Ostatné fitness náradie

Pushup pro Professional

Professional Push up proBežné kliky vás rýchlo omrzia a po čase si na ne zvykne aj telo. Navyše zaťažujú vaše zápästia a kĺby. Rotačné opierky Push Up Pro však využívajú prirodzený pohyb vašich rúk a minimalizujú tak ich zaťaženie. Otáčajú sa s spolu s pohybom vášho zápästia a zapájajú do cvičenia celú hornú polovicu tela. Na svoje si tak prídu aj profi športovci, ktorí chcú minimalizovať záťaž na zápästia.Posilňovacie opierky Push Up Pro využijete kdekoľvekOpierky na kliky využijete na akomkoľvek povrchu. Či už cvičíte na drevenej podlahe, koberci alebo podložke, opierky sa nikam šmýkať nebudú. Vy si tak môžete zacvičiť pohodlne doma pri filme alebo si ich pribaliť so sebou do posilňovne.Na svoje si prídu začiatočníci aj profesionáliNemusíte sa obávať, že by bolo na vás cvičenie s rotačnými opierkami príliš profi. Cvičenie si sami prispôsobíte svojim potrebám a postupne môžete záťaž zvyšovať. S viditeľnými výsledkami za krátky čas budete určite spokojní. Pozrite si video a presvedčte sa sami!Opierky PERFECT pushup Pre minimalizujú tlak na dlane, zápästia a lakeť, keď cvičíte. Vďaka tomuto produktu cvičenie bude veľmi pohodlné a bezpečné, pretože kĺby sú chránené pred preťažením. Obvykle opierky premáhajú zápästie a môžu spôsobiť aj natrhnutie svalov alebo poškodenie kĺbov. PERFECT pushup Pro umožňuje vykonávať naturálnej pohyby, vďaka ktorým dosiahnete maximálnu efekty a rýchlejšie si vypracujete svaly. Otáčavý pohyb opierok pushup Pro umožňuje prácu viac svalov a cvikov sú rýchlejšie viditeľné. Opierky sú z vyrobené z abs pvc, závery majú gumové vklady, ktoré chránia pred kĺzaním. Účinný otáčavý mechanizmus. Opierky sú vhodné na cvičenie pre ženy aj mužov. Rozmer opierky: priemer 20 cm a výška 9,5 cm. Obsah balenia: 2 kusy opierok PERFECT pushup Pro v farbe čiernej.

SPOKEY Booster

Popis produktu: Posilovací pružiny – kovový expandér s možností regulace počtu pružin.- Rozměry pružin: 1,7 x 28 cm- Délka expandéru s úchyty: 48 cm

Gymnastická lopta 75 cm

Gymnastická lopta 75 cm. Kúpte priamo od výrobcu inSPORTline. Gymnastická lopta pre viacúčelové cvičenia, vhodná i pri rehabilitáciach..

Gymnastická lopta 65 cm

Gymnastická lopta 65 cm. Kúpte priamo od výrobcu inSPORTline. Gymnastická lopta pre viacúčelové cvičenia, vhodná i pri rehabilitáciach..

Gymnastická lopta 85 cm

Gymnastická lopta 85 cm. Kúpte priamo od výrobcu inSPORTline. Gymnastická lopta pre viacúčelové cvičenia, vhodná i pri rehabilitáciach..

X-GRIP X - Grip 226 cm 2319

X - GRIP Váš osobný tréner ! Pomôcka na rýchle tvarovanie brucha - posilňovanie, odstránenie nežiadúcich tukov a celulitídy.

MULTI GYM 109E

Univerzálný závesný systém s možnosťou nastavovania dĺžky pre precvičovanie celého tela.

Uchytenie na hrazdu do dverí, alebo priamo do dverí.

HMS WA05

Veľký valček HMS WA05 k tréningu vrchnej časti tela. Veľmi kvalitné a preverená konštrukcia uspokojí aj najnáročnejšieho užívateľa. Valček má 2 úchopy a to ako pre ruky, tak pre nohy. Pneumatika je vyrobená z nejpřilnavějšího povrchu a zaručuje maximálne sústredenie na prevedenie cviku.

Parametre:

  • Materiál: PVC, PU
  • Priemer kolesa: 36cm
  • Dĺžka úchytu: 10,5 cm
  • Šírka kolesa: 44mm

Zapínanie na suchý zips

Upozornenie:

Certifikát, norma:

Záruka: 24 mesiacov

Posilňovač zápästia HMS SC 01

Posilovač zápěstí s tvarovanou rukojetí. Účelem je posílení zápěstí a svalů předloktí. Parametry: Rukojeť: plast Pružina: pochromovaná ocel Posilovač skvěle padne do dlaně Používá se při léčbě onemocnění kloubu a svalů Vzhodný pro rehabilitaci prstů ruky

Posilňovač zápastia HMS SC 02

Posilovač zápěstí s pěnovou rukojetí. Účelem je posílení zápěstí a svalů předloktí. Parametry: Rukojeť: neoprenová pěna Pružina: pochromovaná ocel Posilovač skvěle padne do dlaně Používá se při léčbě onemocnění kloubu a svalů Vzhodný pro rehabilitaci prstů ruky