinového priestoru a ďalším stlačením jeho vypnutie v kľudovom stave je na výstupe "-"12V. Po aktivácii výstupu na otváranie batožinového priestoru nie je na ňom žiadne napätie a výstup na smerové svetlá je trvalo zopnutý. Ďalším stlačením tlačidla na aktiváciu výstupu na otváranie batožinového priestoru vypnete výstup na smerové svetlá a na výstupe otváranie batožinového priestoru sa opäť objaví "-"12V Obsah balenia riadiaca jednotka, káblové zväzky, 2ks diaľkových ovládačov, návod Typ ovládača RC MOTO Riadiaca jednotka centrálneho zamykania CZ KEY má udelený certifikát č. E2797RA-011041*00 vydaný Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky.

Autoalarm KEETEC CZ 100 MAX

Riadiaca jednotka centrálneho zamykania KEETEC CZ MAX s množstvom užívateľských funkcií - obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov RC MAX s pamäťou odomknutia/zamknutia a LED svietením. Funkcie CZ 10 sú doplnené o vstavané odomykacie/zamykacie relé centrálneho zamykania, tlačidlo odomknutia/zamknutia kombinované s výstražnou LED diódou umiestnené v interiéri vozidla, inteligentný sekvenčný výstup pripojenia smerových svetiel. Popis systému RF prijímač s extrémne dlhým dosahom ovládania systému zatvorenie centrálneho zamykania po zapnutí zapaľovania sekvenčný výstup s automatickou kalibráciou času bliknutia smeroviek ovládanie otvárania batožinového priestoru optická signalizácia nastaviteľná dĺžka odomykacieho impulzu predĺžený zamykací impulz - doťahovanie okien dvojitý zamykací/odomykací impulz vstup pre kontrolu blikania smerových svetiel programovanie pomocou servisného tlačidla Obsah balenia riadiaca jednotka káblový zväzok 2ks diaľkových ovládačov servisné tlačidlo s LED diodou Typ ovládača - RC MAX s funkciou LOCK CHECK

4CARS GUĽA

Charakteristika: Výrobok je vhodný pre použitie na rýchlostnú páku pre väčšinu druhov automobilov. Návod na montáži: 1. Demontujte pôvodný nástavec rýchlostnej páky. 2. S priloženými adaptérmi zamerajte obvod rýchlostnej páky a následne nasaďte vhodný adaptér na hrot rýchlostnej páky. 3. Odskrutkujte spodný diel rýchlostnej gule a nasaďte ho na rýchlostnú páku. 4. Guľu nasaďte na rýchlostnú páku a priskrutkujte priloženým imbusovým kľúčom. 5. Spodný diel rýchlostnej gule priskrutkujte k uchytenej rýchlostnej gule.

Zimná clona FIAT UNO 3/5dv.

- zabraňuje priamemu prúdeniu studeného vzduchu do chladiča

4CARS BOČNÉ LIŠTY 6MM X 2MM X 8M

Bočná ochranná lišta na auto. Samolepiaca, univerzálne použitie. Chróm.

4CARS BOČNÉ LIŠTY 9MM X 4MM X 8M

Bočná ochranná lišta na auto. Samolepiaca, univerzálne použitie. Chróm.

4CARS BOČNÉ LIŠTY 12MM X 2MM X 8M

Bočná ochranná lišta na auto. Samolepiaca, univerzálne použitie. Chróm.

4CARS BOČNÉ LIŠTY 12MM X 3MM X 5M

Bočná ochranná lišta na auto. Samolepiaca, univerzálne použitie. Chróm.

4CARS BOČNÉ LIŠTY 26MM X 3MM X 5M

Bočná ochranná lišta na auto. Samolepiaca, univerzálne použitie. Čierna.

BOČNÉ LIŠTY 6MM X 2MM X 8M

Bočná ochranná lišta na auto. Samolepiaca, univerzálne použitie. Chróm.V súčasnosti sa vyrába obrovské množstvo automobilov, ktorých vzhľad sa v rámci jednotlivých tried príliš neodlišuje. Samozrejme, všade sa nájdu autá, ktoré vyčnievajú z radu, no za to si vypýtajú aj viac z vašej peňaženky. Ak sa chcete odlíšiť nielen svojím vzhľadom, ale aj svojím autom, tak určite dajte šancu tuningu. Máte na výber tuning interiéru, ktorý je zameraný na vaše pohodlie a tuning exteriéru, ktorý vás vymedzí spomedzi ostatných. Každá koruna je dobrá, takže rozhodne hľadajte a určite nájdete výnimočné tuningové doplnky za skvelé ceny.