Peňaženky

Dámska peňaženka

Elegantná dámska peňaženka s množstvom priestoru na kreditné karty, vyzitky a iné dôležité predmety, ktoré potrebujete mať stále po ruke.

Joummabags Peňaženka Minnie zahradnice 12x8,5 cm

JOUMMA Peňaženka Minnie zahradnice 14 cm Peňaženka Minnie zahradnice 14 cm je vhodná pre všetky dievčatka. Peňaženka je čiastočne umývateľná, má jedno vrecko na zips na drobné. Po rozložení sa objaví vrecko na papierové peniaze a priehradky na doklady a karty. Zatváranie na patentku. Peňaženku možno pripevniť na ruku pomocou odnímateľného úzkeho popruhu. Rozmery peňaženky Minnie zahradnice je zložená s.12 x v.8,5 cm, rozložená 24,5x14 cm.

Peňaženka 100 eur

Ak snívate o peňaženke plnej eurobankoviek , ale nedarí sa Vám tento sen splniť,máme tu pre Vás riešenie - eko peňaženku 100 eur. Svojím zaujímavým dizajnom zlepší Váš rozpočet /aspoň teoreticky/.
Gadget fakty:
- Peňaženka vyrobená zo špeciálneho materiálu s názvom Tyvek - tlač ako skutočné bankovky 100 eur (zvnútra aj zvonka peňaženky) - flexibilná ľahká- odolná voči vode a slnku - 100% recyklovateľná - vo vnútri: 2 vrecká na bankovky , 2 pre karty alebo

Peňaženka na drobné Furby 12x8 cm (Detská peňaženka Furby)

Peňaženka na drobné Furby 12x8 cm. Detská peňaženka na drobné Furby. Malá peňaženka Furby má zipsové zapínanie a pútko na zavesenie. V peňaženke Furby je jedno vrecko. Detskú peňaženku Furby môžete použiť aj ako taštičku na drobnosti. Detská peňaženka Furby má rozmery 12 cm šírka, 8 cm výška.

Ezekiel EB3005 grey

EZEKIEL peněženka EB3005 GRY Peněženka na suchý zip Kapsa na drobné, bankovky, karty a dolady Ezekiel EB3005 grey vo velikosti od výrobca Ezekiel v kategorii Doplnky | peňaženky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Roxy Small Beach castaway floral blue print

Dámska peňaženka Roxy Small Beach castaway floral blue print malá textilná peňaženka, zapínanie na suchý zips, vnútri priehradky na kreditky, doklady a bankovky. 2 priehľadné priehradky, vrecko na zips na uloženie mincí. V zadnej časti samostatné vrecko na suchý zips. 12.5 x 8.5 x 1.4 cm. 100% polyester. Dizajn každého kusu inak rozložený. Roxy Small Beach castaway floral blue print vo velikosti od výrobca Roxy v kategorii Doplnky | peňaženky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Rip Curl Plain Surf blue

Klasická látková peněženka RIP CURL PLAIN SURF. Je jednoduše řešená a přitom disponuje dostatečným prostorem na všechny nezbytnosti, které musíte mít neustále u sebe. Specifikace: - rozměry: cca 12 x 10 x 2 cm - zapínání na suchý zip - přihrádka na doklady, karty i bankovky - kapsa na zip na kovové mince - kapsa s průhledem na fotografii - jednoduchý design - materiál: polyester Rip Curl Plain Surf blue vo velikosti od výrobca RIP CURL v kategorii Doplnky | peňaženky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Element Elemental dark denim

Pánska peňaženka Element Elemental dark denim látková peňaženka. Zapínanie na suchý zips Vnútri priehradky na bankovky, sloty na karty Vrecko na mince na zips. Design Element. 100% polyester. 11.5 x 8.5 cm Element Elemental dark denim vo velikosti od výrobca Element v kategorii Doplnky | peňaženky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Element Elemental dark charcoal

Pánska peňaženka Element Elemental dark charcoal látková peňaženka. Zapínanie na suchý zips Vnútri priehradky na bankovky, sloty na karty Vrecko na mince na zips. Design Element. 100% polyester. 11.5 x 8.5 cm Element Elemental dark charcoal vo velikosti od výrobca Element v kategorii Doplnky | peňaženky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Element Elemental original black

Pánska peňaženka Element Elemental original black látková peňaženka. Zapínanie na suchý zips Vnútri priehradky na bankovky, sloty na karty Vrecko na mince na zips. Design Element. 100% polyester. 11.5 x 8.5 cm Element Elemental original black vo velikosti od výrobca Element v kategorii Doplnky | peňaženky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )