Plávajúci lampáš

Urobte si so svojou láskou romantickú chvíľku. Vďaka tejto plávajúcej Lucerne vykúzlite nezabudnuteľný zážitok so svojou milovanou osobou, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Do papierových lampiónov vložte čajovú sviečku a potom za tichej noci vypustite na vodu. Originálny darček pre vytvorenie dokonalého romantického večera.

PROCOS girlanda vlajky Mimoňovia Mimoni

Štýlová girlanda s motívom Mimoni je perfektný ozdobou detských narodeninových osláv a večierkov! Farebná girlanda je vyrobená z PVC a je dlhá cca 2,3 m. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.

Procos Greece Girlanda vlajková Máša a Medveď

Štýlová girlanda s motívom Máša a Medveď je perfektný ozdobou detských narodeninových osláv a večierkov! Farebná girlanda je vyrobená z PVC a je dlhá cca 2,3 m. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.

PROCOS talíř papírový 23cm FROZEN Ledové království

Papierové taniere s motívom Frozen sú perfektným doplnkom detských osláv alebo grilovaček. Priemer taniera činí cca 23 cm. Tieto senzačný tanieriky predávame v balení po 8 ks. Paráda! Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.

PROCOS slámky Minnie

Štýlové slamky sú báječným doplnkom na každú detskú narodeninovú oslavu alebo párty. Zaži ranec zábavy s týmito parádnymi slamkami! Balenie obsahuje 6 slámok s motívom Minnie. Na čo mať len obyčajné slamky, keď môžeš mať tyhle super kúsky!

lampión čínsky ozdobný

Farebný lampión v čínskom štýle slúži ako senzačna dekorácie všetkých večierkov a osláv! Lampión je vyrobený z papiera. Tento parádny kúsok tí nesmie na párty chýbať!