Snežnice

Snežnice VANCOUVER - do 90 kg

- snežnice VANCOUVER
- alu rám
- veľkosť 25"
- nosnosť do 90 kg

Snežnice VANCOUVER - nad 100 kg

- snežnice VANCOUVER
- alu rám
- veľkosť 28"
- nosnosť nad 100 kg

Morpho | TRIMOALP Ultra Light Basic

Jednoduché snežnice francúzskej značky Morpho s jednoduchým upínaním na členky a s rebrami v tvare "X". - Snežnice sú vyrobené z vysoko nárazu-odolného plastu. - Upínanie na topánky je riešené pomocou viazania snowboardovho typu, ktoré je posúvateľnou pätou nastaviteľné v rozsahu 19 až 34,5 cm. - Snežnica je použiteľná na väčšinu bežnej obuvi (okrem extrémnych veľkostí). - Topánka sa upevní do viazania pomocou nastaviteľného priehlavkového úponu a remencov. - Výrobca garantuje použiteľnosť do teploty -38 C. - Spodná časť snežnice je opatrená mačkami a hrotmi. - Rebrá snežnice sú v tvare „X". Uvedené detaily zlepšujú vlastnosti pri chôdzi hore a dole kopcom, pri traverzovaní, na ľade...

MSR | Tyker 43 cm Red

Detské snežnice, jednoduché a pevné, vhodné pre horskú turistiku na mierne zvlnenom teréne. Ľahko sa obúvajú. Snežnice obopínajú profilované listy doplnené kovovými pazúrikmi, ktoré sa postarajú o výbornú trakciu. Bbezpečné viazanie, vhodné pre rôzne typy obuvi, i v rukaviciach jednoducho nastaviteľné.   - dva viazacie pásky- plasty vysoko odolné voči silnému mrazu - farba čierna a červená - vhodné pre veľkosť obuvi EÚ 24 - 34 - doporučená váha dieťaťa až 36 kg - výhodou nízka hmotnosť, váha snežníc 867 g - šírka snežníc 16,5 cm

Inook Expert

Dostupné okamžite.

Snežnice Expert od renomovaného francúzkeho výrobcu Inook je tradičným modelom, je ideálnym kompromisom medzi cenou a výkonom.

Doporučujeme i pre snowboardistov.

 • Hmotnosť užívateľa (nosnosť): do 110 kg
 • Rozmer:63 x 21,5 cm
 • Hmotnosť páru: 2340 g
 • Nastaviteľnosť pre veľkosť topánky v rozsahu: od 35 - 47

Pätku môžeš ovládať s lyžiarskou paličkou, podobne ako zjazdové viazanie.3 polohy, 6 ocelových špicov do zľadovateného snehu a predny oceľový trojzubec.

Testované do -40 C.

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný i v tuhých mrazoch. Tvar snežnice je vďaka väčšej ploche určený skôr do čerstvého alebo prachového snehu. Snežnica je osadená šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvoma na výklopnej špičke. Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová). Snežnica vďaka posuvnému systému uchytenia päty je veľmi jednoducho nastaviteľná pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 12. Inook Inookom robí jedinečný systém zamykania päty. Zamknutie či odomknutie možno jednoducho urobiť palicou postojačky, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne. Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto možno zamykací systém použiť i ako celkom užitočný podpätok. Za zmienku stojí i šikovne riešené upínanie topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému možno račňu jednoducho povoliť i v rukaviciach. Naviac možno upínací pásik vystrediť pomocou druhej račne a prizpôsobiť tak objemu topánky.

Inook Odalys

Snežnice Odalys sú odvodené od modeu Odyssey a sú určené pre menšie veľkosti a ľahšie váhy - pre ženy, pre deti, alebo pre mužov do maximálne 80 kg. Snežnice sú ľahšie a menšie, čo zabezpečí jednoduchšiu a menej namáhavú chôdzu, zároveň však do mäkkého snehu poskytnú dostatočnú oporu iba do hmotnosti 80 kg. Model Odalys francúzskej značky Inook sú veľmi zaujímavo riešené snežnice, určené pre skutočných vyznávačov chôdze na snežniciach. Predstavujú ideálny pomer kvality a ceny a kombinujú moderný dizajn s tradičným tvarom snežnice. Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému použitie (jednodňové výlety, rekreačné športové vyžitie, atď ...). Snežnice je osadená šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvomi na výklopnej špičke. Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová, ...). Snežnice sú vďaka posuvnému systému uchytenia päty veľmi ľahko nastaviteľné pre široký rozsah veľkostí topánky - model Odalys pasuje pre veľkosti 34 až 42. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je špeciálny systém, vďaka ktorému je možné račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vycentrovať pomocou druhej račne a prispôsobiť tak objemu topánky. Inook robí jedinečný systém zamykania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Viazanie snežníc je možné nastaviť do troch polôh - voľná päta pre pohodlnú chôdzu, úpevnená päta pri prekračovaní prekážok a zdvihnutá a podopretá päta pri chôdzi do svahu. Snežnice sú dodávané vrátane prepravného púzdra. Snežnice Inook sú výrobcom priebežne upravované a inovované dodaný model sa môže líšiť v drobných dizajnových detailoch v porovnaní so zobrazeným variantom.

Morpho TrimoV Alp

Snežnice určené do všetkých terénov pre osoby s hmotnosťou od 60 do 90 kg.

Snežnice sú vyrobené z vysoko nárazu-odolného.

Upínanie na topánky je riešené pomocou viazania snowboardového typu, ktoré je posúvateľnou pätou nastaviteľné v rozsahu 19 až 34,5 cm.

Snežnica je použiteľná na väčšinu bežnej obuvi (okrem extrémnych veľkostí).

Topánka sa upevní do viazania pomocou nastaviteľného priehlavkového úponu a remencov.

Výrobca garantuje použiteľnosť do teploty -38 C.

Spodná časť snežnice je opatrená mačkami a hrotmi.

Rebrá snežnice sú v tvare X.

Uvedené detaily zlepšujú vlastnosti pri chôdzi hore a dole kopcom, pri traverzovaní, na ľade.

Vlastnosti:

 • Pri stúpaní do kopcov si môžeš nastaviť uhol podobne ako skialpinisti.
 • Uľahčí ti to náročné stúpanie.
 • Nastaviťelná pätka z kvalitných kompozitných materiálov.
 • Patentovaný TRIM tvar má efekt + 7 % kontaktnej plochy, čím zmenšuje potrebnú plochu snežnice.
 • Sú tvarované tak, aby umožňovali ľahkú a prirodzenú chôdzu v snehu.
 • Jednoduché upínanie na obuv.
 • Rozmery: 23,5 x 63,5 cm
 • Hmotnosť: 2000 g / pár
 • Farby: žltá, červená, zelená

Inook Odyssey

Skladom - dostupné okamžite.

Snežnice Odyssey francúzskej značky Inook sú veľmi zaujímavo riešené snežnice, určené pre skutočných vyznávačov chôdze na snežniciach!

 • Nosnosť: od 50 - 110 kg
 • Rozmer: 62 x 21 cm
 • Hmotnosť páru: 2140 g
 • Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: 35-47

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety). Snežnice majú zdvojené hrany. Snežnice sú osadené šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvomi na výklopnej špičke. Zvrchu na špičke je snehový rozhadzovač, který vám ušetrí veľa sily pri dvíhaní nohy zo snehu. Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová). Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 47. Inook robí jedinečné zamkýnania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne. Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použíť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov. Je vhodné spomenúť aj dobre riešené zapínanie topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému môžeme račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vystrediť pomocou druhej račne a prispôsobiť tak objemu topánky.

Morpho Trimalp

Snežnice francúzskej značky Morpho s jednoduchým upínaním členku s možnosťou nastavenia extra vysokého uhla na stúpanie. Snežnice sú určené pre osoby s hmotnosťou nad 90 kg.  

