AVICENTRA Classic menu andulka 500 g

Zloženie: proso žlté, proso červené, proso zelené, ovos nahý.

AVICENTRA Classic menu kanár 500 g

Základná kŕmna zmes pre kanáriky Zloženie: repka, proso žlté, proso červené, ovos nahý, lesknica, ľan  

AVICENTRA Classic menu andulka 1 kg

Základná kŕmna zmes pre andulky. Zloženie: proso žlté, proso červené, proso zelené, ovos nahý  

AVICENTRA Classic menu veľký papagáj 800 g

Základná kŕmna zmes pre veľké papagáje Zloženie: slnečnica pruhovaná, slnečnica pruhovaná veľkozrnná, slnečnica biela, kardi, čirok, pohanka, ovos nahý, ovos celý, proso žlté, kukurica červená, kukurica žltá  

AVICENTRA Slnečnica čierna 1 kg

Hmotnosť 1kg. Kŕmna slnečnica, je to výborné krmivo pre vtáky, hlavne sýkorky. Vďaka vysokému obsahu olejov a vysokej energetickej hodnote je slnečnica ideálna na dokrmovanie vtáctva v zimných mesiacoch. Hmotnosť 1kg. Kŕmna slnečnica, je to výborné krmivo pre vtáky, hlavne sýkorky. Vďaka vysokému obsahu olejov a vysokej energetickej hodnote je slnečnica ideálna na dokrmovanie vtáctva v zimných mesiacoch.

AVICENTRA Classic menu malý papagáj 1 kg

Kompletné krmivo pre korely, rozely, agapornisy a ďalšie malé a stredné papagáje. Zloženie: slnečnica čierna a biela , proso žlté a červené, ovos.

Ferplast Prívesok so zvončekom ANI 4094

Farebná kovovo-drevená závesná hračka pre papagáje - malá.

KIKI CANTOR snack 150g na spev pre kanáriky

Zloženie: piškóty, med, vajcia, oleje a tuky, koncentrovaný pšeničný olej, mak, endívia (rastlina), ľanové semeno, aníz, fenikel, hlávkový šalát, vitamínové a minerálne látky. Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky 25,2%, tuky 21,45%, vláknina 7%, vlhkosť 8,1%, popol 3,82%, vápnik 0,17%, fosfor 0,61%, sodík 0,69%. Návod na kŕmenie: 1 - 2 čajové lyžičky denne. Nezabudnite zabezpečiť čistú a čerstvú vodu.

VERSELE Laga Prestige Budgies 1 kg

Základné krmivo pre všetky druhy anduliek Viacfarebná zmes pre andulky alebo iné malé exoty. Má vyvážené zloženie a obsahuje podiel ovocia, ktoré je zdrojom vitamínov a iných dôležitých látok.   Zloženie krmiva Prestige Budgies proso žlté 52%, červené proso 16%, biele proso 12%, lúpaný ovos 9%, lesknica 5%, ľanové semienka 3%, niger 0,5%