Starostlivosť o umelý chrup

Corega Antibakteriálne čistiace tablety 30ks

COREGA Tablety antibakteriálne, čistiace tablety na zubné náhrady 30ks COREGA Tablety antibakteriálne, čistiace tablety na zubné náhrady - ničia 99,9 % baktérií spôsobujúcich zápach - odstraňujú plak a odolné škvrny

Blend-a-Dent extra stark 40 ml

BLEND A DENT Fixačný krém na zubnú náhradu Original 47g Super silný fixačný krém BLEND-A-DENT Original so sviežou vôňou zanecháva v ústach pocit čistoty a sviežosti. Udržuje zubnú náhradu na mieste a tak predchádza prenikaniu zvyškov jedla pod zubnú náhradu.

Corega fixačny krém 40 g svieži dych

Popis produktu Fixačný krém COREGA Svieži dych 40 g Použitie tohto prípravku má rad výhod, ktoré boli doložené klinickými štúdiami. Výhody použitia fixačného krému COREGA: - pevná fixácia - pomáha predchádzať zachytávaniu zvyškov jedla - osviežuje dych - bez zinku

Corega fixačný krém pre umelý chrup bez príchute 40 g

  COREGA FIXAČNÝ KRÉM pre úplné a čiastočné zubné náhrady bez príchute - 40 g Pevná fixácia až po dobu 8 hod. Bez umelých farbív Bez príchute Neobsahuje zinok Fixačný krém COREGA® Bez príchute neobsahuje umelé farbivá a je vyvinutý tak, aby pevne držal zubnú náhradu. Má neutrálnu chuť, takže neovplyvňuje chuť jedla, ktoré si vychutnávate. Neobsahuje zinok. Aj keď zubnú náhradu dobre pripevníte, môžu sa pod ňu dostať zvyšky jedla a spôsobí vám nepríjemný pocit. Ale fixačný krém COREGA® Bez príchute sme vyvinuli tak, aby tomu čo najviac zabránil. Návod na použitie: Vyčistite zubnú náhradu a vysušte ju. Pred nasadením zubnej náhrady si vypláchnite ústa. Aplikujte malé množstvo fixačného krému COREGA® Bez príchute v krátkych prúžkoch, nenanášajte ich príliš blízko k okrajom náhrady. Zubnú náhradu vložte oboma rukami do úst. Pritlačte k ďasnám a na pár sekúnd zahryznite. Aplikujte iba jeden krát denne. Pokiaľ potrebujete aplikovať častejšie, poraďte sa s lekárom. Vybranie zubnej náhrady Vypláchnite si ústa vodou. Pomaly, kývavým pohybom uvoľnite zubnú náhradu. Zvyšky fixačného krému odstráňte najskôr obrúskom a potom teplou vodou a mäkkou kefkou. Pre ľahšie odstránenie fixačného krému trochu navlhčite obrúsok jedlým olejom. K dôkladnému očisteniu zubnej náhrady použite čistiace tablety COREGA®.

Blend-a-Dent Fixačný krém na zubnú náhradu Fresh Mint 47 g

BLEND-A-DENT Fixačný krém na zubnú náhradu Fresh 47g Super silný fixačný krém BLEND-A-DENT Fresh so sviežou mätovou chuťou zanecháva v ústach pocit čistoty a sviežosti. Udržuje zubnú náhradu na mieste a tak predchádza prenikaniu zvyškov jedla pod zubnú náhradu.

Alpa Dent prípravok pre čistenie umelého chrupu 150 g

  ALPA - dent na čistenie umelého chrupu s bieliacimi účinkami - 150 g ALPA-dent prípravok na čistenie umelého chrupu. Obsahuje enzymatické prísady, ktoré zabezpečia odstránenie zvyškov potravy a látku s bieliacimi účinkami pre dobrý vzhľad umelého chrupu. Návod na použitie: 1. V pohári vody rozpustite miešaním lyžičku prípravku. 2. Chrup očistite pod tečúcou vodou a ponorte do roztoku. Nechajte pôsobiť cez noc. 3. Ráno chrup dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou.   Zákaz vkladania do úst, nevyplachovať ústa roztokom!

