Škrabky na jazyk

Curaprox CTC 202 1 ks

Dvojčepeľová škrabka pre rýchle a efektívne odstránenie povlaku z povrchu jazyka. Zaoblené konce škrabky Curaprox CTC 202 minimalizujú dáviaci účinok bežných škrabiek. Starostlivosť o jazyk tvorí súčasť dobrej ústnej hygieny. Baktérie, ktoré spôsobujú zápach z úst sa nenachádzajú len v medzizubných priestoroch, ale tiež na povrchu jazyka. Dvojčepeľová škabka na jazyk Curaprox CTC 202 je určená na denné použitie.

Curaprox CTC 201 1 ks

Jednočepeľová škrabka pre rýchle a efektívne odstránenie povlaku z povrchu jazyka. Zaoblené konce škrabky Curaprox CTC 201 minimalizujú dáviaci účinok bežných škrabiek. Starostlivosť o jazyk tvorí súčasť dobrej ústnej hygieny. Baktérie, ktoré spôsobujú zápach z úst sa nenachádzajú len v medzizubných priestoroch, ale tiež na povrchu jazyka. Preto sa odporúča používať škrabku na jazyk, aby ste tieto nechcené baktérie účinne odstránili. Jednočepeľová škrabka na jazyk Curaprox CTC 201 je určená na denné použitie.

Miradent Čistič jazyka Tong-Clin De Luxe Modrý

Nástroj odstraňující bakterie z povrchu jazyka, které způsobují nepříjemný zápach z úst. Nepříjemný zápach z úst má v 90procentech svůj původ v ústní dutině a to v bakteriálním povlaku jazyka. Studie poukazují na skutečnost, že bakteriální povlak narušuje křehkou bakteriální rovnováhu v ústní dutině, zvyšuje tvorbu plaku a v některých případech může ovlivnit chuťové buňky. Odstraňovat povlak jazyka standardním kartáčkem na zuby není hygienické a ani pohodlné!

Mattes Trading škrabka na jazyk

AKO POUŽÍVAŤ Najprv vyčistite stred jazyka za použitia vonkajšieho okraja škrabky na jazyk. Aby bolo dosiahnuté dôkladného vyčistenia, vyplazí jazyk a škrabkou sa zamerajte na najvzdialenejšie miesto - koreň jazyka. Potom ju jemne stiahnite smerom ku špičke jazyka. Postup niekoľkokrát opakujte. Po použití škrabku starostlivo opláchnite. BALENIE 1 ks UPOZORNENIE Škrabku na jazyk používajte pred čistením zubov. Z hygienických dôvodov škrabku každé tri mesiace vymeňte za novú. ĎALŠIE OZNÁMENIE V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie dentálne pomôcky a ďalšie prípravky ústnej hygyieny .

TePe Tongue Cleaner škrabka na jazyk

Škrabka na jazyk TePe Tongue Cleaner pomáha odstrániť baktérie usadené na jazyku, ktoré okrem iného spôsobujú zlý dych, a zlepšuje tak celkové zdravie ústnej dutiny. TePe Tongue Cleaner disponuje tromi jemne zdvihnutými čistiacimi časťami pre trojitý efekt pri šetrnom čistení i zadných častí úst. Na odstránenie povlaku a baktérií stačí jazyk raz prejsť škrabkou tam a späť. Vyhovoval by Vám iný tvar škrabky na jazyk? Pozrite si aj zvyšok našej ponuky, určite si vyberiete. Vlastnosti škrabky na jazyk TePe Tongue Cleaner: Perfektne kopíruje povrch jazyka Vďaka špeciálnemu tvaru redukuje dáviaci reflex Odstraňuje škodlivé baktérie Vyrobená z polypropylénu šetrného k životnému prostrediu Umývateľná v umývačke

Meridol Halitosis škrabka na jazyk a zuby

Škrabka na jazyk Meridol Halitosis slúži k mechanickému čisteniu jazyka v rámci každodennej ústnej hygieny. Vlastnosti škrabky na jazyk Meridol Halitosis: Efektívne odstraňuje bakteriálny povlak spôsobujúci zlý dych Ergonomický dizajn pre väčší komfort pri používaní Vyvinutá v spolupráci s odborníkmi na ústnu hygienu Vhodné použitie v kombinácii s Meridol Halitosis gél na zuby a jazyk. Kombinujte 2 kroky čistenia jazyka - rozotrite meridol HALITOSIS gél na zuby a jazyk po celej ploche jazyka a odstráňte bakteriálny povlak z jazyka.

G.U.M Dual Action škrabka na jazyk

GUM Halitosis je plastová kombinácia kefky a škrabky pre perfektnú očistu jazyka. S lamelami, veľmi jemná a pritom účinná. Vlastnosti škrabky na jazyk GUM Halitosis: Dvojradová kefka na jednej strane šetrne odstráni povlak z povrchu jazyka Dvojradová profilovaná škrabka s lamelami všetko jemne a pritom účinne dočistí Pracovná časť je dokonale prispôsobená jazyku, nedráždi a nevyvoláva dávivý reflex K dostaniu je viac typov škrabiek na jazyk, preto sa pozrite aj na zvyšok našej ponuky.

Curaprox CTC 203 2 ks

Starostlivosť o jazyk tvorí súčasť dobrej ústnej hygieny. Baktérie, ktoré spôsobujú zápach z úst sa nenachádzajú len v medzizubných priestoroch, ale tiež na povrchu chrbáta jazyka. CURAPROX CTC 203 “duo” s jednoduchou a dvojitou čepielkou je dokonale tvarovaný pre individuálne potreby. Zaoblenie konca škrabky veľmi minimalizuje dusivý účinok bežných škrabiek. CURAPROX CTC 203 Škrabka na jazyk Pre dennú starostlivosť o jazyk, pre odstránenie baktérií z fizúr na chrbte jazyka. S dvoma rozdielnymi škrabkami. Jednoduchá čepielka: pre denné použitie Dvojitá čepielka: Pre úplné a hlboké vyčistenie.

Curaprox CTC 203 1 ks

Cenovo výhodné balenie obsahuje jednočepeľovú  Curaprox CTC 201 a dvojčepeľovú  Curaprox CTC 202 škrabku na jazyk, ktoré efektívne odstraňujú baktérie spôsobujúce zápach z úst. Jednočepeľová škrabka na jazyk Curaprox CTC 201 je určená na denné použitie Dvojčepeľová škrabka na jazyk Curaprox CTC 202 slúži k úplnému, hĺbkovému čisteniu Starostlivosť o jazyk tvorí súčasť kvalitnej ústnej hygieny. Baktérie, ktoré spôsobujú zápach z úst sa nenachádzajú len v medzizubných priestoroch, ale predovšetkým na povrchu jazyka. Preto sa odporúča pravidelne používať škrabku na jazyk, s ktorou tieto baktérie účinne odstránite.