Peňaženky

Peňaženka 100 eur

Ak snívate o peňaženke plnej eurobankoviek , ale nedarí sa Vám tento sen splniť,máme tu pre Vás riešenie - eko peňaženku 100 eur. Svojím zaujímavým dizajnom zlepší Váš rozpočet /aspoň teoreticky/.
Gadget fakty:
- Peňaženka vyrobená zo špeciálneho materiálu s názvom Tyvek - tlač ako skutočné bankovky 100 eur (zvnútra aj zvonka peňaženky) - flexibilná ľahká- odolná voči vode a slnku - 100% recyklovateľná - vo vnútri: 2 vrecká na bankovky , 2 pre karty alebo

Peňaženka na drobné Furby 12x8 cm (Detská peňaženka Furby)

Peňaženka na drobné Furby 12x8 cm. Detská peňaženka na drobné Furby. Malá peňaženka Furby má zipsové zapínanie a pútko na zavesenie. V peňaženke Furby je jedno vrecko. Detskú peňaženku Furby môžete použiť aj ako taštičku na drobnosti. Detská peňaženka Furby má rozmery 12 cm šírka, 8 cm výška.

Luxusná peňaženka Minnie Mašle 12 cm (detská peňaženka Minnie)

JOUMMA Luxusná peňaženka Minnie Mašle 12 cm Luxusná peňaženka Minnie Mašle 12 cm je vhodná pre predškolské deti. Peňaženka je umývateľná, má jedno vrecko na zips. Zips je ozdobený malým príveskom. Rozmery peňaženky Minnie prúžky sú s.12 x v.8 x hl.2 cm. S týmto obľúbeným motívom ponúkame tiež ďalšie výrobky.

Peňaženka Ľadové Kráľovstvo Lila 11,5 cm (detská peňaženka Frozen)

JOUMMABAGS Peňaženka Ľadové Kráľovstvo Lila 11,5 cm Peňaženka Ľadové Kráľovstvo Lila pre naše slečny. Peňaženku Frozen Lila zatvoríme na cvok. Má vo vnútri väčšiu priehradku na papierové peniaze a vrecko na drobné na zips. Jazdec je ozdobou malým príveskom v tvare snehovej vločky. Sú tu tiež vrecká na doklady a priehľadná priehradka na foto. Peňaženka Ľadové Kráľovstvo Lila má rozmery š.11,5 x v.10 x hl.3 cm. S týmto obľúbeným motívom ponúkame tiež ďalšie výrobky.

Luxusná peňaženka Minnie Mašle 14 cm (detská peňaženka Minnie)

JOUMMA Luxusná peňaženka Minnie Mašle 14 cm Luxusná peňaženka Minnie Mašle 14 cm pre naše slečny. Luxusná peňaženka Minnie Mašľa má zatváranie na zips a cvok. Má dve priehradky na papierové peniaze a 9 vreciek na doklady. Časť na drobné je na zips a vnútri sú 3 priehradky, jedna je zatvárateľné na zips. Luxusná peňaženka Minnie Jeans má rozmery š.9 x v.14 x hl.3,5 cm a je balená v darčekovej krabičke. Ponúkame tiež ďalšie výrobky tejto značky. Všetky výrobky v najlepšej kvalite.

Herlitz Púzdro Smart Chlapci Modrá

Púzdro Smart Chlapci s rôznymi farebnými prevedeniami od značky Herlitz.

Herlitz Púzdro Smart Chlapci Sivá

Púzdro Smart Chlapci s rôznymi farebnými prevedeniami od značky Herlitz.