Počítače a kancelária

stôl na notebook Nova LY-N0197

Záruka 24 mesiacov Dostupnosť tovaru 2 - 6 týždňov Balenie v demonte Doprava viac info tu Popis tovaru: Moderný PC stolík má kolieska, vďaka čomu je ním možné ľahko manipulovať. Samovoľnému posunu je možné zabrániť prostredníctvom bŕzd. Výšku stolíka je možné nastaviť. Parametre tovaru (š/h/v): Rozmer 65x42,5x47/67 cm Materiál: MDF čierna+kov strieborná Farebne prevedenie: čierna/strieborná Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti

písací stôl Tempo Kondela Jofry

Extravagantný PC stôl JOFRY od výrobcu Tempo Kondela je praktický stôl vhodný do menších detských izieb. Konštrukcia je vyrobená z kovu striebornej farby a horná doska z MDF čiernej farby. Pod hornou doskou je umiestnená výsuvná doska pre klávesnicu. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.

Tempo Kondela Melichar, bílá

Praktický PC stôl MELICHAR od výrobcu Tempo Kondela je vyrobený z laminovanej DTD v bielom prevedení. Na ľavej strane sa nachádza polička pre uloženie PC skrine. Pod pracovnou doskou je umiestnená výsuvná doska pre klávesnicu. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.

Tempo Kondela písací stôl - Johan 02

kancelársky PC stôl s výsuvom na klávesnicu. Farebné prevedenie: dub sonoma. Materiál: DTD fóliovaná. Rozmery (VxŠxH): 71x100x67,5 cm. Dodávané v demonte.

Tempo Kondela Siriss biela

PC stôl SIRISS od výrobcu Tempo Kondela je praktický stôl so zásuvkou a skrinkou na pravej strane. Materiál použitý na výrobu je fóliovaná DTD vo farebnom prevedení biela. Stôl je vhodné umiestniť do pracovne, detskej alebo študentskej izby. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.

Tempo Kondela B3buk

Rohový PC stolík svojimi rozmermi je vhodný do malej pracovne. Pod pracovnou doskou sa nachádza výsuvná plocha pre klávesnicu a tak Vám ostane dostatok miesta na prácu na stolíku. V dolnej časti sú dve poličky na umiestnenie PC skrinky, tlačiarne alebo potrebných dokumentov. Okrem vyobrazeného farebného prevedenia dreva buk je dostupný aj v ďalších dvoch odtieňoch dreva jelša a čerešňa.

Konferenčný stolík Ravena

Kruhová stolová doska v dvoch vyhotoveniach (sklo alebo bukové lamino)laminátová doska hrúbka 20 mm, sklo hrúbka 8 mmkonštrukcia z pochrómovaných oceľových trubiekvýška stola 770 mm

Písací stôl Tempo Kondela MONTE

PC stôl MONTE 17 od výrobcu Tempo Kondela možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Monte. Na pravej strane sa nachádza zásuvka a a skrinka s univerzálnymi dvierkami (L/P). Pod hornou doskou je umiestnená výsuvná doska pre klávesnicu. Systém Monte je sektorová zostava, ktorú je vhodné umiestniť do obývacej izby alebo pracovne. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení dub lefkas. Hrany sú ohraničené ABS úpravou. Zostava sa výborne kombinuje s regálmi Alano, keďže má rovnaký materiálový základ a povrchový vzhľad. Výška nožičiek je 0,5 cm a hrúbka materiálu vnútorných poličiek je 1,8 cm. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.

písací stôl Tempo Kondela Montana

PC stôl MONTANA B1 od výrobcu Tempo Kondela je praktický počítačový stolík, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Montana. Na ľavej strane pod pracovnou doskou je umiestnená polička. Na pravej strane sa nachádza skrinka so zásuvkou. Systém Montana je univerzálna a tradičná sektorová zostava, ktorú možno využiť na zariadenie obývacej izby, spálne, jedálne alebo kancelárie. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení dub lefkas tmavý, pričom jednotlivé prvky zostavy si môžno objednať aj vo farbe dub sonoma truflový. Prvky zostavy sa výborne kombinujú s regálmi Alano, keďže majú rovnaký materiálový základ a povrchový vzhľad. Dvierka a zásuvky nemajú žiadne úchytky, čo vyzdvihuje čistý a jednoduchý dizajn nábytku. Hrany nábytku sú ohraničené ABS úpravou. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.

Tempo Kondela WINIE WNB935 DUB SONOMA

Pc stôl WNB 935. Materiál: DTD fóliovaná, farebné prevedenie: dub sonoma/biela. Rozmery: (ŠxVxH) 110x77x60 cm. Nábytok je dodávaný v demonte.