Repelenty

Ultrazvukový repelent TickLess Human proti klíšťatům, zelený

Chcete konečne zažiť výlety a pobyty v prírode s tým, že si domov neprinesiete plno kliešťov?Riešením je toto malé elektronické zariadenie - ultrazvukový repelent. Je ideálnou ochranou proti kliešťom pri aktivitách ako sú prechádzky, piknik alebo kempovanie. Je ekologické a bez kontraindikácií. Ultrazvukový repelent TickLess Human je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky alebo zápach. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné ľuďmi i zvieratami. Ruší však kliešte a zabraňuje im napadnúť osoby, ktoré tento repelent používajú. Zmeny poľnohospodárskych postupov a globálne otepľovanie spôsobili zvýšenie počtu kliešťov, čo znamená, že stále viac osôb je vystavených riziku, aj v mestskom prostredí. Vďaka ultrazvukovému repelentu TickLess je možné zabrániť infekciám boreliózy, meningitídy alebo encefalitídy, ktoré sa prenášajú v mnohých častiach sveta práve kliešťami.Účinnosť zariadenia TickLess potvrdzujú certifikáty kvality a technológie, ako sú CE a TÜV. Ultrazvukový repelent TickLess Human je potreba pripnúť na oblečenie pomocou príslušného klipu alebo prevlečením šnúrky cez otvor. Má dosah približne 3 metre a využíva Li-Ion batériu, ktorá má životnosť 12 mesiacov nepretržitého používania. V závislosti od frekvencie používania repelentu môže výdrž batérie dosiahnuť 2-3 rokov. TickLess Human je možné zapnúť a vypnúť podľa potreby.Vlastnosti:- Bez chemických látok- Úplne netoxické, neuvoľňuje žiadne chemické látky a je bez zápachu- Vydáva ultrazvukové impulzy, ktoré odpudzujú kliešte, ale ktoré sú nepostrehnuteľné a zdraviu neškodné pre osoby a zvieratá- Ochrana až na 12 mesiacov- Vstavaná Li-Ion batéria zabezpečí ultrazvukové impulzy na 10-12 mesiacov nepretržitého užívania- Prevádzkový rozsah 3 metre- TickLess Human Vás chráni v okruhu 3 metrov- Vodotesný (IP13)- Vlhkosť nepoškodí prístroj (IP13), ale repelent nie je vodeodolný!- Treba sa vyhnúť priamemu kontaktu s vodou (v tomto prípade je potrebné zariadenie starostlivo vysušiť, aby sa zabránilo škodám)- Ovládacie tlačidlo batérie- Pri stlačení tlačidla ovládania daného zariadenia sa rozbliká červená LED dióda indikujúca, že prístroj pracuje- Funkcia automatického vypnutia- Po 8 hodinách sa prístroj automaticky vypne

Ultrazvukový repelent TickLess Baby proti klíšťatům, růžový

Chcete konečne zažiť výlety a pobyty v prírode s tým, že si domov neprinesiete plno kliešťov?Riešením je toto malé elektronické zariadenie - ultrazvukový repelent. Je ideálnou ochranou proti kliešťom pri aktivitách ako sú prechádzky, piknik alebo kempovanie. Je ekologické a bez kontraindikácií. Ultrazvukový repelent TickLess Baby je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky alebo zápach. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné ľuďmi i zvieratami. Ruší však kliešte a zabraňuje im napadnúť osoby, ktoré tento repelent používajú. Repelent TickLess Baby musí byť upevnený na oblečenie dieťaťa alebo na zariadení okolo neho tak, aby ho nemohlo prehltnúť! Uistite sa, že nedošlo k zablokovaniu mriežky, z ktorej vychádzajú ultrazvukové signály - tá musí byť mimo odevu. Prevádzkový rozsah je približne 1,5 metra. Vďaka ultrazvukovému repelentu TickLess je možné zabrániť infekciám boreliózy, meningitídy alebo encefalitídy, ktoré sa prenášajú v mnohých častiach sveta práve kliešťami.Vlastnosti:- Zariadenie aktivujete vytiahnutím červenej karty- Zapnutie je signalizované štyrmi záblesky- Životnosť zariadenia je približne 10-12 mesiacov a je vhodné aj pre tehotné, staršie a choré osoby- Bez chemických látok- Úplne netoxické, neuvoľňuje žiadne chemické látky a je bez zápachu- Vydáva ultrazvukové impulzy, ktoré odpudzujú kliešte, a ktoré sú nepostrehnuteľné a zdraviu neškodné pre osoby a zvieratá- Ochrana až na 12 mesiacov- Vstavaná Li-Ion batéria zabezpečí ultrazvukové impulzy na 10-12 mesiacov- Prevádzkový rozsah: 1,5 metrov- Vodotesný (IP13)- Vlhkosť nepoškodí prístroj (IP13), ale repelent nie je vodeodolný!- Treba sa vyhnúť priamemu kontaktu s vodou (v tomto prípade je potrebné zariadenie starostlivo vysušiť, aby sa zabránilo škodám)- Ovládacie tlačidlo batérie- Pri stlačení tlačidla ovládania daného zariadenia sa rozbliká červená LED dióda indikujúca, že prístroj pracuje

Arpalit Bio repelent proti komárům a klíšťatům 150 ml

Repelentný prípravok v spreji s hnacím plynom, odpudzuje bodavý hmyz, komáre a kliešte, chrání ľudí aj zvieratá. Obsahuje biopesticidnú účinnú látku (20% IR3535). IR3535® je podľa americkej agentúry pre ochranu životného prostredia (US Environmental Protection Agency) klasifikovaný ako "biopesticid". S prídavkom zložiek, ktoré pokožku ošetrujú a chránia. Dermatologicky testované. Možno striekať na pokožku a vlasy, na odev a obuv. Účinnosť prípravku trvá na pokožke 4 hodiny alebo do umytia, na odeve a

Alva Přírodní repelent Effitan 100 ml

Přírodní repelent proti komárům, ovádům a klíšťatům. Vysoce účinný a na přírodní bázi byl úspěšně testován švýcarským tropickým institutem v Basileji. Effitan o pokožku pečuje pomocí BIO aloe vera a BIO kokosového oleje. Lehký sprej příjemně voní eukalyptem.