Blend-a-Dent Neutral 47 g

Extra pevný fixačný krém Blend-a-dent zaisťuje stabilitu a pohodlie pri celodennom nosení zubnej náhrady. Pomáha tiež predchádzať hromadeniu zvyškov jedla pod zubnou náhradou. Aj u veľmi kvalitných a dobre priliehavých zubných protéz zvyšuje Blend-a-dent Neutral priliehavosť a silu zhryzu pre väčší pocit istoty. Výhody fixačného krému Blend-a-dent Neutral: Zvyšuje stabilitu zubnej náhrady Posilňuje silu zhryzu až o 63% (laboratórne overené) Chráni ďasná pred mechanickým poškodením Aplikácia Blend-a-dent Extra Stark Neutral: Krém vytlačte na náhradu v prúžkoch alebo v rade bodiek. Nenanášajte príliš blízko k okrajom náhrady. Pritlačte zubnú náhradu a krátko podržte. Krém nemusíte na zubnej náhrade urovnávať, pretože po zhryze sa sám rovnomerne rozptýli po vnútornom povrchu zubnej náhrady. Po umiestnení náhrady do úst počkajte niekoľko minút, než začnete jesť alebo piť. Po aplikácii môžete zubnú náhradu kedykoľvek ľahko vybrať. Fixačné krémy spoločnosti Blend-a-dent zaisťujú pevnosť a pohodlie pri celodennom nosení zubnej náhrady. Je klinicky dokázané, že posilňujú silu zhryzu až o 63%.

Blend-a-Dent upev. krém Original Complete 70g

Extra pevný fixačný krém Blend-a-dent zaisťuje stabilitu a pohodlie pri celodennom nosení zubnej náhrady. Pomáha tiež predchádzať hromadeniu zvyškov jedla pod zubnou náhradou. A jeho výhodné balenie 70 g Vám vydrží aj dosť dlhšie. Aj u veľmi kvalitných a dobre priliehavých zubných protéz zvyšuje Blend-a-dent Extra Stark priliehavosť a silu zhryzu pre väčší pocit istoty. Výhody fixačného krému Blend-a-dent Extra Stark: Zvyšuje stabilitu zubnej náhrady Posilňuje silu zhryzu až o 63% (laboratórne overené) Chráni ďasná pred mechanickým poškodením Hledáte-li další produkty potřebné pro péči o zubní protézy, pak je v naší nabídce také najdete. Aplikácia Blend-a-dent Extra Stark: Krém vytlačte na náhradu v prúžkoch alebo v rade bodiek. Nenanášajte príliš blízko k okrajom náhrady. Pritlačte zubnú náhradu a krátko podržte. Krém nemusíte na zubnej náhrade urovnávať, pretože po zhryze sa sám rovnomerne rozptýli po vnútornom povrchu zubnej náhrady.  Po umiestnení náhrady do úst počkajte niekoľko minút, než začnete jesť alebo piť. Po aplikácii môžete zubnú náhradu kedykoľvek ľahko vybrať.

Protefix fixačný prášok 20 g

Extra silný fixačný prášok Protefix® je stálicou medzi fixačnými prípravkami, ktorý zabezpečí dlhodobé a spoľahlivé uchytenie zubnej náhrady. Vlastnosti Fixačný prášok Protefix®sa skladá z alginátu sodného, čo je 100% prírodná látka, ktorá sa vyznačuje veľmi dobrou znášanlivosťou. Prášok je pachovo i chuťovo neutrálny. Používa sa na mokré zubné náhrady a je ideálny pre prípad riedkych slín. Odporúča sa najmä pre užívateľov s citlivou sliznicou. Aplikácia fixačného prášku Protefix Nasypte fixačný prášok Protefix®v tenkej vrstve rovnomerne na mokrú zubnú náhradu. Zubná náhrada sa po vložení ihneď pevne usadí na svojom mieste a zostane v ústach pevne a bezpečne usadená po mnoho hodín. Ak sa uvoľní náhrada predčasne, jednoducho nasypte na mokrú zubnú protézu v tenkej vrstve ešte trochu fixačného prášku Protefix®. Zvyšky fixačného prášku možno zo zubnej náhrady odstrániť pod tečúcou vodou pomocou zubnej kefky.

