BenQ MS506

Systém projekcie DLP

Prirodzené rozlíšenie SVGA (800 x 600)

Jas* 3200 lumens

Kontrastný pomer 13000:1

Počet zobraziteľných farieb 1.07 Billion Colors

Objektív F=2.56-2.8, f=21-23.1mm

Pomer strán Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)

Projekčný pomer 1.86-2.04 (53" @ 2m)

Veľkosť obrazu (uhlopriečka) 60"-120"/ 300' (Clear Focus/ Maximum)

Pomer zoomu 1.1:1 (Powered)

Lampa (Normálny/úsporný režim / režim SmartEco)* 4000/6000/ 6500/10000

Korekcia lichobežníkového skreslenia 1D, Vertical +/- 40 degrees

Posunutie projekcie 120% ±5%

Podporované rozlíšenie VGA (640 x 480) to UXGA (1600 x 1200)

Horizontálna frekvencia 15K-102KHz

Vertikálny snímkový kmitočet 23-120Hz

Rozhranie

Computer In (D-sub 15pin) x 2 (Share with component)

Monitor Out (D-sub 15pin) x 1

Composite Video In (RCA) x 1

S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1

Audio In (Mini Jack) x 1

Audio Out (Mini Jack) x 1

Speaker 2W x 1

USB (Type mini B) x 1 (Download & Page/down)

RS232 (DB-9pin) x 1

IR Receiver x 1 (Front)

Rozmery (Š × V × H) 283 x 95 x 222mm (include feet) 283 x 88.7 x 222mm (exclude feet)

Kompatibilita s HDTV 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p

Kompatibilita s videosystémami NTSC, PAL, SECAM

Hmotnosť 1.8kg

Hlučnosť 33/ 28 dBA (Normal/ Economic mode)

Zdroj energie AC100 to 240V, 50 to 60Hz

Príkon Normal 270W, Eco 220W, Standby <>

Jazyky OSD menu

Arabic/ Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese (28 Languages)

Režimy obrazu Dynamic/ Presentation/ sRGB/ Cinema/ User 1/ User 2

Príslušenstvo (štandardné) Remote Control w/ Battery

Power Cord (by region)

Quick Start Guide

Warranty Card (by region)

VGA (D-sub 15pin) Cable

 • 3D podpora a kompatibilita Frame Sequential: Up to 720p 60Hx (Video), Up to WXGA 120Hz (PC Timing)
 • Side by Side: Up to 1680 x 1050 60Hz (PC Timing)
 • Top Bottom: Up to 1680 x 1050 60Hz (PC Timing)

BenQ W2000

Projektory, BenQ , 9H.Y1J77.17E , BenQ W2000 Domáci projektor s normou Rec. 709

W2000 prináša novú úroveň zážitkov zo sledovania domáceho kina prostredníctvom technológie BenQ podporujúcej normu Rec. 709 pre reprodukciu farieb s vysokým rozlíšením. W2000 je presne skalibrovaný pre filmové farby podľa normy Rec.709 a využíva 6X farebné koliesko RGBRGB s presne vyladenou vrstvou a farebnými segmentmi na replikáciu fantasticky skutočných farieb a skvelé divácke zážitky. ?

Filmová farba rovnako skvelá ako atmosféra vo vašej obývacej izbe

Harmonická kombinácia luxusnej zlatej farby a elegantných kriviek dodáva W2000 moderný vzhľad zodpovedajúci dnešnému životnému štýlu. A okrem supermoderného dizajnu, bezdrôtového prenosu videa a verných filmových farieb podľa normy Rec. 709 znižuje novo vylepšené prúdenie vzduchu a architektúra ventilátorov v termálnom systéme W2000 akustický šum v režime Eco na hodnotu 27 dBA, čo je najnižší šum ventilátora vo svojej kategórii významne prekonávajúci minulú generáciu (30 dBA, W1070), na zaistenie komfortnejších diváckych zážitkov.

See the Video

Norma Rec. 709 HDTV pre najlepšie filmové farby s autentickou presnosťou HDTV farieb

Rec. 709 je medzinárodná norma HDTV na zaistenie presnej replikácie filmových farieb podľa zámeru režiséra.

Prostredníctvom farebného kolieska RGBRGB s 6× rýchlosťou je W2000 skalibrovaný pre filmové farby modelované podľa HDTV normy Rec. 709 na poskytovanie presných farieb, ktoré sú najlepšou možnou reprodukciou originálnej palety vášho videa

Pôsobivý obrazový výkon Full HD 1080p

Potešte svoje oči brilantnosťou optického systému optimalizovaného pre rozlíšenie 1080p Full HD, tvoreného iba prvkami objektívu z čistého skla. Užívajte si HD obsah s najlepšou čistotou a ostrosťou – od Blue-ray a videohier až po živé vysielanie. ?Non Full HD Picture Low Image Resolution ?Full HD 1080p Picture Delicate Image Resolution

Technológia CinemaMaster premení akúkoľvek miestnosť na domáce kino svetovej úrovne vybavené technológiou vylepšenia zvuku, ktoré bezpochyby poteší aj tých najkritickejších filmových nadšencov. Vďaka 20 W reproduktorom umiestneným vo zvučných zvukových komorách a technológii BenQ Audio Enhancer od MaxxAudio bude váš zvuk dunieť pomocou prevratných algoritmov Waves, používaných štúdiami v Hollywoode na dramatické vylepšenie hĺbok a výšok kvalitného stereofónneho zvuku.