 • Pri stúpaní do kopcov je možné nastaviť uhol podobne ako pri skialpe, uľahčí to náročné stúpanie.
 • Nastaviťelná pätka z kvalitných kompozitných materiálov.
 • Patentovaný TRIM tvar má efekt + 6.5 % kontaktnej plochy, čím zmenšuje potrebnú plochu snežnice.
 • Sú tvarované tak, aby umožňovali ľahkú a prirodzenú chôdzu v snehu.
 • Jednoduché upínanie na obuv pomocou upínania členku "snowboardovým" štýlom s polstrovaním pre zvýšené pohodlie.

 

Snežnice sa vyrábajú vo viacerých farbách. Aktuálnu ponuku farieb, resp. dostupnosť Vami preferovanej farby radi overíme na požiadanie. Preferovanú farbu snežníc prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Morpho | Morphoalp

Snežnice francúzskej značky Morpho s jednoduchým upínaním členku s možnosťou nastavenia extra vysokého uhla na stúpanie. Snežnice určené do všetkých terénov pre osoby s hmotnosťou do 60 až 96 kg. Tradičný vykrojený tvar snežníc Morpho.   - Pri stúpaní do kopcov je možné nastaviť uhol podobne ako pri skialpe, uľahčí to náročné stúpanie. - Nastaviťelná pätka z kvalitných kompozitných materiálov. - Snežnice sú tvarované tak, aby umožňovali ľahkú a prirodzenú chôdzu v snehu. - Jednoduché upínanie na obuv pomocou upínania členku "snowboardovým" štýlom s polstrovaním pre zvýšené pohodlie.

Inook E-MOVE

Snežnice E-move francúzskej značky Inook sú úplnou revolúciou medzi snežnicami. A ide skutočne o nádhernú a dokonalú prácu.

E-move je vybavená oproti ostatným modelom dvojitým kĺbom, vďaka ktorému je chôdza do kopca omnoho prirodzenejšia. Ďalej je snežnica vybavená systémom umožňujúcim vychýlenie do strán, vďaka ktorému je traverzovanie v kopci omnoho prirodzenejšie.

 • Hmotnosť užívateľa: od 45 do 120 kg
 • Rozmer: 65 x 23 cm
 • Hmotnosť páru: 2320 g
 • Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: od 34 do 47

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety).

Snežnice majú zdvojené hrany. Snežnice sú osadené šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvomi na výklopnej špičke. Zvrchu na špičke je snehový rozhadzovač, který vám ušetrí veľa sily pri dvíhaní nohy zo snehu.

Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová).

Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 47.

Inook robí jedinečné zamkýnania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne.

Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použiť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov.

Je vhodné spomenúť aj dobre riešené zapínanie topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému môžeme račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vystrediť pomocou druhej račni a prispôsobiť tak objemu topánky.  

MSR | Evo Tour 56 cm Steel Gray

Univerzálne snežnice pre všetky typy terénov, predovšetkým pre celodenný komfortUnibody - pozdĺžne kovové a brzdové lišty (na zostup), vďaka ktorým snežnice dobre držia na snehovom povrchu i v traverze.System Televator - hrazdička na zdvíhanie päty znižuje únavu pri výstupe do kopca a zvyšuje priľnavosť k terénuBezpečné viazanie SpeedLock Comfort umožňuje rýchle a jednoduché zapínanie, vpredu má široký pás pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie.Pridanie nástavcov Evo Tail - možnosť väčšej záťaže a lepšieho pohybu v prachovom snehu   - plasty vysoko odolné voči silnému mrazu- farba tmavo šedá a žltá- vhodné pre veľkosť obuvi EÚ 35,5 - 48- doporučená váha človeka až 80 kg- doporučená váha človeka pri použití nástavcov Evo Tail až 114 kg- váha snežníc: 1751 g- šírka snežníc: 20,3 cm