Postrekovače

HECHT401

Mechanický rozprašovač HECHT 401 si nájde svoje uplatnenie hlavne u milovníkov izbových rastlín, majiteľov menších skleníkov či exotických zvierat, ktoré ocenia príjemnú dávku vlhkosti v podobe drobných rozprášených kvapiek. Prevažne vlhkomilné rastlinstvo, ale aj mnoho iných klasických druhov ocení takúto príjemnú starostlivosť. Taktiež je možné využiť postrekovač v prípade napadnutia rastlín rôznymi škodcami. Jeho objem je 0,9l.

HECHT 415V

Tlakový postrekovač s 1,5 l tlakovou nádobou z tvrdeného plastu. Tlakový postrekovač Hecht 415V je osadený regulovateľnou tryskou. Tlakový postrekovač má spúšť s aretáciou pre dlhý pravidelný postrek. Pre ľahké odskrutkovanie hlavy postrekovača je tlakový postrekovač vybavený odpúšťacím tlakovým ventilom. Tlakovanie kvapaliny sa robí ručným piestom v hornej časti postrekovača.

GARDENA Comfort 1 l

Postrekovač radu GARDENA Comfort s objemom 1 l je ideálny viacúčelový postrekovač pre menšie plochy v domácnosti a záhrade. Ľahko a pohodlne sa používa - vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sedí postrekovač radu Comfort dokonale v ruke a trysku možno plne nastaviť od intenzívneho prúdu po jemnú spŕšku. Okrem toho veľký plniaci otvor uľahčuje plnenie z kohútika. Praktický je filter na sacej trubici, ktorý chráni pred upchatím trysky. Postrekovač má tiež ukazovateľ výšky hladiny. Výšku hladiny z neho možno odpočítať bez otvorenia nádoby.

Plne nastaviteľná rozprašovacia tryska

Či už potrebujete jemnú hmlu alebo silný prúd - rozprašovacia tryska je v závislosti od použitia plne a individuálne nastaviteľná.

Ergonomicky tvarovaná rukoväť

Vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu padne postrekovač radu Comfort dokonale do ruky a umožňuje pohodlné použitie.

Veľký plniaci otvor

Vďaka veľkému plniacemu otvoru je plnenie postrekovača radu Comfort veľmi jednoduché - stačí podržať priamo pod vodovodným kohútikom.

Ukazovateľ hladiny poskytuje jasný prehľad

Ukazovateľ hladiny ukazuje množstvo zostávajúcej kvapaliny v nádobe bez nutnosti otvárania postrekovača.

Stabilné státie - kdekoľvek

Vďaka rozmernej ploche na spodku nádoby možno postrekovač radu Comfort vždy stabilne postaviť.

Hecht 405

Parametre hmotnosť (kg) 1,3 objem nádoby (l) 5 max. tlak (bar) 3

Popis tovaru

Ručný tlakový postrekovač s pretlakovým ventilom s nádobou s objemom 5 l. Vďaka nastaviteľnej tryske je aplikácia postreku presná. Je vhodný ako pre ošetrenie jednotlivých rastlín, ako aj na aplikáciu na menších plochách, napríklad na likvidáciu buriny alebo trávy prerastajúcej ploty a podobne.

HECHT 4500

Detailný popis Postrekovač 5 L

Ručný tlakový postrekovač s nádobou s objemom 5 l. Vďaka nastaviteľnej tryske je aplikácia postreku presná. Je vhodný ako pre ošetrenie jednotlivých rastlín, ako aj na aplikáciu na menších plochách, na likvidáciu buriny alebo trávy prerastajúcej ploty a podobne.