OFF! Regular spray 100 ml

OFF! Sprej, repelentný prípravok proti komárom a kliešťom v spreji 100ml Skutočná ochrana pred komármi a kliešťami. OFF! Sprej repelentný prípravok v spreji zabezpečí efektívnu ochranu pokožky proti komárom a kliešťom až 4 hodiny a proti ovadom až 6 hodín.

Alpa Forte repelent 90 ml

REPELENT Forte Extra silný sprej proti komárom, kliešťom, ovadom a muchničkám 90ml Repelentný sprej odpudzuje komáre, ovady, kliešťov a ďalšie druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28 % účinnejrepelentnej látky –diethyltoluamidu. Možnoho aplikovať na pokožku i odev (s výnimkou umelých tkanín). Prípravok je určený na nekryté časti tela. Prípravok účinkuje cca 3 hodiny. Ak hmyz začína opätovne bodať, ošetrenie znova opakujte.

OFF! Rozprašovač 100 ml

OFF! Repelent proti komárom a kliešťom rozprašovač 100ml OFF! Repelent proti komárom a kliešťom rozprašovač zabezpečí efektívnu ochranu pokožky proti komárom a kliešťom až 4 hodiny. Nezanecháva pocit mastnoty a je ľahko parfumovaný.

OFF! Tropical spray 100 ml

OFF! Tropical rýchloschnúci sprej proti tropickým komárom 100ml OFF! Tropical rýchloschnúci sprej sa nanáša jemným postrekom na pokožku a okamžite chráni pred komármi, vrátane tropických a tigrích až po dobu 8 hodín. Dlhotrvajúca ochrana pokožky. Rýchloschnúci sprej je jemný k pokožke.

Ultrazvukový repelent Promo Green náramek Protektor Freetime proti komárům, oranžový

Protektor Freetime je najnovším elektronickým prostriedkom na ochranu proti komárom. Malý elegantný náramok proti komárom & nbsp; pôsobí na komáre meniace sa intenzitou zvuku vďaka najnovším technológiám. Je založený na vedeckej štúdii, podľa ktoré sa oplodnené samičky komárov teda tie, ktoré bodajú zaručene v tomto ich obdobia vyhýbajú kontaktu so samčími jedinci. Náramky proti komárom produkuje frekvenciu podobnú zvuku samčích jedincov, vďaka čomu sa k nemu samičky nepriblíži. Náramok na komáre a kliešte je možné používať aj v interiéru. Vďaka nepravidelné frekvenciu zvuku komáre opustí miestnosť, v ktorej sa práve nachádzate. Ako sa používa? Protektor Freetime funguje na 1 lítiovú batériu, pomocou ktorej sa po odstránení umelej hmoty aktivuje"jazýček". Po aktivovaní"jazýčku" je možné náramky proti komárom a kliešťom nastaviť na štyri rôznej intenzity zvuku. Pri používanie repelentu v interiéri stačí zvoliť nižší stupeň intenzity zvuku, pri používaní vo voľnom priestranstve alebo v prírode vyšší stupeň. Protektor Freetime je možné upevniť pomocou moderného náramku na ruku alebo členok a alebo je možné ho nosiť pripevnený na oblečenie pomocou úchytiek. Balenie obsahuje náramok aj úchytky. Po použití zariadenia stačí jednoducho podržať tlačidlo"Obnoviť" na 5 sekúnd a zariadenie sa vypne. V prípade, že zabudnete zariadení po použitia vypnúť, po 8 hodinách sa vypne samo. Vďaka vynikajúcej výdrži batérie a svedomitej práci inžinierov môže byť zariadenie v prevádzke 500 hodín približne jednu sezónu. VÝHODY: - neznečisťuje životné prostredie, neobsahuje žiadne chemikálie -Zariadenie je netoxické, vyrobené z ABS a z protialergické gumy -Malé, praktické, elegantné, ľahké -Nespôsobuje alergické reakcie, môžu ho nosiť všetci, od malých batoliat, detí až po dospelých -Pôsobí proti rôznym druhom komárov, na meniace sa frekvencii zvuku je citlivých viac druhov, ktorým pôsobiaca frekvencia zvuku natoľko prekáža, že sa k zariadenie vôbec nepriblíži -Zariadenie sa veľmi dobre ovláda, môže sa nosiť na ruke, členku alebo na oblečenie -Je skvelým partnerom na každú aktivitu v prírode, na prechádzku, pri rybárčenie, na pikniku, pri stanovanie, na pláži či iné turistike -Je nevyhnutnou súčasťou batožiny na každú dovolenku -Ochráni Vás počas celej sezóny -Funkcia automatického vypínania -Moderný dizajn

BROS Repelent proti kliešťom na odevy 90 ml


BROS repelent proti kliešťom na odevy.

Sprej s dvojitým účinkom, ktorý kliešte nielen odpudzuje, ale aj zabíja. Nanáša sa na oblečenie a obuv a účinkuje okamžite. Má dlhodobý účinok a pri použití na oblečenie chráni až 20 dní.

Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.
Balenie: 90 ml

Predator Junior repelent spray 150 ml

Repelent určený pre deti od 3 mesiacov a osoby s citlivou pokožkou.