Blend-a-Dent Plus Duo Power Neutral Premium fixačný dentálny krém 40 g

Extra pevný fixačný krém Blend-a-dent zaisťuje stabilitu a pohodlie pri celodennom nosení zubnej náhrady. Pomáha predchádzať vnikaniu a hromadeniu  zvyškov jedla pod zubnú náhradu. Aj u veľmi kvalitných a dobre priliehavých zubných protéz zvyšuje Blend-a-dent Plus priliehavosť a silu zhryzu pre väčší pocit istoty, takže môžete bez obáv jesť, hovoriť alebo sa smiať. Výhody fixačného krému Blend-a-dent Plus: Zvyšuje stabilitu zubnej náhrady Tento krém má oproti blend-a-dent COMPLETE EXTRA STARK o 75% jemnejšiu aplikačnú špičku, ktorá umožňuje ľahšie zavedenie fixačného krému do ťažko prístupných miest na protéze. Chráni ďasná pred mechanickým poškodením  Vlastnosti fixačného krému Blend-a-dent Plus Bez príchute Aplikácia Blend-a-dent Plus: Krém vytlačte na náhradu v prúžkoch alebo v rade bodiek. Nenanášajte príliš blízko okrajom náhrady.  Pritlačte zubnú náhradu a krátko podržte. Krém nemusíte na zubnej náhrade urovnávať, pretože po zhryze sa sám rovnomerne rozptýli po vnútornom povrchu zubnej náhrady.  Po umiestnení náhrady do úst počkajte niekoľko minút, než začnete jesť alebo piť. Po aplikácii môžete zubnú náhradu kedykoľvek ľahko vybrať.  Značka Blend-a-dent sa špecializuje výrobu prípravkov starostlivosti o zubné náhrady a snažia sa zabezpečiť ich nositeľom komfort pri ich nosení.

Protefix Fixačný krém s Aloe Vera 40 ml

Protefix® fixačný krém je ideálnym riešením pre celý rad problémov s pripevnením zubnej náhrady. Odporúča sa pri problémoch   s priľnavosťou a zvýšenej tvorbe slín. S obsahom Aloe Vera sa stará o ústnu sliznicu. Dlhotrvajúci efekt dáva užívateľovi istotu, že môže bez obáv jesť, piť alebo sa smiať. Dokonca ani teplé nápoje nemajú negatívny vplyv na lepiaci efekt. Vlastnosti Protefix fixačného krému Na rozdiel od mnohých iných lepiacich krémov, Protefix® krém sa aplikuje priamo na vlhkú zubnú protézu. Lepiaci účinok je okamžitý. Efektívne utesnenie okrajov pomáha predchádzať vnikaniu zvyškov jedla pod zubnú protézu. Vďaka obsahu Aloe Vera sa stará o ústnu sliznicu. Aplikácia iba raz denne. Použitie fixačného krému Protefix: Vyčistite zubnú náhradu od nečistôt a aplikujte Protefix® krém priamo na mokrú zubnú náhradu. Tubu s krémom stlačte v spodnej tretine blízko uzáveru. V prípade nutnosti môžete naniesť prúžok krému na zadnú časť hornej zubnej protézy. Naneste menšie množstvo fixačného krému, pretože pri použití väčšieho množstva môže dôjsť k zníženiu priľnavosti zubnej náhrady. Náhradu vložte do úst a po dobu niekoľkých sekúnd pevne pritlačte. Jesť môžete až po uplynutí cca 5 minút. Každý užívateľ si musí sám stanoviť najlepšie množstvo fixačného krému.