Beaphar Bio Band repelentný obojok pre psov 65 cm

Beaphar antiparazitný obojok Bio Band 65cm Obojok Bio Band pre psov odpudzuje hmyz sajúci krv, redukuje svrbenie a podráždenie kože a zamedzuje nepríjemnému zápachu psov.   Obojok Bio Band obsahuje vysoko účinné esencie nimby a voňavé éterické oleje prírodného pôvodu ako eukalyptový olej, citrónový extrakt, cédrový olej, mätu a routový olej. Je prírodne účinný prostriedok s ochranným účinkom koncentrovaných nimbových substancií. Účinné látky preniknú do srsti a na koži psa, srsť vášho psa bude voňavo

TickLess Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám

Skvelá ochrana zvierat pred kliešťami a blchami Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov Je netoxický, nevylučuje chemické látky ani zápach Ekologický a bez vedľajších účinkov Jednoduché pripnutie na obojok Životnosť batérie až 1 rok TICKLESS PET - ideálne riešenie ochrany vašich miláčikov pred kliešťami a blchami. Tento ultrazvukový repelent vo forme prívesku skvele ochráni vášho psa, mačku, alebo akékoľvek iné zviera pred kliešťami aj blchami. Je vyrobený tak, aby sa dal jednoducho pripnúť na obojok a zvieraťu neprekážal. Je ekologický a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu. TICKLESS PET je absolútne netoxický a nevylučuje ani žiadne chemické látky ani zápach. Princíp fungovania je vysielanie ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nebadateľné pre osoby a zvieratá. Rušia a odpudzujú kliešte aj blchy a tak bránia ich napadnutiu zvierat. Sú skvelou prevenciou aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky. Elektronický repelent TICKLESS PET má dosah cca. 1,5 m. Napájaný je Li-ion batériou so životnosťou približne 1 rok. Je vyrobený v Taliansku. Použitie: Odstráňte plastovú kartičku, ktorá blokuje pripojenie lítiovej batérie k zariadeniu (batéria je vložená v zariadení a pripravená na okamžité použitie). Štyri bliknutia signalizujú, že repelent je zapnutý. Od momentu, kedy bol spustený, je životnosť batérie približne rok. Ak chcete zistiť, či je TICKLESS PET stále v prevádzke, stlačte šedé tlačidlo. Pokiaľ sa rozsvieti červené svetielko, repelen je stále v prevádzke. Ultrazvukový repelent TICKLESS PET je odolný voči vode (štandard IP13). Po namočení ho vysušte, aby sa predišlo vnútornej korózii prístroja. Materiál: polykarbónová a syntetická antialergická guma Rozmery: 4 x 2,8 x 1,5 cm Hmotnosť: 10 g

Flexi Classic New lanko

Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou, máte Vášho psa vždy pod kontrolou.  

Flexi Vario lanko

Flexi Vario je komfortný samonavíjacie vodítko novej generácie, moderného a atraktívneho dizajnu. Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou, máte Vášho psa vždy pod kontrolou. Naviac má aj krátke blokovanie, ako dlho budete túto stopku držať, tak dlho bude vodítko blokované.  

flexi Comfort lanko NEW

Samonavíjacie vodítko s páskou pre psov s chrómovou karabínou.Navíjacie vodítka Flexi poskytujú Vášmu psíkovi voľnosť pohybu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou máte Vášho psíka vždy pod kontrolou. Pre bezpečnú a pohodlnú prechádzku s Vaším štvornohým priateľom nezabudnite k vodítkam vo veľkosti S, M a L ani na Multibox - na maškrty a sáčky na exkrementy a LED osvetlenie. Ak budete mať kompletnú výbavu, zaručene Vás na prechádzke už nič neprekvapí.

Flexi Classic New pásik

Vodítko FLEXI Classic NEW XS pásik 3m / 12kg červená - Páskové samonavíjacie vodítko s ochranným popruhom pre psov do 12 kg. Dĺžka: 3 m. - Samonavíjacie vodítko FLEXI Classic XS v novom dizajne. Vďaka spoľahlivému brzdnému systému, ktorý je možné ovládať len palcom jednej ruky, máte Vášho psa vždy pod kontrolou. Váha vodítka cca 130g. Reflexné komponenty na pásku vodítka.

Flexi Vario pásik

Flexi Vario je komfortné samonavíjacie vodítko novej generácie, moderného a atraktívneho dizajnu. Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou, máte Vášho psa vždy pod kontrolou. Naviac má aj krátke blokovanie, ako dlho budete túto stopku držať, tak dlho bude vodítko blokované.

