Podložky pod ryby

Kaprárska Podložka na meranie rýb

Najlacnejšia polstrovaná podložka 100x60cm pre uloženie ryby pri vyberaní háčika. Je skladná, v batožine nezaberie veľa miesta, rýchloschnúca. Je vhodná na lov na prívlač, feeder, lov bielych rýb, lov dravcov.

Mivardi Easy Podložka pod kapry

Podložka Easy

Dostupná podložka pre každého! Jednoduchá podložka, ktorá ponúka ochranu každému vášmu úlovku. Po rozprestrení sa automaticky zodvihnú bočné steny, ktoré zabránia vypadnutiu ryby. Samozrejmosťou je vodeodolný rýchloschnúci materiál a výborná skladnosť.

Rozmery: 110x65cm

TANDEM BAITS podložka pod rybu Protect Mat

Veľmi praktická podložka pod rybu, chráni rybu proti poškodeniu. Základné stredne veľké prevedenie podložky na vypínanie rýb ako je kapor, šťuka, amur ..

Podložka na váženie rýb plávajúca

Rybárska, kaprarska podložka Tandembaits plávajúca ideálna na veľké ryby kapor je po manipulácii kľudný a v dobrej kondícii sa dostáva späť do vody. Odporúčame pri Chyť a pusť.

Mivardi Podložka Professional

Novinka 2014!!! Praktická, šetrná a skladná! Tri základné atribúty, ktoré spĺňa podložka Professional. Vďaka extra hrubému odnímateľnému matracu a polstrovaným stenám je podložka mimoriadne šetrná k rybám a tak dokonale ochráni váš úlovok.

Vrchná časť je vyrobená zo sieťoviny a je ňou možné pomocou suchého zipsu uzavrieť celú podložku. Mimoriadne praktické je "kľakátko", ktoré po rozprestretí zabráni zašpineniu vášho odevu pri kľaknutí si.

Ďalšími pomocníkmi sú odkladacie priestory po stranách podložky, kam môžete uložiť váhu či iné drobnosti.

Rozmery 90 x 55 x 20cm.

Prechovávacia taška Relax Unhooking Mat,120x62cm

Prechovávacia taška Relax Unhooking Mat,120x62cm Bezpečná podložka s hustou výplňou, ktorá chráni ryby aj keď je umiestnená na kameňoch. Má vyvýšené boky, vďaka čomu nám ryba neskĺzne mimo nej, a dá sa aj z vrchnej strane uzavrieť. Rozmer je 120x62cm. Relax - odháčkovací matrac. Nový model odháčkovacieho matracu od Quantum Radical je pevný, povrchová úprava chráni jemnú kožu rýb, no výplň je jemná aby sa ryba v matraci cítila v pohodlí. Rozmer 120x62cm.