Sviečky

Glade by Brise Only Love 120 g

GLADE by Brise Only Love, parfumovaná sviečka s vôňou pomarančových kvetov a jazmínu 120g Prevoňajte svoj domov originálnou vôňou z dielne Glade by Brise! Táto vonná sviečka je ideálna pre relaxačné chvíľky vo dvojici, jej príjemná vôňa kombinujúca pomarančové kvety s jazmínom vám pomôže vytvoriť romantickú atmosféru. Uložená je v sklenenej dóze, ktorá plní nielen dekoračnú funkciu, ale zaručuje aj maximálne bezpečné používanie sviečky. Životnosť sviečky - až 30 hodín.

Culti Mateliér Dolcedro 6 200 g

Culti Mateliér Dolcedro 6 do 48 hodin u Vás aj se vzorkom parfému ZADARMO. Vůně Culti Mateliér Dolcedro 6 dodá Vašemu pokoji příjemnou a uklidňující atmosféru. Nechte se hýčkat tóny svěžího citrónů..

Culti Decor Assolato 1200 g

Vonná sviečka od svetovej značky Culti pre každého.

Culti Stile Aqqua 1200 g

Vonná sviečka od svetovej značky Culti pre každého.

Admit Tea Lights Vanilla 6 x 12 g

Voňavé sviečky, Tea Lights Vanilla, 6ks Voňavé čajové sviečky krásne prevoňajú Vašu miestnosť a domov. Doba horenie 1ks sviečky je cca 3-4hodiny. Doprajte si príjemnú vanilkovú vôňu.

A Cheerful Giver vonný vosk Vanilkový krém 62 g

Vanilkový krém Vôňa vanilky je jednou z tých najpopulárnejších. Je sladká, pôsobí exoticky a navodzuje pocit bezpečia a pohody. Ak si radi doprajete chutný vanilkový krém a zbožňujete nielen jeho chuť, ale aj vôňu, táto sviečka vás nadchne. Vanilkovú vôňu dopĺňa ľahká ovocná aróma jablka, banánu a ananásu oživená jemnými kvetinovými tónmi.     Vosky do aromalámp    Aj vy máte radi voňavý domov, no pred klasickými sviečkami dávate prednosť voskom do aromalámp. Ich použitie je absolútne jednoduché – postačí do aromalampy vložiť trošku vosku a zapáliť čajovú sviečku. Roztápajúci sa vosk naplní vašou obľúbenou vôňou celý váš domov.  

A Cheerful Giver vonný vosk Zimolez a vanilka 62 g

Zimolez a vanilka  Vôňa zimolezu, ktorá v sebe zahŕňa zmes nektárových, medových aj ovocných tónov, je opojná a sladká. Nápadné a krásne voňajúce kvety tejto rastliny sa už dlhé stáročia používajú na výrobu mydiel a ďalších toaletných potrieb. Vďaka vanilke a jemným tónom sladkých jabĺk a osviežujúcich citrusov vám táto sviečka doslova pohladí dušu.     Vosky do aromalámp    Aj vy máte radi voňavý domov, no pred klasickými sviečkami dávate prednosť voskom do aromalámp. Ich použitie je absolútne jednoduché – postačí do aromalampy vložiť trošku vosku a zapáliť čajovú sviečku. Roztápajúci sa vosk naplní vašou obľúbenou vôňou celý váš domov.