Nezávislá 3D správa farieb pre všetkých 6 primárnych farieb

Jedinečný nástroj BenQ na správu farieb umožňuje jemné ladenie svetelného zisku, sýtosti a odtieňa šiestich primárnych farieb (R/G/B/C/M/Y), pre každú farbu jednotlivo. Farby tak môžete prispôsobiť kvôli imitácii povahy, simulácii iných galaxií a čomukoľvek medzi.

Certifikácia ISFccc Vizuálna zábava s profesionálnou kalibráciou

Prostredníctvom zabudovanej vysoko hodnotenej kalibrácie ISFccc od združenia Imaging Science Foundation je možné obrazový a farebný výkon projektora W2000 prispôsobiť akémukoľvek priestoru, spoločne s prednastavenými režimami vyváženia svetla pre deň a noc.

Vysoký kontrast, obraz ostrý ako britva

Projektory pre obývacie izby BenQ, svetové jednotky na trhu DLP projektorov, vytvárajú obraz skutočného sveta prostredníctvom kontrastného pomeru ANSI, významne prekonávajúceho kontrastné pomery projektorov bez DLP, pre intenzívne čistý a ostro detailný obraz.

Vysoký činiteľ plnenia, najlepší vo svojej kategórii:

Vďaka vysokému činiteľu plnenia, najlepšiemu vo svojej kategórii, osvetľuje W2000 jednotlivé pixle väčším množstvom svetla, čo zlepšuje rozlíšenie malých textov a jemných detailov a eliminuje efekt mriežky, čím dosahuje nádherne vykreslený obraz.

BenQ SmartEco™:

Geniálne riešenie vylepšujúce divácke zážitky a súčasne šetriace peniaze – SmartEco™ automaticky nastavuje jas lampy podľa obsahu pre projekciu bohatšej čiernej a zvýšenie kontrastu v prípade drobného textu a jemných detailov.

Bezchybná celosklenená optika pre najlepšiu kvalitu obrazu

Optický systém BenQ 1080p Full HD používa iba najkvalitnejšie komponenty pre skvelý prechod svetla a kvalitný realistický obraz. Značkový objektív s nízkym rozptylom minimalizuje chromatickú aberáciu, takže si môžete vychutnávať obľúbený HD obsah so skvelou čistotou.

Vynikajúca projekcia na krátku vzdialenosť – zábava na 100" projekčnej ploche z iba 2,5 m

Maximalizujte napätie na minimálnom priestore prostredníctvom domácich projektorov BenQ, ktoré vyžadujú na projekciu fantastického 100" obrazu iba 2,5 m. Preneste zábavu veľkoplošného kina do ľubovoľnej miestnosti.

Veľký zoom pre veľký obraz v akomkoľvek priestore

Funkcia mimoriadne veľkého zoomu maximalizuje dostupný priestor pre viacero projekčných vzdialeností a zábavu na veľkej projekčnej ploche bez problémov s montážou pod strop alebo zložitých inštalácií.

Bočná projekcia s 2D korekciou lichobežníkového skreslenia

Vodorovná a zvislá korekcia lichobežníkového skreslenia eliminuje lichobežníkový efekt pri umiestnení projektora pod nepriamym uhlom, čo umožňuje inštaláciu do rohu alebo na bočný stôl a uvoľnenie cenného priestoru na aktívne hranie hier alebo pohodlné leňošenie.

Flexibilný zvislý posun objektívu

Zvislý posun objektívu poskytuje flexibilitu pri inštalácii alebo nastavovaní projektora. Obraz je možné posunúť hore alebo dole bez toho, aby došlo k zhoršeniu kvality obrazu.

Intuitívny dizajn používateľského rozhrania

Nádherne tvarovaný projektor pre obývacie izby W2000 disponuje úplne novým intuitívnym používateľským rozhraním a vstupmi reagujúcimi rýchlejšie, než kedykoľvek predtým.

Sprievodca nastavením aj pre začiatočníkov

Prvé nastavenie je s týmto domácim projektorom tak jednoduché, že bude hotové skôr, než si to uvedomíte. Postupujte jednoducho krok za krokom podľa obrázkov sprievodcu nastavením a W2000 bude dokonale nastavený.

Jednoduchá projekcia na akýkoľvek farebný povrch

Funkcia korekcie farby steny upraví nastavenie tak, aby divácky zážitok zodpovedal pôvodnému záznamu na akomkoľvek farebnom povrchu.

Bezdrôtová Full HD súprava je skvelým spoločníkom projektorov BenQ pre domáce kino – podporuje streamovanie nekomprimovaného obsahu 1080p, a to aj v 3D! Vďaka bezdrôtovému dosahu až 30 m (100 ft) prostredníctvom štyroch výkonných antén je zaistené krištáľovo čisté streamovanie, a to aj cez steny.

Jednorazové nastavenie zaisťuje automatické párovanie s projektorom, zatiaľ čo nulová latencia zaisťuje plynulé prehrávanie videa a hranie hier s prakticky nulovým oneskorením. Štyri antény poskytujú pokrytie až 30 m (100 ft)* a dynamická voľba frekvencie prepína kanály s cieľom dosiahnuť plynulé a rýchle streamovanie. *Línia pohľadu. Prenosová vzdialenosť sa líši v závislosti od prostredia. Uvedená vzdialenosť je založená na meraní v línii pohľadu. Stavby z ocele, dreva, betónu alebo tehál môžu prenosovú vzdialenosť znižovať.

