Rybárske krabičky a boxy

Zebco Krabica Vario Plastic Bait S 20x13,5x4cm

Uzatvárateľná plastová krabička pre prehľadné uloženie všetkých potrebných súčastí našej výbavy. Priečinky sa dajú ľubovoľne nadstaviť. Rozmer 20x13,5x4cm.

Zebco Krabica Magnetic 14,5x11,5x2cm

Praktická plastová krabička na uloženie háčikov. Má 44 komôr, magnetické dno, vďaka čomu háčiky nevypadnú. S magnetickou tyčinkou pre pohodlné vyberanie. Krabička je obojstranná, rozmer 14,5x11,5x2cm.

Púzdro na nástrahy Xitan Groundbaot Bowl, priemer 20cm

Púzdro na nástrahy Xitan Groundbaot Bowl, priemer 20cm Malé, šikovné púzdro na skladovanie nástrah. Priemer 20 cm vhodný na ich menšie množstvo. Jednoduché a skladné, s prackami na nosenie.

Púzdro na nástrahy Xitan Groundbaot Bowl, priemer 30cm

Púzdro na nástrahy Xitan Groundbaot Bowl, priemer 30cm Stredne veľké, šikovné púzdro na skladovanie nástrah. Priemer 30 cm vhodný na ich stredne veľké množstvo. Jednoduché a skladné, s prackami na nosenie.

Púzdro Xitan Accessory & Reel Bag, 19x10cm

Púzdro Xitan Accessory & Reel Bag, 19x10cm Malé prepravné púzdro určené na prepravu rôznych predmetov, napr. navijákov, náhradných cievok, feedrových košíkov.... Zips na vrchnej strane nám zabezpečí pohodlné uloženie aj nerozmerných predmetov.

Zebco Krabica Vario Plastic Bait L

Väčšia rybárska plastová krabička od firmy Zebco, ktorá slúži k uloženiu rybárskych drobností.

Táto rybárska krabica má priečinky, ktoré sú ľubovolne nadstaviteľné.

Rozmer: 36x23x5cm

Motorček prevzdušňovací 2 rýchlostný baterkový

Motorček prevzdušňovací 2 rýchlostný baterkový Ovzdušňovač na prepravu rybičiek. Ovzdušňovacie motorčeky na živé rybky využije, každý kto lový na živú rybku a rybky skladuje pred lovom. Baterkové napájanie. názov obj.čísloprevzdušňovač 2-speed 44 9912001

Zebco krabica Universal Accessories

Krabica Zebco Universal Accessories

Krabica Zebco Universal Accessories - rybárska krabica.

Kvalitná rybárska krabička od firmy Zebco. Rybárska krabička je vhodná na uloženie a prenos háčikov, plavákov, oloviek, rotačiek, blyskáčov, woblerov, krmítiek a iných rybárskych vecí a rybárskej bižutérie. Rozmery rybárskej krabičky:   32 x 21 x 6 cm                                                                                                                        

Rybárske potreby - Topryby.sk

Púzdro na nástrahy Xitan Groundbaot Bowl, priemer 40cm

Púzdro na nástrahy Xitan Groundbaot Bowl, priemer 40cm Veľké, šikovné púzdro na skladovanie nástrah. Priemer 40 cm vhodný na ich väčšie množstvo. Jednoduché a skladné, s prackami na nosenie.

Quantum Krabička radical combat unit II

Kaprárska krabica Quantum radical combat unit II Kaprárska krabica Quantum radical combat unit II s vloženými organizérmi na rybárske potreby na lov kaprov ako kaprárske klipy na olovo, stopery, zarážky, hadičky, gumenné guličky, silikónové zarážky, zarážky na pelety, obratlíky, karabínky, bužírky Video pre praktický combo box IIVideo pre kaprársky box RADICAL obj.č.modelpoč.odeleníveľkosť 44 8061022 Combat Unit II29 x 23 x 5 cm 44 8061023 Mini Unit 28 x 5 x 2.2 cm 44 8061024 Medium Unit210.5 x 8 x 2.2 cm

Motorček prevzdušňovací 2 rýchlostný 12V, alebo 230V

Motorček prevzdušňovací 2 rýchlostný 12V, alebo 230V Ovzdušňovač na prepravu rybičiek. Ovzdušňovacie motorčeky na živé rybky využije, každý kto lový na živú rybku a rybky skladuje pred lovom. Výhodou je kombinované napájanie 12V a 230V. Video - Rybársky okysličovací motorček na živé rybkyOvzdušňovač na prepravu rybičiekNapájanie: sieť 220VAuto zapalovač: 12VPrevedenie: 2 rýchlostný Multi rybársky ovzdušňovač spĺňa presne to, čo vyžaduje skladovanie