Rybárske karabínky a obratlíky

Multifunkčný set vrták + ihla + dlhá ihla

Multifunkčný set vrták + ihla + dlhá ihla Kaprársky profesionálny set s kovových púzdrom od RADICAL 2x ihla s vrtákom. TOP kvalita určená pre skutočných lovcov kaprov Multifunction tool - je nová sada od Quantum ktorá obsahuje rybársky vrták pre rybárske nástrahy a ihlu s patentom pre navliekanie rybárskych nástrah.

Set náradia Needle Set, 5ks, Radical

Set náradia Needle Set, 5ks, Radical Profesionálna sada (3x ihla, 1x špic a 1xvrták) s s ergonomicky tvarovanými úchytmi v reflexno oranžovej farbe aby ste ich vždy našli.

ALBASTAR Karabínka

Extrémne silné rybarske karabínky, obratlíky na rybárske háčiky, rybárske montáže, vhodné na blyskáče, rotačky, woblery na lov dravcov, lov na prívlač, lov stuky, lov sumca, lov kaprov

Nitkové zarážky mini 5ks

Nitková zarážka sa používa ako zarážka nad plavák, pod olovo,... Nitkové zarážky sú praktický doplnok pre rybárske zostavy.

Gumená zarážka mini

Gumenná zarážka, ktorú cez slučku jednoducho navlečieme na vlasec. Slúži ako doraz ponoru plavákov, na ochranu uzlov, výrobu montáží a pod.

Silikonová zarážka SSS

Silikónová zarážka, ktorú cez slučku jednoducho navlečieme na vlasec. Slúži ako doraz ponoru plavákov, na ochranu uzlov, výrobu montáží a pod.

Silikonová zarážka mikro

Gumenná mikro zarážka, ktorú cez slučku jednoducho navlečieme na vlasec. Slúži ako doraz ponoru plavákov, na ochranu uzlov, výrobu montáží a pod.

Gulička 4mm

Guličkami s priemerom 4mm pre ochranu uzlov, výrobu montáží,...

Gumená gulička

Gumenný stopper v tvare guličky s dierkou, pre ochranu uzlov a výrobu koncových montáží, balený po 10 ks.

Rybarska bužírka PVC1mm/2m

Zabraňuje zamotaniu montáže pre lov kaprov, lov dravcov, lov na ťažko

Obratlík

Leštený obratlík v mosadznej farbe, k dispozícii v niekoľkých veľkostiach.

Ihla na rybky

Kovová ihla pre nastražovanie živých rybiek. S očkom pre prevlečenie nadväzca.