Posilovací Powerball

PowerBall 250Hz

Jeden z najrýchlejších nemotorizovaných strojov na svete! Powerball je dobrá hračka, ale predovšetkým tréningovým strojom. Dokonalé posilňuje predlaktie, zápästie, prsty.. Je ideálnym pre turnaje v kancelárii - ukážte že ste rýchlejší a silnejší ako Váš kolega. Jednoducho povedané, pokiaľ ide o rýchlosť, náš model 250Hz je v tom nesporným lídrom.  

Zariadenia pracuje ako kombinácia vnútorného gyroskopu, odstredivej sily a zotrvačnosti. Po rozbehu vnútornej gule je potrebné zápästím ďalej otáčať pre zvýšenie rotácie. Môžete sa dostať až k 15 tis. otáčkam za minútu (svetový rekord je cez 16 tis.) Vaše zápästie bude cítiť obrovskú silu zo zariadenia, po prvom užitiu je trasenie rúk takmer isté. Pri 15 tis. otáčkach Powerball dosahuje silu cez 20 kg.  

Drahšia verzia obsahuje zabudované počítadlo, kde Vám ukazuje aktuálnu rýchlosť, aj posledný najlepší výkon. Pre niektorých je prekonanie rekordu zábavou , pričom vedľajším účinkom je posilnenie zápästia. Tak skončite z gumenými kolieskami a prejdite na Powerball, určite neoľutujete!  

Powerball 250Hz Pro (s počítadlom)

Farba: modrá

Dosahuje silu do 20 kg

Vstavaný elektronický rýchlomer 6 programov

Vstavané počítadlo na aktuálny záznam a rekord

Automatické vypnutie

Obsahuje batérie (životnosť asi 1 rok)

Maximálna rýchlosť 15 000 ot/min

Ideálny pre aktívnych športovcov

Rozmery: 7.5cm x 6.5cm  

Powerball 250Hz (bez počítadla)

Farba: modrá

Dosahuje silu do 20 kg

Maximálna rýchlosť 15 000 ot/min

Ideálny pre aktívnych športovcov

Rozmery: 7.5cm x 6.5cm

Powerball 250Hz Pro Autostart (s počítadlom)

Farba: čierná

Dosahuje silu do 20 kg

Vstavaný elektronický rýchlomer 6 programov

Vstavané počítadlo na aktuálny záznam a rekord

Automatické vypnutie

Maximálna rýchlosť 15 000 ot/min

Ideálny pre aktívnych športovcov

Rozmery: 7.5cm x 6.5cm

Rotor obsahuje funkciu nakrúcania, vďaka čomu bude nakrúcanie úplne jednoduché  

Powerball Vortex

Powerball Vortex je skvelá pomôcka na poslnenie svalov rúk a predlaktia. Je teda vhodný hlavne pre golfistov, tenistov, horelezcov a všetkých športovcov, ktorý potrebujú posilniť najmä svaly ruky.

Powerball nie len posilňuje svaly, ale zlepšuje pohyblivosť, koordináciu a znižuje svalové napätie. Pomôcku tak ocenia aj profesionálny hudobníci a ľudia vykonávajúci prácu, ktorá si vyžaduje vysokú presnosť.

Funguje na princípe interného gyroskopu a cvičenie spočíva v tom, že sa roztočí lopta vo vnútri powerball. Po roztočení je potrebné ďalej pohybovať zápästím, aby sa zvýšili otáčky. Môžete sa dostať na hodnoty okolo 15 tisíc otáčok za minúty a udržať powerball v ruke nebude vôbec jednoduché. Rekord je dokonca až 16 tisíc otáčok za minútu kedy powerball generoval zaťaženie na zápästie až 20 kg.  

  • Hmotnosť: 300 g
  • Rozmery: 7,5 x 6,5 cm
  • Max. Rýchlosť: cca 15 000 otáčok za minútu
  • Súčasťou balenia: Vortex, 2 ks roztáčacích šňuriek, DVD s manuálom. 

