Rybárské obaly a batohy

Púzdro na nádväzce browning,Round Rig Wallets,22 cm

Púzdro na nádväzce browning,Round Rig Wallets,22 cm Púzdro na nadväzce okrúhleho tvaru. Ideálne tiež na uloženie rozťažných gúm používaných v deličkách. Pevné kordúrové púzdro so zipsom.

Púzdro Black Magic Accesory/Reel Bag, 26x17x10cm

Púzdro Black Magic Accesory/Reel Bag, 26x17x10cm Univerzálne vrecko na zips na niekoľko možností využitia. Vyberateľné vnútorné priehradky môžu byť prispôsobené na rôzne účely. Púzdro je dosť veľké na 2 navijáky, alebo 1 naviják plus niekoľko náhradných cievok.

Púzdro browning feeder tip bag,dĺžka 74 cm

Púzdro browning feeder tip bag,dĺžka 74 cm Praktická prepravná taška na feedrové špičky. Je z pevného materiálu pre optimálnu ochranu krehkých špičiek, so zapínaním na zips.

Púzdro Black Magic Compact Net Carrier, 55x47x10cm

Púzdro Black Magic Compact Net Carrier, 55x47x10cm Kompaktné púzdro s jedným hlavným priestorom na zips, samostatným predným vreckom s prackou pre podberáky a podobné príslušenstvo.

Taška zebco Jumbo-Carryall, 60x41x32cm

Taška zebco Jumbo-Carryall, 60x41x32cm Praktická veľkoobjemová potiahnutá taška s extra silným popruhom. Veľmi vhodná na prepravu oblečenia, obuvy, sieťok a iných nerozmerných vecí. Nechýbajú ani madlá pre nosenie v ruke. Materiál 600 D Nylon. Jumbo bag - extra veľká taška z lakovaného nylonu s extra silným transportným popruhom. Vhodné na prenos gumákov, kombinézy a ďalšieho príslušenstva. Rozmer 60x41x32cm.

Púzdro Black Magic Multi Net Carrier, 55x47x19cm

Púzdro Black Magic Multi Net Carrier, 55x47x19cm Prenosná taška vyrobená z odolného materiálu, odolná proti opotrebeniu, pogumovaná podlaha. 2 veľké hlavné priehradky na zips pre niekoľko sieťok, samostatné predné vrecko s prackou pre podberáky a podobne.

Púzdro Black Magic Compact Carryall, 40x50x20cm

Púzdro Black Magic Compact Carryall, 40x50x20cm S rovnakými vlastnosťami ako stredné vrecko na príslušenstvo, ale s 25 percent menej dimenzovanou hlavnou priehradkou, veľmi kompaktná taška s vysokým komfortom nosenia. Ideálne pre tých, ktorý na ryby so sebou nechcú nosiť kopec zbytočností!

Taška Black Cat waterproof

Taška Black Cat waterproof Špeciálna skladacia taška pre ochranu dôležitých vecí pred vodou, ako fotoaparát, oblečenie a podobne.

Taška zebco s krabičkami 36x26x26cm

Taška zebco s krabičkami 36x26x26cm Taška cez rameno s dvomi bočnými vreckami, v hlavnom priečinku 3 plastové boxy, kde každá drobnosť nájde svoje miesto. Skvelá najmä pre prívlačiarov, feedristov, plavačkárov. Materiál 600 D Nylon. Lure Bag - taška na nástrahy. Taška opatrená popruho pre pohodlný transport, obsahujúca tri krabice na nástrahy a do predného vrecka môžte umiestniť ďalšie nástrahy na lov, tak aby nič nechýbalo. Rozmery 36x26x26cm.

Taška Xitan Ultra Cool Bait Bag, 30x38x26cm

Taška Xitan Ultra Cool Bait Bag, 30x38x26cm Nevyhnutná taška pre každého, kto chce mať čerstvé návnady v každej poveternostnej situácii. Vhodné aj pre stravu rybára. Lemované fóliou, čo zabezpečuje dokonalú izoláciu. Pojme až 6 položiak v litrových boxoch a vrchný samostatný box.

Taška Xitan Medium Match Carryall, 45x25x55cm

Taška Xitan Medium Match Carryall, 45x25x55cm Priemerná veľkosť s hlbokými prednými vreckami, napr. na bočné poličky alebo viac sieťok a dve našité vrecká. Samozrejmosťou je rukoväť a nadstaviteľný popruh cez rameno.

Pstruhová taška Quantum Specialist

Pstruhová taška Quantum Specialist Taška navrhnutá špeciálne pre potreby bežného lovca pstruhov. V samostatných priehradkách máte všetku potrebnú bižutériu vždy po ruke, či už ide o cestá, sbirolina, rotačky,... Taška má kvalitné zipsy, bočné vrecká, samostatné umelé boxy. Quantum Specialist prnáša rybárske tašky na lov pstruha. Do tejto tašky schováte všetky svoje nástrahy, sbíra, pasty a zostane Vám miesto pre Váš úlovok. Taška na príslušenstvo s rozmerom