Šatníkové skrine

Drewex Malý medvedík a motýlik

  • @page { margin: 2cm }
  • p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120% }

Dôležité upozornenie!

Z dôvodu vyššej hmotnosti produktu (nad 15kg) je k cene dopravy príplatok +2,90€

POZOR! doplatok za dopravu Vám bude prirátaný dodatočne

V spodnej časti je objemný šuplík.

Rozmery: cca 160x83x48 cm.

Váha 65kg

Drewex Žirafa

  • @page { margin: 2cm }
  • p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120% }

Dôležité upozornenie!

Z dôvodu vyššej hmotnosti produktu (nad 15kg) je k cene dopravy príplatok +2,90€

POZOR! doplatok za dopravu Vám bude prirátaný dodatočne

V spodnej časti je objemný šuplík.

Rozmery: cca 160x83x48 cm.

Váha 65kg

Šatná skriňa BRW CAPS

Popis: Dvojdverová šatníková skriňa Caps s dvomi zásuvkami. Vo vnútri sa nachádza tyč na vešanie. Sektorový nábytok Caps je vhodný do detskej izby, možnosť výberu farby dekoratívnej lišty umožňuje vytvoriť izbu pre dievča i chlapca.  Na výber sú dve dekoratívne lišty vo farbe:  ružová a modrá. Pozostáva zo 16 prvkov vo farbe dub belluno. 

šatná skriňa BRW Elpasso

Popis: Štvordverová šatníková skriňa Elpasso. Horná dvojdverová časť skrine obsahuje tyč na zavesenie šiat. Dolná dvojdverová časť bez políc je skvelým úložným priestorom.   Sektorový nábytok Elpasso: Vďaka nábytku ELPASSO poľahky zariadite útulné a praktické bývanie. 18 rôznych prvkov je možné ľubovoľne kombinovať a tak vytvoriť jedinečnú obývaciu izbu alebo spálňu podľa Vašich potrieb. Zvlášť pozoruhodné sú originálne úchyty, ktoré sa perfektne hodia do moderného interiéru. Svojím tvarom sú aj praktické

Šatná skriňa BRW Bolden

Popis: Dvojdverová šatníková skriňa Bolden s jednou zásuvkou. Vo vnútri sa nachádza jedna polica a tyč na vešanie. Sektorový nábytok Bolden: Bolden je určený milovníkom tradičného designu. Nadčasový vzhľad  tvorí originálne tvarovaná lišta, bohato zdobené úchyty v zlatej farbe dodávajú lesk a eleganciu. Jemné mliečne sklo vhodne doplňuje intenzívnu farbu višňa primavera, v ktorej sú ponúkané všetky elementy.

šatná skriňa BRW INDIANA

Skladom vo farbe dub sutter V prostredí divokého západu. Zaujímavý tvar úchytiek a ušiek. Prvky sú dostupné v dvoch farbách: dub sutter a borovica canyon. 

Šatná skriňa BRW Kent

Zostava od firmy BRW KENT bola vytvorená pre milovníkov klasických interiérov. Nadčasový elegantný nábytok s vyrezávanými podstavcami a ozdobnými rímsami je doplnený zdobenými kovovými úchytkami. Farebné prevedenie a množstvo prvkov umožní vytvoriť priestor plný harmónie s nádychom čias dávno minulých.

Sektorový nábytok KENT ESZF4d2s skriňa

  • skriňa so zrkadlovými dverami v strede ( šatníková časť ) a dvoma zásuvkami
  • s plnými dverami po stranách ( policová časť )
  • nadčasový dizajn
  • kovové vodiace lišty na zásuvkách
  • kovové úchytky

Farebné prevedenie: - gaštan

Materiál: korpus - DTD fóliovaná dvere - MDF

Dodávané v demonte

BRW šatná skriňa Natalia SZF 100

Systém Natalia je elegantná kolekcia, ktorá sa vyznačuje veľmi jemnými krivkami. Elegantný, útulný a bezpečný nábytok pre vašu domácnosť. Hlboké priečelie, výrazné farby a ozdobné kovové úchytky budujú luxusný pocit do každého interiéru. Klasický nábytok s týmito vlastnosťami dokonale ladí do obývacej izby, jedálne, kancelárie a spálne.   

Vlastnosti: 1 zásuvka, kovové valčekové vedenie  2 dvierka, nastaviteľné pánty kovové ozdobné úchytky masívne drevené nohy  

Poznámka: Výrobok dodávame v demontovanom stave. Balík obsahuje všetky potrebné veci k zmontovaniu výrobku.

Šatná skriňa BRW Bawaria

Popis: Dvojdverová policová skriňa Bawaria s jednou zásuvkou. Obsahuje štyri police. Sektorový nábytok Bawaria: Dekoračné prvky – hlboké výrezy v masívnych dvierkach, patinovaná mosadz úchytiek, ozdobné sklo vo vitrínach , oblé tvary vrchných dosiek, ríms, soklov a nožičiek – tvoria klasický charakter nábytku, ktorý plní tradičnú funkciu. Prvky vo farebnom prevedení„orech taliansky“ (dvierka) a gaštan(korpus).

BRW šatná skriňa BAWARIA DSZF 2D1S

Popis: Dvojdverová šatníková skriňa Bawaria. Vo vnútri sa nachádza tyč na vešanie. Sektorový nábytok Bawaria: Dekoračné prvky – hlboké výrezy v masívnych dvierkach, patinovaná mosadz úchytiek, ozdobné sklo vo vitrínach , oblé tvary vrchných dosiek, ríms, soklov a nožičiek – tvoria klasický charakter nábytku, ktorý plní tradičnú funkciu. Prvky vo farebnom prevedení„orech taliansky“ (dvierka) a gaštan(korpus).

šatná skriňa Tempo Kondela TARON

Šatníkový organizér, TARON, látka/kov, čiernypraktický šatníkový organizér TARON so závesom a s vnútorným vybavenímPraktický organizér vhodný pre jednuduché usporiadanie vášho šatníkaMateriál: látka + kovFarebné prevedenie: čiernaRozmery:(ŠxVxH): 133x175x45 cmMaximálna nosnosť poličiek: 10 kgHmotnosť: 4,7 kg

šatná skriňa Tempo Kondela METIN

Šatníkový organizér, METIN, látka/kov, hnedýpraktický šatníkový organizér METIN so závesom a s vnútorným vybavenímPraktický organizér vhodný pre jednuduché usporiadanie vášho šatníkaMateriál: látka + kovFarebné prevedenie: hnedáRozmery:(ŠxVxH): 150x175x45 cmMaximálna nosnosť poličiek 10 kgHmotnosť: 4,8 kg