Pánske tričko Superman

Pánske tričko Superman. Materiál: 35%bavlna , 65%polyester

Craft Performance Brilliant Light

Pánská bežecká bunda CRAFT Brilliant Light

Pánska vysoko reflexne ošetrená bežecká bunda je vhodná pre beh za šera / tmy a inak znížených podmienok viditeľnosti. Vďaka svojmu zvýšenému reflexnému ošetreniu je vhodná pre športové aktivity prevádzkované za šera, tmy a inak znížených podmienok viditeľnosti. Reflexné ošetrenie je volené tak, aby nebránilo priedušnosti - ideálna kombinácia reflexných prvkov pri zachovaní optimálnej funkčnosti materiálov.

Materiál: 100% Polyester (90 - 125 g / m2); Mesh - 90% Polyester, 10% Elastan (145 g / m2)

 • Špeciálne upravené farby, zvolené materiály a systematicky rozmiestnené reflexné prvky zviditeľnia bežca pri akýchkoľvek svetelných podmienkach počas dňa a pri osvietení tiež za šera a tmy
 • Odľahčený, vysoko elastický materiál
 • Čiastočne vetruodolný materiál s vysokou priedušnosťou
 • Ergonomický strih spolu s elastickými panelmi a kliny v namáhaných partiách pre optimálnu voľnosť pohybu
 • Odvetranie na chrbte doplnené ľahkým meshom (tiež v golieri)
 • Dve predné vrecká na zips (jedno vrecko s otvorom pre hudobný prehrávač)
 • Prispôsobiteľný spodný diel
 • Zadný diel ošetrený silikónovým pásikom zabraňujúca vyhrňovaniu
 • Rukávy sú zakončené do pohodlnej elastickej manžety

TUZEX modré

Marky, Bony, Islandské koruny, fronta na banány a módna uniformovanosť - to je znak doby, v ktorej vyrastala nejedna generácia spomínajte na staré časy s tričkom viac než tomu vhodným, vyrazte do ulíc s logom TUZEX a škodoradostne si vychutnávajte nostalgické pohľady všetkých okoloidúcich - s týmto tričkom máte istotu, že vás nikto neprehliadne :)

ANONYMOUS biele

My sme Anonymous. My sme s Vami. My bojujeme za vaše práva. Toto tričko nemôže chýbať v šatníku žiadneho vyznávača slobody internetu.Anonymná, nezávislá, nehierarchistická internetová komunita bojujúca za slobodný internet. Tak sa definuje skupina aktivistov bojujúcich proti zákonom ACTA, sope alebo PIPA. Vyjadrite tiež svoj ??názor a ukážte, že Vám to nie je ľahostajné. Postavte sa proti obmedzovaniu ľudských slobôd v tričku ANONYMOUS GLOBE.

 • Technológia potlače: Sieťotlač
 • Materiál trička: 100% Bavlna

Farba biela

Veľkosť L,XL

Big BongPánske tričko

Tričko s originálnym dizajnom pre všetkých naozajstných fajnšmekrov. Stačí len prehodiť písmenko a teórie dostáva úplne iný rozmer. Vtipné, vkusné a originálne tričko, ktoré vybraná spoločnosť zaiste ocení.O kultovom seriáli Big Bang Theory počul snáď úplne každý. Ak ale existuje niečo lepšie než "BANG" tak je to jednoznačne BONG! Až potom každý začne chápať tie správne fyzikálne zákony.

 • Technológia potlače: Sieťotlač
 • Materiál trička: 100% Bavlna

Farba biela

Veľkosť L,XL

Asics 3PPK Quarter Sock white

Asics Quarter Sock sú pohodlné a ideálne športové ponožky. Okrem pohodlia prostredníctvom polstrovaných panelov ponúkajú podporu klenby pre väčšie pohodlie a rovnováhu.
Materiál: 77% bavlna, 20% polyamid, 3% elastan
V balení 3 páry

Pánske tričko - WTF

Štýlové tričko s parádnou potlačou, ktoré snáď ani nepotrebuje komentár. Tričko MTV aka WTF parádne vystihne každú situáciu za všetkých okolností.Obľúbená chatovacie skratka frázy "WHAT THE FUCK" v kolaborácii s logom jednej z najznámejších hudobných staníc sveta. S týmto motívom na hrudi máte zaručený spôsob toho,na čo potrebujete upozorniť svoje okolie.
Technológia potlače: Sieťotlač
Materiál trička: 100% Bavlna
Farba čierna
Veľkosť L,XL

Chelsea EURO WINNERS 2013 tričko - SKLADOM

Tričko Chelsea EURO WINNERS 2013 (15. máj, Amsterdam). SKLADOM (posledný kus z každej veľkosti).
100% bavlna.