PowerBall Neon Pro

Powerball s počítadlom a podsvietením Čo je Powerball? Má veľkosť tenisovej loptičky, asi rovnakú hmotnosť a môžete s ním robiť úžasné veci. To je Powerball, svetovo najprepracovanejší ručný gyroskop, ktorý vďaka precíznej technológii dosahuje rýchlosť až 15 000 otáčok za minútu, pričom dáva odpor rovnajúci sa hmotnosti cez 18 kilogramov. Kto ho ovládne, zamiluje si ho a bezmála sa na ňom stane závislý. Fantastickým spôsobom pracuje so svalmi rúk a nie len, že prináša výsledky pri formovaní svalstva, pri rehabilitácii a bežnom tréningu, ale zároveň je aj výnimočným zdrojom zábavy a súťaženia. Ako Powerball pracuje? Powerball pracuje na princípe gyroskopu. Je to guľa rotujúca okolo osi, ktorej konce sú zapojené do oceľového prstenca. Rýchlo roztočený powerball má osovú stabilitu, vysoký točivý moment a tendeciu zotrvávať v pôvodnej polohe, čo vedie k odolávaniu silám smerujúcim k nakloneniu osi, a to pohybom kolmým k pôsobiacej sile. Prakticky to znamená, že sila ruky zvyšuje rotáciu powerballu, ale zároveň s tým zvyšuje aj jeho odpor, takže vzniká dojem, že držíte živý objekt, ktorý vždy presne reaguje na pohyb vašej ruky. Komu je Powerball určený? Powerball má široké uplatnenie pri posilňovaní a rehabilitácii, pre športy ako je golf, tenis, cyklistika, lezectvo, pre hráčov na strunnových, dychových a klávesových nástrojoch a pre operátorov počítačov a ďalších pracovníkov, pre ktorých je klávesnica počítača základným pracovným nástrojom. Každý z nich ocení prínosy, ktoré má používanie powerballu. Žiadny iný cvik, nárádie alebo zariadenie nemá taký rýchly a významný vplyv na formovanie a posilňovanie prstov, rúk, zápästia a ramien. Okrem toho má powerball neoceniteľnú schopnosť uvoľňovať a posilovať ramená. Akonáhle sa s powerballem zžijete a naučíte sa ho používať, okamžite pocítite efekt a každodenný rast výkonu a sily. V oblasti rehabilitácie má powerball rolu predovšetkým pri riešení syndrómu karpálneho tunela a RSI (postihnutie ruky vzniknutej pri práci s klávesnicou počítača). Obsah balenia: - powerball Neon so vstavaným otáčkomerom- 2ks roztáčacích šnúrok - český návod Upozornenie: Powerball pracuje na princípe presne nastaveného trenie medzi vnútorným rotorom a vnútorné stenou vonkajšieho plášťa. Pri údržbe a čistenie preto nemožno použiť žiadne mazadlo! Premazaním vnútorných častí sa funkčnosť Powerballu zničí.

Powerball 280Hz Pro Autostart P280HZPAS

Popis produktu: Popis: Nový 280Hz Autostart má zvýšenou odolnost a je vybaven počítadlem bez baterií. Autostart lze roztočit pomocí setrvačníku bez použití provázku. S tímto modelem 280Hz dosáhnete vyšších výsledků při tréninku a posilování než s ostatními modely 250Hz. Balení: kartonová krabička Obsah balení: powerball 280Hz, mini DVD s českým návodem Barva: černá Speciální vybavení: vestavěný bezbateriový otáčkoměr, zvýšená odolnost Použití: posilování, rehabilitace Účinky: zpevnění zápěstí, posílení paží, uvolnění předloktí, rehabilitace zápěstí a předloktí Pokyny k používání: používejte v souladu a návodem, pravidelně čistěte, vyvarujte se pádům a nárazům, nikdy nepoužívejte žádná mazadla

POWERBALL Diablo 350Hz Heavy PDH

Zcela nově navržený Powerball 350Hz je oproti stávajícímu modelu stejně veliký, jako modely 250Hz. Díky těmto rozměrům si ho můžou užívat i lidi s drobnějšími dlaněmi. Jeho tělo i rotor je kovový, neroztočený váží pouhých 380 gramů, ale jakmile dosáhnete 10 000 ot./min., budete v ruce držet neuvěřitelnou sílu 23kg.

POWERBALL Diablo 450Hz Light PDL

Powerball, který vás nepřestane udivovat. Je vyroben ze speciálních lehkých kovů, má velikost klasického Powerballu, ale váží pouhých 140 gramů a výkony, které tímto Powerballem natočíte, jsou až neuvěřitelné. Chcete-li natočit 15 000ot./min.?
S tímto Powerballem je to opravdu možné.