Bezdrôtová FHD súprava

Bezdrôtová FHD súprava • Nekomprimované streamovanie s rozlíšením až 1080p 60 Hz. • Streamovanie až do vzdialenosti 30 m (100 ft) bez oneskorenia, skvelé pre hranie hier • Extrémne stabilná a plynulá kvalita streamovanie

DLP projektory BenQ Perfektná dlhodobá kvalita obrazu vďaka technológii DLP

Digital Light Processing (DLP), ocenená v roku 2015 cenou Academy Award of Merit (soška Oscar), je popredná projekčná technológia používaná v 90 % digitálnych kín na svete a 100 % kín IMAX. Pretože DLP s viac než 50 % podielom dominuje svetovému trhu projektorov, je dnes spoločnosť BenQ najlepšie sa predávajúcou značkou DLP projektorov ponúkajúca bezkonkurenčnú svetovú kvalitu.

Presnosť

DLP projektory BenQ produkujú najrealistickejšie možné farby a živý obraz. Vďaka kombinácii priekopníckych inovácií BenQ, ako napríklad vymeniteľného šesťsegmentového farebného kolieska s technológiou DLP BrilliantColor™, naše projektory presne reprodukujú náročne nastaviteľné farby ako napríklad pleťové tóny a presne vykresľujú podľa noriem Rec.709 a sRGB.

Without sRGB

With sRGB

Dlhodobá kvalita

Neuveriteľne odolné mikrozrkadlá čipu DLP a dizajn takmer nepriedušne uzavretej DLP jednotky prispievajú k tomu, že DLP projektory BenQ odolávajú skúške času bez straty kvality obrazu. Vďaka eliminácii hromadenia prachu a poškodenia teplom svietia projektory BenQ rok čo rok a po obyčajnej výmene lampy vyzerajú rovnako dobre ako nové.

DLP projektor BenQ

Pôvodná farba

Po 2 000 hodinách prevádzky

Po inštalácii novej lampy

Iný projektor než DLP

Pôvodná farba

Po 2 000 hodinách prevádzky

Po inštalácii novej lampy

Obraz ostrý ako britva

DLP projektory BenQ, vysoko cenené za vysoký kontrast najlepší vo svojej kategórii, zároveň produkujú najvýraznejšie definovanú ostrosť pre krištáľovo čisté detaily a čitateľný text maximalizáciou pomeru plnenia jednotlivých pixlov a využitím exkluzívnej technológie BenQ SmartEco™.

Iný projektor než DLP

DLP projektor BenQ

Iný projektor než DLP

DLP projektor BenQ

Iný projektor než DLP

DLP projektor BenQ

BenQ DLP projektor Režim SmartEco

Systém projekcie

DLP

Prirodzené rozlíšenie 1080p (1920 x 1080)

Jas* 2000 ANSI Lumens

Kontrastný pomer 15000:1

Počet zobraziteľných farieb 1.07 Billion Colors

Objektív

F = 2.59 - 2.87, f = 16.88 - 21.88 mm

Pomer strán

Native 16:9 (5 aspect ratio selectable)

Projekčný pomer 1.15 - 1.5 (100" @ 2.5m)

Veľkosť obrazu (uhlopriečka)

Pomer zoomu 1.3:1

Typ lampy

Lampa (Normálny/úsporný režim / režim SmartEco)* 3500 / 5000 / 6000 hours

Korekcia lichobežníkového skreslenia

Auto Vertical & Manual Horizontal ± 30 degrees

Posunutie projekcie 105% ± 2.5%

Podporované rozlíšenie

VGA(640 x 480) to WUXGA_RB (1920 x 1200) *RB = Reduced Blanking

Horizontálna frekvencia 15 - 102KHz

Vertikálny snímkový kmitočet 23 - 120Hz

Posunutie objektívu

Vertical : +10%

Rozhranie

Computer in (D-sub 15pin) x 1

Composite video in (RCA) x 1

Component video in x 1

HDMI-1 x 1

HDMI-2 / MHL x 1

Audio in (Mini Jack) x 1

Audio L/R in (RCA) x 1

Audio out (Mini Jack)x 1

Chamber speaker 10W x 2

USB (Type A) x 1 (5V/1.5A power supply)

USB (Type Mini B) x 1 (Service)

RS232 (DB-9pin) x 1

IR receiver x 2 (Front & Top)

Rozmery (Š × V × H) 380.5 x 121.7 x 277 mm

Kompatibilita s HDTV 480i, 480p, 576i, 567p, 720p, 1080i, 1080p

Kompatibilita s videosystémami

NTSC, PAL, SECAM, SDTV

Hmotnosť 3.6 kg (7.93 lbs)

Hlučnosť 29 / 27 dBA

Zdroj energie

AC100 to 240 V, 50 to 60 Hz

Príkon

Normal : 353W, Eco : 292W, Standby <>

Jazyky OSD menu

Arabic/Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/

French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/

Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/

Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese (28 Languages)

Režimy obrazu

 • * ISF Disabled: Bright / Vivid / Cinema (Rec. 709) / Game / User 1 / User 2 / (3D)
 • ** ISF Enabled: Bright / Vivid / Cinema (Rec. 709) / Game / User 1 / User 2 / ISF Night / ISF Day / (3D)

Príslušenstvo (štandardné)

Lens Cover

Remote Control with Battery

Power Cord (by region)

User Manual CD

Quick Start Guide

Warranty Card

Príslušenstvo (voliteľné)

Spare Lamp Kit

Ceilling Mount

Carry Bag

Wireless FHD Kit

DLP 3D Glasses 3D podpora a kompatibilita

 • Frame Sequential: Up to 720p
 • Frame Packing: Up to1080p
 • Side by Side: Up to 1080i/p
 • Top Bottom: Up to 1080p

BenQ MX507

Najlepšia voľba pre malé a stredne veľké priestory

Vďaka jasu 3 200 ANSI lúmenov a vysokému kontrastnému pomeru 13 000 : 1 umožňuje nákladovo efektívny a ekologicky šetrný projektor MX507 fantastické full-screen prezentácie s najjemnejšími detailmi, bez ohľadu na úroveň okolitého svetla.

Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™

Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov TCO a optimalizovanej projekcie s využitím dynamickej úspory energie, jasu bez kompromisov, skvelej kvality obrazu a optimalizovanej životnosti lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje veľmi intenzívne divácke zážitky.

Režim SmartEco

Režim SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy pre maximalizáciu úspory energie poskytovaním najlepšieho kontrastu a jasu pri použití iba takého množstva svetla, ktoré je potrebné.  

Normálny režim

Priemerná spotreba energie projektora 296 W  

Režim SmartEco

Vylepšené detaily v tmavých scénach

Priemerná spotreba energie projektora 163 W   (Source: 2010 Philips white paper)

Režim LampSave

Náklady na výmenu projekčnej lampy tvoria najväčšiu časť celkových nákladov na prevádzku projektora. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podľa úrovne jasu obsahu a výrazne predlžuje životnosť lampy o 50 %! Frekvencia výmeny lampy je taktiež znížená až o 50 %, čo prináša nižšie náklady na výmenu lampy.

Režim Eco Blank

Režim Eco Blank umožňuje učiteľom zatemniť projekčnú plochu, kedykoľvek potrebujú obrátiť pozornosť svojich študentov opäť na seba – alebo jednoducho vtedy, keď sa projektor nepoužíva. Ak je aktivovaná, zníži táto špeciálna funkcia automaticky výkon lampy, čím zníži celkovú spotrebu energie o 70 %.        

Režim plného výkonu 100% výkon lampy

Pozornosť venovaná projekčnej ploche  

Režim Eco Blank 30% výkon lampy (minimálne)

Pozornosť venovaná vyučujúcemu  

Režim detekcie chýbajúceho signálu

Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie ako tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.        

Zdroj detegovaný 100% výkon lampy  

Zdroj nie je detegovaný 30% výkon lampy  

Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W

Pri nečinnosti odoberá MX507 minimálne množstvo energie 0,5 W (v pohotovostnom režime), čím dosahuje to, čo bolo pre staršie modely projektorov veľkou výzvou. Tento technologický pokrok v úspore energie pomáha predĺžiť životnosť lampy projektora a znížiť náklady na elektrickú energiu.

Použitie vo funkcii audiosystému

Prostredníctvom vstavaného reproduktora je možné MX507 v pohotovostnom režime používať ako audiosystém. To vám ušetrí starosti aj rozpočet nutný na obstaranie samostatného audiosystému.

Bezproblémová údržba projektora

Horné dvierka lampy pre ľahký prístup k lampe

Horné dvierka lampy sú navrhnuté tak, aby mohli IT správcovia bezpečne a rýchlo vymeniť lampu projektora. Ak lampa projektora zhasne uprostred hodiny, je možné ju vymeniť bez zdržovania hodiny.

Výučbová šablóna

Na uľahčenie výučby pridal BenQ do projektora MX507 funkciu výučbovej šablóny. Teraz si môžete vybrať zo štyroch rôznych návrhov čiarových vzorov - vytváranie písma, notová osnova, pracovné tabuľky a súradnicové grafy. Môžete ľahko písať alebo kresliť na bielej alebo čiernej tabuli bez toho, aby ste museli kresliť riadky alebo grafy.

Rýchla inštalácia

Stlačením tlačidla Quick Install na diaľkovom ovládači je možné rýchlo zobraziť OSD ponuku funkcií pre inštaláciu projektora.

DLP® projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP

Nadčasová kvalita obrazu:

DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom poskytovať stálu zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby na veľa rokov. Používame špičkovú technológiu DLP na odraz čistého svetla od miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom našich pokročilých farebných koliesok. Pretože sú tieto zrkadlá bezfarbé a chránené v rámci takmer uzavretej jednotky, nemajú DLP projektory BenQ žiadne problémy so starnutím a sú fakticky imúnne voči zhoršovaniu obrazu, čo im umožňuje trvale, znovu a znovu, poskytovať skvelý obraz. V skutočnosti je po 2 000 hodinách intenzívneho používania po vložení novej lampy kvalita obrazu porovnateľná s úplne novým projektorom.

Iný než DLP projektor

Pôvodná farba

Po 2 000 hodinách prevádzky

Po inštalácii novej lampy

DLP projektor BenQ

Pôvodná farba

Po 2 000 hodinách prevádzky

Po inštalácii novej lampy

Technológia DLP zároveň umožňuje dizajn jednotky bez použitia filtrov pre bezstarostnú istotu dlhodobo stálej kvality obrazu a zníženie celkových prevádzkových nákladov. Technológia BenQ SmartEco™ ďalej zvyšuje kontrastný výkon a stálosť kvality obrazu, pričom ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.

