Prepravný vozík G21 GA 75

ZNAČKOVÝ ZAHRADNÍ VOZÍK G21 GA 75.
Velmi oblíbený a praktický pomocník pro Vaši zahradu! Zahradní vozík má praktickou sklápěcí korbičku, dvě nápravy, velmi snadnou manipulaci. Se zahradním vozíkem G21 se stane Vaše zahradní práce potěšením ! Ideální pomocník pro odvoz zahradního odpadu, trávy, sena nebo nářadí. Velmi snadná a lehká manipulace!


Robustní a pevná konstrukce
Max. užitečná hmotnost 120 kg
Dvě nápravy se sklápěcím mechanismem
Sklápěcí nepropustná korbička o objemu 75 L
4 kola s pneumatikami
Pneumatiky o průměru 25 cm
Měkčená komfortní rukojeť
Celkové rozměry: 930 x 505 x 510 mm (d x š x v)

-velmi snadná a rychlá montáž - během pár minut !

Rebrík Fieldmann FZZ 4002

Teleskopický rebrík FIELDMANN do výšky 3,2 m, nosnosť 150 kg. FZZ 4002 Teleskopický rebrík 3,2 m FIELDMANN  

Rebrík je vďaka unikátnemu teleskopickému systému veľmi obľúbený u väčšiny remeslníkov, opravárov a majiteľov domov a záhrad. Rebrík sa môže pochváliť minimálnymi nárokmi na priestor, v zloženom stave zaberie miesto 81 x 48 x 8 cm, manipulácia s ním je jednoduchá a pohodlná.  

Špeciálna konštrukcia a vhodne zvolené materiály zaručujú vysokú stabilitu aj pri plnom rozložení rebríka a dovoľujú maximálne zaťaženie 150 kg a rozloženie do 3,2 m.  

Teleskopický hliníkový rebrík - 3,2 metra

Jednoduché skladovanie a prenos

Unikátny teleskopický systém

 • Vzdialenosť medzi priečkami: 29 cm
 • Maximálne zaťaženie: 150 kg
 • Rozmery pri rozložení: 320 x 47 x 8 cm
 • Rozmery pri zložení: 81 x 48 x 8 cm
 • Maximálna dĺžka: 3,2 metra

11 priečok    

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

Prepravný vozík G21 GA 125

ZNAČKOVÝ ZAHRADNÍ VOZÍK G21 GA 125.

Velmi oblíbený a praktický pomocník pro Vaši zahradu! Zahradní vozík má praktickou sklápěcí korbičku, dvě nápravy, velmi snadnou manipulaci. S vozíkem G21 se stane Vaše zahradní práce potěšením! Ideální pomocník pro odvoz zahradního odpadu, trávy, sena nebo nářadí. Velmi snadná a lehká manipulace!

Robustní a pevná konstrukce
Max. užitečná hmotnost 250 kg
Dvě nápravy se sklápěcím mechanismem
Sklápěcí nepropustná korbička o objemu 125 L
4 kola s pneumatikami
Pneumatiky o průměru 25 cm
Měkčená komfortní rukojeť
Celkové rozměry: 1055x 590 x 630mm (d x š x v)

-Velmi snadná a rychlá montáž - během pár minut !

Rebrík Fieldmann FZZ 4003

FIELDMANN FZZ 4003 Teleskopický rebrík / štafle 3,2m 50000645

Unikátny teleskopický systém

 • Maximálna dĺžka rebríka: 1,58
 • Maximálna dĺžka rebríku: 3,2 m
 • Počet priečok: 10
 • Rozmery v zloženom stave: 87x67x15 cm
 • Max. zaťaženie: 150 kg
 • Sila hliníka: 1,3-1,5 mm
 • Hmotnosť: 11,5 kg

Rebrík je vďaka unikátnemu teleskopickému systému veľmi obľúbený u väčšiny remeselníkov, opravára aj majiteľov domov a záhrad. Rebrík sa môže pochváliť minimálnymi nárokmi na priestor, v zloženom stave zaberie miesto 87 x 67 x 15 cm, manipulácia s ním je jednoduchá a pohodlná. Špeciálna konštrukcia a vhodne zvolené materiály zaručujú vysokú stabilitu aj pri plnom rozložení rebríka a dovoľuje maximálne zaťaženie 150 kg a rozloženie 3,2 m ako rebríku aj 1,6 m ako štaflí.

