zebco šiltovka

šiltovka zebco Atraktívna šiltovka s logom ZEBCO, v perfektnom zaujímavom modro-zeleno-bielom dizajne. Prinášame Vám modernú čiapku nielen pre rybárov od ZEBCO rybárske potreby, v modernom dizajne a modrozelenej farbe a logom ZEBCO. Jedna veľkosť.

black Cat Šiltovka Cat

Kvalitná, čierna šiltovka s potlačou Black Cat.

Materiál bavlna.

Rybárska šiltovka Browning Tartan

Rybárska šiltovka Browning Tartan Rybárska bavlnená šiltovka moderného dizajnu, veľmi vhodná v teplých letných dňoch, kedy cháni pred slnkom. Vzdušná, nadstaviteľná.

Rybárska šiltovka Browning Baseball

Rybárska šiltovka Browning Baseball Rybárska bavlnená šiltovka moderného dizajnu, veľmi vhodná v teplých letných dňoch, kedy cháni pred slnkom. Vzdušná, nadstaviteľná.

black Cat Rapper Cap Rhino

šiltovka Black Cat Rapper Cap, Rhino Štýlová šiltovka typu Rapper určená hlavne pre mladých, s logom Black Cat. Materiál 98 percent bavlna a 2 percentá elastan, vďaka čomu sa hlava nepotí a je dostatočne vzdušná.

Neoprénové podkolienky Albastar

Neoprénové podkolienky Albastar S   nepremokavé, hrejivé za mokra ochrana pred nepriaznivým počasím        

Rukavice Black Cat catfish

Rukavice Black Cat catfish Perfektné rukavice s logom Black Cat pre vylovenie rýb, ktoré chránia pred poškodením rúk. Sú potiahnuté špeciálnym materiálom, čo znemožňuje vyšmyknutie ryby. Dodávajú sa v páre.

URUS 3 GEOFFAnderson nohavice zeleno šedé S

Športové rybárske nohavice Urus3 ™ sú nepremokavé, membránové značkové nohavice vhodné na celoročné používanie, odolné proti vetru, prepúšťajúce paru smerom von.Ideálne využitie pre Rybolov, outdoor, pracovné oblečenie, rybárske oblečenie, oblečenie

Hrejivá vložka, hrejivý vankúš na 500 použití

Vankúš je určený na zohrievanie rúk a nôh v zimných a chladných obdobiach počas rybolovu. Jednoduché použitie a veľký efekt je dôvod prečo čoraz častejšie používajú tieto hrejivé vložky.

Termo ponožky SPORTSTrek Sensitive

Rybárske, poľovnícke prípadne turistické outdoor funkčné ponožky. Rýchloschnúce s odvádzaním potu čo zabraňuje prepoteniu nohy a vzniku pluzgierou aj pri náročných aktivitách.