Odvlhčovače vzduchu

MIDEA/COMFEE DG-30POWER

Odvlhčovanie 30 l/24h, veľkosť miestnosti až do 180 m3, objem nádrže 4,7 l. Ionizátor, funkcia Turbo, sušenie, autoodmražování.

Hladina hluku 50 dB, príkon 635 W. Priesvitný indikátor hladiny.

Záruka 3 roky.

MIDEA/COMFEE MDT-10DKN3

S našim odvlhčovacím prístrojom zabránite šíreniu vlhkosti, potuchliny, plesni a nezdravému vzduchu vo vašom byte. Odvlhčovač funguje na princípe kondenzácie a je určený predovšetkým na trvalé odstránenie vlhkosti a vysušenie priestorov po povodniach, záplavách a pod.

MIDEA/COMFEE MD 16

Kapacita odvlhčovania 16 liter/24h, objem nádrže 3l.

Pre miestnosti až do 80 m3, príkon 350 W. Priesvitný indikátor vodnej hladiny, časovač, autoreštart, turbo režim.

LED displej, elektronické ovládanie.

Umývateľný filter, hladina hluku 45 dB.

Odvlhcovac vzduchu WW

S vložkou absorčnej hmoty, zabraňuje kondenzovaniu vody, vytváraniu zápachu a plesniveniu , pre miestnosti do 35 m3, jedna náplň vydrží 1 - 3 mesiace ...

Elektrický odvlhčovač vzduchu

Pleseň v byte nielen zle opticky vyzerá, ale aj nepríjemne zapácha. Spôsobuje škody na stavebnom materiáli, ale hlavne na zdraví. V boji proti plesni máte k dispozícii najrôznejšie systémy na redukovanie vlhkosti. Vlastnosti: - S peltier elementom - Pre miestnosti do 15 m2 - Odvlhčovanie vzduchu max. 0,25 l/24 h Technické údaje: Výkon odvlhčenia: max 0,25l/24 h Pre miestnosti do 15 m2 Max. menovitý výkon: 33 W Násadka tlaku vzduchu: cca 45 m3 / h Obsah nádrže: 0,5 l Rozmery: 154 x 130 x 218 mm Hmotnosť: 0,98 kg Rozsah dodávky: - Odvlhčovač vzduchu s 500 ml nádržkou - Sieťové pripojenie - Návod na použitie Vybavenie: - Ľahko vyprázdniteľná nádržka - Podmienky prevádzky: teplota nad 15°C a 40% vlhkosť vzduchu

Odvlhčovač DRY - DS 080, 4,2W, plocha 200-250m2

Odvlhčovače sú potrebné pre vnútorné plavecké bazény, pri ktorých nie je vzduchotechnika. Vysušujú vlhkosť a tým zamedzujú kondenzácii vodnej pary na oknách, dverách a stenách. Odstraňujú príčiny spôsobujúce vznik plesní.

Profesionálny odvlhčovač DRY DS.
Vysoká účinnosť a perfektný vzhľad. Použitie pre vnútorné bazény, múzeá, suterény, kúpele atď Automatické horizontálne a vertikálne natáčanie výfukové mriežky. Prívod vzduchu sa sám uzatvára po skončení behu. Digitálny LED farebný displej s inteligentným ovládaním pomocou mikropočítača. Jednoduché ovládanie. Neustále ukazuje vlhkosť vzduchu. Nastaviteľná kontrola vlhkosti vzduchu. Funkcia odmrazovania sa štartuje automaticky. Kontinuálne odvádza vodu pomocou vodného čerpadla. Ľahké posúvanie, inštalácie či opravy vďaka kolieskam. Možnosť diaľkového ovládania. Použité chladivo (R410 alebo R407c). Kompresor japonskej značky.

Technické parametre: 4,3kW,objem miestnosti 200-250m3

Tepelný výkon 4,3 kW
Príkon 1,7 kW
Automatické odmrazovanie
Ventilátor 720 m3/hod
Rozmery (V x Š x H) 1724 × 482 × 400mm
Váha 78kg
Farba svetlo modrá
Napätie 220V
Sanie spodkom - výtlak vrchom
Orientačne na plochu 200-250m2
Inštalácia na podlahu
Odvlhčenie 84 l / deňDry CZ - Manual

767 kB

Katalog Pool 2013, str.195

310 kB
Odvlhčovače vzduchu
Odvlhčovače vzduchu patria medzi pomocníkov, vďaka ktorým dokážete požadovanú miestnosť zbaviť vysokej vlhkosti. Pracovné prostredie pre odvlhčovače môže byť skutočne rozmanité – od vlhkých bytov a kancelárií, cez pivnice, komory až po novostavby. Odvlhčovanie, alebo ak chcete sušenie vzduchu, prebieha na veľmi jednoduchom princípe – prístroj nasaje vlhký vzduch, ten sa ochladí a kvapalina sa zachytí v pripravenej nádržke. Na výber správneho pohlcovača vlhkosti musíte zvážiť, aké veľké priestory máte, aká je v nich teplota, samozrejme vlhkosť a ako dlho bude odvlhčovanie prebiehať. Týmto faktorom musíte podriadiť výkon vášho prístroja. Vysúšače vzduchu dokážu potlačiť aj výskyt baktérií a roztočov v prostredí. Preto sa už netrápte prílišnou vlhkosťou, odvlhčovače skutočne fungujú a dokážu si poradiť s vašimi problémami.