Euroswan batoh Minnie bodky 41x38x20 cm

Euroswan Školský batoh Minnie bodky 41 cm

Školský batoh Minnie bodky má spevnený chrbát a dno, 2 hlavné vrecká a 2 sieťované vrecká na gumu po stranách.

Vnútorné vrecká je možné stahnout šnúrkami a sú kryté chlopňou. Na prednej strane je ešte jedno vrecko na zips.

Chlopňa sa zatváraná na 2 pracky. Školský batoh Minnie bodky má tiež uško na zavesenie a polstrované nastaviteľné popruhy.

V prípade potreby sa dá hĺbka batohu zväčšiť o 5 cm pomocou otvorenia zipsov po stranách batohu.

Batoh je neobvykle ľahký, váži len 0,5 kg ROZMERY: výška 41cm, šírka 38cm, hĺbka 20 (+5) cm, šírka popruhov 6,5 cm, nosnosť 5kg

SunCe Anatomický školský batoh ABB set Disney Frozen S3100FR 41 5x39x25 cm

Jedinečný školský batoh, najľahší svojho druhu na trhu. veľmi nízka hmotnosť - 0,9 kg jedinečný patentovaný systém anatomicky tvarovaných chrbta odolné pevné dno polstrované, nastaviteľné ramenné popruhy vhodný od prvej triedy Chrbát batohu je vystužený a ortopedicky tvarovaný. Vďaka nášmu patentovanému systému kopíruje tvar detskej chrbtice. Takto vystužená a tvarovaná zadná časť z polyetylénu umožňuje rovnomerné rozloženie záťaže na celú plochu chrbta dieťaťa. Odvetrávacie kanáliky proti prepoteniu. Ramenné, polstrované popruhy sú široké 6cm, čo zabraňuje zarezávaniu popruhov do ramien dieťaťa. Popruhy naviac kopírujú tvar krku a ramien, čím pomáhajú zmenšiť tlak na telo a udržujú správne rozloženie váhy. Dno batohu je vyrobené z veľmi odolného plastu, ktorý zabraňuje poškodeniu a zašpineniu spodnej časti batohu a jeho rohov a tým predlžuje životnosť celého batohu. Vďaka pevnému dnu batoh drží svoj tvar a po otvorení stojí. Celý batoh je vyrobený z veľmi kvalitných, odolných a nepremokavých materiálov. Vnútorný priestor je rozdelený do 2 veľkých a 2 menších vreciek. Prvé veľké vrecko je priestranné a bez problémov tu uložíte veľké učebnice a dosky A4, druhé vrecko je vhodné na učebnice A5 a zošity A5. Menšie vrecká pojmú desiatu a drobnosti. Všetky vrecká sú so zapínaním na zips a sú prekryté chlopňou na suchý zips, ktorá zabraňuje zatekaniu vody pri daždi. Na bokoch sú dve vrecká na gumu vhodné na fľašu na pitie. Uško na zavesenie je pogumované pre ľahšie nosenie v ruke. Na zadnej strane batohu, alebo chlopni sú miesta, kde je možné vložiť kontaktné informácie. Reflexné materiály sú umiestnené okolo vreciek a na ramenných popruhoch, ďalej sú k batohu pridané 3ks reflexných samolepiek, ktoré sa majú nalepiť na dno na každú viditeľnú stranu. Batoh je vhodný od prvej triedy základnej školy. Praktická taška na prezúvky, telocvik a alebo voľný čas. Taška má jednu veľkú kapsu a malú na suchý zips. Taška sa sťahuje pomocou šnúrok, ktoré vedú cez celú zadnú časť a dá sa nosiť na chrbte alebo na ramene. Prázdny peračník s chlopňou na 31 písacích potrieb a miestom na rozvrh.

Taška na telocvik a prezuvky Princezné a maznáčikovia 41 cm (detský sáčok na prezúvky)

EUROSWAN Taška na telocvik a prezuvky Princezné a maznáčikovia 41 cm Textilné nepremokavý sáčok na prezúvky s obrázkom známych princezien a ich miláčikov je vhodný do školy i za športom. Popruhy na ramená, alebo pre prichytenie na školskú tašku, zatiahnu sáčok a ochráni jeho vnútorný obsah. Šnúrky majú plastové zarážedla, proti roztvorenie šnúrky. Materiálom tašky na telocvik a prezuvky je 100% polyester, rozmery: 30 x 41 cm.

Taška na telocvik a prezuvky Ľadové Kráľovstvo Olaf 41 cm (detský sáčok na prezúvky Frozen)

EUROSWAN Taška na telocvik a prezuvky Ľadové Kráľovstvo Olaf 41 cm Textilný nepremokavý sáčok na prezúvky Ľadové Kráľovstvo Olaf s obrázkom snehuliaka z obľúbenej rozprávky je vhodný do školy aj za športom. Popruhy na ramená, alebo pre prichytenie na školskú tašku, zatiahnu sáčok a ochráni jeho vnútorný obsah. Šnúrky majú plastové zarážedla, proti roztvorenie šnúrky. Materiálom tašky na telocvik a prezuvky Frozen je 100% polyester, rozmery: 30 x 41 cm

Taška na telocvik a prezúvky Spiderman blue 40 cm (detský sáčok na prezúvky)

JOUMMA Taška na telocvik a prezúvky Spiderman blue 40 cm V taške na telocvik a prezúvky Spiderman blue si deti môžu nosiť topánky na telocvik aj za záujmovým športom. Taška na telocvik a prezúvky Spiderman blue na skatu 40 cm je ľahučká, ale pevná. Rozmery tašky na telocvik a prezúvky Spiderman blue sú s.30 x v.40 cm. Taška sa sťahuje a nosí pomocou šnúrok.