TickLess Repelent ultrazvukový

Je ideálnym riešením proti napadnutiu psov a mačiek kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov.Ultrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky ani zápach. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné osobami a zvieratami. Rušia resp. paralyzujú však blchy a kliešte a tým zabránia napadnúť zviera. Sú vhodnou prevenciou. Zariadenie je vhodné aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky.Účinnosť zariadenia TickLess potvrdzujú certifikáty kvality a technológie ako sú CE a TÜV.Zariadenie prešlo podrobnými vedeckými testami, ktoré uskutočnila Univerzita v Camerine (Taliansko).Ultrazvukový repelent TickLess Pet má dosah približne 1,5 m a využíva lítium-iónovú batériu, ktorá má životnosť 9-10 mesiacov.Návod na použitie:Odstráňte červený prúžok potiahnutím. Ultrazvukový repelent TickLess Pet je aktivovaný a pripravený na používanie. Od tohto momentu ochranný účinok pôsobí nepretržite. Funkčnosť ultrazvukového repelentu TickLess Pet otestujete stlačením šedého tlačidla, pokiaľ sa rozsvieti červené svetielko, repelent je stále plne v prevádzke.Upozornenie:Ultrazvukový repelent TickLess Pet je odolný voči vode. Jeho odolnosť voči vniknutiu kvapalín je IP13.

Moser 1400 stříhací strojek

Dôležité informácie 1. Prístroj sa môže napojiť len na striedavý prúd. 2. Skontrolujte, či sa napätie uvedené na výrobku zhoduje s napätím vo vašej zásuvke. 3. Deti a osoby, ktoré sú pod dozorom, môžu prístroj používať len pod dozorom dospelej osoby. 4. Prístroj je zakázané používať v blízkosti vodou napustenej vane a umývadla v okruhu 1 m. 5. Ak chcete prístroj vyčistiť, musíte ho vytiahnuť z elektrickej siete. 6. Neponárajte prístroj do vody! 7. Pravidelne kontrolujte prístroj a jeho kábel, či nie sú poškodené. 8. V prípade poškodenia, prístroj nepoužívajte a vyhľadajte opravára - elektrikára. 9. Prístroj možno používať aj v domácnosti. Prístroj je chránený proti elektromagnetickému rušeniu a má ochrannú izoláciu. Inštalácia 1. Strihacie nože treba naolejovať (E) 2. Kábel zapojte do elektrickej siete. 3. Potlačte spínač (vypínač) (A) dopredu a tým je prístroj zapnutý. Ak budete počuť nepravidelný klepot, zapríčinil to striedavý prúd, nie je to chyba prístroja. 4. Po použití prístroj vypnite a odpojte zo siete. Nastavenie dĺžky strihania Na boku sa nachádza rúčka (B), ktorou sa dá aj počas strihania nastaviť dĺžka strihu medzi 0,1 a 3 mm. - rúčku uvoľnite - najkratší strih - rúčku zatlačte - najdlhší strih Rúčkou nastavenú dĺžku strihu môžete upevniť gombíkom (C), ktorý sa nachádza na náprotivnej strane. - gombík vpredu - uvoľnenie - gombík vzadu - dĺžka strihu upevnená Nadstavec na reguláciu dĺžky vlasov Ak chcete s prístrojom strihať dlhšie vlasy, umiestnite naň nadstavec - hrebeň. Nadstavec (D) upevníme na prístroj veľmi jednoducho. Po použití nadstavec jednoducho stiahneme. Nadstavce len vtedy pripevnite alebo stiahnite, keď je prístroj vypnutý! Čistenie a údržba 1. Ak chcete prístroj vyčistiť, musíte ho vytiahnuť z elektrickej siete. 2. Neponárajte prístroj do vody! 3. Nadstavce čistite priloženým štetcom. 4. Prístroj čistíme mäkkou, prípadne mierne navlhčenou handričkou. Nepoužívajte čistiace prostriedky! 5. Aby ste mohli prístroj dlho používať, nezabudnite strihacie nože olejovať. Podľa obrázku (E) - vždy nakvapkáte pár kvapiek oleja a potom prístroj na pár sekúnd zapnite. Po použití umiestnite na prístroj ochranný kryt. Výmena strihacích nožov (F) Po dlhšom používaní sa strihacie nože a nadstavce otupia, vtedy ich treba vymeniť. Stačí vyskrutkovať dve skrutky (viď obrázok) na strihacej platni. (G) Pri montáži nastavíme strihaciu platňu tak, že pri nastavení minimálnej strihacej dĺžky musí byť na prednej strane medzi strihacím nadstavcom a strihacou platňou medzera min. 0,5 mm! Súčasť balenia: 4 veľkostné strihacie nástavce, olej, nožnice, čistiaca kefka, ochranný kryt na čepeľ

