Športtestery a computery

Sigma PC 10.11

Jednoduchý sporttester so všestrannými funkciami a jenoduchým ovládaním.

Sigma Sport PC 10.11 Vám ponúkne presné meranie tepovej frekvencie, spotreby kalórií a nastavenie tréningovej zóny TF. Balenie obsahuje pulzmeter a snímač tepovej frekvencie s elastickým pásom.

Funkcie: 1. aktuálna a priemerná tepová frekvencia (meraná s presnosťou EKG) 2. automatické alebo manuálne nastavenie 1 tréningového pásma a maximálnej tepovej frekvencie 3. aktuálna a celková doba cvičenia (stopky) 4. grafický a zvukový indikátor nastavenej zóny TF (šípky upozorňujúcej na príliš nízky alebo vysoký tep, zvukový alarm sa dá aj vypnúť) 5. ukazovateľ dĺžky tréningu v nastavenej tréningovej zóne (v minútach, hodinách a percentuálne z doby cvičenia) 6. ukazovateľ aktuálneho a celkového množstva spotrebovaných kalórií 7. aktuálny čas (12 alebo 24 hodinový režim) 8. dátum

Ďalšie vlastnosti:

 • uchovávanie nastavených údajov pri výmene batérií
 • maximálna TF sa dá nastaviť aj individuálne
 • prístroj umožňuje nastaviť tréningovú zónu pre spaľovanie tukov alebo zvýšenie vytrvalosti - ak vám toto nastavenie nevyhovuje, dá sa nastaviť aj individuálne
 • nastavenú tréningovú zónu je možné pri tréningu zmeniť
 • celkovú dobu a spotrebu kalórií je možné manuálne nastaviť
 • možnosť nastavenia kontrastu v 5 úrovniach
 • grafický indikátor stavu batérie
 • voľba medzi 5 ovládacími jazykmi (DE, GB, FR, IT, ES)
 • prístroj sa dá používať aj pri plávaní

Sigma PC 15.11

Hodinky s meraním pulzu sporttester Sigma PC 15.11 Green Váš partner pre efektívny tréning.

Byť vo forme znamená mať program. PC 15.11 meria nielen spotrebu kalórií, ale tiež počet kôl. Jedným stlačením tlačidla môžete počas tréningu sledovať aj medzičasy.

Na sledovanie tréningu navyše slúži zobrazenie rozsahu tréningovej zóny a indikátor pre zobrazenie času v nastavenej tréningovej zóne. To sú najlepšie predpoklady pre začatie cieleného tréningu.   

Počítanie spotreby kalórií Áno

Typ hodiniek s meračom pulzu (kategória) Hodinky s meračom pulzu

Typ hodín (kategória) Hodiny s meračom tepovej frekvencie a s popruhom na hrudník

Vodeodolnosť 3 ATM

Farba Zelená

Vlastnosti hodín Tréningová analýza

Pulzný funkcie Max. · Min. · O · trup

Vybavenie

Tréningový čas / tréningová zóna

Hrudný pás pre meranie tepovej frekvencie súčasťou dodávky počet kalórií vlastnosti presné ako EKG

Aktuálna, priemerná a maximálna tepová frekvencia

Počítanie kolies (50 kôl)

Jednoduché zobrazenie etáp

Tréningové zóny - automatický výpočet individuálne tréningové zóny

Rozsah tréningové zóny so zobrazením percentuálnej tepovej frekvencie z frekvencie maximálnej

Tréningový čas v tréningovej zóne so zobrazením percentuálneho času v jej rámci počet kalórií

Tréning s 1 nastaviteľným rozsahom tepovej frekvencie

Indikátor tréningových zón / alarm podsvietenie displeja

Indikácia stavu batérie

Puzdro pre výmenu batérií

Text na displeji v 5 jazykoch vodotesné

Rozsah dodávky: hrudný pás

Návod

Sigma RC 1209

Pulzmeter Sigma RC 12.09 RED  dokáže merať rýchlosť, vzdialenosť a tepovú frekvenciu za pomoci jediného snímača.

Balenie obsahuje hrudný pás, ktorý je dôležitý pri meraní tepu. Bez neho nebude fungovať meranie tepu, ani vzdialenosti a rýchlosti. 

Poznámka: Meranie rýchlosti funguje na princípe krokomeru, preto je merač určený len na beh alebo chôdzu. Na bicykli, bežkách alebo korčuliach nebude meranie rýchlosti fungovať.

Batéria v hrudnom páse je užívateľsky vymeniteľná.

Senzor z hrudného pásu je možné odopnúť a pripnúť na opasok nohavíc pomocou priloženej spony. Pri behu je teda možné merať samostatne rýchlosť a zabehnutú vzdialenosť.  

Funkcie:

Digitálny a kódovaný bezdrôtový prenos

Aktuálna, priemerná a maximálna rýchlosť

Rýchlosť v km alebo v míľach

Vzdialenosť v km

Aktuálna, priemerná a maximálna hodnota pulzu

Možnosť vypnutia batérie

Nastaviteľná 1 tréningová zóna

Spálené Kcal

Podsvietenie displeja

Vodotesný do 30 m

Ochrana údajov pri výmene batérie

Celkové hodnoty a tréningové pamäte

Longus BT3

10 funkčný cyklopočítač ovládaný jedným tlačidlom.

 • funkcie rýchlosti a vzdialenosti,
 • odolný voči vlhkosti,
 • moderný dizajn.

Používa batériu typu CR2032.

Váha 68g.

