Plienky

Bavlnená plienka s potlačou New Baby mix vzorov 10 ks

Cenovo výhodné balenie. Sada flanelových plienok pre bábätká. Klasické flanelové detské plienky s veselými obrázkami. Plienky sú vyrobené z kvalitného materiálu, je možné ich použiť aj ako osušku či podložku pod bábätko. Plienky majú dva okraje zašité a dva tkané, vďaka čomu nehrozí štiepeniu pri dlhšom používaní a plienky lepšie držia tvar. V balení je 10 ks. Rozmer cca 70x80 cm. Zloženie 100% bavlna. Farby a obrázky sa líšia podľa aktuálnej ponuky.

AKUKU Vrchné plienkové nohavičky Biele

Sieťkované nohavičky pre mnohoraké využitie Akuku. Komfort a ochrana: -špeciálne konštruované nohavičky s extrémne priedušnou konštrukciou umožňujú voľný obeh vzduchu a poskytuje pocit sviežosti, - vyrobené z odolného a veľmi jemný materiálu, - prevenciu podráždenia a uľahčí hojenie rán, - pomáhajú udržiavať hygienický základ na mieste. Balenie obsahuje 2ks. v predaji vo veľkostiach: M, L, XL, XXL. 1. akosť.

New Baby bavlnené plienky standard 70x80cm 10ks

Bavlnené detské plienky štandardnej kvality.

 • Obsah balenia: 10 ks
 • Rozmer: 70x80 cm
 • Materiál: 100 bavlna
 • Gramáž: 62g/ks

Plienky majú 2 okraje pevné a 2 zašité. Výrobok overený Textilnom skúšobným ústavom, sp, Brno.

New Baby bavlnené plienky standard 80x80cm 10ks

Bavlnené detské plienky štandardnej kvality.

 • Obsah balenia: 10 ks
 • Rozmer: 80x80 cm
 • Materiál: 100 bavlna
 • Gramáž: 70g/ks

Plienky majú 2 okraje pevné a 2 zašité. Výrobok overený Textilnom skúšobným ústavom, sp, Brno.

Vrchné plienkové nohavičky Akuku do 15 kg 3ks

Vysoko kvalitné vrchné hygienické nohavičky na detské plienky Akuku, ktoré sa zaväzujú na boku. Vyrobené z jemného a mäkkého PVC. Pridŕžajú plienky a zároveň zabraňujú presiaknutiu k oblečeniu dieťaťa. Sú určené pre deti od 3 mesiacov, do 15 kg. V balení - 3 ks.

NEW BABY Bavlnená plienka s potlačou - Biela

Klasická bavlnená detská plienka s veselými obrázkami. Plienka je vyrobená zo savé bavlny, možno ju požiť aj ako osušku alebo podložku pod bábätko. Plienka má dva okraje zašité a dva tkané, vďaka čomu nehrozí štiepeniu pri dlhšom používaní a plienka lepšie drží tvar. V balení 1 ks. Rozmer 68x80 cm. 100% bavlna. P>

NEW BABY Bavlnená plienka s potlačou zelená s psíkmi

Klasická bavlnená detská plienka s veselými obrázkami. Plienka je vyrobená zo savé bavlny, možno ju požiť aj ako osušku alebo podložku pod bábätko. Plienka má dva okraje zašité a dva tkané, vďaka čomu nehrozí štiepeniu pri dlhšom používaní a plienka lepšie drží tvar. V balení 1 ks. Rozmer 68x80 cm. 100% bavlna.

Flanelová plienka s potlačou New Baby modrá so sovou

Farebná flanelová plienka s veselou potlačou zo 100% bavlny pre dojčatá. Vhodná od narodenia vášho bábätka. Je vyrobená z mäkkého, príjemného materiálu. Rozmer plienky: cca 70x80 cm. Na okrajoch spevnená, tiež možno použiť ako prikrývku, deku. Farebné prevedenie môže byť tmavšie (svetlejšie) ako je vyznačené na obrázku. Farby obrázkov na plienke sa môžu líšiť podľa aktuálnej ponuky.

New Baby bavlnené plienky standard 60x80cm 10ks

Bavlnené detské plienky štandardnej kvality.

 • Obsah balenia: 10 ks
 • Rozmer: 60x80 cm
 • Materiál: 100 bavlna
 • Gramáž: 52g/ks
 • Farba: biela

Plienky majú 2 okraje pevné a 2 zašité. Výrobok overený Textilnom skúšobným ústavom, sp, Brno.

NEW BABY bavlněné pleny 80x80 cm PREMIUM

Detské bavlnené biele plienky triedy PREMIUM. Plienka je vyrobená zo savé bavlny, možno ju požiť aj ako osušku alebo podložku pod bábätko. Plienka má dva okraje zašité a dva tkané, vďaka čomu nehrozí štiepeniu pri dlhšom používaní a plienka lepšie drží tvar. Balenie 10 ks. Rozmer 80x80 cm, 100% bavlna, gramáž 80g/ks . Plienky majú 2 okraje pevné a 2 zašité. Výrobok overený Textilnom skúšobným ústavom, sp, Brno. Nemožno sušiť v sušičke.

NEW BABY Bavlnené plienky 70x80 cm PREMIUm sada 10ks

Detské bavlnené biele plienky triedy PREMIUM. Plienka je vyrobená zo savé bavlny, možno ju požiť aj ako osušku alebo podložku pod bábätko. Plienka má dva okraje zašité a dva tkané, vďaka čomu nehrozí štiepeniu pri dlhšom používaní a plienka lepšie drží tvar. Balenie 10 ks. Rozmer 70x80 cm, 100% bavlna, gramáž 70g/ks strong. Plienky majú 2 okraje pevné a 2 zašité. Výrobok overený Textilnom skúšobným ústavom, sp, Brno. Nemožno sušiť v sušičke. P

New Baby LUX detské plienky 20ks

Kvalitné detské bavlnené plienky New Baby LUX, vyrobené na slovenské. Detské plienky vysokej akosti s nadštandardnou gramážou 70g/ks. Látkové plienky z prírodnej bavlny nedráždi citlivú pokožku dieťaťa, sú vysoko savé a možno ich použiť aj ako deku alebo osušku. Balenie obsahuje 20 ks. Rozmer 70x80 cm, 100% bavlna. Plienky majú 2 okraje pevné a 2 zašité. Nemožno sušiť v sušičke. P - materiály certifikované Výskumným ústavom chemických vlákien, as strong p - vyrobené na slovenskom strong p - gramáž 70g/ks strong p