Čistý ostrý obraz s vynikajúcou čitateľnosťou:

Technológia DLP, umožňujúca dosiahnuť 96 % činiteľ plnenia, používa obvody za pixle, čím eliminuje silné tmavé krúžky okolo jednotlivých pixlov, ktoré zhoršujú farbu a detaily. Vyšší činiteľ plnenia a menší čierny okraj znamenajú znateľne čistejšiu, intenzívnejšiu farbu a jemnejšiu kvalitu obrazu.

DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov, jemných čiar a detailov tmavých scén. Odtiene čiernej sú hlbšie a celková kvalita obrazu je ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov dobre osvetlenej miestnosti.  

Iný než DLP projektor  

DLP projektor BenQ   (All photos portraying projection scenarios are simulated.)  

Systém projekcie

DLP

Prirodzené rozlíšenie

XGA (1024 x 768)

Jas* 3200 lumens

Kontrastný pomer 13000:1

Počet zobraziteľných farieb 1.07 Billion Colors

Objektív

F=2.56-2.68, f=22.04-24.14mm

Pomer strán

Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)

Projekčný pomer 1.96-2.15 (78" @ 3.1m)

Veľkosť obrazu (uhlopriečka) 60"-180"/ 300' (Clear Focus/ Maximum)

Pomer zoomu 1.1:1 (Powered)

Lampa (Normálny/úsporný režim / režim SmartEco)* 4000/6000/ 6500/10000

Korekcia lichobežníkového skreslenia 1D, Vertical +/- 40 degrees

Posunutie projekcie 120% ±5%

Podporované rozlíšenie

VGA (640 x 480) to UXGA (1600 x 1200)

Horizontálna frekvencia 15K-102KHz

Vertikálny snímkový kmitočet 23-120Hz

Rozhranie

Computer In (D-sub 15pin) x 2 (Share with component)

Monitor Out (D-sub 15pin) x 1

Composite Video In (RCA) x 1

S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1

Audio In (Mini Jack) x 1

Audio Out (Mini Jack) x 1

Speaker 2W x 1

USB (Type mini B) x 1 (Download & Page/down)

RS232 (DB-9pin) x 1

IR Receiver x 1 (Front)

Rozmery (Š × V × H) 283 x 95 x 222mm (include feet) 283 x 88.7 x 222mm (exclude feet)

Kompatibilita s HDTV 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p

Kompatibilita s videosystémami

NTSC, PAL, SECAM

Hmotnosť 1.8kg

Hlučnosť 33/ 28 dBA (Normal/ Economic mode)

Zdroj energie

AC100 to 240V, 50 to 60Hz

Príkon

Normal 270W, Eco 220W, Standby <>

Jazyky OSD menu

Arabic/ Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese (28 Languages)

Režimy obrazu

Dynamic/ Presentation/ sRGB/ Cinema/ User 1/ User 2

Príslušenstvo (štandardné)

Remote Control w/ Battery

Power Cord (by region)

Quick Start Guide

Warranty Card (by region)

VGA (D-sub 15pin) Cable

Príslušenstvo (voliteľné)

Spare Lamp Kit

Ceilling Mount 3D Glasses

Carry Bag 3D podpora a kompatibilita

 • Frame Sequential: Up to 720p 60Hx (Video), Up to WXGA 120Hz (PC Timing)
 • Side by Side: Up to 1680 x 1050 60Hz (PC Timing)
 • Top Bottom: Up to 1680 x 1050 60Hz (PC Timing)

BenQ W1090

DLP projektor určený pre domáce premietanie s živým Full HD obrazom, zvukom CinemaMaster, skvelým jasom 2 000 lm a kontrastným pomerom 10 000: 1. Samozrejmosťou projektora je jednoduché používanie, úspornú prevádzku a dlhá životnosť lampy. Ďalším príjemným bonusom je režim SPORT. Projektor premieta na krátku vzdialenosť 2,5 m, disponuje korekciou lichobežníkového skreslenia a podporuje technológiu MHL. Ide o vysoko úsporný a ekologicky šetrný výrobok. Rozmery 346,24 x 101,7 x 214,81 mm. Hmotnosť 2,75 kg

Epson EB-535W

Kľúčové funkcie

 • Výnimočná kvalita obrazu:Technológia 3LCD od spoločnosti Epson zobrazuje jasnejšie obrazy a realistickejšie farby
 • Rovnako vysoký biely a farebný svetelný výkon:Premietaný obraz ostro vidieť aj v jasne osvetlených miestnostiach
 • Čistejší detail:Zvýšený kontrastný pomer 16 000:1
 • Dlhšia životnosť lampy značí nižšie celkové náklady:10 000 hodín v úspornom režime/5 000 hodín v bežnom režime
 • Flexibilné možnosti inštalácie:Vertikálna a horizontálna korekcia lichobežníka pre nerovnomerné a necentrické umiestnenie

Technika

Projekčná sústava 3LCD Technology

Displej LCD 0,59 inch with MLA (D8)

Obraz

Svetlosť farieb 3.400 Lumen-1.900 Lumen (economy)

 • Svetlosť bielej 3.400 Lumen - 1.900 Lumen (economy) In accordance with ISO 21118:2012
 • Rozlíšenie WXGA, 1280 x 800, 16:10

