RTJ Group Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia) 20 ml

Tea Tree Oil je 100% přírodní antiseptický olej z čajovníku melaleuca alternifolia, jehož spektrum využití je opravdu velmi široké. Má silné antiseptické, antimykotické a protiplísňové účinky.určení: pro ženy, muže,

Kokosový olej na varenie, pečenie 1000 ml (vedierko)-

Ak niekto cestuje do tropických krajín a oboznámi sa s kokosovým olejom s týmto výborným produktom a liekom, tak si ho pravdepodobne aj kúpi.
Má lahodnú chuť, bez vône a neobsahuje cholesterol.
Pri pečení, fritovaní sa nevytvoria nezdravé karcinogénne látky preto, lebo kokosový olej obsahuje vysoké množstvo kyseliny laurovej. Kyselinu laurovú obsahuje napríklad aj materské mlieko.
Rozpúšťa sa pri teplote 25C. Netreba skladovať v chla...

Terezia Company Hemo Plus + kyselina listová 50 kapslí + 10 kapslí ZDARMA

Hemo Plus díky obsahu vitamínů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku. Popis Produkt Hemo Plus obsahuje: Vinná réva - je bohatá zejména na bioflavonoidy, dále obsahuje vitamíny skupiny B a C, organické kyseliny (vinnou, jablečnou, citrónovou), třísloviny a aminokyseliny. Černý bez - patří mezi nejoblíbenější a také nejznámější rostliny. Hlavní obsahové látky jsou flavonoidy, silice, třísloviny, vitaminy skupiny A a B. Ostružiník křovitý - obsahuje vitamíny skupiny B a C, karotenoidy, organické kyseliny a pektin. Vitamín B12 - přispívá k zachování normálního energetického metabolizmu železa, přispívá k zachování červených krvinek. Vitamín B6 - přispívá k tvorbě červených krvinek, ke snížení únavy a únavnosti. Vitamín B9 - má příznivý vliv na krvetvorbu. Vitamín B12 - má příznivý vliv na tvorbu červených krvinek. Vitamín C - zvyšuje vstřebávání železa, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a podpoře imunitního systému. Železo - přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přispívá k přenosu kyslíku. Složení v jedné kapsli 250 mg směs HemoPlus + kyselina listová + vitamín C (modrá réva vinná (Vitis vinifera, prášek), černý bez (Sambucus nigra, prášek sušeného plodu), ostružiník křovitý (Rubus fruticosus, prášek sušeného plodu), houba Reishi (Ganoderma lucidum, prášek), rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, prášek sušeného plodu), prášek meruňkového jádra, vitamín C (kyselina askorbová), železo (fumaran železnatý), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina listová, acidum folicum), vitamín B12 (kyanokobalamin)) Obsah účinných látek v 1 kapsli: 40 mg vitamín C, 3,5 mg železo, 0,7 mg vitamín B2, 0,7 mg vitamín B6, 0,1 mg vitamín B9, 0,00125 mg vitamín B12 Nutriční hodnoty ve 100 g: 1540 kJ/369 kcal bílkoviny 16,5 g, sacharidy 19,6 g, tuk 17,4 g, vláknina 35,9 g, lepek (ve 100 g sušiny)

After Dinner Willies - Čokoláda v tvare penisu

Box obsahuje 10 kúskov anglickej 40 % čokoládydelikátna mätová náplň

Annabis Cannol - konopný olej 100 ml

Annabis Cannol - konopný olej 100 ml. Cannol je velmi kvalitní konopný olej s příznivými účinky pro tělo.

Spanjaard - MAJSTER pekár + Olivový olej 300ml +300 ml

Kuchynské oleje v spreji sú vysoko efektívne a úsporne potravinárske prípravky určené pre úpravu pečúcich foriem, plechov a nádob i sklenených pred pečením alebo varením. Zabraňuje pripečeniu potravín.

Obrie Chupa Chups lízatko

V tomto obriom Chupa Chups na nachádza až 10 malých lízatiek Chupa Chups.
Toto je skutočný celo rodinný výrobok, pretože zamlsať si môže ozaj celá rodina či kamaráti.
Geniálne obrie potešenie vám prináša stará známa značka lízatiek Chupa

Veľký Gumový Medvedík na špajli

Veľký gumový medvedík na špajli:
Je to obdoba starého dobrého gumového medvedíka, akurát tento je 137 krát väčší.
Nemáte čas jesť doma nášho Mega veľkého gumového medvedíka? Tak si kúpte tohto veľkého medvedíka na špajli a ten s Vami pôjd

Gigantický Gumový Medvedík

Tak toto je takmer umelecké dielo, každý mega medvedík bol ručne vyrobený z najlepších ingrediencií v USA, pričom výroba trvá 8-12 hodín.
Pravdepodobne jedna z najväčších a najroztomilejších sladkostí akú sme kedy videli.
Konečne sa toJedlo je dôležitá súčasť nášho života. Ak je ešte aj chutne pripravené, tak potom je jeho konzumácia hotový zážitok. Výber správnych potravín by nemal podceňovať žiaden kupujúci. Dôverujte radšej tuzemským výrobcom, ktorí sú prísnejšie kontrolovaní. Dôležité je aj vedieť, aké potraviny sú vhodné na častejšiu konzumáciu a aké by sme naopak mali obmedziť na minimum. V prípade detí to platí viacnásobne. Detské potraviny musia mať vyvážené hodnoty kalórií, dostatok živín i vitamínov pre správny vývoj. No ani ostatné potraviny by nemali byť náhodnou voľbou. Všetky výrobky by sme mali vyberať podľa kvality a overených skúsenosti. Podozrivo nízka cena je síce lákavá, ale žalúdok máte len jeden. Tak si dobre rozmyslite, čím ho nasýtite.