Sigma PC 25.10

Hodinky s meraním pulzu Sigma Jednoduché na obsluhu a vybavené všetkými základnými funkciami. Presné ako EKG, športový dizajn. Najlepšia voľba pre amatérskeho športovca, ktorý chce zdravo a efektívne trénovať. Podľa svojho tréningového cieľa si môžete vybrať z dvoch prednastavených tréningových tréningových plánov alebo si vybrať manuálne nastaviteľný plán. Pre detailné vyhodnotenie tréningu sa dáta ukladajú do pamäte, kde možno nájsť hodnoty za týždeň, mesiac a zvolený časový úsek. Vďaka osvetlenému displeju uvidíte na hodinky aj pri športovaní v tme.

Farba Žltá
Napájanie Vždy 1 CR2032 (súčasťou dodávky) do hodiniek a hrudného pásu

Vybavenie
4 fukcia pre meranie pulzu
Meranie tepovej frekvencie a množstvo kalórií
6 fukcií hodiniek vrátane odpočítavanie a budíka

Vlastnosti
4 fukcia pre meranie pulzu
Digitálny so zakódovaným bezdrôtovým prenosom
presné ako EKG
Tréning s 1 nastaviteľnou zónou tepovej frekvencie
spálené Kcal
počet kalórií
Hodnoty pre týždeň, mesiac a od vynulovania
Pamäť pre trénovacie jednotku
Tréning s 1 nastaviteľnou zónou tepovej frekvencie
Alarm pre prekročenie zóny
Aktuálna a priemerná srdcová frekvencia
intuitívne menu
ON / OFF puzdro pre výmenu batérií
Uloženie hodnôt pri výmene batérií
podsvietenie displeja
intuitívne menu
Dot-Matrix LCD
Vodotesné do 30 m
Personalizácia nastavením \"Moje Meno\"
odpočítavanie
budík
stopky
presný čas
Dátum
5 jazykov

GARMIN Forerunner 920 XT

Prepracovaný pulzomer od spoločnosti, ktorá ako vôbec prvá priniesla na svetový trh multišportové hodinky s GPS. Bol to model Forerunner 910XT, ktorý upútal svojím zameraním na multišport. Nový Forerunner 920XT je pripravený sprevádzať stanoveným tréningovým plánom elitných i amatérskych športovcov. Forerunner 920XT "stavia" na osvedčených základoch modelu Forerunner 910XT, ale na rozdiel od svojho predchodcu prináša novinka rôzne vylepšenia. Forerunner 920XT je ľahší a štíhlejší, s vylepšenou ergonómiou pre denné nosenie. S tým súvisí aj pridaný hodinkový režim (denný čas, dátum, budík). Vďaka novým možnostiam pripojenia hodiniek k smartfónu cez Bluetooth budete mať k dispozícii nové spektrum možností a funkcionality - sťahovanie / nahrávanie aktivít cez mobilnú aplikáciu Garmin Connect Mobile + zobrazovanie smart notifikácií z pripojeného smartfónu (sms, hovory, chat. hlavičky). Všetkých používateľov tiež osloví možnosť spustenia záznamu dennej aktivity - krokomer, ktorý vás bude podnecovať k pohybu aj počas bežného dňa s možnosťou monitoringu kvality spánku.

 • Tréning v každom počasí... Hodinky sú odolné voči dažďu, snehu, potu, môžete sa s nimi sprchovať, dokonca ani povrchové plávanie nie je žiadny problém....
 • Hodinky sú kompatibilné so snímačmi HRM-Run™ (nie je v balení), ANT+ snímač rýchlosti + kadencie (nie je v balení), ďalej FootPod. (nie je v balení). Forerunner 920XT tiež umožňuje pripojenie voliteľných snímačov skutočného výkonu pri cyklistike VECTOR a iných výrobcov ako iBike, PowerTap, Quark, SRM, ktoré sú vybavené technológiou ANT+ sport.
 • Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 24 hodín pri bežnom použití s GPS. Zároveň máte k dispozícií aj tzv. UltraTrac režim záznamu s GPS, ktorý poskytne hodinkám výdrž až 40hodín (Ultramaratóny, Ironman).
 • Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
 • Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).
 • Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať.
 • Výhodou zariadenia je možnosť kategorizovať športové aktivity (plávanie, cyklistika, beh) počas jedného tréningu či zaznamenávať čas presunu medzi intervalom (depo), čo umožňuje sledovať a analyzovať výkon od štartu až do cieľa, a tiež v rámci jednotlivých intervalov. Využitie pulzomeru s GPS má význam nielen pri klasických športových disciplínach (beh, cyklistika), ale aj pri aktivitách, kde je inak meranie údajov obtiažne alebo nemožné. Medzi takéto športy môžeme zaradiť triatlon, in-line korčuľovanie, lyžovanie, kanoistika, windsufing a mnoho iných.
 • Dokáže zaznamenávať a analyzovať plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať až 5 plaveckých štýlov.
 • S hodinkami na zápästí sa môžete viac zameriavať na vylepšovanie techniky plávania. Forerunner 920XT je pripravený zaznamenávať cvičenie na záber (napr. kopanie s doskou), ktoré jednoducho identifikujete od bežného plaveckého tréningu.
 • Novinkou vo funkcionalite športových hodiniek je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť funkciu Live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile
 • Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a Glonass máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.
 • WI-FI konektivita pre pripojenie hodiniek k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér hodiniek
 • Čas kontaktu so zemou pri behu alebo "Ground contact time" definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále. Podmienkou pre použitie tejto funkcie je pripojení snímač pulzu HRM-Run™ (nie je v balení)
 • Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v hodinkách zabezpečí analýzu a záznam behu aj pri vypnutom GPS v krytých priestoroch (napr. haly)
 • Na základe aktívneho po