Vysoké rozlíšenie HD ready

 • Pomer strán obrazu 16:10
 • Kontrast 16.000 : 1

Žiarovka 215 W, 5.000 h Životnosť, 10.000 h Životnosť (v režime šetrenia energiou)

Lichobežníková korekcia Manual vertical: ± 15 °, Manual horizontal ± 15 °

Spracovanie videa 10 Bits

Vertikálny obnovovací kmitočet displeja 2D 50 Hz - 85 Hz

Farebná reprodukcia Upto 1.07 billion colours

Optika

 • Pomery strán projekcie 0,48:1
 • Priblíženie Digital, Factor: 1 - 1,35

Objektív Optical

Veľkosť projekcie 53 inches - 116 inches

Projekčná vzdialenosť Širokouhlé 0,5 m (53 inch screen)

Projekčná vzdialenosť Tele 1,2 m (116 inch screen)

Clonové číslo projekčného objektívu 1,6

Ohnisková vzdialenosť 6,4 mm

Zaostrenie Manual

Odchýlka 9,51 : 1

Pripojiteľnosť

Funkcia USB displeja 3 in 1: Image / Mouse / Sound

Prípojky Cinch audio in, Microphone input, Stereo mini jack audio in (2x), Stereo mini jack audio out, S-Video in, Component in (2x), Composite in, HDMI in, VGA out, VGA in (2x), Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n (voliteľné), Ethernet interface (100 Base-TX / 10 Base-T), RS-232C, USB 2.0 Type B, USB 2.0 Type A

Pripojenie telefónu Smart Phone Ad-Hoc / Infrastructure

Priložený softvér EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection, EasyMP Network Projection

Pokročilé funkcie

Bezpečnosť Kensington lock, Security bar, Wireless LAN unit lock, Wireless LAN security, Password protection

Vlastnosti Built-in speaker, Customizable user logo, Digital zoom, Dynamic lamp control, Horizontal and vertical keystone correction, Long lamp life, Microphone input, Wireless LAN capable

Farebné režimy Blackboard, Dynamic, Presentation, sRGB, Theatre

Všeobecne

Spotreba energie 298 Watt, 221 Watt (economy), 0,28 Watt (standby)

Napájacie napätie AC 100 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz

Rozmery produktu 344? x 315 x 94 mm (Width x Depth x Height)

Hmotnosť produktu 3,7 kg

Hladina hluku Normal: 37 dB (A) - Economy: 29 dB (A)

Teplota Prevádzka 5° C - 35° C, Skladovanie -10° C - 60° C

Vlhkosť vzduchu Prevádzka 20% - 80%, Skladovanie 10% - 90%

Reproduktory 16 Watt

Voliteľné doplnky Connection and control box, Document camera, Quick wireless USB key, Short throw wall mount, Soft carry case, Wireless LAN unit

Obsah dodávky Computer cable, Main unit, Power cable, Remote control incl. batteries, Setup guide, Software (CD), User manual (CD)

Záruka 24 mesiace Oprava po prinesení zariadenia do servisu, Žiarovka: 12 mesiace alebo 1.000 h

Epson EH-TW6700

EPSON EH-TW6700

Zažite úžasný pocit veľkej obrazovky doma vďaka tomuto 2D a 3D projektoru s rozlíšením Full HD a technológiou 3LCD pre obrázky vo vysokej kvalite

Pripravte sa na niečo úžasne. Nový projektor EH-TW6700 exceluje vo všetkých oblastiach vďaka celej škále špičkových funkcií, vďaka ktorým vytvára jasné, farebné a vysoko kontrastné obrázky v rozlíšení Full HD. To všetko za prijateľnú cenu. Navyše sa jednoducho nastavuje vďaka širokému rozsahu posunu objektívu, optickému priblíženiu a vodorovnej korekcii lichobežníka. Výsledkom sú výnimočne dobre prispôsobené obrázky v priebehu sekúnd.

Kľúčové vlastnosti: - Cenovo dostupné a vysoko výkonné domáce kino

Zobrazuje 2D a 3D video - Plynulá, rýchla akcia

Technológia interpolácie snímok a zdokonaľovania detailov - Pozerajte filmy denne počas 7 rokov

Životnosť lampy 5 000 hodín v úspornom režime - Široký posun objektívu

Vertikálne +/-60% a horizontálne +/-24% - Vychutnajte si živé farby a hlboké odtiene čiernej

Kontrastný pomer 70 000:1

Obsah balenia:

 • hlavné zariadenie
 • napájaci kábel
 • diaľkové ovládanie vrátane baterií
 • sada užívateľských príručiek

BenQ MU706

Projektor určený do podnikov a spoločností pre bezchybné prezentovanie v perfektnom rozlíšení až WUXGA (1920 x 1200) s vysokým kontrastným pomerom 20 000: 1 a vysokým jasom 4 000 lúmenov. Samozrejmosťou tohto projektora je možnosť úpravy vertikálne a horizontálne synchronizácia, 3D projekcia, DLP technológie, extrémna tichosť alebo skvelý 1,3 Big Zoom. Využiť tiež možno MHL technológiu pre ľahký prenos dát. Ide o vysoko úsporný a ekologicky šetrný výrobok. Životnosť lampy 3000/4000/6000/7500 hodín podľa zvoleného režimu. Rozmery 331 x 129,4 x 246,2 mm. Hmotnosť 3,3 kg

EPSON EB-2055

Premietajte dokonalé prezentácie vďaka projektoru, ktorý prináša skvelý jas 5000 lúmenov a intuitívne funkcie, ako je prezentovanie gestami.

