Slnečné okuliare

Disney Brand Mimoni žlté

Cerda Slnečné okuliare Mimoni Unique Slnečné okuliare Mimoni Kocky. Moderné slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v žlto šedom prevedení s Mimoňovským vzorom. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Bez obalu. Rozteč 12 cm, dĺžka nožičky 12 cm.

Cerda s puzdrom Mimoni Pláž žľté

CERDA Slnečné okuliare s puzdrom Mimoni Pláž Slnečné okuliare Mimoni Pláž. Slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v žltej farbe s obrázkami letných Mimoň na žltých nožičkách. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Okuliare dodávame v obale so zapínaním na patentku. Rozteč: 12 cm, nožička 12,5 cm.

Cerda s puzdrom Mimoni Serf žlté

CERDA Slnečné okuliare s puzdrom Mimoni Serf Slnečné okuliare Mimoni Surf. Slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v žltej farbe s obrázkami letných Mimoň na žltých nožičkách. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Okuliare dodávame v obale so zapínaním na patentku. Rozteč: 12 cm, nožička 12,5 cm.

Cerda s puzdrom Mimoni Summer žľté

CERDA Slnečné okuliare s puzdrom Mimoni Summer Slnečné okuliare Mimoni Summer. Slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v žltej farbe s obrázkami letných Mimoň na azúrovo modrých nožičkách. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Okuliare dodávame v obale so zapínaním na patentku. Rozteč: 12 cm, nožička 12,5 cm.

Disney Brand Good Dinosaur zelené

Cerda Slnečné okuliare Hodný Dinosaurus Slnečné okuliare Hodný Dinosaurus. Moderné slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v zelenom prevedení s obrázkami na nožičkách. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Bez obalu. Rozteč: 12,5 cm, dĺžka nožičky 11 cm.

Star Wars Darth Vader

CERDA Šiltovka Star Wars Darth Vader veľ. 52 Šiltovka Star Wars. Čierna šiltovka s oranžovým lemom s motívom Hviezdne Vojny, šiltovka s nádherným potlačou Darth Vader a logom na šilte. Šiltovka má klasický tvar šiltu a saténový predný diel s obrázkom. Regulácia obvodu hlavy na suchý zips. Možno prať na ručné pranie v práčke. Materiál: 65% bavlna, 35% polyester. Dostupné veľkosti: 52.

Star Wars R2-D2

EUROSWAN Slnečné okuliare Star Wars R2-D2 Detské slnečné okuliare Star Wars. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči Materiál: Plast Rozmer: Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 let. Rozteč 12 cm, dĺžka nožičky 12,5 cm.  

Cerda Avengers červené

Cerda Slnečné okuliare Avengers Slnečné okuliare Avengers Captain America. Moderné slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v červeno šedom prevedení s obrázkami Capitana Amerika. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Bez obalu. Rozteč 12 cm, dĺžka nožička 11,5 cm.

Slnečné okuliare

Štýlové okuliare - Najväčší výber, najlacnejšie u nás! DarcekLand.sk

Deathwish red/gold

slnečné okuliare Deathwish red/gold velikosti v kategorii Doplnky | slnečné okuliare na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny.

Chicco uni Fluo Green

Oči bábätiek potrebujú špeciálnu ochranu, pretože ich očká sú oveľa jemnejšie ako u dospelých. 

Chicco Little Mouse

Oči bábätiek potrebujú špeciálnu ochranu, pretože ich očká sú oveľa jemnejšie ako u dospelých. Hľadáte okuliare alebo rámy, ktoré sa najviac hodia na váš typ tváre? Tak čítajte: