Fossil Fighters: Frontier

Fossil Fighters: Frontier

Vo Fossil Fighters Frontier sa zhostíte úlohy mladého Fossil Wardena a vašou úlohou nebude nič menšieho než ochrániť drahocenné Fossil parky po celom svete pred ukrutným zločincom - doktrom Barónom vo ...
Celý popis

Vo Fossil Fighters Frontier sa zhostíte úlohy mladého Fossil Wardena a vašou úlohou nebude nič menšieho než ochrániť drahocenné Fossil parky po celom svete pred ukrutným zločincom - doktrom Barónom von Blackravenom. Ten zamýšľa ovládnuť svet za pomoci sily Vivosaurov - extrémne silných dinosaurov! V hre na vás bude čakať ohromný 3d svet plný skrytých tajomstiev k odhaleniu, ktorým budete križovať vo svojej vlastnej upraviteľnej Bone Buggy. Pátrajte po drahocenných fosíliach, vykopajte ich a oživte z nich Vivosaurov. Potom môžete tieto Vivosaury - ktorých je v hre k objaveniu cez 80 - posielať proti vaším nepriateľom do ťahových bitiek.


Hra ponúka:


Adventúra pripomínajúca Pokémony, postavená však na odlišnom svete a príšerkách.


Všetci Vivosaurovia zapadajú do jednej z piatich elementárnych kategórií - Voda, Oheň, Vzduch, Zem a Neutrálny - a disponujú radou odlišných útokov a špeciálnych schopností.


Aby ste získali silnú zostavu Vivosaurov, odkrývajte v divočine dinosaurie fosílie za použitia dotykovej obrazovky vášho prístroja z rodiny Nintendo 3DS - čím šetrnejšie budete vykonávať vaše výkopové práce, tým silnejšie v boji potom oživení Vivosauri budú.


Či už so svojími priateľmi objavujete neznáme, alebo s nimi radšej zvázdate epické bitky, hra Fossil Fighters Frontier má hneď niekoľko multiplayerových možností, ako s nimi zdieľať miestne prehistoricky ladená dobrodružstvá.


Schovať popis

Filter