S naším novým mimoriadne jasným biznis projektorom, ktorý ponúka výnimočnú úroveň jasu 5000 lúmenov a rozlíšenie XGA, prineste do akejkoľvek zasadačky ostrý obraz a jasné farby. Projektor EB-2055 je navrhnutý tak, aby premietal škálovateľný obraz až do ohromujúcej veľkosti 300 palcov a ponúkol bezdrôtovú pripojiteľnosť na streamovanie a zdieľanie pomocou projekcie z viacerých počítačov alebo aplikácie Epson iProjection od spoločnosti Epson.

Kľúčové funkcie 

 • Až 300-palcové zobrazenie a skvelá kvalita. Technológia 3LCD od spoločnosti Epson s rozlíšením XGA.
 • Výnimočný jas 5000 lúmenov. Premietajte ostré a jasné farby, dokonca aj v jasne osvetlených miestnostiach.
 • Pripojenie na streamovanie a zdieľanie. Vrátane voliteľnej bezdrôtovej pripojiteľnosti a duálneho vstupu HDMI.
 • Domáca a rozdelená obrazovka. Rýchly a jednoduchý prístup k rôznym užitočným funkciám.
 • Prezentovanie gestami. Intuitívne využívajte gestá na ovládanie projektora.?

Obsah balenia

 • VGA kábel
 • napájaci kábel
 • diaľkové ovládanie vrátane batérií
 • software (CD)
 • užívateľská príručka (na disku CD-ROM)
 • warranty card
 • jednotka WLAN

 

BenQ MS630ST

Systém projekcie DLP

Prirodzené rozlíšenie SVGA (800 x 600)

Jas* 3200 lumens

Kontrastný pomer 13000:1

Počet zobraziteľných farieb 1.07 Billion Colors

Objektív F=2.6-2.78, f=10.2-12.24mm

Pomer strán Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)

Projekčný pomer 0.9-1.08 (78" @ 1.44m)

Veľkosť obrazu (uhlopriečka) 60"-120"/ 300"

Pomer zoomu 1.2:1

Lampa (Normálny/úsporný režim / režim SmartEco)* 4000/ 6000/ 6500/ 10000 hours

Korekcia lichobežníkového skreslenia 1D, Vertical +/- 30 degrees

Posunutie projekcie 110% ±5%

Podporované rozlíšenie VGA (640 x 480) to WUXGA_RB (1920 x 1200) * RB = Reduced Blanking

Horizontálna frekvencia 15K-102KHz

Vertikálny snímkový kmitočet 24-120Hz

Rozhranie

Computer In (D-sub 15pin) x 1 (Share with component)

Monitor Out (D-sub 15pin) x 1

Composite Video In (RCA) x 1

S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1

HDMI (1.4a) x 2 (One share with MHL2.0)

Audio In (Mini Jack) x 1

Audio L/R In (RCA) x 1

Audio Out (Mini Jack) x 1

Speaker 10W x 1

USB (Type mini B) x 1 (Download & Page Up/ Down)

USB (Type A) x1 (1.5A Power Supply)

RS232 (DB-9pin) x 1

IR Receiver x 2 (Front + Top)

Rozmery (Š × V × H) 287.3 x 114.4 x 232.6mm

Kompatibilita s HDTV 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p

Kompatibilita s videosystémami NTSC, PAL, SECAM

Hmotnosť 2.6kg

Hlučnosť 33/ 28 dBA (Normal/ Economic mode)

Zdroj energie AC100 to 240V, 50 to 60 Hz

Príkon Normal 305W, Eco 220W, Standby <>

Jazyky OSD menu

Arabic/ Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese (28 Languages)

Režimy obrazu ** Bright/ Presentation/ sRGB/ Cinema /(3D) / User 1/ User 2

Príslušenstvo (štandardné) Remote Control w/ Battery

Power Cord (by region)

User Manual CD

Quick Start Guide

Warranty Card (by region)

VGA (D-sub 15pin) Cable

Príslušenstvo (voliteľné)

 • Presentation Plus: P/N 65.J9306.002
 • Spare Lamp Kit: P/N 5J.J9V05.001
 • Ceiling Mount: P/N 5J.J2K01.001
 • 3D Glasses: P/N 5J.J9H25

Carry Bag

 • 3D podpora a kompatibilita PC: 120Hz Frame Sequential 3D for resolutions up to WXGA,
 • PC: 60Hz Top-bottom 3D for resolutions up to SXGA+
 • Video: 60Hz Frame Sequential 3D for resolutions up to 480i

BenQ MX704

Systém projekcie DLP

Prirodzené rozlíšenie XGA (1024x768)

Jas* 4000 ANSI Lumens

Kontrastný pomer 13000:1

Počet zobraziteľných farieb 1.07 Billion Colors

Objektív F=2.56-2.68, f=22.04-24.14mm

Pomer strán Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)

Projekčný pomer 1.96-2.15 (Wide 78” ±3% @ 3.1m)

Veľkosť obrazu (uhlopriečka) 60" - 300"

Pomer zoomu 1.1x

Typ lampy 240W

Lampa (Normálny/úsporný režim / režim SmartEco)* 3000 / 4000 / 6000 / 7500 (80%~30%) hours

Korekcia lichobežníkového skreslenia 2D, Vertical & Horizontal ± 40 degrees; Auto vertical keystone ± 30 degrees

Posunutie projekcie Vertical: 120% ±5%

Podporované rozlíšenie VGA (640 x 480) to WUXGA_RB (1920 x 1200) *RB = Reduced blanking

Horizontálna frekvencia 15K-102KHz

Vertikálny snímkový kmitočet 23-120Hz

Rozhranie

Computer in (D-sub 15pin) x1( integrate with component)

HDMI x2 (HDMI with MHL2.0 x1, HDMI x 1) HDMI x 1)

MHL x 1(HDMI with MHL2.0)

Monitor out x 1

Composite Video in (RCA) x 1

S-Video in x 1

Audio in (Mini Jack) x 1

Audio in (L/R) x1

Audio out (Mini Jack) x 1

Speaker 2W x 1

USB (Type A) x 1 (1.5A power supply)

RS232 (DB-9pin) x 1

IR Receiver x2 (Front+Top)

Rozmery (Š × V × H) 331.0 x 114.4 x 246.2 (without foot) 331.0 x 129.4 x 246.2 (with foot)

Kompatibilita s HDTV 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p

Kompatibilita s videosystémami NTSC, PAL, SECAM

Hmotnosť 3Kg

Hlučnosť 31/28 dBA (Normal/Economic mode)

Zdroj energie AC100 to 240V, TBD A, 50 to 60 Hz

Príkon 350W (Normal), 261W( Eco), Standby

BenQ GS1

Prenosný, vreckový a dažďuvzdorný projektor, vhodný na kemping do prírody a do exteriérov, Vodeodolný, vreckový LED projektor, technológia DLP, natívne WXGA rozlíšenie 1280 x 720 pixelov, vysoký kontrast 100 000: 1, jas 300 lumenov, LED lampa so životnosťou 20 000/30 000 hodín normal / eco režim, veľkosť obrazu 20 "až 200". Čítačka microSD kariet. Rozhranie: 1 x HDMI, 1 x USB 3.0 typ A, 1 x USB 2.0 typ A, audio výstup. Audio: 2x 2W reproduktory. Diaľkové ovládanie. Rozmery 215,63 x 93,16 x 201,7 mm, hmotnosť 1,3 kg

BenQ MW705

Systém projekcie DLP

Prirodzené rozlíšenie WXGA (1280x800)

Jas* 4000 ANSI Lumens

Kontrastný pomer 13000:1

Počet zobraziteľných farieb 1.07 Billion Colors

Objektív F=2.56~2.68, f=22.04~24.14mm

Pomer strán Native 16:10 (5 aspect ratio selectable)

Projekčný pomer 1.55-1.7 (Wide 87"±3% @ 2.9m)

Veľkosť obrazu (uhlopriečka) 60" - 300"

Pomer zoomu 1.1x

Typ lampy 240W

Lampa (Normálny/úsporný režim / režim SmartEco)* 3000 / 4000 / 6000 / 7500 (80%~30%) hours

Korekcia lichobežníkového skreslenia 2D, Vertical & Horizontal ± 40 degrees; Auto vertical keystone ± 30 degrees

Posunutie projekcie Vertical: 100% ±5%

Podporované rozlíšenie VGA (640 x 480) to WUXGA_RB (1920 x 1200) *RB = Reduced blanking

Horizontálna frekvencia 15K-102KHz

Vertikálny snímkový kmitočet 23-120Hz

Rozhranie

Computer in (D-sub 15pin) x1( integrate with component)

HDMI x2 (HDMI with MHL2.0 x1, HDMI x 1)

Monitor out x 1

Composite Video in (RCA) x 1

S-Video in x 1

Audio in (Mini Jack) x 1

Audio in (L/R) x1

Audio out (Mini Jack) x 1

Speaker 2W x 1

USB (Type A) x 1 (1.5A power supply)

RS232 (DB-9pin) x 1

IR Receiver x2 (Front+Top)

Rozmery (Š × V × H) 331.0 x 114.4 x 246.2 (without foot) 331.0 x 129.4 x 246.2 (with foot)

Kompatibilita s HDTV 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p

Kompatibilita s videosystémami NTSC, PAL, SECAM

Hmotnosť 3Kg

Hlučnosť 33/29 dBA (Normal/Economic mode)

Zdroj energie AC100 to 240V, TBD A, 50 to 60 Hz

Príkon 350W (Normal), 261W (Eco), Standby
Radi si vychutnávate filmy na veľkom plátne, no zároveň nemáte čas navštevovať kinosály tak často, ako by ste si predstavovali? Nevadí. Projektor dokáže ukojiť váš hlad po dokonalom filmovom zážitku. Kultová klasika či letný blockbuster bude na domácom plátne úplne iný zážitok. Projektory už nie sú tak predražené, ako pred pár rokmi, navyše aj ich spotreba výrazne klesla. A nemusíte sa obávať ani vypálenia lampy. Ich životnosť je pre bežných divákov absolútne postačujúca a keby aj nie, tak náhradné lampy do projektorov dnes zoženiete veľmi jednoducho. Nezaberie ani posledná výhovorka, že nemáte dostatočne veľkú stenu na premietanie. Riešením je plátno pre projektor. Plátna sa predávajú v rôznych veľkostiach, ich montáž je rýchla a zvládne ju každý zručný domáci majster.