Ferplast Prepravka do auta Atlas Car Maxi

Atlas Deluxe Open je ideálna prepravka pre malé psy a mačky. Je ideálna pre cestovanie vlakom, autom alebo lietadlom. Dvere sú vyrobené z ocele potiahnuté plastom a sú pevne pripevnené k plastovej štruktúre prepravky. Strecha je otvárateľná a tým vytvára lepšie vetranie, rovnako vám umožní skontrolovať vášho domáceho maznáčika. Atlas Deluxe Open pre psov a mačky je vybavená tvarovanou rukoväťou pre jednoduché prenášanie. Klipy na stranách poskytujú rýchly a efektívny upevňovací systém, čo znamená vyššiu bezpečnosť v kombinácii s jednoduchou údržbou. Dvojité otváranie na prednej a hornej časti, poskytuje ľahký prístup k vnútrajšku prepravky, čo vám umožní poskytnúť jedlo a vodu pre vášho domáceho maznáčika (plastová miska a umývateľný bavlnený vankúš sú súčasťou balenia). Atlas Deluxe Open je k dispozícii v dvoch veľkostiach: Atlas Deluxe Open 10 a Deluxe Open 20. Výhody: Perfektný pre cestovanie s mačkami alebo malými psami Bezpečné uchopenie vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti Bočné mriežky pre dobrú ventiláciu Plastová miska a vankúš súčasťou balenia Montáž behom okamihu vďaka postranným háčikom Rozmery: š 50,7 cm x d 34 cm x v 30 cm Upozornenie: aktuálne farebné prevedenie sa môže líšiť od prevedenia na obrázku alebo obrázkoch. Kliknutím sem si môžete pozrieť aktuálne farebné prevedenie zo stránky výrobcu.

Ferplast Prepravka Atlas Car 100 100x60x66cm

Bezpečne cestovať autom so svojim psom nebolo nikdy jednoduchšie! Atlas Car je robustná prepravka z plastu s oceľovými dverami s plastovým povrchom. Navrhnutá tak, aby sa dala umiestniť do kufra väčšiny áut. Pri výbere prepravky z radu Atlas Car si môžete byť istí, že vaši verní priatelia budú mať pohodlnú cestu. Všetky modely majú pevný bezpečnostný zámok a ľahko otvárateľné, obojsmerné posuvné dvere, veľké vetracie mriežky kvôli dobre cirkulácií vzduchu, zatiaľ čo hygienická podložka zaisťuje suché prostredie za všetkých okolností. Prepravka má praktické rukoväte po stranách pre ľahké umiestnenie do vozidla. Ak potrebujete cestovať s dvoma psami naraz, je k dispozícií deliaca stena, ktorá je už zahrnutá v najväčšom modeli - Atlas Car Maxi - a je možné ju doobjednať pre menšie modely. Výhody: Ak chcete bezpečne prepravovať psa vo svojom aute Štyri rôzne veľkosti vytvorené v súlade s rozmermi áut Atlas Car 80: ideálna pre stredne veľké psy a dve malé psy Atlas Car 100: pre prepravu veľkého psa alebo dva stredne veľké psy Atlas Car Maxi: ideálny pre veľkého psa alebo dva stredne veľké psy Pevný zatvárací systém, praktické rukoväte Široké mriežky kvôli vnútornej ventilácii Obojsmerné posuvné dvere Priestor, kde môžete umiestniť užitočné príslušenstvo Hygienická podložka Separačné panely sú k dispozícii ako príslušenstvo (zahrnuté v modeli Maxi) Rozmery: š 60 cm x d 100 cm x v 66 cm Upozornenie: aktuálne farebné prevedenie sa môže líšiť od prevedenia na obrázku alebo obrázkoch. Kliknutím sem si môžete pozrieť aktuálne farebné prevedenie zo stránky výrobcu.

Calibra Joy Dog Chicken Breast 80g

Vysoko aromatické a chutné maškrty Calibra s polovlhkou konzistenciou. Zdravá a výživná pochúťka z mäsa či rýb, ktorá je ideálna odmenou pre vašich miláčikov. Calibra maškrty sú ľahko stráviteľné doplnkové krmivo pre psov z kuracieho mäsa s vysokým podielom kvalitných bielkovín a s nízkym obsahom tuku. Výborne vám poslúžia ako motivačné pamlsky aj ako odmena pre psíka čakajúceho na Váš príchod z práce. Calibra Joy je rada pamlskov vyrábaná len z prírodných surovín bez chemických konzervantov. Váš pes ich bude milovať.         Zloženie: Kuracie prsia, ryžová múčka, glycerín, sorbitrol. Analytické zložky: Hrubý protein 45 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2 %, vlhkosť 23 %, hrubý popol 4 %. Kŕmny návod: Podávejte ako odmenu, čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Uchovávajte v suchu a v chladne. Po otvorení sáčok uzavrite a skladujte v chladničke.    Výhody skvěla chuť a receptura pro zdravou kůži a lesklou srst vitamíny a nízký obsah tuku Nevýhody žádné Obsah balení 1x balení 80g