Postrekovač 5 L ŠPECIFIKÁCIA hmotnosť (kg) 1,4 objem nádrže (l) 5,0 max. tlak (bar) 3,0 max. tlak (ton) 3,0 objem nádoby (l) 5,0

GARDENA tlakový Comfort 1,25 l

Tlakový postrekovač radu GARDENA Comfort má objem 1,25 litra a ideálne sa hodí na univerzálne použitie v záhrade a domácnosti. Oproti obyčajnému postrekovaču tu stačí vytvoriť tlak a potom možno rastliny ľahko zalievať už len jednoduchým stlačením tlačidla. Tlakový postrekovač Comfort je zvlášť pohodlný - ergonomický úchyt pumpy a rukoväte a integrované tlmenie nárazov v rukoväti umožňuje optimálne tlmenie nárazov pri pumpovaní. Je určený pre maximálny tlak 3 bary a je vybavený bezpečnostným ventilom, ktorý v prípade potreby tlak zníži. Ukazovateľ výšky hladiny ukazuje množstvo náplne, aby kvôli tomu nebolo potrebné otvárať nádobu. Trysku možno plne nastaviť od intenzívneho prúdu po jemné hmlu a možno ju použiť samostatne. Praktický je filter na sacej trubici, ktorý chráni pred zapchatím trysky.

Ergonomická konštrukcia

Vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu padne postrekovač radu Premium dokonale do ruky a umožňuje pohodlné použitie.

Veľký plniaci otvor

Veľký plniaci otvor tlakového postrekovača radu Comfort uľahčuje plnenie, čistenie a miešanie kvapalín.

Ukazovateľ hladiny poskytuje jasný prehľad

Ukazovateľ hladiny ukazuje množstvo zostávajúcej kvapaliny v nádobe bez nutnosti otvárania postrekovača.

Tlmenie nárazov v rukoväti pumpy

Integrované tlmenie v násade umožňuje optimálne tlmenie nárazov a zaručuje tak ten najvyšší komfort.

Bezpečnosť

Bezpečnostný ventil uvoľňuje prebytočný tlak a zabezpečuje tak bezpečnosť pri práci.

EXTOL 18l

Tlakový chrbtový záhradný postrekovač Extol Craft s obsahom nádrže 18 l. Má kvalitné nylonové popruhy pre pohodlné nosenie na chrbte. Veľká 18 l nádrž zaisťuje pohodlnú dlhodobú prácu bez neustáleho dopĺňania.

Je vhodný na ošetrovanie veľkých plôch.

HECHT 459

Chrbtový motorový rosič vybavený 14 l nádržou, ktorý má vďaka výkonnému dvojtaktnému 2,65 kW motoru dosah až 16 m. Vďaka jednoduchej prestavbe s dodávaným príslušenstvom sa jedná o skutočne multifunkčné zariadenie, ktoré je možné využiť nielen ako rosič, ale i pre aplikáciu tuhých granulí, alebo dokonca ako výkonný fukár. Stačí zložiť rozptylovú mriežku v koncovej trysky. Nie je teda nutné kupovať žiadne rozširujúce komponenty. Takto upravený rosič bude dosahovať obdobný výkon, ako rovnako výkonný chrbtový fukár. Naviac môžete pre zníženie prašnosti pridávať menšie množstvo vody. Hecht 459 je vybavený tlakovým čerpadlom postrekovej kvapaliny. U bežných rosičov je pre dopravenie kvapaliny k tryskám postrekovača využívaný princíp tlakovania nádrže vzduchom od turbíny. U tohto modelu je navyše pridané aj tlakové čerpadlo, ktoré ďalej zvyšuje tlak postreku, vďaka čomu je možné kvapalinu dopraviť k do väčšej vzdialenosti a výšky vyšším tlakom.

Hecht 459 vychádza svojou konštrukciou z obľúbeného a osvedčeného modelu Hecht 456, kedy náhradou pôvodného motora za modernejší motor s vyšším obsahom bolo pri zachovaní pôvodných skvelých parametrov dosiahnuté vyššej spoľahlivosti.

Extol Craft postřikovač tlakový - 2l

Postrekovač záhradný tlakový

  • Objem: 2l
  • materiál: MOSADZ, Plast