Taška na telocvik a prezúvky Mickey na skatu 40 cm (detský sáčok na prezúvky)

JOUMMA Taška na telocvik a prezúvky Mickey na skatu 40 cm V taške na telocvik a prezúvky Mickey si deti môžu nosiť topánky na telocvik aj za záujmovým športom. Taška na telocvik a prezúvky Mickey na skatu 40 cm je ľahučká, ale pevná. Rozmery tašky na telocvik a prezúvky Mickey na skatu sú s.30 x v.40 cm. Taška sa sťahuje a nosí pomocou šnúrok.

Sáčok na cvičky Ľadové Kráľovstvo Sestry 29 cm (detský sáčok na prezúvky Frozen)

JOUMMA Sáčok na cvičky Ľadové Kráľovstvo Sestry 29 cm Vrecko na prezúvky Ľadové Kráľovstvo Sestry 29 cm pre deti do škôlky, školy aj za športom. Vrecko na prezúvky Frozen 29 cm je ľahučký, ale pevný. Rozmery vrecka na prezúvky Olaf s.25 x v.29 cm. Vrecko na prezúvky Ľadové Kráľovstvo Sestry 29 cm sa sťahuje pomocou šnúrok.

Taštička Playboy Black and Raspberry (Peračník s ozdobným príveskom)

Krásny luxusný peračník Playboy Black and Raspberry, s ozdobným príveskom, maľovaný farebná potlač, peračník Playboy Black and Raspberry má zapínanie na zips. Peračník Playboy Black and Raspberry má prídavnú kapsu rozpínacie na zips do ktorej sa môžu dať napríklad drobné.Každý výrobok Playboy je opatrený hologramom pravosti.

Taška na telocvik a prezúvky Spiderman 40 cm (detský sáčok na prezúvky Spiderman)

JOUMMA Taška na telocvik a prezúvky Spiderman 40 cm Taška na telocvik a prezúvky Spiderman bodky 40 cm pre deti do školy aj za športom. Taška na telocvik a prezúvky Spiderman 40 cm je ľahučká, ale pevná. Rozmery tašky na telocvik a prezúvky Spiderman sú s.30 x v.40 cm. Taška na telocvik a prezuvky Spiderman sa sťahuje a nosí pomocou šnúrok.

Taška na telocvik a prezúvky Mickey a Minnie bodky 40 cm (detský sáčok na prezúvky Mickey)

JOUMMA Taška na telocvik a prezúvky Mickey a Minnie bodky 40 cm Taška na telocvik a prezúvky Mickey a Minnie bodky 40 cm pre deti do školy aj za športom. Taška na telocvik a prezúvky Mickey a Minnie bodky 40 cm je ľahučká, ale pevná. Rozmery tašky na telocvik a prezúvky Mickey a Minnie bodky sú s.30 x v.40 cm. Taška na telocvik a prezúvky Mickey a Minnie bodky sa sťahuje a nosí pomocou šnúrok.

Van Es Home Taštička Playboy Urban King 32x34x9 cm

Taštička Playboy Urban King
Značková taška cez rameno pre náročnych. Taška Playboy Urban King v rozměru 32x34x9 cm. Výrobca Van Es Home. Každý výrobok Playboy je opatrený hologramom pravosti.

Malý termo batoh Korytnačky Ninja

Malý termobatôžtek Korytnačky Ninja, ktorý má zosilnené steny a tým pomáha ochrániť desiatu alebo pitie pred slnkom alebo mrazom .Batôžtek má jednu veľkú a jednu malú kapsu. Ramenné popruhy sú polstrované a dĺžkovo nastaviteľné., Nastaviteľné popruhy, pútko na zavesenie, vhodný pre predškolské deti, výška 27cm, šírka 25cm, hĺbka 12cmV živote dieťaťa príde ten čierny deň, kedy musí začať chodiť do školy. Bezstarostný život plný hier a zábavy sa pomaly začína meniť. Ešte si síce pár rokov bude užívať, no čoraz viac mu budú pribúdať ďalšie a ďalšie povinnosti. Ak rodičia venujú svojim ratolestiam potrebný čas a energiu, tak tento prechod do školského sveta nemusí byť ničím hrozným, práve naopak. Prvé učebné pomôcky sú nevyhnutné a malí školáci si na ne veľmi potrpia. Na začiatok je určite vhodné voliť cvičebnice, ktoré budú hravé, no zároveň poučné. Deti si tak ani nebudú uvedomovať, že sa vlastne musia učiť. Postupom času tak prechod na šlabikáre a čítanky bude oveľa plynulejší. Čo by to bolo za prváčika, keby nemal plný peračník. Pero, ceruzka, guma musia byť vždy po ruke. Typická vec, ktorá odlišuje školákov od ostatných detí, je nepochybne školská taška. Dnešné školské batohy majú ergonomické tvary, aby deti príliš netrpeli pod váhou vedomostí, ale aj tvary či farebné kombinácie od výmyslu sveta. Aby sa malým žiakom nekrčili písanky, tak im kúpte box na zošity. Tak budú mať všetko v taške organizované a zostane im aj viac miesta na desiatu. Samozrejmosťou je aj vhodné obutie na prezutie, ku ktorému patrí aj vrecko na prezuvky. Lenže to stále nie je všetko. Predmety ako fyzika, prírodoveda či nenávidená matematika si budú vyžadovať aj príručky či cvičiace zošity. V prípade geografie alebo pri poznávaní dejín sa hodí aj glóbus. Aby sa vám deti vo svete nestratili, tak určite podnecujte aj cudzie jazyky. Slovenčina je síce ľubozvučný jazyk, no kto dnes neovláda minimálne dva svetové jazyky, akoby ani neštudoval.