Rebríky, štafle, lopatky | pre dom i dielňu

Rebríky sa môžu pochváliť minimálnymi nárokmi na priestor, sú skladné, manipulácia s nimi je aj vďaka nízkej hmotnosti jednoduchá a pohodlná. Špeciálna konštrukcia a vhodne zvolené materiály zaručujú vysokú stabilitu aj pri plnom rozložení.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom

Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO

ŠK spektrum Ředidlo S 6006 k ředění syntetických a olejových nátěrových látek 350 g

 • Charakteristika: Je to zmes alifatických uhľovodíkov s minimálnym množstvom aromatických uhľovodíkov.
 • Použitie: Riedidlo sa používa na riedenie syntetických náterových látok zasychajúcich na vzduchu.

Vlastnosti:

 • Farba: bezfarebný
 • Zápach: typický po použitých surovinách
 • Hustota: 750 - 799 kg/m3
 • Farba v mg J2/100 ml roztoku: max. 6
 • Bod vzplanutia: 37,5°C
 • Odparok: max. 15 mg/100 ml
 • Teplotná trieda: T3
 • Trieda požiaru: II B
 • Aplikácia: K uvedeným náterovým látkam sa pridáva postupne v množstve určenom výrobcom náterovej látky za stáleho miešania až sa dosiahne predpísaná konzistencia.

Bezpečnostné opatrenia:

Riedidlo S 6006 je klasifikované ako prípravok škodlivý pre človeka i pre životné prostredie a horľavý prípravok.

V prevádzkach, v ktorých sa manipuluje s riedidlom treba zabezpečiť stále vetranie a odvod vzduchu z pracoviska a skladov pomocou technického zariadenia. Pracovisko a sklady musia byť udržiavané v čistote a únikové východy musia byť priechodné. Elektrické zariadenia a osvetlenie používať v nevýbušnom prevedení. Zabrániť vzniku statickej elektriny. Používať náradie v neiskriacom prevedení. Zákaz manipulácie s otvoreným ohňom a žeravými predmetmi. Nejesť, nepiť, nefajčiť! Pri manipulácii používať všetky predpísané ochranné pracovné pomôcky.

Skladovanie a balenie: Skladujte v pôvodných dobre uzatvorených obaloch pri teplote do +20°C. Skladovacie priestory musia vyhovovať požiadavkám pre skladovanie horľavých kvapalín. Výrobok je balený do PET obalov s objemom 0,5 l , plechových obalov s objemom 1 l, 3,4 l, 4,5 l, 9 l , 200 l prípadne v inom balení vopred odsúhlasenom odberateľom.

Aidol PVC-REINIGER - 5 l

Špeciálny čistič na rozpúšťadlovej báze pre ošetrenie dielcov z PVC určených na lakovanie. Doplnok k PVC-LACK 2 in 1.Velmi dobrý čistiaci účinok, obsahuje rozpúšťadlá pre dobrú priľnavosť laku. Kva ...

Verdünnung V 101 (riedidlo) - 1 l

Riedidlo na báze technického benzínu je ako jediné doporučené pre riedenie náterových hmôt firmy Remmers, kde riedenie prichádza do úvahy v prípade potreby získať nižšiu viskozitu farby. Kvalitný výro ...

Miešacia metla Zn 600x120 mm, M14

tech. údaje: priemer 120mm, dĺžka 600mm popis: pre miešadlo 8890600

Miešacia metla Zn 600x140 mm, M14

tech. údaje: priemer 140 mm, dĺžka 600 mm, Extol Premium popis: pre miešadlo 8890601

Aidol CAR-2 - 5 l

Náter odolný voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu, posypovej soli. Obsahuje ochranné prostriedky proti riasam a plesniam. Kvalitný výrobok nemeckej firmy Remmers. ...

Aidol Pflege - Öl 2,5L

Produkt vyrobený na báze ľanového oleja určený na ochranu a dekoráciu záhradného nábytku, drevených palúb z tvrdého ale aj mäkkého dreva. Povrch opatrený týmto olejom je vysoko vode odolný, mikroporéz ...

Betonová dlaždice QUADRO GRANDE

Betónová dlaždica s 3D reliéfom, určená najmä pre stenové obklady. Uvedená cena je za kus (tj jednu dlaždicu). Rozměry (D x Š x V):    60.00x60.00x0.00 ...