Sety drezu a batérie

Set Franke N34 ETN 614 N ETHOS 3 1/2" + FP 0035

Široká ponuka setov nerezových drezov rôznych veľkostí, v hladkom prevedení aj v tkanej štruktúre s chrómovými batériami a u niektorých setov aj s dávkovačomsaponátu.
SET N34 (ETN 614 N 3 ½“ETHOS + FP 0035)
Set obsahuje drez ETN 614 N 3 ½“ETHOS a batériu FP 0035
Drez ETN 614 N 3 ½“ETHOS
spodná skrinka od 500 mm
po úprave skr. pre prepad aj od 450 mm
rozmery: 780 × 435 mm
drez: 360 × 335 × 145 mm
sitkový ventil
možnosť objednať otvor pre batériu
Batéria FP

Set Franke T14 SID 611 + Samoa

Franke SET T14 tectonitový drez SID 611-78 kávová + drezová batéria Samoa Drez Sirius SID 611-78: Rozmery: 780 x 500 mm Rozmer drezu: 350 x 400 x 200 mm Spodná skrinka: 500 mm Výrez: 760 x 480 mm Ventil: 3 1/2 "otočný sitkový (s excentrom) Farebné prevedenie: kávová - Drez je dodávaný s kompletným príslušenstvom vrátane sifónu pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku riadu Batérie Samoa: Prevedenie: chróm Typ: tlaková, páková zmiešavacia, otočná 360 ° Ľahký, pevný, odolný a flexibilný. To je Tectonite ®, materiál pre novú generáciu drezov.   Tectonite ® je vyrobený zo syntetického materiálu, tzv SMC (Sheet Molding Compound), doposiaľ používaného predovšetkým v automobilovom priemysle pre výrobu komponentov, podliehajúcich ťažkému opotrebeniu.   Špeciálny povrch s prímesou sklených vlákien zaisťuje jeho odolnosť a pevnosť pri použití v kuchyni. Je 100% recyklovateľný. Odolá krátkodobej vysokej teplote (až 300 ° C), usadzovaniu nečistôt, poškriabaniu, chemikáliám a kyselinám obsiahnutých v potravinách av čistiacich prostriedkoch používaných v kuchyni.   Jeho ľahkosť a odolnosť proti nárazu umožňuje ľahšiu manipuláciu a montáž. Franke Spoločnosť Franke s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a je jedným z významných výrobcov drezov, kuchynských batérií, sorterov av posledných rokoch aj odsávačov par.Franke je popredným svetovým výrobcom drezov, vyhláseným svojou kvalitou, nezameniteľným zmyslom pre dizajn, použitím materiálov a technológií výroby. Viac ako 70-ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálu a výroby, kvalita a funkčnosť výrobkov s ohľadom na ergonómiu, optimálne využitie aj ekológii a tiež rad významných ocenení za dizajn .... to je Franke.Nechte sa inšpirovať výrobky značky Franke a zariaďte si svoju kuchyňu bez kompromisov.

Set Franke T15 SID 611 + Samoa

Franke SET T15 tectonitový drez SID 611 biela + drezová batéria Samoa Drez Sirius SID 611: Rozmery: 1000 x 510 mm Rozmer drezu: 450 x 410 x 200 mm Spodná skrinka: 600 mm Výrez: 980 mmx490 mm Ventil: 3 1/2 "otočný sitkový (s excentrom) Farebné prevedenie: biela - Drez je dodávaný s kompletným príslušenstvom vrátane sifónu pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku riadu Batérie Samoa: Prevedenie: chróm Typ: tlaková, páková zmiešavacia, otočná 360 ° Ľahký, pevný, odolný a flexibilný. To je Tectonite ®, materiál pre novú generáciu drezov.   Tectonite ® je vyrobený zo syntetického materiálu, tzv SMC (Sheet Molding Compound), doposiaľ používaného predovšetkým v automobilovom priemysle pre výrobu komponentov, podliehajúcich ťažkému opotrebeniu.   Špeciálny povrch s prímesou sklených vlákien zaisťuje jeho odolnosť a pevnosť pri použití v kuchyni. Je 100% recyklovateľný. Odolá krátkodobej vysokej teplote (až 300 ° C), usadzovaniu nečistôt, poškriabaniu, chemikáliám a kyselinám obsiahnutých v potravinách av čistiacich prostriedkoch používaných v kuchyni.   Jeho ľahkosť a odolnosť proti nárazu umožňuje ľahšiu manipuláciu a montáž. Franke Spoločnosť Franke s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a je jedným z významných výrobcov drezov, kuchynských batérií, sorterov av posledných rokoch aj odsávačov par.Franke je popredným svetovým výrobcom drezov, vyhláseným svojou kvalitou, nezameniteľným zmyslom pre dizajn, použitím materiálov a technológií výroby. Viac ako 70-ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálu a výroby, kvalita a funkčnosť výrobkov s ohľadom na ergonómiu, optimálne využitie aj ekológii a tiež rad významných ocenení za dizajn .... to je Franke.Nechte sa inšpirovať výrobky značky Franke a zariaďte si svoju kuchyňu bez kompromisov.